Results for Utmanaren 2017-11-26, Täby Sim
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Resultat Gren 1 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 1 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2017-11-26 |
|
Utskriftsdatum |
26 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:17 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 november 2017 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Abedi Parmida |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
63 |
25m |
38.74 |
|
|
|
|
|
|
38.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Abrante Linnea |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
42 |
25m |
30.98 |
|
|
|
|
|
|
30.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahlberg Johanna |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
9 |
25m |
25.28 |
|
|
|
|
|
|
25.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahlforn Crosta Alexander |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
59 |
25m |
36.63 |
|
|
|
|
|
|
36.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Almen Lovisa |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
27 |
25m |
28.24 |
|
|
|
|
|
|
28.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alsén Max |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
19 |
25m |
27.37 |
|
|
|
|
|
|
27.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ascoplan Elisabeth |
0 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
22 |
25m |
27.71 |
|
|
|
|
|
|
27.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bazarganzadeh Viana |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
56 |
25m |
35.85 |
|
|
|
|
|
|
35.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bebenek Maria |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
36 |
25m |
30.17 |
|
|
|
|
|
|
30.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bendz Julia |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
62 |
25m |
37.92 |
|
|
|
|
|
|
37.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Berndtsson Linnéa |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
40 |
25m |
30.92 |
|
|
|
|
|
|
30.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Björk Alva |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
26 |
25m |
28.19 |
|
|
|
|
|
|
28.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Björk Iris |
2011 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
47 |
25m |
32.04 |
|
|
|
|
|
|
32.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Björk Maximilian |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brinck Ella |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
33 |
25m |
29.37 |
|
|
|
|
|
|
29.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brooks Damien |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bäckmark Molly |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
35 |
25m |
30.11 |
|
|
|
|
|
|
30.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carlsson Tilda |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
7 |
25m |
25.14 |
|
|
|
|
|
|
25.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cengiz Baran |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
67 |
25m |
44.64 |
|
|
|
|
|
|
44.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christensson Elias |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
21 |
25m |
27.64 |
|
|
|
|
|
|
27.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Costa Matteo |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
14 |
25m |
25.98 |
|
|
|
|
|
|
25.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Drejenstam Oscar |
0 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eidem Fanny |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
49 |
25m |
32.56 |
|
|
|
|
|
|
32.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eriksson Dion |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Finnström Leon |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
52 |
25m |
33.49 |
|
|
|
|
|
|
33.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gonsalves Anneli |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
16 |
25m |
26.35 |
|
|
|
|
|
|
26.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hansson Ebba |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
17 |
25m |
27.12 |
|
|
|
|
|
|
27.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hedlund Augusta |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
39 |
25m |
30.33 |
|
|
|
|
|
|
30.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hoffert Freja |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
24 |
25m |
28.09 |
|
|
|
|
|
|
28.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isufi Berlin Isabelle |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
9 |
25m |
25.28 |
|
|
|
|
|
|
25.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Javehed Elin |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
4 |
25m |
24.80 |
|
|
|
|
|
|
24.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jia Mochu |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
28 |
25m |
28.61 |
|
|
|
|
|
|
28.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johansson Erik |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Koulahi Liam |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
45 |
25m |
31.82 |
|
|
|
|
|
|
31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Koulahi Ryan |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
46 |
25m |
31.93 |
|
|
|
|
|
|
31.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kuchinskiy Pavel |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
5 |
25m |
24.88 |
|
|
|
|
|
|
24.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Larsson Arvid |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
55 |
25m |
35.46 |
|
|
|
|
|
|
35.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Larsson Arvid |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
6 |
25m |
25.11 |
|
|
|
|
|
|
25.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laue Ekstedt Laura |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
60 |
25m |
36.96 |
|
|
|
|
|
|
36.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lenstad Caitlin |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
11 |
25m |
25.60 |
|
|
|
|
|
|
25.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Li Chengtai |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
13 |
25m |
25.84 |
|
|
|
|
|
|
25.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lilja Saga |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
37 |
25m |
30.30 |
|
|
|
|
|
|
30.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lindblad Maja |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
38 |
25m |
30.32 |
|
|
|
|
|
|
30.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lundström Elly |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
50 |
25m |
32.64 |
|
|
|
|
|
|
32.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lundström Noel |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
12 |
25m |
25.76 |
|
|
|
|
|
|
25.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Muthusamy Aditi |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
30 |
25m |
29.04 |
|
|
|
|
|
|
29.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nuhma Victoria |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nylén Cornelia |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
57 |
25m |
36.14 |
|
|
|
|
|
|
36.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olsson Anna |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
43 |
25m |
30.99 |
|
|
|
|
|
|
30.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Papadogeorgov Elisabeth |
0 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Platkovs Daniils |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
54 |
25m |
34.86 |
|
|
|
|
|
|
34.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Qi Astrid |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
61 |
25m |
37.71 |
|
|
|
|
|
|
37.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Qi Samuel |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
51 |
25m |
32.73 |
|
|
|
|
|
|
32.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
raghav tvisha |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
66 |
25m |
42.09 |
|
|
|
|
|
|
42.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rehnqvist Sofie |
0 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
58 |
25m |
36.39 |
|
|
|
|
|
|
36.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Samuelsson Elsa |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
8 |
25m |
25.24 |
|
|
|
|
|
|
25.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sasnima Wanasinghe Lakira |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
53 |
25m |
34.48 |
|
|
|
|
|
|
34.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sehasa Wanasinghe Akina |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
65 |
25m |
41.10 |
|
|
|
|
|
|
41.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Shirabe Hitoshi |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
68 |
25m |
46.88 |
|
|
|
|
|
|
46.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Shirabe Satoshi |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
18 |
25m |
27.28 |
|
|
|
|
|
|
27.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sieppi Julia |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
25 |
25m |
28.10 |
|
|
|
|
|
|
28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smids Oscar |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
29 |
25m |
28.70 |
|
|
|
|
|
|
28.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sommar David |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
41 |
25m |
30.93 |
|
|
|
|
|
|
30.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparacio Caesar |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
44 |
25m |
31.22 |
|
|
|
|
|
|
31.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Steinle Elias |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
15 |
25m |
26.30 |
|
|
|
|
|
|
26.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Steinle Malte |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
2 |
25m |
23.25 |
|
|
|
|
|
|
23.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SUN Yichen |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
1 |
25m |
22.13 |
|
|
|
|
|
|
22.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Svensson August |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
20 |
25m |
27.45 |
|
|
|
|
|
|
27.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thoresson Astrid |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
23 |
25m |
27.78 |
|
|
|
|
|
|
27.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thorgrimsdottir Embla |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
48 |
25m |
32.21 |
|
|
|
|
|
|
32.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tillqvist Noel |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wang Nina |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Warghlo Isak |
0 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
31 |
25m |
29.11 |
|
|
|
|
|
|
29.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
von Goës Ester |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
3 |
25m |
23.28 |
|
|
|
|
|
|
23.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaar Filip |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
64 |
25m |
40.10 |
|
|
|
|
|
|
40.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zuhr Hugo |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
32 |
25m |
29.14 |
|
|
|
|
|
|
29.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Östberg Lovisa |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
1 25m Ry |
Finaler |
34 |
25m |
29.90 |
|
|
|
|
|
|
29.90 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
26 november 2017 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:17 |
|
Resultat Gren 2 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 2 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2017-11-26 |
|
Utskriftsdatum |
26 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:17 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 november 2017 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Allert Olivia |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
7 |
50m |
51.06 |
|
|
|
|
|
|
51.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Atran Jessica |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
12 |
50m |
54.97 |
|
|
|
|
|
|
54.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carlén Tor |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
4 |
50m |
49.91 |
|
|
|
|
|
|
49.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gabrielsson Louie |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
6 |
50m |
50.32 |
|
|
|
|
|
|
50.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Göransson Whilda |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
11 |
50m |
54.12 |
|
|
|
|
|
|
54.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hjertèn Liam |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
9 |
50m |
52.42 |
|
|
|
|
|
|
52.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ju Molly |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
14 |
50m |
55.72 |
|
|
|
|
|
|
55.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lenstad Kevin |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
3 |
50m |
47.79 |
|
|
|
|
|
|
47.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezaie Tara |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
10 |
50m |
53.99 |
|
|
|
|
|
|
53.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Söderholm Ellie |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
2 |
50m |
45.14 |
|
|
|
|
|
|
45.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Talipov Erik |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
15 |
50m |
1:00.04 |
|
|
|
|
|
|
1:00.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Törnqvist Tyra |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
5 |
50m |
50.29 |
|
|
|
|
|
|
50.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Törnqvist Viggo |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
13 |
50m |
55.37 |
|
|
|
|
|
|
55.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wahlqvist Emma |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
8 |
50m |
51.19 |
|
|
|
|
|
|
51.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wang Anna |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
2 50m Ry |
Finaler |
1 |
50m |
43.60 |
|
|
|
|
|
|
43.60 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
26 november 2017 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:17 |
|
Resultat Gren 3 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 3 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2017-11-26 |
|
Utskriftsdatum |
26 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:17 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 november 2017 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fransson Eric |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
3 100m Ry |
Finaler |
1 |
50m |
49.74 |
100m |
1:37.81 |
|
|
|
|
1:37.81 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
26 november 2017 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:17 |
|
Resultat Gren 4 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 4 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2017-11-26 |
|
Utskriftsdatum |
26 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:17 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 november 2017 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(Nina) Zhang Chenwei |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
20 |
25m |
28.84 |
|
|
|
|
|
|
28.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Abedi Parmida |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
67 |
25m |
41.92 |
|
|
|
|
|
|
41.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Abrante Linnea |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
42 |
25m |
32.77 |
|
|
|
|
|
|
32.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahlforn Crosta Alexander |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
39 |
25m |
32.66 |
|
|
|
|
|
|
32.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahlforn Crosta Oliver |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
45 |
25m |
33.38 |
|
|
|
|
|
|
33.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Almen Lovisa |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
31 |
25m |
30.71 |
|
|
|
|
|
|
30.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alsén Max |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
66 |
25m |
40.03 |
|
|
|
|
|
|
40.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ascoplan Elisabeth |
0 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
53 |
25m |
34.83 |
|
|
|
|
|
|
34.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bebenek Maria |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
59 |
25m |
35.47 |
|
|
|
|
|
|
35.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bendz Julia |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
69 |
25m |
43.62 |
|
|
|
|
|
|
43.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bergman Elis |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
47 |
25m |
33.99 |
|
|
|
|
|
|
33.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Berndtsson Linnéa |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
55 |
25m |
35.04 |
|
|
|
|
|
|
35.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Björk Maximilian |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brink Bianca |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
44 |
25m |
33.12 |
|
|
|
|
|
|
33.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bäckmark Molly |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
30 |
25m |
30.69 |
|
|
|
|
|
|
30.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carlén Tage |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
54 |
25m |
34.93 |
|
|
|
|
|
|
34.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christensson Elias |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
26 |
25m |
30.26 |
|
|
|
|
|
|
30.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Costa Matteo |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
7 |
25m |
27.12 |
|
|
|
|
|
|
27.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daita Sirisha |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
63 |
25m |
37.01 |
|
|
|
|
|
|
37.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Danes Raoul |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
32 |
25m |
31.17 |
|
|
|
|
|
|
31.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Degerbalkan Teya |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
23 |
25m |
29.70 |
|
|
|
|
|
|
29.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eidem Fanny |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Envall Hugo |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
43 |
25m |
32.94 |
|
|
|
|
|
|
32.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fang Jinghan |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
50 |
25m |
34.12 |
|
|
|
|
|
|
34.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Franzén Ellen |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
60 |
25m |
35.50 |
|
|
|
|
|
|
35.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Granlund Luke |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
48 |
25m |
34.02 |
|
|
|
|
|
|
34.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Haglund Hugo |
0 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
41 |
25m |
32.69 |
|
|
|
|
|
|
32.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hellborg Bea |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
4 |
25m |
26.45 |
|
|
|
|
|
|
26.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hjertén Stina |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
68 |
25m |
43.58 |
|
|
|
|
|
|
43.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holmen Viktor |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
37 |
25m |
31.96 |
|
|
|
|
|
|
31.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Honic Amila |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
14 |
25m |
28.09 |
|
|
|
|
|
|
28.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Härning-Nilsson Hedda |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
19 |
25m |
28.83 |
|
|
|
|
|
|
28.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Höglund Hugo |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ingelgård Thilia |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
58 |
25m |
35.38 |
|
|
|
|
|
|
35.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isufi Berlin Isabelle |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
6 |
25m |
26.84 |
|
|
|
|
|
|
26.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jang Seha |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
5 |
25m |
26.63 |
|
|
|
|
|
|
26.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jang Selin |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
40 |
25m |
32.68 |
|
|
|
|
|
|
32.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Javehed Elin |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
22 |
25m |
29.28 |
|
|
|
|
|
|
29.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johansson Erik |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lagergren Siri |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
17 |
25m |
28.73 |
|
|
|
|
|
|
28.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Larsson Arvid |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
46 |
25m |
33.41 |
|
|
|
|
|
|
33.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Larsson Arvid |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
25 |
25m |
29.87 |
|
|
|
|
|
|
29.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lenstad Caitlin |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
11 |
25m |
27.43 |
|
|
|
|
|
|
27.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lenstad Christoffer |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
62 |
25m |
36.65 |
|
|
|
|
|
|
36.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luo Tianjiao |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lörinc Johannes |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
10 |
25m |
27.41 |
|
|
|
|
|
|
27.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mijalkovic Sköld Filip |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
52 |
25m |
34.67 |
|
|
|
|
|
|
34.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikalsen Nora |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
2 |
25m |
25.95 |
|
|
|
|
|
|
25.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
möller Leo |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
7 |
25m |
27.12 |
|
|
|
|
|
|
27.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Norlin Törnemo Otto |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
49 |
25m |
34.03 |
|
|
|
|
|
|
34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nuhma Victoria |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
36 |
25m |
31.85 |
|
|
|
|
|
|
31.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nylén Cornelia |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
64 |
25m |
37.26 |
|
|
|
|
|
|
37.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olsson Anna |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
51 |
25m |
34.30 |
|
|
|
|
|
|
34.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Papadogeorgov Elisabeth |
0 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Patring Linnéa |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
9 |
25m |
27.19 |
|
|
|
|
|
|
27.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paulsson Ebba |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
71 |
25m |
50.98 |
|
|
|
|
|
|
50.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Platkovs Daniils |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
24 |
25m |
29.84 |
|
|
|
|
|
|
29.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Potdar Shrihaan |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
70 |
25m |
44.53 |
|
|
|
|
|
|
44.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rehnqvist Sofie |
0 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
65 |
25m |
39.44 |
|
|
|
|
|
|
39.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rosdahl Mimmi |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
13 |
25m |
27.83 |
|
|
|
|
|
|
27.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Samuelsson Elsa |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
18 |
25m |
28.77 |
|
|
|
|
|
|
28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sandberg Alexandra |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
21 |
25m |
28.90 |
|
|
|
|
|
|
28.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Shirabe Satoshi |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
33 |
25m |
31.32 |
|
|
|
|
|
|
31.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sieppi Julia |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
27 |
25m |
30.29 |
|
|
|
|
|
|
30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Snabb Stella |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
1 |
25m |
25.24 |
|
|
|
|
|
|
25.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sommar David |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
35 |
25m |
31.56 |
|
|
|
|
|
|
31.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Steinle Elias |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
16 |
25m |
28.16 |
|
|
|
|
|
|
28.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SUN Yichen |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
3 |
25m |
25.97 |
|
|
|
|
|
|
25.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thermaenius Anton |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
12 |
25m |
27.64 |
|
|
|
|
|
|
27.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wang Nina |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Warghlo Isak |
0 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
61 |
25m |
35.87 |
|
|
|
|
|
|
35.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Watson Julian |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
29 |
25m |
30.49 |
|
|
|
|
|
|
30.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wertheim Isabell |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
14 |
25m |
28.09 |
|
|
|
|
|
|
28.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
von Goës Ester |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
28 |
25m |
30.31 |
|
|
|
|
|
|
30.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zhang Yuxuan |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
56 |
25m |
35.29 |
|
|
|
|
|
|
35.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Östberg Filippa |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
34 |
25m |
31.49 |
|
|
|
|
|
|
31.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Östberg Lovisa |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
4 25m Br |
Finaler |
38 |
25m |
32.12 |
|
|
|
|
|
|
32.12 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
26 november 2017 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:17 |
|
Resultat Gren 5 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 5 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2017-11-26 |
|
Utskriftsdatum |
26 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:17 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 november 2017 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahlberg Linnea |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
5 |
50m |
51.91 |
|
|
|
|
|
|
51.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Atran Jessica |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
3 |
50m |
51.61 |
|
|
|
|
|
|
51.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carlén Tor |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
12 |
50m |
58.34 |
|
|
|
|
|
|
58.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carlsson Tilda |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Enbom Astrid |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
8 |
50m |
54.98 |
|
|
|
|
|
|
54.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Göransson Whilda |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
13 |
50m |
59.78 |
|
|
|
|
|
|
59.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ju Molly |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
7 |
50m |
53.12 |
|
|
|
|
|
|
53.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lindqvist Ida |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
1 |
50m |
49.35 |
|
|
|
|
|
|
49.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olsson Carl |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
4 |
50m |
51.89 |
|
|
|
|
|
|
51.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rylander Emilia |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
10 |
50m |
56.53 |
|
|
|
|
|
|
56.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sommar Hannah |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
2 |
50m |
50.84 |
|
|
|
|
|
|
50.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Talipov Erik |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
11 |
50m |
57.19 |
|
|
|
|
|
|
57.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Törnqvist Tyra |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
5 |
50m |
51.91 |
|
|
|
|
|
|
51.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Törnqvist Viggo |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
5 50m Br |
Finaler |
9 |
50m |
55.18 |
|
|
|
|
|
|
55.18 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
26 november 2017 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:17 |
|
Resultat Gren 7 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 7 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2017-11-26 |
|
Utskriftsdatum |
26 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:17 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 november 2017 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(Nina) Zhang Chenwei |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
12 |
25m |
22.56 |
|
|
|
|
|
|
22.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahlberg Johanna |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
21 |
25m |
23.74 |
|
|
|
|
|
|
23.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahlforn Crosta Oliver |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
58 |
25m |
33.96 |
|
|
|
|
|
|
33.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bazarganzadeh Viana |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
62 |
25m |
36.09 |
|
|
|
|
|
|
36.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bergman Elis |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
30 |
25m |
25.43 |
|
|
|
|
|
|
25.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Björk Alva |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
6 |
25m |
21.96 |
|
|
|
|
|
|
21.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brinck Ella |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
51 |
25m |
28.89 |
|
|
|
|
|
|
28.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brink Bianca |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
50 |
25m |
28.83 |
|
|
|
|
|
|
28.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bronsdon Oliver |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
2 |
25m |
21.29 |
|
|
|
|
|
|
21.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brooks Damien |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carlén Tage |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
38 |
25m |
26.47 |
|
|
|
|
|
|
26.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cengiz Baran |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
66 |
25m |
39.40 |
|
|
|
|
|
|
39.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Degerbalkan Teya |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
22 |
25m |
23.88 |
|
|
|
|
|
|
23.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Drejenstam Oscar |
0 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Enbom Astrid |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
3 |
25m |
21.54 |
|
|
|
|
|
|
21.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Envall Hugo |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
33 |
25m |
25.64 |
|
|
|
|
|
|
25.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eriksson Dion |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Finnström Leon |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
59 |
25m |
34.90 |
|
|
|
|
|
|
34.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Franzén Ellen |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
28 |
25m |
24.84 |
|
|
|
|
|
|
24.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gonsalves Anneli |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
14 |
25m |
23.11 |
|
|
|
|
|
|
23.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Granlund Luke |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
47 |
25m |
28.51 |
|
|
|
|
|
|
28.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Haglund Hugo |
0 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hansson Ebba |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
32 |
25m |
25.58 |
|
|
|
|
|
|
25.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hedlund Augusta |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
9 |
25m |
22.22 |
|
|
|
|
|
|
22.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hjertén Stina |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
60 |
25m |
35.36 |
|
|
|
|
|
|
35.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hoffert Freja |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
11 |
25m |
22.53 |
|
|
|
|
|
|
22.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holmen Viktor |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
20 |
25m |
23.64 |
|
|
|
|
|
|
23.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Honic Amila |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
17 |
25m |
23.34 |
|
|
|
|
|
|
23.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Härning-Nilsson Hedda |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
34 |
25m |
25.73 |
|
|
|
|
|
|
25.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Höglund Hugo |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
42 |
25m |
26.90 |
|
|
|
|
|
|
26.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jang Seha |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
41 |
25m |
26.89 |
|
|
|
|
|
|
26.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jang Selin |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
63 |
25m |
36.34 |
|
|
|
|
|
|
36.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jia Mochu |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
52 |
25m |
29.07 |
|
|
|
|
|
|
29.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Koulahi Liam |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
44 |
25m |
27.63 |
|
|
|
|
|
|
27.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Koulahi Ryan |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
38 |
25m |
26.47 |
|
|
|
|
|
|
26.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kuchinskiy Pavel |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
4 |
25m |
21.65 |
|
|
|
|
|
|
21.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lagergren Siri |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
18 |
25m |
23.41 |
|
|
|
|
|
|
23.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laue Ekstedt Laura |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
64 |
25m |
37.92 |
|
|
|
|
|
|
37.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lenstad Christoffer |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
26 |
25m |
24.50 |
|
|
|
|
|
|
24.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Li Chengtai |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
46 |
25m |
28.34 |
|
|
|
|
|
|
28.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lindblad Maja |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
35 |
25m |
26.03 |
|
|
|
|
|
|
26.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lundström Elly |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
54 |
25m |
30.93 |
|
|
|
|
|
|
30.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lundström Noel |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
10 |
25m |
22.51 |
|
|
|
|
|
|
22.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luo Tianjiao |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
7 |
25m |
22.00 |
|
|
|
|
|
|
22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mijalkovic Sköld Filip |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
53 |
25m |
29.86 |
|
|
|
|
|
|
29.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Muthusamy Aditi |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
27 |
25m |
24.71 |
|
|
|
|
|
|
24.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
möller Leo |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
15 |
25m |
23.12 |
|
|
|
|
|
|
23.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Norlin Törnemo Otto |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
43 |
25m |
27.04 |
|
|
|
|
|
|
27.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nuhma Victoria |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
48 |
25m |
28.59 |
|
|
|
|
|
|
28.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paulsson Ebba |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
29 |
25m |
25.40 |
|
|
|
|
|
|
25.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Perrier Alfred |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Potdar Shrihaan |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
55 |
25m |
31.26 |
|
|
|
|
|
|
31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Qi Astrid |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
67 |
25m |
45.37 |
|
|
|
|
|
|
45.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Qi Samuel |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
65 |
25m |
38.20 |
|
|
|
|
|
|
38.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
raghav tvisha |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
57 |
25m |
31.82 |
|
|
|
|
|
|
31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rosdahl Mimmi |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
25 |
25m |
24.38 |
|
|
|
|
|
|
24.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sandberg Alexandra |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
13 |
25m |
22.77 |
|
|
|
|
|
|
22.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sasnima Wanasinghe Lakira |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
45 |
25m |
27.71 |
|
|
|
|
|
|
27.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sehasa Wanasinghe Akina |
2010 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
68 |
25m |
46.35 |
|
|
|
|
|
|
46.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Shirabe Hitoshi |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
56 |
25m |
31.30 |
|
|
|
|
|
|
31.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smids Oscar |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
23 |
25m |
24.05 |
|
|
|
|
|
|
24.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Snabb Stella |
2009 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
8 |
25m |
22.10 |
|
|
|
|
|
|
22.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparacio Caesar |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
40 |
25m |
26.56 |
|
|
|
|
|
|
26.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Steinle Malte |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
5 |
25m |
21.67 |
|
|
|
|
|
|
21.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Svensson August |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
31 |
25m |
25.53 |
|
|
|
|
|
|
25.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thermaenius Anton |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
24 |
25m |
24.08 |
|
|
|
|
|
|
24.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thoresson Astrid |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
19 |
25m |
23.56 |
|
|
|
|
|
|
23.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tillqvist Noel |
2009 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
- |
25m |
DNS |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Watson Julian |
2010 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
36 |
25m |
26.24 |
|
|
|
|
|
|
26.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zhang Yuxuan |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
61 |
25m |
36.07 |
|
|
|
|
|
|
36.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zuhr Hugo |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
15 |
25m |
23.12 |
|
|
|
|
|
|
23.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Åstrand Jack |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
1 |
25m |
20.58 |
|
|
|
|
|
|
20.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Östberg Filippa |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
7 25m Fr |
Finaler |
37 |
25m |
26.46 |
|
|
|
|
|
|
26.46 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
26 november 2017 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:17 |
|
Resultat Gren 8 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 8 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2017-11-26 |
|
Utskriftsdatum |
26 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:17 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 november 2017 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hjertèn Liam |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
4 |
50m |
43.79 |
|
|
|
|
|
|
43.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pedersen Stina |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
1 |
50m |
38.52 |
|
|
|
|
|
|
38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezaie Tara |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
3 |
50m |
42.39 |
|
|
|
|
|
|
42.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rylander Emilia |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
5 |
50m |
46.20 |
|
|
|
|
|
|
46.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sommar Hannah |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
8 50m Fr |
Finaler |
2 |
50m |
42.22 |
|
|
|
|
|
|
42.22 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
26 november 2017 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:17 |
|
Resultat Gren 9 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 9 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2017-11-26 |
|
Utskriftsdatum |
26 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:17 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 november 2017 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thoresson Arvid |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
9 100m Fr |
Finaler |
1 |
50m |
42.11 |
100m |
1:29.94 |
|
|
|
|
1:29.94 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
26 november 2017 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:17 |
|
Resultat Gren 10 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 10 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2017-11-26 |
|
Utskriftsdatum |
26 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:17 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 november 2017 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Allert Olivia |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
8 |
25m |
24.09 |
|
|
|
|
|
|
24.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bronsdon Oliver |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
13 |
25m |
27.66 |
|
|
|
|
|
|
27.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Danes Raoul |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
15 |
25m |
29.45 |
|
|
|
|
|
|
29.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gabrielsson Louie |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
10 |
25m |
25.02 |
|
|
|
|
|
|
25.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hellborg Bea |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
6 |
25m |
23.19 |
|
|
|
|
|
|
23.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ingelgård Thilia |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
17 |
25m |
31.15 |
|
|
|
|
|
|
31.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lenstad Kevin |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
12 |
25m |
26.89 |
|
|
|
|
|
|
26.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lindqvist Ida |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
5 |
25m |
21.46 |
|
|
|
|
|
|
21.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lörinc Johannes |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
18 |
25m |
31.42 |
|
|
|
|
|
|
31.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikalsen Nora |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
11 |
25m |
25.82 |
|
|
|
|
|
|
25.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Söderholm Ellie |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
1 |
25m |
17.69 |
|
|
|
|
|
|
17.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thoresson Arvid |
2005 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
3 |
25m |
19.00 |
|
|
|
|
|
|
19.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thorgrimsdottir Embla |
2006 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
7 |
25m |
23.25 |
|
|
|
|
|
|
23.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wahlqvist Emma |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
9 |
25m |
24.36 |
|
|
|
|
|
|
24.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wang Anna |
2005 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
2 |
25m |
18.48 |
|
|
|
|
|
|
18.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wertheim Isabell |
2008 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
14 |
25m |
28.75 |
|
|
|
|
|
|
28.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Åstrand Jack |
2007 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
10 25m Fj |
Finaler |
16 |
25m |
30.11 |
|
|
|
|
|
|
30.11 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
26 november 2017 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:17 |
|
Resultat Gren 11 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 11 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2017-11-26 |
|
Utskriftsdatum |
26 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:18 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 november 2017 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sevonen Troy |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
11 50m Fj |
Finaler |
1 |
50m |
44.97 |
|
|
|
|
|
|
44.97 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
26 november 2017 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:18 |
|
Resultat Gren 12 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 12 (Finaler) - Per deltagare med mellantider |
|
|
Tävling |
Utmanaren 2017-11-26 |
|
Utskriftsdatum |
26 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
18:18 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 november 2017 |
|
|
|
|
Namn |
Född |
Klass |
Förening |
|
|
Gren |
Omgång |
Plac. |
Splittider |
Tid |
Beskrivning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fransson Eric |
2006 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
12 100m Me |
Finaler |
1 |
50m |
46.83 |
100m |
1:36.36 |
|
|
|
|
1:36.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olsson Carl |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
12 100m Me |
Finaler |
4 |
50m |
50.82 |
100m |
1:42.14 |
|
|
|
|
1:42.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pedersen Stina |
2007 |
Damer |
Täby Sim |
|
|
12 100m Me |
Finaler |
2 |
50m |
44.67 |
100m |
1:36.53 |
|
|
|
|
1:36.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sevonen Troy |
2008 |
Herrar |
Täby Sim |
|
|
12 100m Me |
Finaler |
3 |
50m |
45.49 |
100m |
1:40.39 |
|
|
|
|
1:40.39 |
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
26 november 2017 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
18:18 |
|