Below are all results from the competition shown by session.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Disciplina, 400m Prosto Moški – Heat |
|
|
Dečki |
4:11.99 |
|
|
|
Matjaž Krek Bašelj |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/10/2017 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
496 |
4:37.84 |
|
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
487 |
4:39.67 |
+1.83 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
480 |
4:40.95 |
+3.11 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
470 |
4:42.85 |
+5.01 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
467 |
4:43.54 |
+5.70 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nik Kocjan |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
459 |
4:45.29 |
+7.45 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
456 |
4:45.74 |
+7.90 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
442 |
4:48.86 |
+11.02 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
441 |
4:48.99 |
+11.15 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
429 |
4:51.76 |
+13.92 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
423 |
4:53.15 |
+15.31 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
421 |
4:53.40 |
+15.56 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
416 |
4:54.65 |
+16.81 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
412 |
4:55.68 |
+17.84 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
396 |
4:59.55 |
+21.71 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
395 |
4:59.77 |
+21.93 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
390 |
5:01.16 |
+23.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jon Kočevar |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
380 |
5:03.60 |
+25.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
377 |
5:04.48 |
+26.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
375 |
5:05.06 |
+27.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
361 |
5:08.95 |
+31.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
350 |
5:12.13 |
+34.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Jure Dovžan |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
343 |
5:14.30 |
+36.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
342 |
5:14.63 |
+36.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
326 |
5:19.45 |
+41.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nejc Gregorčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Omar Mustafić |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kristjan Smrkolj |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 9:26:33 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-22 09:44:31 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Disciplina, 400m Prosto Moški – A Final |
|
|
Dečki |
4:11.99 |
|
|
|
Matjaž Krek Bašelj |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/10/2017 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
590 |
4:22.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
499 |
4:37.42 |
+15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
497 |
4:37.70 |
+15.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
482 |
4:40.67 |
+18.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
481 |
4:40.86 |
+18.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nik Kocjan |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
457 |
4:45.58 |
+23.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
456 |
4:45.88 |
+23.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
426 |
4:52.32 |
+30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 11:40:09 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Disciplina, 400m Prosto Moški – B Final |
|
|
Dečki |
4:11.99 |
|
|
|
Matjaž Krek Bašelj |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/10/2017 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
443 |
4:48.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
436 |
4:50.16 |
+1.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
423 |
4:53.03 |
+4.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
421 |
4:53.45 |
+4.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
417 |
4:54.34 |
+5.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
417 |
4:54.39 |
+5.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
417 |
4:54.46 |
+5.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
412 |
4:55.57 |
+7.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 11:40:09 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-22 19:21:41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Disciplina, 400m Prosto Ženske – Heat |
|
|
Deklice |
4:23.88 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
510 |
4:55.83 |
|
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
496 |
4:58.67 |
+2.84 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
493 |
4:59.21 |
+3.38 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
488 |
5:00.14 |
+4.31 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
458 |
5:06.71 |
+10.88 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tara Gončin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
442 |
5:10.32 |
+14.49 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
434 |
5:12.25 |
+16.42 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
432 |
5:12.64 |
+16.81 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Tara Ðorđević |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
430 |
5:13.18 |
+17.35 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Metka Seifert |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
425 |
5:14.38 |
+18.55 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
422 |
5:15.04 |
+19.21 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Pia Božič |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
412 |
5:17.59 |
+21.76 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
408 |
5:18.57 |
+22.74 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
392 |
5:23.08 |
+27.25 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
391 |
5:23.22 |
+27.39 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
390 |
5:23.60 |
+27.77 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
385 |
5:24.77 |
+28.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
372 |
5:28.64 |
+32.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Manja Ilc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
343 |
5:37.65 |
+41.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
335 |
5:40.35 |
+44.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Hana Muršak |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
315 |
5:47.16 |
+51.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 9:45:20 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-22 09:51:20 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Disciplina, 400m Prosto Ženske – A Final |
|
|
Deklice |
4:23.88 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
512 |
4:55.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
494 |
4:58.98 |
+3.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tara Gončin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
489 |
5:00.04 |
+4.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
488 |
5:00.15 |
+4.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
467 |
5:04.59 |
+9.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
434 |
5:12.28 |
+16.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
423 |
5:14.95 |
+19.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 5:23:56 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Disciplina, 400m Prosto Ženske – B Final |
|
|
Deklice |
4:23.88 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/14/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
467 |
5:04.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tara Ðorđević |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
465 |
5:05.20 |
+0.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
445 |
5:09.67 |
+5.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Metka Seifert |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
421 |
5:15.38 |
+10.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Pia Božič |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
420 |
5:15.66 |
+11.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
403 |
5:20.04 |
+15.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
387 |
5:24.43 |
+19.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
386 |
5:24.51 |
+19.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 5:23:56 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-22 19:21:38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Disciplina, 200m Prsno Moški – Heat |
|
|
Dečki |
2:27.77 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/17/2016 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
450 |
2:44.48 |
|
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
448 |
2:44.72 |
+0.24 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
433 |
2:46.69 |
+2.21 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
414 |
2:49.13 |
+4.65 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
408 |
2:49.95 |
+5.47 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
399 |
2:51.27 |
+6.79 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
393 |
2:52.12 |
+7.64 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
390 |
2:52.56 |
+8.08 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
387 |
2:52.99 |
+8.51 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
386 |
2:53.08 |
+8.60 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
377 |
2:54.49 |
+10.01 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
371 |
2:55.38 |
+10.90 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
350 |
2:58.90 |
+14.42 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
348 |
2:59.30 |
+14.82 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
332 |
3:02.04 |
+17.56 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
295 |
3:09.33 |
+24.85 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
293 |
3:09.80 |
+25.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Nino Gorišek |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
283 |
3:11.88 |
+27.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
266 |
3:15.89 |
+31.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 |
|
|
|
|
- |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 9:57:05 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-22 09:57:08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Disciplina, 200m Prsno Moški – A Final |
|
|
Dečki |
2:27.77 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/17/2016 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
536 |
2:35.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
482 |
2:40.75 |
+5.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
447 |
2:44.84 |
+9.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
441 |
2:45.57 |
+10.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
434 |
2:46.50 |
+11.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
389 |
2:52.67 |
+17.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
377 |
2:54.52 |
+19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
369 |
2:55.76 |
+20.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 5:32:07 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Disciplina, 200m Prsno Moški – B Final |
|
|
Dečki |
2:27.77 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/17/2016 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
387 |
2:53.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
377 |
2:54.43 |
+1.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
375 |
2:54.88 |
+1.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
373 |
2:55.19 |
+2.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
367 |
2:56.11 |
+3.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
361 |
2:57.06 |
+4.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
305 |
3:07.20 |
+14.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
294 |
3:09.64 |
+16.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 5:32:07 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-22 19:21:35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Disciplina, 200m Prsno Ženske – Heat |
|
|
Deklice |
2:32.89 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Radovljica (SLO) |
6/30/2001 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
485 |
2:56.80 |
|
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
464 |
2:59.38 |
+2.58 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
463 |
2:59.60 |
+2.80 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
455 |
3:00.57 |
+3.77 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
442 |
3:02.34 |
+5.54 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
413 |
3:06.54 |
+9.74 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
405 |
3:07.75 |
+10.95 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
384 |
3:11.04 |
+14.24 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
384 |
3:11.15 |
+14.35 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
381 |
3:11.58 |
+14.78 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
375 |
3:12.59 |
+15.79 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
356 |
3:15.90 |
+19.10 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
354 |
3:16.41 |
+19.61 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
348 |
3:17.47 |
+20.67 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
346 |
3:17.75 |
+20.95 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
338 |
3:19.33 |
+22.53 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ella Gajić |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
329 |
3:21.12 |
+24.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Meta Komelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
327 |
3:21.63 |
+24.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
307 |
3:25.81 |
+29.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 10:08:46 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-22 10:12:57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Disciplina, 200m Prsno Ženske – A Final |
|
|
Deklice |
2:32.89 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Radovljica (SLO) |
6/30/2001 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
506 |
2:54.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
505 |
2:54.45 |
+0.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
486 |
2:56.66 |
+2.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
473 |
2:58.22 |
+3.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
441 |
3:02.43 |
+8.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
419 |
3:05.67 |
+11.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
403 |
3:08.04 |
+13.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
395 |
3:09.36 |
+15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 5:39:50 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Disciplina, 200m Prsno Ženske – B Final |
|
|
Deklice |
2:32.89 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Radovljica (SLO) |
6/30/2001 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
417 |
3:05.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
375 |
3:12.57 |
+6.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
369 |
3:13.60 |
+7.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
365 |
3:14.42 |
+8.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
363 |
3:14.74 |
+8.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
354 |
3:16.31 |
+10.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
353 |
3:16.48 |
+10.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
323 |
3:22.51 |
+16.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 5:39:50 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-22 19:21:33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 100m Hrbtno Moški – Heat |
|
|
Dečki |
1:00.98 |
|
|
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija (SL |
Ravne na Koroškem (SLO) |
7/22/2022 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
614 |
1:00.98 |
|
|
|
QA |
Dečki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
523 |
1:04.33 |
+3.35 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
409 |
1:09.85 |
+8.87 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
397 |
1:10.53 |
+9.55 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
396 |
1:10.56 |
+9.58 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
389 |
1:11.01 |
+10.03 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
369 |
1:12.27 |
+11.29 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
364 |
1:12.58 |
+11.60 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
361 |
1:12.79 |
+11.81 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
354 |
1:13.23 |
+12.25 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
351 |
1:13.49 |
+12.51 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
328 |
1:15.13 |
+14.15 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
322 |
1:15.61 |
+14.63 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jan Miklič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
322 |
1:15.64 |
+14.66 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
307 |
1:16.85 |
+15.87 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
301 |
1:17.31 |
+16.33 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
283 |
1:18.94 |
+17.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nejc Gregorčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lan Pribac |
2009 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 10:16:05 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-22 10:16:13 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 100m Hrbtno Moški – A Final |
|
|
Dečki |
1:00.98 |
|
|
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija (SL |
Ravne na Koroškem (SLO) |
7/22/2022 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
563 |
1:02.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
539 |
1:03.68 |
+0.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
421 |
1:09.15 |
+6.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
410 |
1:09.79 |
+7.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
384 |
1:11.30 |
+8.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
371 |
1:12.11 |
+9.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
368 |
1:12.29 |
+9.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
361 |
1:12.77 |
+9.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 5:49:26 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 100m Hrbtno Moški – B Final |
|
|
Dečki |
1:00.98 |
|
|
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija (SL |
Ravne na Koroškem (SLO) |
7/22/2022 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
367 |
1:12.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
357 |
1:13.04 |
+0.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
350 |
1:13.54 |
+1.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
344 |
1:13.97 |
+1.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
337 |
1:14.46 |
+2.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
332 |
1:14.87 |
+2.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jan Miklič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
321 |
1:15.66 |
+3.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
311 |
1:16.50 |
+4.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 5:49:26 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-22 19:21:30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. Disciplina, 100m Hrbtno Ženske – Heat |
|
|
Deklice |
1:05.50 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
517 |
1:11.56 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
484 |
1:13.13 |
+1.57 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
457 |
1:14.56 |
+3.00 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
414 |
1:17.05 |
+5.49 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tara Ðorđević |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
410 |
1:17.32 |
+5.76 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
403 |
1:17.73 |
+6.17 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tara Gončin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
396 |
1:18.20 |
+6.64 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
382 |
1:19.17 |
+7.61 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
381 |
1:19.22 |
+7.66 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Polona Tanko |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
367 |
1:20.17 |
+8.61 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
367 |
1:20.20 |
+8.64 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ajda Škaper |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
360 |
1:20.73 |
+9.17 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
356 |
1:21.03 |
+9.47 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Pia Božič |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
355 |
1:21.12 |
+9.56 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
354 |
1:21.14 |
+9.58 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
354 |
1:21.15 |
+9.59 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Tia Sedej |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
343 |
1:22.02 |
+10.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
336 |
1:22.60 |
+11.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Aleksandra Gnamuš Šlebnik |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
334 |
1:22.79 |
+11.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Julija Puškarić |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
315 |
1:24.41 |
+12.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Ula Konec |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
303 |
1:25.48 |
+13.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
300 |
1:25.74 |
+14.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Hana Muršak |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
298 |
1:25.95 |
+14.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.1 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 10:23:15 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-22 10:23:19 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. Disciplina, 100m Hrbtno Ženske – A Final |
|
|
Deklice |
1:05.50 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
532 |
1:10.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
480 |
1:13.33 |
+2.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
468 |
1:13.96 |
+3.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tara Ðorđević |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
450 |
1:14.93 |
+4.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
400 |
1:17.94 |
+7.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
399 |
1:18.02 |
+7.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tara Gončin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
391 |
1:18.53 |
+7.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
386 |
1:18.84 |
+7.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 5:54:15 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. Disciplina, 100m Hrbtno Ženske – B Final |
|
|
Deklice |
1:05.50 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Polona Tanko |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
409 |
1:17.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
374 |
1:19.71 |
+2.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ajda Škaper |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
369 |
1:20.07 |
+2.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
363 |
1:20.47 |
+3.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
352 |
1:21.33 |
+3.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
352 |
1:21.34 |
+3.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
350 |
1:21.46 |
+4.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Pia Božič |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
337 |
1:22.53 |
+5.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 5:54:15 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-22 19:21:26 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Disciplina, 200m Mešano Moški – Heat |
|
|
Dečki |
2:08.54 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/5/2021 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
483 |
2:25.26 |
|
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Daniel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
482 |
2:25.33 |
+0.07 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
470 |
2:26.59 |
+1.33 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
438 |
2:30.04 |
+4.78 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
413 |
2:32.98 |
+7.72 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
409 |
2:33.50 |
+8.24 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
377 |
2:37.68 |
+12.42 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Danilo Obačkić |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
377 |
2:37.80 |
+12.54 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
376 |
2:37.83 |
+12.57 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
364 |
2:39.57 |
+14.31 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
361 |
2:40.04 |
+14.78 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
354 |
2:41.14 |
+15.88 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
348 |
2:42.00 |
+16.74 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
346 |
2:42.34 |
+17.08 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
344 |
2:42.60 |
+17.34 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
341 |
2:43.04 |
+17.78 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
339 |
2:43.49 |
+18.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Nace Valantič |
2009 |
Plavalni klub Nova Gorica |
|
337 |
2:43.71 |
+18.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
328 |
2:45.14 |
+19.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
323 |
2:46.02 |
+20.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Urban Aleš |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
321 |
2:46.33 |
+21.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Nik Kocjan |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
321 |
2:46.43 |
+21.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
320 |
2:46.63 |
+21.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
316 |
2:47.35 |
+22.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
307 |
2:48.87 |
+23.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
303 |
2:49.70 |
+24.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
301 |
2:50.09 |
+24.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Jan Miklič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
300 |
2:50.24 |
+24.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
291 |
2:51.91 |
+26.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
260 |
2:58.47 |
+33.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jaka Petek |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 10:37:35 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-22 10:40:55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Disciplina, 200m Mešano Moški – A Final |
|
|
Dečki |
2:08.54 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/5/2021 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
524 |
2:21.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
520 |
2:21.68 |
+0.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Daniel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
500 |
2:23.55 |
+2.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
492 |
2:24.33 |
+3.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
412 |
2:33.09 |
+11.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
405 |
2:34.03 |
+12.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
382 |
2:37.09 |
+15.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Danilo Obačkić |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
368 |
2:39.06 |
+17.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 6:06:15 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Disciplina, 200m Mešano Moški – B Final |
|
|
Dečki |
2:08.54 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/5/2021 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
383 |
2:36.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
382 |
2:37.10 |
+0.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
358 |
2:40.43 |
+3.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
352 |
2:41.39 |
+4.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
344 |
2:42.55 |
+5.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
336 |
2:43.98 |
+7.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
332 |
2:44.50 |
+7.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
332 |
2:44.56 |
+7.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 6:06:15 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-22 19:21:23 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. Disciplina, 200m Mešano Ženske – Heat |
|
|
Deklice |
2:20.05 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Murcia (ESP) |
7/23/2001 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
528 |
2:35.95 |
|
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
497 |
2:39.15 |
+3.20 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
477 |
2:41.40 |
+5.45 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
456 |
2:43.81 |
+7.86 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
419 |
2:48.46 |
+12.51 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
411 |
2:49.54 |
+13.59 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
409 |
2:49.79 |
+13.84 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
406 |
2:50.22 |
+14.27 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
398 |
2:51.41 |
+15.46 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
388 |
2:52.82 |
+16.87 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
388 |
2:52.88 |
+16.93 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
379 |
2:54.22 |
+18.27 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
360 |
2:57.27 |
+21.32 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Aleksandra Gnamuš Šlebnik |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
359 |
2:57.39 |
+21.44 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
347 |
2:59.40 |
+23.45 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
340 |
3:00.55 |
+24.60 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
335 |
3:01.56 |
+25.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Meta Komelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
334 |
3:01.67 |
+25.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
334 |
3:01.68 |
+25.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
327 |
3:02.95 |
+27.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
326 |
3:03.25 |
+27.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
312 |
3:05.91 |
+29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Manja Ilc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
304 |
3:07.50 |
+31.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 10:48:16 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-22 10:51:03 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. Disciplina, 200m Mešano Ženske – A Final |
|
|
Deklice |
2:20.05 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Murcia (ESP) |
7/23/2001 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
526 |
2:36.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
522 |
2:36.61 |
+0.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
509 |
2:37.88 |
+1.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
443 |
2:45.38 |
+9.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
426 |
2:47.50 |
+11.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
417 |
2:48.71 |
+12.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
417 |
2:48.75 |
+12.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
393 |
2:52.08 |
+15.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 6:14:07 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. Disciplina, 200m Mešano Ženske – B Final |
|
|
Deklice |
2:20.05 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Murcia (ESP) |
7/23/2001 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
414 |
2:49.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
407 |
2:50.15 |
+1.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
394 |
2:52.02 |
+2.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
386 |
2:53.17 |
+4.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
381 |
2:53.94 |
+4.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
356 |
2:57.88 |
+8.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aleksandra Gnamuš Šlebnik |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
346 |
2:59.59 |
+10.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
338 |
3:00.91 |
+11.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 6:14:07 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-22 19:21:21 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. Disciplina, 50m Delfin Moški – Heat |
|
|
Dečki |
26.16 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/23/2021 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
502 |
28.02 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
2 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
475 |
28.53 |
+0.51 |
|
QA |
|
|
|
|
|
3 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
456 |
28.92 |
+0.90 |
|
QA |
|
|
|
|
|
4 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
453 |
28.98 |
+0.96 |
|
QA |
|
|
|
|
|
5 |
|
Daniel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
428 |
29.55 |
+1.53 |
|
QA |
|
|
|
|
|
6 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
427 |
29.57 |
+1.55 |
|
QA |
|
|
|
|
|
7 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
425 |
29.60 |
+1.58 |
|
QA |
|
|
|
|
|
8 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
393 |
30.38 |
+2.36 |
|
QA |
|
|
|
|
|
9 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
388 |
30.51 |
+2.49 |
|
QB |
|
|
|
|
|
10 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
386 |
30.57 |
+2.55 |
|
QB |
|
|
|
|
|
11 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
384 |
30.63 |
+2.61 |
|
QB |
|
|
|
|
|
12 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
370 |
31.02 |
+3.00 |
|
QB |
|
|
|
|
|
13 |
|
Nace Valantič |
2009 |
Plavalni klub Nova Gorica |
|
352 |
31.52 |
+3.50 |
|
QB |
|
|
|
|
|
=14 |
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
342 |
31.82 |
+3.80 |
|
QB |
|
|
|
|
|
=14 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
342 |
31.82 |
+3.80 |
|
QB |
|
|
|
|
|
16 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
332 |
32.13 |
+4.11 |
|
QB |
|
|
|
|
|
17 |
|
Danilo Obačkić |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
329 |
32.25 |
+4.23 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
328 |
32.29 |
+4.27 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
318 |
32.62 |
+4.60 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
313 |
32.79 |
+4.77 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Jon Kočevar |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
307 |
33.00 |
+4.98 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
297 |
33.35 |
+5.33 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
296 |
33.41 |
+5.39 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
292 |
33.54 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
273 |
34.30 |
+6.28 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
264 |
34.70 |
+6.68 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Aleksej Fink |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
262 |
34.77 |
+6.75 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
260 |
34.88 |
+6.86 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jaka Petek |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 10:55:32 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-22 10:55:36 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. Disciplina, 50m Delfin Moški – A Final |
|
|
Dečki |
26.16 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/23/2021 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
506 |
27.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
475 |
28.54 |
+0.60 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
465 |
28.74 |
+0.80 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Daniel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
458 |
28.88 |
+0.94 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
429 |
29.52 |
+1.58 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
427 |
29.56 |
+1.62 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
422 |
29.68 |
+1.74 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
383 |
30.65 |
+2.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 6:21:35 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. Disciplina, 50m Delfin Moški – B Final |
|
|
Dečki |
26.16 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/23/2021 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
413 |
29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
404 |
30.12 |
+0.23 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
382 |
30.67 |
+0.78 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
375 |
30.88 |
+0.99 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nace Valantič |
2009 |
Plavalni klub Nova Gorica |
|
365 |
31.14 |
+1.25 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
363 |
31.21 |
+1.32 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
351 |
31.55 |
+1.66 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
337 |
32.00 |
+2.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 6:21:35 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-22 19:21:17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. Disciplina, 50m Delfin Ženske – Heat |
|
|
Deklice |
28.91 |
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kamnik (SLO) |
7/11/2015 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
513 |
30.50 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
=2 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
466 |
31.49 |
+0.99 |
|
QA |
|
|
|
|
|
=2 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
466 |
31.49 |
+0.99 |
|
QA |
|
|
|
|
|
4 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
441 |
32.09 |
+1.59 |
|
QA |
|
|
|
|
|
5 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
437 |
32.18 |
+1.68 |
|
QA |
|
|
|
|
|
6 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
415 |
32.75 |
+2.25 |
|
QA |
|
|
|
|
|
7 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
398 |
33.20 |
+2.70 |
|
QA |
|
|
|
|
|
8 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
393 |
33.33 |
+2.83 |
|
QA |
|
|
|
|
|
9 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
393 |
33.35 |
+2.85 |
|
QB |
|
|
|
|
|
10 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
371 |
33.97 |
+3.47 |
|
QB |
|
|
|
|
|
11 |
|
Polona Tanko |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
369 |
34.06 |
+3.56 |
|
QB |
|
|
|
|
|
12 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
358 |
34.40 |
+3.90 |
|
QB |
|
|
|
|
|
13 |
|
Ajda Škaper |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
348 |
34.72 |
+4.22 |
|
QB |
|
|
|
|
|
14 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
344 |
34.85 |
+4.35 |
|
QB |
|
|
|
|
|
15 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
338 |
35.07 |
+4.57 |
|
QB |
|
|
|
|
|
16 |
|
Luna Bobič |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
328 |
35.39 |
+4.89 |
|
QB |
|
|
|
|
|
17 |
|
Tia Sedej |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
311 |
36.04 |
+5.54 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
303 |
36.35 |
+5.85 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
301 |
36.44 |
+5.94 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
279 |
37.37 |
+6.87 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
263 |
38.12 |
+7.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 10:59:39 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-22 11:03:25 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. Disciplina, 50m Delfin Ženske – A Final |
|
|
Deklice |
28.91 |
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kamnik (SLO) |
7/11/2015 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
506 |
30.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
469 |
31.43 |
+0.79 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
466 |
31.51 |
+0.87 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
462 |
31.60 |
+0.96 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
437 |
32.17 |
+1.53 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
433 |
32.29 |
+1.65 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
431 |
32.33 |
+1.69 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
424 |
32.51 |
+1.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 6:26:24 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. Disciplina, 50m Delfin Ženske – B Final |
|
|
Deklice |
28.91 |
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kamnik (SLO) |
7/11/2015 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
387 |
33.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Polona Tanko |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
361 |
34.31 |
+0.81 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
355 |
34.50 |
+1.00 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
353 |
34.54 |
+1.04 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ajda Škaper |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
349 |
34.69 |
+1.19 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Luna Bobič |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
340 |
35.00 |
+1.50 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
328 |
35.42 |
+1.92 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
316 |
35.85 |
+2.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 6:26:24 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-22 19:21:13 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. Disciplina, 4x50m Mešano Mešano – Final |
|
Sponzor: |
MIX |
|
|
|
|
|
|
|
MIX de. |
2:01.07 |
|
|
PK Ljubljana |
|
PK Ljubljana (SLO) |
Koper (SLO) |
10/9/2020 |
|
|
|
|
MIX |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
RL I. (MIX DEČKI) |
14 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
440 |
|
|
2:06.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tara Gončin |
2009 |
SLO.13985 |
|
35.01 |
|
|
|
|
35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Črt Grohar |
2008 |
SLO.12409 |
-.-- |
35.24 |
|
|
|
|
1:10.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maj Krdžalić |
2009 |
SLO.13283 |
-.-- |
28.17 |
|
|
|
|
1:38.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Siena Lehmann |
2009 |
SLO.12390 |
-.-- |
28.06 |
|
|
|
|
2:06.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
IL I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
437 |
|
|
2:06.76 |
+0.28 |
|
|
|
|
Minea Ðešević |
2010 |
SLO.12118 |
|
35.84 |
|
|
|
|
35.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lan Koritnik |
2009 |
SLO.12490 |
-.-- |
33.61 |
|
|
|
|
1:09.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nik Vučko |
2008 |
SLO.11701 |
-.-- |
29.44 |
|
|
|
|
1:38.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
SLO.11982 |
-.-- |
27.87 |
|
|
|
|
2:06.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
RR I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
434 |
|
|
2:07.03 |
+0.55 |
|
|
|
|
Polona Tanko |
2010 |
SLO.13045 |
|
35.33 |
|
|
|
|
35.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teo Starc |
2008 |
SLO.11530 |
-.-- |
34.37 |
|
|
|
|
1:09.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovro Ćirović |
2008 |
SLO.11532 |
-.-- |
26.84 |
|
|
|
|
1:36.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iza Erjavec |
2009 |
SLO.13495 |
-.-- |
30.49 |
|
|
|
|
2:07.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
OL I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
408 |
|
|
2:09.63 |
+3.15 |
|
|
|
|
Filip Podobnik |
2008 |
SLO.10514 |
|
28.88 |
|
|
|
|
28.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lara Pavlič |
2009 |
SLO.13150 |
-.-- |
40.52 |
|
|
|
|
1:09.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Enej Mešić |
2009 |
SLO.12345 |
-.-- |
29.05 |
|
|
|
|
1:38.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tia Sedej |
2009 |
SLO.12363 |
-.-- |
31.18 |
|
|
|
|
2:09.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
LL I. (MIX DEČKI) |
13 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
399 |
|
|
2:10.67 |
+4.19 |
|
|
|
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
SLO.13200 |
|
32.98 |
|
|
|
|
32.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mia Abutović |
2009 |
SLO.10728 |
-.-- |
37.08 |
|
|
|
|
1:10.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tanej Čadež |
2009 |
SLO.13082 |
-.-- |
30.19 |
|
|
|
|
1:40.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
SLO.12644 |
-.-- |
30.42 |
|
|
|
|
2:10.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
NC I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
369 |
|
|
2:14.06 |
+7.58 |
|
|
|
|
Julijan Pevec |
2008 |
SLO.11616 |
|
32.42 |
|
|
|
|
32.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Taya Čanžek |
2009 |
SLO.12516 |
-.-- |
38.99 |
|
|
|
|
1:11.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vid Čujež |
2008 |
SLO.11162 |
-.-- |
30.16 |
|
|
|
|
1:41.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zala Valek |
2009 |
SLO.11173 |
-.-- |
32.49 |
|
|
|
|
2:14.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
FR I. (MIX DEČKI) |
13 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
|
368 |
|
|
2:14.25 |
+7.77 |
|
|
|
|
Nik Markač |
2009 |
SLO.11081 |
|
31.91 |
|
|
|
|
31.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zara Knez |
2010 |
SLO.13471 |
-.-- |
40.73 |
|
|
|
|
1:12.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eliana Hlastan |
2009 |
SLO.11892 |
-.-- |
32.51 |
|
|
|
|
1:45.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
SLO.11901 |
-.-- |
29.10 |
|
|
|
|
2:14.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
RL II. (MIX DEČKI) |
14 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
361 |
|
|
2:15.09 |
+8.61 |
|
|
|
|
Katja Marolt |
2009 |
SLO.12386 |
|
38.28 |
|
|
|
|
38.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mark Frolov |
2008 |
SLO.13764 |
-.-- |
35.80 |
|
|
|
|
1:14.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Matic Potnik |
2008 |
SLO.11657 |
-.-- |
31.11 |
|
|
|
|
1:45.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Sever |
2009 |
SLO.12382 |
-.-- |
29.90 |
|
|
|
|
2:15.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
TK I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
348 |
|
|
2:16.73 |
+10.25 |
|
|
|
|
Lara Naglič |
2009 |
SLO.10998 |
|
37.09 |
|
|
|
|
37.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ana Margeta |
2010 |
SLO.11683 |
-.-- |
39.15 |
|
|
|
|
1:16.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
SLO.12320 |
-.-- |
31.23 |
|
|
|
|
1:47.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
SLO.12868 |
-.-- |
29.26 |
|
|
|
|
2:16.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
TK II. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
342 |
|
|
2:17.49 |
+11.01 |
|
|
|
|
Veronika Savernik |
2009 |
SLO.12877 |
|
37.41 |
|
|
|
|
37.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žan Gradišek |
2008 |
SLO.13225 |
-.-- |
36.88 |
|
|
|
|
1:14.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
SLO.13675 |
-.-- |
32.69 |
|
|
|
|
1:46.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maša Camlek |
2009 |
SLO.11711 |
-.-- |
30.51 |
|
|
|
|
2:17.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
KK I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Koper |
|
|
|
337 |
|
|
2:18.26 |
+11.78 |
|
|
|
|
Ula Konec |
2009 |
SLO.12726 |
|
37.97 |
|
|
|
|
37.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tim Markič |
2009 |
SLO.13792 |
-.-- |
39.46 |
|
|
|
|
1:17.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daniel Gor |
2008 |
SLO.11541 |
-.-- |
29.25 |
|
|
|
|
1:46.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Perič |
2009 |
SLO.12721 |
-.-- |
31.58 |
|
|
|
|
2:18.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
IL II. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
331 |
|
|
2:19.06 |
+12.58 |
|
|
|
|
Anastasia Girina |
2010 |
SLO.13491 |
|
35.84 |
|
|
|
|
35.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Alisa Potemina |
2010 |
SLO.13344 |
-.-- |
43.80 |
|
|
|
|
1:19.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tim Kolenko |
2008 |
SLO.11302 |
-.-- |
30.81 |
|
|
|
|
1:50.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nik Kocjan |
2008 |
SLO.12539 |
-.-- |
28.61 |
|
|
|
|
2:19.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
LL II. (MIX DEČKI) |
13 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
330 |
|
|
2:19.14 |
+12.66 |
|
|
|
|
Neja Breznik |
2009 |
SLO.11938 |
|
36.42 |
|
|
|
|
36.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urban Aleš |
2009 |
SLO.11932 |
-.-- |
38.31 |
|
|
|
|
1:14.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ian Pezerovič |
2009 |
SLO.11934 |
-.-- |
33.00 |
|
|
|
|
1:47.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zoja Mele |
2009 |
SLO.10734 |
-.-- |
31.41 |
|
|
|
|
2:19.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
BM I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
326 |
|
|
2:19.77 |
+13.29 |
|
|
|
|
Naja Zorec |
2009 |
SLO.12654 |
|
35.96 |
|
|
|
|
35.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jani Regvat |
2008 |
SLO.12275 |
-.-- |
39.98 |
|
|
|
|
1:15.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Anina Kirbiš |
2009 |
SLO.12354 |
-.-- |
33.38 |
|
|
|
|
1:49.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nik Vrabl |
2008 |
SLO.12653 |
-.-- |
30.45 |
|
|
|
|
2:19.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
RR II. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
320 |
|
|
2:20.58 |
+14.10 |
|
|
|
|
Tobija Čampa |
2008 |
SLO.11876 |
|
33.41 |
|
|
|
|
33.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Taja Starc |
2009 |
SLO.12148 |
-.-- |
42.17 |
|
|
|
|
1:15.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
SLO.12149 |
-.-- |
32.77 |
|
|
|
|
1:48.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ajda Škaper |
2010 |
SLO.13044 |
-.-- |
32.23 |
|
|
|
|
2:20.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
FR II. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
|
304 |
|
|
2:23.00 |
+16.52 |
|
|
|
|
Pia Božič |
2010 |
SLO.12705 |
|
38.42 |
|
|
|
|
38.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
SLO.11281 |
-.-- |
38.70 |
|
|
|
|
1:17.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
SLO.13190 |
-.-- |
32.29 |
|
|
|
|
1:49.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Petrič |
2009 |
SLO.11178 |
-.-- |
33.59 |
|
|
|
|
2:23.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
OL II. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
304 |
|
|
2:23.01 |
+16.53 |
|
|
|
|
Pika Babič |
2009 |
SLO.11704 |
|
36.81 |
|
|
|
|
36.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Peček Danieli |
2008 |
SLO.12552 |
-.-- |
34.37 |
|
|
|
|
1:11.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Varvara Kets |
2010 |
SLO.14527 |
-.-- |
41.34 |
|
|
|
|
1:52.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Artem Batyrshin |
2009 |
SLO.13266 |
|
30.49 |
|
|
|
|
2:23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
IL III. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
302 |
|
|
2:23.28 |
+16.80 |
|
|
|
|
Špela Juvančič |
2010 |
SLO.12961 |
|
39.58 |
|
|
|
|
39.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Blaž Peršin |
2008 |
SLO.12647 |
-.-- |
39.75 |
|
|
|
|
1:19.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lan Govše |
2009 |
SLO.12343 |
-.-- |
31.60 |
|
|
|
|
1:50.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tanja Čusak |
2009 |
SLO.12403 |
-.-- |
32.35 |
|
|
|
|
2:23.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
RL III. (MIX DEČKI) |
13 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
302 |
|
|
2:23.41 |
+16.93 |
|
|
|
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
SLO.13191 |
|
33.81 |
|
|
|
|
33.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
SLO.13061 |
|
43.76 |
|
|
|
|
1:17.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
SLO.12408 |
-.-- |
31.10 |
|
|
|
|
1:48.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ema Žerjal |
2010 |
SLO.13052 |
-.-- |
34.74 |
|
|
|
|
2:23.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
PC I. (MIX DEČKI) |
14 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
|
293 |
|
|
2:24.76 |
+18.28 |
|
|
|
|
Pia Rebernik Kroflič |
2010 |
SLO.13465 |
|
46.48 |
|
|
|
|
46.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Aidan Ermenc |
2008 |
SLO.11251 |
-.-- |
37.35 |
|
|
|
|
1:23.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ela Žagar |
2009 |
SLO.11169 |
-.-- |
31.45 |
|
|
|
|
1:55.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Miha Polutnik |
2008 |
SLO.13848 |
-.-- |
29.48 |
|
|
|
|
2:24.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
FR III. (MIX DEČKI) |
13 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
|
287 |
|
|
2:25.78 |
+19.30 |
|
|
|
|
Aleksandra Gnamuš Šlebnik |
2010 |
SLO.13472 |
|
38.21 |
|
|
|
|
38.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexander Paternoster |
2009 |
SLO.11899 |
-.-- |
40.73 |
|
|
|
|
1:18.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bor Rotovnik |
2009 |
SLO.11898 |
-.-- |
34.32 |
|
|
|
|
1:53.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lija Helbl |
2010 |
SLO.13478 |
-.-- |
32.52 |
|
|
|
|
2:25.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
RAD I. (MIX DEČKI) |
13 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
|
283 |
|
|
2:26.48 |
+20.00 |
|
|
|
|
Ina Sekne |
2009 |
SLO.11179 |
|
38.14 |
|
|
|
|
38.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mia Kocijančič |
2010 |
SLO.12927 |
-.-- |
44.06 |
|
|
|
|
1:22.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nejc Maher |
2009 |
SLO.12926 |
-.-- |
34.07 |
|
|
|
|
1:56.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rok Dolar |
2009 |
SLO.13547 |
-.-- |
30.21 |
|
|
|
|
2:26.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
TK III. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
277 |
|
|
2:27.51 |
+21.03 |
|
|
|
|
Elijas Šukunda Hadaš |
2009 |
SLO.12867 |
|
38.87 |
|
|
|
|
38.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meta Komelj |
2010 |
SLO.13226 |
-.-- |
43.72 |
|
|
|
|
1:22.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilen Kosmač |
2008 |
SLO.11721 |
-.-- |
33.24 |
|
|
|
|
1:55.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
SLO.11952 |
-.-- |
31.68 |
|
|
|
|
2:27.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
KA I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 10.11 |
|
|
|
Rok Vejnovič |
2008 |
SLO.11306 |
|
31.46 |
|
|
|
|
31.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liam Negodič |
2008 |
SLO.12528 |
-.-- |
36.00 |
|
|
|
|
1:07.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laura Podgoršek |
2009 |
SLO.12512 |
-.-- |
30.49 |
|
|
|
|
1:37.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
SLO.13000 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
TOR I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.3 |
|
|
|
Tara Ðorđević |
2009 |
SLO.11213 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
SLO.13289 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matija Krašan |
2009 |
SLO.13932 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maša Vocovnik |
2010 |
SLO.14303 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 11:25:36 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-22 11:26:44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. Disciplina, 4x200m Prosto Moški – Final |
|
Sponzor: |
Dečki |
|
|
|
|
|
|
|
Dečki |
8:35.14 |
|
|
PK Ljubljana |
|
PK Ljubljana (SLO) |
Trbovlje (SLO) |
7/31/2015 |
|
|
|
|
Dečki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
NC I. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
461 |
|
|
9:01.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Julijan Pevec |
2008 |
SLO.11616 |
|
31.01 |
1:05.07 |
2:10.51 |
2:10.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vid Čujež |
2008 |
SLO.11162 |
-.-- |
30.54 |
1:04.28 |
2:12.98 |
4:23.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
SLO.11157 |
-.-- |
29.82 |
1:04.32 |
2:17.96 |
6:41.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Danilo Obačkić |
2009 |
SLO.11164 |
-.-- |
30.04 |
1:06.09 |
2:20.23 |
9:01.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
RL I. (DEČKI) |
14 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
460 |
|
|
9:02.06 |
+0.38 |
|
|
|
|
Maj Krdžalić |
2009 |
SLO.13283 |
|
29.90 |
1:03.80 |
2:13.58 |
2:13.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
SLO.12408 |
-.-- |
32.86 |
1:09.09 |
2:22.19 |
4:35.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mark Frolov |
2008 |
SLO.13764 |
-.-- |
29.56 |
1:03.36 |
2:14.69 |
6:50.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Matic Potnik |
2008 |
SLO.11657 |
-.-- |
29.67 |
1:03.76 |
2:11.60 |
9:02.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
OL I. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
444 |
|
|
9:08.46 |
+6.78 |
|
|
|
|
Filip Podobnik |
2008 |
SLO.10514 |
|
29.38 |
1:00.13 |
2:02.79 |
2:02.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Enej Mešić |
2009 |
SLO.12345 |
-.-- |
34.68 |
1:10.72 |
2:18.50 |
4:21.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Peček Danieli |
2008 |
SLO.12552 |
-.-- |
31.54 |
1:06.02 |
2:16.26 |
6:37.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Artem Batyrshin |
2009 |
SLO.13266 |
-.-- |
35.31 |
1:12.44 |
2:30.91 |
9:08.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
IL I. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
432 |
|
|
9:13.62 |
+11.94 |
|
|
|
|
Nik Kocjan |
2008 |
SLO.12539 |
|
30.44 |
1:05.19 |
2:16.53 |
2:16.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tim Kolenko |
2008 |
SLO.11302 |
-.-- |
31.53 |
1:07.16 |
2:17.91 |
4:34.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Blaž Peršin |
2008 |
SLO.12647 |
-.-- |
31.28 |
1:07.47 |
2:20.97 |
6:55.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nik Vučko |
2008 |
SLO.11701 |
-.-- |
29.72 |
1:04.92 |
2:18.21 |
9:13.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
FR I. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
|
409 |
|
|
9:23.73 |
+22.05 |
|
|
|
|
Nik Markač |
2009 |
SLO.11081 |
|
31.45 |
1:05.10 |
2:13.25 |
2:13.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bor Rotovnik |
2009 |
SLO.11898 |
-.-- |
32.83 |
1:09.72 |
2:26.10 |
4:39.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
SLO.11281 |
-.-- |
33.82 |
1:10.20 |
2:20.71 |
7:00.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
SLO.11901 |
-.-- |
32.82 |
1:10.12 |
2:23.67 |
9:23.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
RAD I. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
|
408 |
|
|
9:24.11 |
+22.43 |
|
|
|
|
Janez Kunčič |
2008 |
SLO.12478 |
|
31.63 |
1:06.48 |
2:18.57 |
2:18.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andraž Terseglav |
2008 |
SLO.11843 |
-.-- |
32.50 |
1:08.97 |
2:21.34 |
4:39.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nejc Maher |
2009 |
SLO.12926 |
-.-- |
33.00 |
1:09.54 |
2:23.22 |
7:03.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
SLO.12037 |
-.-- |
32.97 |
1:10.90 |
2:20.98 |
9:24.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
LL I. (DEČKI) |
13 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
397 |
|
|
9:29.40 |
+27.72 |
|
|
|
|
Urban Aleš |
2009 |
SLO.11932 |
|
31.08 |
1:07.51 |
2:23.14 |
2:23.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
SLO.13200 |
-.-- |
32.07 |
1:08.49 |
2:24.40 |
4:47.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ian Pezerovič |
2009 |
SLO.11934 |
-.-- |
31.91 |
1:07.84 |
2:21.16 |
7:08.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tanej Čadež |
2009 |
SLO.13082 |
-.-- |
31.68 |
1:07.89 |
2:20.70 |
9:29.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
RR I. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
383 |
|
|
9:36.02 |
+34.34 |
|
|
|
|
Tobija Čampa |
2008 |
SLO.11876 |
|
33.87 |
1:12.33 |
2:28.05 |
2:28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
SLO.12149 |
-.-- |
32.17 |
1:09.54 |
2:23.22 |
4:51.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovro Ćirović |
2008 |
SLO.11532 |
-.-- |
29.48 |
1:02.41 |
2:10.23 |
7:01.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Teo Starc |
2008 |
SLO.11530 |
-.-- |
34.81 |
1:15.12 |
2:34.52 |
9:36.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
TK I. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
381 |
|
|
9:37.30 |
+35.62 |
|
|
|
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
SLO.12868 |
|
31.69 |
1:06.18 |
2:16.77 |
2:16.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilen Kosmač |
2008 |
SLO.11721 |
-.-- |
32.24 |
1:10.80 |
2:28.42 |
4:45.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
SLO.13675 |
-.-- |
33.04 |
1:10.09 |
2:25.85 |
7:11.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
SLO.12320 |
-.-- |
33.29 |
1:10.14 |
2:26.26 |
9:37.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
IL II. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
380 |
|
|
9:37.40 |
+35.72 |
|
|
|
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
SLO.12240 |
|
32.25 |
1:09.12 |
2:22.92 |
2:22.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lan Govše |
2009 |
SLO.12343 |
-.-- |
32.77 |
1:09.50 |
2:22.08 |
4:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ivo Rupnik |
2008 |
SLO.11858 |
-.-- |
32.62 |
1:08.93 |
2:23.77 |
7:08.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
SLO.12536 |
-.-- |
33.12 |
1:11.98 |
2:28.63 |
9:37.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
RL II. (DEČKI) |
14 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
345 |
|
|
9:56.68 |
+55.00 |
|
|
|
|
Črt Grohar |
2008 |
SLO.12409 |
|
30.16 |
1:04.96 |
2:18.16 |
2:18.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gašper Pregl |
2008 |
SLO.13875 |
-.-- |
34.85 |
1:15.13 |
2:36.01 |
4:54.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oskar Šmid |
2009 |
SLO.12384 |
-.-- |
35.42 |
1:15.49 |
2:36.02 |
7:30.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
SLO.13191 |
-.-- |
34.57 |
1:12.16 |
2:26.49 |
9:56.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
PC I. (DEČKI) |
14 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
|
340 |
|
|
9:59.37 |
+57.69 |
|
|
|
|
Maj Ramšak |
2009 |
SLO.13841 |
|
36.15 |
1:17.61 |
2:39.79 |
2:39.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Miha Polutnik |
2008 |
SLO.13848 |
-.-- |
33.93 |
1:13.07 |
2:30.51 |
5:10.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Aidan Ermenc |
2008 |
SLO.11251 |
-.-- |
35.05 |
1:13.41 |
2:30.65 |
7:40.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maksim Luskar |
2008 |
SLO.11138 |
-.-- |
32.26 |
1:07.48 |
2:18.42 |
9:59.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
IL III. (DEČKI) |
13 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lan Koritnik |
2009 |
SLO.12490 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Miklič |
2009 |
SLO.12514 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jure Dovžan |
2009 |
SLO.12950 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
SLO.12536 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 6:53:15 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-22 19:21:10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. Disciplina, 4x200m Prosto Ženske – Final |
|
Sponzor: |
Deklice |
|
|
|
|
|
|
|
Deklice |
9:17.15 |
|
|
PK Ljubljana |
|
PK Ljubljana (SLO) |
Koper (SLO) |
10/9/2020 |
|
|
|
|
Deklice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
LL I. (DEKLICE) |
13 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
496 |
|
|
9:41.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mia Abutović |
2009 |
SLO.10728 |
|
31.46 |
1:06.67 |
2:19.44 |
2:19.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
SLO.12644 |
-.-- |
35.46 |
1:13.35 |
2:28.55 |
4:47.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marija Grm |
2009 |
SLO.12508 |
-.-- |
33.86 |
1:11.60 |
2:28.66 |
7:16.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zoja Mele |
2009 |
SLO.10734 |
-.-- |
33.06 |
1:09.91 |
2:24.74 |
9:41.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
TK I. (DEKLICE) |
13 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
492 |
|
|
9:42.74 |
+1.35 |
|
|
|
|
Lara Naglič |
2009 |
SLO.10998 |
|
33.10 |
1:10.41 |
2:24.25 |
2:24.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maša Camlek |
2009 |
SLO.11711 |
-.-- |
33.12 |
1:10.49 |
2:25.63 |
4:49.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Veronika Savernik |
2009 |
SLO.12877 |
-.-- |
33.06 |
1:09.86 |
2:26.36 |
7:16.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
SLO.11952 |
-.-- |
32.16 |
1:08.97 |
2:26.50 |
9:42.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
RL I. (DEKLICE) |
13 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
483 |
|
|
9:46.38 |
+4.99 |
|
|
|
|
Tara Gončin |
2009 |
SLO.13985 |
|
33.51 |
1:10.62 |
2:24.95 |
2:24.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Metka Seifert |
2009 |
SLO.13058 |
-.-- |
34.38 |
1:11.85 |
2:29.03 |
4:53.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Sever |
2009 |
SLO.12382 |
-.-- |
33.44 |
1:12.32 |
2:29.13 |
7:23.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Siena Lehmann |
2009 |
SLO.12390 |
-.-- |
32.34 |
1:08.54 |
2:23.27 |
9:46.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
IL I. (DEKLICE) |
13 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
447 |
|
|
10:01.77 |
+20.38 |
|
|
|
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
SLO.11982 |
|
32.48 |
1:08.91 |
2:21.91 |
2:21.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Minea Ðešević |
2010 |
SLO.12118 |
-.-- |
33.32 |
1:10.94 |
2:30.63 |
4:52.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anastasia Girina |
2010 |
SLO.13491 |
-.-- |
35.78 |
1:14.71 |
2:30.90 |
7:23.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tanja Čusak |
2009 |
SLO.12403 |
-.-- |
34.37 |
1:15.27 |
2:38.33 |
10:01.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
RR I. (DEKLICE) |
13 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
394 |
|
|
10:27.74 |
+46.35 |
|
|
|
|
Polona Tanko |
2010 |
SLO.13045 |
|
35.55 |
1:15.39 |
2:35.55 |
2:35.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iza Erjavec |
2009 |
SLO.13495 |
-.-- |
34.35 |
1:13.05 |
2:31.06 |
5:06.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ajda Škaper |
2010 |
SLO.13044 |
-.-- |
34.24 |
1:15.54 |
2:42.16 |
7:48.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Manja Ilc |
2009 |
SLO.11882 |
-.-- |
34.72 |
1:15.15 |
2:38.97 |
10:27.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
OL I. (DEKLICE) |
13 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
374 |
|
|
10:38.67 |
+57.28 |
|
|
|
|
Tia Sedej |
2009 |
SLO.12363 |
|
35.16 |
1:14.03 |
2:35.51 |
2:35.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lara Pavlič |
2009 |
SLO.13150 |
-.-- |
36.94 |
1:16.31 |
2:31.05 |
5:06.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pika Babič |
2009 |
SLO.11704 |
-.-- |
37.61 |
1:19.39 |
2:44.17 |
7:50.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Varvara Kets |
2010 |
SLO.14527 |
-.-- |
39.03 |
1:22.50 |
2:47.94 |
10:38.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
FR I. (DEKLICE) |
13 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
|
369 |
|
|
10:41.78 |
+1:00.3 |
|
|
|
|
Eliana Hlastan |
2009 |
SLO.11892 |
|
34.31 |
1:14.24 |
2:35.63 |
2:35.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pia Božič |
2010 |
SLO.12705 |
-.-- |
37.63 |
1:17.15 |
2:38.89 |
5:14.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Petrič |
2009 |
SLO.11178 |
-.-- |
37.55 |
1:19.83 |
2:27.95 |
7:42.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksandra Gnamuš Šlebnik |
2010 |
SLO.13472 |
-.-- |
52.48 |
1:34.41 |
2:59.31 |
10:41.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
LL II. (DEKLICE) |
13 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
346 |
|
|
10:55.49 |
+1:14.1 |
|
|
|
|
Neja Breznik |
2009 |
SLO.11938 |
|
36.70 |
1:19.23 |
2:40.79 |
2:40.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julija Puškarić |
2009 |
SLO.11322 |
-.-- |
36.26 |
1:17.71 |
2:42.32 |
5:23.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Augustina Selan |
2010 |
SLO.13540 |
-.-- |
38.25 |
1:21.39 |
2:52.09 |
8:15.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
SLO.11942 |
-.-- |
36.87 |
1:18.19 |
2:40.29 |
10:55.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
TK II. (DEKLICE) |
13 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 10.11 |
|
|
|
Ana Margeta |
2010 |
SLO.11683 |
|
34.94 |
1:13.44 |
2:31.42 |
2:31.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meta Komelj |
2010 |
SLO.13226 |
-.-- |
37.65 |
1:18.94 |
2:41.43 |
5:12.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tijana Šutić |
2009 |
SLO.12315 |
-.-- |
34.97 |
1:15.82 |
2:41.87 |
7:54.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Justina Pika Lapuh |
2010 |
SLO.13006 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
RL II. (DEKLICE) |
13 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Alina Polona Hernandez |
2010 |
SLO.14306 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Katja Marolt |
2009 |
SLO.12386 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
SLO.13061 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ema Žerjal |
2010 |
SLO.13052 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/22/2022 7:17:58 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-22 19:21:06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14. Disciplina, 50m Prsno Moški – Heat |
|
|
Dečki |
30.48 |
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/17/2016 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Daniel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
447 |
33.93 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
2 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
435 |
34.23 |
+0.30 |
|
QA |
|
|
|
|
|
3 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
425 |
34.49 |
+0.56 |
|
QA |
|
|
|
|
|
4 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
413 |
34.82 |
+0.89 |
|
QA |
|
|
|
|
|
5 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
406 |
35.02 |
+1.09 |
|
QA |
|
|
|
|
|
6 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
400 |
35.20 |
+1.27 |
|
QA |
|
|
|
|
|
7 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
390 |
35.51 |
+1.58 |
|
QA |
|
|
|
|
|
8 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
374 |
36.00 |
+2.07 |
|
QA |
|
|
|
|
|
9 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
330 |
37.55 |
+3.62 |
|
QB |
|
|
|
|
|
10 |
|
Jaka Petek |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
326 |
37.67 |
+3.74 |
|
QB |
|
|
|
|
|
11 |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
323 |
37.80 |
+3.87 |
|
QB |
|
|
|
|
|
12 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
323 |
37.81 |
+3.88 |
|
QB |
|
|
|
|
|
13 |
|
Aleksej Fink |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
304 |
38.59 |
+4.66 |
|
QB |
|
|
|
|
|
14 |
|
Jakob Lun Brajnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
302 |
38.66 |
+4.73 |
|
QB |
|
|
|
|
|
15 |
|
Rok Dolar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
288 |
39.26 |
+5.33 |
|
QB |
|
|
|
|
|
16 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
284 |
39.47 |
+5.54 |
|
QB |
|
|
|
|
|
17 |
|
Tim Markič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
276 |
39.84 |
+5.91 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
270 |
40.12 |
+6.19 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
264 |
40.45 |
+6.52 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
260 |
40.65 |
+6.72 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
258 |
40.73 |
+6.80 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
250 |
41.17 |
+7.24 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
244 |
41.48 |
+7.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 9:05:17 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 09:11:48 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14. Disciplina, 50m Prsno Moški – A Final |
|
|
Dečki |
30.48 |
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/17/2016 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Daniel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
460 |
33.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
457 |
33.68 |
+0.07 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
453 |
33.78 |
+0.17 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
441 |
34.08 |
+0.47 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
424 |
34.54 |
+0.93 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
423 |
34.56 |
+0.95 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
415 |
34.77 |
+1.16 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
359 |
36.48 |
+2.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 5:02:36 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14. Disciplina, 50m Prsno Moški – B Final |
|
|
Dečki |
30.48 |
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/17/2016 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
385 |
35.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
344 |
37.01 |
+1.36 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jaka Petek |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
331 |
37.50 |
+1.85 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
330 |
37.53 |
+1.88 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rok Dolar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
321 |
37.88 |
+2.23 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aleksej Fink |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
317 |
38.03 |
+2.38 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jakob Lun Brajnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
294 |
39.01 |
+3.36 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
292 |
39.08 |
+3.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 5:02:36 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 18:55:09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. Disciplina, 50m Prsno Ženske – Heat |
|
|
Deklice |
33.61 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/7/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
484 |
37.30 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
2 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
443 |
38.41 |
+1.11 |
|
QA |
|
|
|
|
|
3 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
439 |
38.54 |
+1.24 |
|
QA |
|
|
|
|
|
4 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
430 |
38.80 |
+1.50 |
|
QA |
|
|
|
|
|
5 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
399 |
39.78 |
+2.48 |
|
QA |
|
|
|
|
|
6 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
384 |
40.31 |
+3.01 |
|
QA |
|
|
|
|
|
7 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
371 |
40.75 |
+3.45 |
|
QA |
|
|
|
|
|
8 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
370 |
40.81 |
+3.51 |
|
QA |
|
|
|
|
|
9 |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
355 |
41.36 |
+4.06 |
|
QB |
|
|
|
|
|
10 |
|
Aleksandra Gnamuš Šlebnik |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
346 |
41.72 |
+4.42 |
|
QB |
|
|
|
|
|
11 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
344 |
41.78 |
+4.48 |
|
QB |
|
|
|
|
|
12 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
338 |
42.03 |
+4.73 |
|
QB |
|
|
|
|
|
13 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
338 |
42.04 |
+4.74 |
|
QB |
|
|
|
|
|
14 |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
335 |
42.18 |
+4.88 |
|
QB |
|
|
|
|
|
15 |
|
Manja Ilc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
326 |
42.53 |
+5.23 |
|
QB |
|
|
|
|
|
16 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
317 |
42.93 |
+5.63 |
|
QB |
|
|
|
|
|
17 |
|
Pika Babič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
314 |
43.09 |
+5.79 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
300 |
43.75 |
+6.45 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
297 |
43.89 |
+6.59 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Meta Komelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
290 |
44.26 |
+6.96 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Ella Gajić |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
289 |
44.28 |
+6.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 9:09:07 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 09:11:51 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. Disciplina, 50m Prsno Ženske – A Final |
|
|
Deklice |
33.61 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/7/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
545 |
35.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
460 |
37.93 |
+2.08 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
456 |
38.06 |
+2.21 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
415 |
39.25 |
+3.40 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
412 |
39.37 |
+3.52 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
397 |
39.84 |
+3.99 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
388 |
40.16 |
+4.31 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
365 |
40.97 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 5:05:08 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. Disciplina, 50m Prsno Ženske – B Final |
|
|
Deklice |
33.61 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/7/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
377 |
40.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aleksandra Gnamuš Šlebnik |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
361 |
41.12 |
+0.57 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
351 |
41.53 |
+0.98 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Manja Ilc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
336 |
42.12 |
+1.57 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
324 |
42.62 |
+2.07 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
316 |
42.98 |
+2.43 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
314 |
43.10 |
+2.55 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
303 |
43.58 |
+3.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 5:05:08 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 18:55:14 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. Disciplina, 200m Prosto Moški – Heat |
|
|
Dečki |
2:00.42 |
|
|
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/9/2017 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
485 |
2:09.77 |
|
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
445 |
2:13.52 |
+3.75 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Daniel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
445 |
2:13.60 |
+3.83 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nik Kocjan |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
431 |
2:14.96 |
+5.19 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
418 |
2:16.32 |
+6.55 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
409 |
2:17.41 |
+7.64 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
408 |
2:17.42 |
+7.65 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
406 |
2:17.73 |
+7.96 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
387 |
2:19.96 |
+10.19 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
386 |
2:20.08 |
+10.31 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
380 |
2:20.80 |
+11.03 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
376 |
2:21.23 |
+11.46 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
376 |
2:21.27 |
+11.50 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
370 |
2:22.06 |
+12.29 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Urban Aleš |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
369 |
2:22.18 |
+12.41 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Nace Valantič |
2009 |
Plavalni klub Nova Gorica |
|
366 |
2:22.51 |
+12.74 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
359 |
2:23.48 |
+13.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
357 |
2:23.67 |
+13.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
351 |
2:24.57 |
+14.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Luka Zogovič |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
349 |
2:24.76 |
+14.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
346 |
2:25.20 |
+15.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Jon Kočevar |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
344 |
2:25.47 |
+15.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
344 |
2:25.48 |
+15.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
342 |
2:25.79 |
+16.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
333 |
2:27.04 |
+17.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
330 |
2:27.54 |
+17.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
321 |
2:28.90 |
+19.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Nace Žen |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
308 |
2:30.95 |
+21.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
306 |
2:31.31 |
+21.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Teo Temlin |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
297 |
2:32.84 |
+23.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Jure Dovžan |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
294 |
2:33.29 |
+23.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Artem Batyrshin |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
284 |
2:35.14 |
+25.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Vid Stražišar |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
260 |
2:39.74 |
+29.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
258 |
2:40.21 |
+30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
254 |
2:41.02 |
+31.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nejc Gregorčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jan Miklič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kristjan Smrkolj |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 9:25:43 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 09:27:16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. Disciplina, 200m Prosto Moški – A Final |
|
|
Dečki |
2:00.42 |
|
|
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/9/2017 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
495 |
2:08.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
487 |
2:09.62 |
+0.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
476 |
2:10.63 |
+1.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Daniel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
464 |
2:11.73 |
+2.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nik Kocjan |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
444 |
2:13.68 |
+4.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
430 |
2:15.12 |
+6.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
409 |
2:17.35 |
+8.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
402 |
2:18.14 |
+9.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 5:14:14 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. Disciplina, 200m Prosto Moški – B Final |
|
|
Dečki |
2:00.42 |
|
|
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/9/2017 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
392 |
2:19.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
387 |
2:19.85 |
+0.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
387 |
2:19.94 |
+0.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
382 |
2:20.49 |
+1.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nace Valantič |
2009 |
Plavalni klub Nova Gorica |
|
381 |
2:20.63 |
+1.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Urban Aleš |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
380 |
2:20.75 |
+1.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
376 |
2:21.20 |
+1.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
371 |
2:21.84 |
+2.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 5:14:14 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 18:55:17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17. Disciplina, 200m Prosto Ženske – Heat |
|
|
Deklice |
2:03.90 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/13/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
498 |
2:22.52 |
|
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
497 |
2:22.62 |
+0.10 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
469 |
2:25.32 |
+2.80 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
465 |
2:25.74 |
+3.22 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tara Gončin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
462 |
2:26.07 |
+3.55 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
455 |
2:26.79 |
+4.27 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
454 |
2:26.96 |
+4.44 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
451 |
2:27.28 |
+4.76 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Tara Ðorđević |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
449 |
2:27.46 |
+4.94 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
440 |
2:28.50 |
+5.98 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
436 |
2:28.91 |
+6.39 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
434 |
2:29.15 |
+6.63 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Metka Seifert |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
425 |
2:30.21 |
+7.69 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
422 |
2:30.57 |
+8.05 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
408 |
2:32.31 |
+9.79 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
399 |
2:33.44 |
+10.92 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
397 |
2:33.60 |
+11.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Pia Božič |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
396 |
2:33.83 |
+11.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
368 |
2:37.53 |
+15.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Luna Bobič |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
366 |
2:37.92 |
+15.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Manja Ilc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
363 |
2:38.29 |
+15.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
346 |
2:40.84 |
+18.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
345 |
2:40.94 |
+18.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Ajda Škaper |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
333 |
2:42.97 |
+20.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Sofija Peteršič |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
325 |
2:44.25 |
+21.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
314 |
2:46.11 |
+23.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
287 |
2:51.24 |
+28.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 9:38:36 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 09:41:57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17. Disciplina, 200m Prosto Ženske – A Final |
|
|
Deklice |
2:03.90 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/13/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
533 |
2:19.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
513 |
2:21.13 |
+1.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
490 |
2:23.30 |
+4.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
483 |
2:23.96 |
+4.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
483 |
2:23.98 |
+4.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
450 |
2:27.39 |
+8.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
442 |
2:28.23 |
+8.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tara Gončin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
440 |
2:28.48 |
+9.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 5:20:42 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17. Disciplina, 200m Prosto Ženske – B Final |
|
|
Deklice |
2:03.90 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/13/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
451 |
2:27.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Metka Seifert |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
444 |
2:28.00 |
+0.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
437 |
2:28.77 |
+1.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
428 |
2:29.90 |
+2.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
425 |
2:30.25 |
+2.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
411 |
2:31.84 |
+4.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
411 |
2:31.86 |
+4.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
402 |
2:32.96 |
+5.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 5:20:42 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 18:55:20 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18. Disciplina, 100m Delfin Moški – Heat |
|
|
Dečki |
57.96 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/24/2021 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
471 |
1:03.52 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
434 |
1:05.30 |
+1.78 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
408 |
1:06.65 |
+3.13 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
384 |
1:08.03 |
+4.51 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
383 |
1:08.04 |
+4.52 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
365 |
1:09.14 |
+5.62 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
354 |
1:09.87 |
+6.35 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
351 |
1:10.09 |
+6.57 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
338 |
1:10.98 |
+7.46 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
316 |
1:12.57 |
+9.05 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
296 |
1:14.13 |
+10.61 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Danilo Obačkić |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
294 |
1:14.31 |
+10.79 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
289 |
1:14.77 |
+11.25 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
282 |
1:15.40 |
+11.88 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 9:42:55 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 09:42:59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18. Disciplina, 100m Delfin Moški – A Final |
|
|
Dečki |
57.96 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/24/2021 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
453 |
1:04.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
429 |
1:05.53 |
+1.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
412 |
1:06.45 |
+2.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
384 |
1:08.03 |
+3.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
370 |
1:08.86 |
+4.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
370 |
1:08.87 |
+4.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
364 |
1:09.23 |
+4.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
311 |
1:12.92 |
+8.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 5:29:48 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18. Disciplina, 100m Delfin Moški – B Final |
|
|
Dečki |
57.96 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
7/24/2021 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
361 |
1:09.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
340 |
1:10.82 |
+1.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Danilo Obačkić |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
298 |
1:14.00 |
+4.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
294 |
1:14.32 |
+4.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
281 |
1:15.45 |
+6.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
267 |
1:16.78 |
+7.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 5:29:48 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 18:55:32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19. Disciplina, 100m Delfin Ženske – Heat |
|
|
Deklice |
1:03.90 |
|
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/6/2015 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
460 |
1:11.83 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
447 |
1:12.52 |
+0.69 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
446 |
1:12.57 |
+0.74 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
426 |
1:13.70 |
+1.87 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
387 |
1:16.10 |
+4.27 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
351 |
1:18.61 |
+6.78 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Polona Tanko |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
323 |
1:20.81 |
+8.98 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
310 |
1:21.94 |
+10.11 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
279 |
1:24.89 |
+13.06 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 9:47:42 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 09:47:46 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19. Disciplina, 100m Delfin Ženske – Final |
|
|
Deklice |
1:03.90 |
|
|
|
Pika Perenič |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/6/2015 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
507 |
1:09.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
486 |
1:10.56 |
+0.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
447 |
1:12.53 |
+2.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
408 |
1:14.80 |
+5.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
368 |
1:17.40 |
+7.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
323 |
1:20.85 |
+11.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Polona Tanko |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
318 |
1:21.26 |
+11.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
270 |
1:25.82 |
+16.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 5:32:06 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 18:55:35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20. Disciplina, 200m Hrbtno Moški – Heat |
|
|
Dečki |
2:10.59 |
|
|
|
Primož Šenica Pavletič |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
8/7/2015 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
590 |
2:13.42 |
|
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
459 |
2:24.99 |
+11.57 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
440 |
2:27.08 |
+13.66 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
409 |
2:30.66 |
+17.24 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
380 |
2:34.47 |
+21.05 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
376 |
2:34.93 |
+21.51 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
375 |
2:35.20 |
+21.78 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
364 |
2:36.69 |
+23.27 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
352 |
2:38.44 |
+25.02 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
349 |
2:38.85 |
+25.43 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
336 |
2:40.90 |
+27.48 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nik Kocjan |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
329 |
2:42.08 |
+28.66 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
327 |
2:42.35 |
+28.93 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
322 |
2:43.26 |
+29.84 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
309 |
2:45.44 |
+32.02 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
297 |
2:47.56 |
+34.14 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
293 |
2:48.40 |
+34.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
279 |
2:51.26 |
+37.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
- |
|
Nejc Gregorčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jan Miklič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lan Pribac |
2009 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 9:59:38 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 10:02:59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20. Disciplina, 200m Hrbtno Moški – A Final |
|
|
Dečki |
2:10.59 |
|
|
|
Primož Šenica Pavletič |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
8/7/2015 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
504 |
2:20.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
491 |
2:21.86 |
+1.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
415 |
2:30.04 |
+9.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
400 |
2:31.86 |
+11.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
395 |
2:32.42 |
+11.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
388 |
2:33.37 |
+12.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
383 |
2:34.07 |
+13.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
376 |
2:35.06 |
+14.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 5:43:35 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20. Disciplina, 200m Hrbtno Moški – B Final |
|
|
Dečki |
2:10.59 |
|
|
|
Primož Šenica Pavletič |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
8/7/2015 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
374 |
2:35.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
352 |
2:38.45 |
+3.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
346 |
2:39.40 |
+4.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
330 |
2:41.87 |
+6.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
329 |
2:42.02 |
+6.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
313 |
2:44.82 |
+9.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nik Kocjan |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
298 |
2:47.54 |
+12.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
295 |
2:48.09 |
+12.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 5:43:35 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 18:55:39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21. Disciplina, 200m Hrbtno Ženske – Heat |
|
|
Deklice |
2:20.20 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
8/1/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
494 |
2:36.03 |
|
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
491 |
2:36.28 |
+0.25 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
413 |
2:45.51 |
+9.48 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
409 |
2:46.12 |
+10.09 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Polona Tanko |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
407 |
2:46.37 |
+10.34 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
401 |
2:47.22 |
+11.19 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=7 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
398 |
2:47.65 |
+11.62 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=7 |
|
Tara Gončin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
398 |
2:47.65 |
+11.62 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
387 |
2:49.23 |
+13.20 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
382 |
2:50.00 |
+13.97 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
378 |
2:50.55 |
+14.52 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Pia Božič |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
372 |
2:51.44 |
+15.41 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
360 |
2:53.35 |
+17.32 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Julija Puškarić |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
349 |
2:55.14 |
+19.11 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Meta Komelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
346 |
2:55.67 |
+19.64 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
343 |
2:56.05 |
+20.02 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Tia Sedej |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
337 |
2:57.08 |
+21.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
337 |
2:57.14 |
+21.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Aleksandra Gnamuš Šlebnik |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
325 |
2:59.28 |
+23.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
311 |
3:01.90 |
+25.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
296 |
3:04.89 |
+28.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 10:09:02 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 10:12:05 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21. Disciplina, 200m Hrbtno Ženske – A Final |
|
|
Deklice |
2:20.20 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
8/1/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
538 |
2:31.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
534 |
2:32.00 |
+0.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
459 |
2:39.88 |
+8.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tara Gončin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
443 |
2:41.80 |
+10.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
441 |
2:42.00 |
+10.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Polona Tanko |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
410 |
2:45.94 |
+14.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
407 |
2:46.34 |
+14.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
400 |
2:47.32 |
+15.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 5:51:54 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21. Disciplina, 200m Hrbtno Ženske – B Final |
|
|
Deklice |
2:20.20 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
8/1/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
410 |
2:46.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
402 |
2:47.07 |
+1.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Pia Božič |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
397 |
2:47.79 |
+1.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
383 |
2:49.74 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Julija Puškarić |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
369 |
2:51.87 |
+5.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
351 |
2:54.74 |
+8.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
349 |
2:55.09 |
+9.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Meta Komelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
329 |
2:58.60 |
+12.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 5:51:54 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 18:55:41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22. Disciplina, 50m Prosto Moški – Heat |
|
|
Dečki |
24.70 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/4/2021 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
534 |
25.77 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
2 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
500 |
26.33 |
+0.56 |
|
QA |
|
|
|
|
|
3 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
479 |
26.71 |
+0.94 |
|
QA |
|
|
|
|
|
4 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
477 |
26.76 |
+0.99 |
|
QA |
|
|
|
|
|
5 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
434 |
27.60 |
+1.83 |
|
QA |
|
|
|
|
|
6 |
|
Nace Valantič |
2009 |
Plavalni klub Nova Gorica |
|
432 |
27.65 |
+1.88 |
|
QA |
|
|
|
|
|
7 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
425 |
27.79 |
+2.02 |
|
QA |
|
|
|
|
|
8 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
402 |
28.32 |
+2.55 |
|
QA |
|
|
|
|
|
9 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
397 |
28.44 |
+2.67 |
|
QB |
|
|
|
|
|
10 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
379 |
28.88 |
+3.11 |
|
QB |
|
|
|
|
|
11 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
376 |
28.97 |
+3.20 |
|
QB |
|
|
|
|
|
12 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
369 |
29.13 |
+3.36 |
|
QB |
|
|
|
|
|
13 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
362 |
29.32 |
+3.55 |
|
QB |
|
|
|
|
|
14 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
358 |
29.44 |
+3.67 |
|
QB |
|
|
|
|
|
15 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
357 |
29.47 |
+3.70 |
|
QB |
|
|
|
|
|
16 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
356 |
29.50 |
+3.73 |
|
QB |
|
|
|
|
|
17 |
|
Aleksej Fink |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
351 |
29.63 |
+3.86 |
|
|
|
|
|
|
|
=18 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
346 |
29.77 |
+4.00 |
|
|
|
|
|
|
|
=18 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
346 |
29.77 |
+4.00 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
346 |
29.78 |
+4.01 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Luka Zogovič |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
339 |
29.97 |
+4.20 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Jon Kočevar |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
337 |
30.04 |
+4.27 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Urban Aleš |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
326 |
30.37 |
+4.60 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
322 |
30.49 |
+4.72 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Teo Temlin |
2008 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
321 |
30.53 |
+4.76 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
319 |
30.59 |
+4.82 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
319 |
30.60 |
+4.83 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
318 |
30.63 |
+4.86 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Rok Dolar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
314 |
30.75 |
+4.98 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Jaka Petek |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
313 |
30.78 |
+5.01 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
312 |
30.81 |
+5.04 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Artem Batyrshin |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
311 |
30.85 |
+5.08 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Gašper Pregl |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
308 |
30.96 |
+5.19 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
307 |
30.98 |
+5.21 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
305 |
31.03 |
+5.26 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
304 |
31.07 |
+5.30 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
301 |
31.18 |
+5.41 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Ognjen Umićević |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
290 |
31.56 |
+5.79 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Elijas Šukunda Hadaš |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
274 |
32.17 |
+6.40 |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
248 |
33.25 |
+7.48 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Danilo Obačkić |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Omar Mustafić |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kristjan Smrkolj |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 10:18:18 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 10:18:49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22. Disciplina, 50m Prosto Moški – A Final |
|
|
Dečki |
24.70 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/4/2021 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
525 |
25.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
517 |
26.05 |
+0.14 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
494 |
26.44 |
+0.53 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
471 |
26.87 |
+0.96 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nace Valantič |
2009 |
Plavalni klub Nova Gorica |
|
426 |
27.78 |
+1.87 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
417 |
27.98 |
+2.07 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
408 |
28.18 |
+2.27 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
394 |
28.52 |
+2.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 5:58:22 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22. Disciplina, 50m Prosto Moški – B Final |
|
|
Dečki |
24.70 |
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/4/2021 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
421 |
27.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
393 |
28.54 |
+0.66 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
374 |
29.02 |
+1.14 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
370 |
29.12 |
+1.24 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
366 |
29.22 |
+1.34 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
364 |
29.27 |
+1.39 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
360 |
29.38 |
+1.50 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
350 |
29.65 |
+1.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 5:58:22 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 18:55:44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Disciplina, 50m Prosto Ženske – Heat |
|
|
Deklice |
26.87 |
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
572 |
28.51 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
2 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
571 |
28.53 |
+0.02 |
|
QA |
|
|
|
|
|
3 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
546 |
28.96 |
+0.45 |
|
QA |
|
|
|
|
|
4 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
502 |
29.78 |
+1.27 |
|
QA |
|
|
|
|
|
5 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
491 |
30.00 |
+1.49 |
|
QA |
|
|
|
|
|
6 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
479 |
30.25 |
+1.74 |
|
QA |
|
|
|
|
|
7 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
468 |
30.47 |
+1.96 |
|
QA |
|
|
|
|
|
8 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
465 |
30.55 |
+2.04 |
|
QA |
|
|
|
|
|
9 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
445 |
30.99 |
+2.48 |
|
QB |
|
|
|
|
|
10 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
430 |
31.35 |
+2.84 |
|
QB |
|
|
|
|
|
11 |
|
Pika Babič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
425 |
31.46 |
+2.95 |
|
QB |
|
|
|
|
|
12 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
425 |
31.47 |
+2.96 |
|
QB |
|
|
|
|
|
13 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
417 |
31.68 |
+3.17 |
|
QB |
|
|
|
|
|
14 |
|
Ajda Škaper |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
407 |
31.93 |
+3.42 |
|
QB |
|
|
|
|
|
15 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
406 |
31.95 |
+3.44 |
|
QB |
|
|
|
|
|
16 |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
399 |
32.15 |
+3.64 |
|
QB |
|
|
|
|
|
17 |
|
Tia Sedej |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
397 |
32.18 |
+3.67 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
396 |
32.22 |
+3.71 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Metka Seifert |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
391 |
32.36 |
+3.85 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
386 |
32.49 |
+3.98 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
381 |
32.63 |
+4.12 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
381 |
32.64 |
+4.13 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
372 |
32.91 |
+4.40 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Ula Konec |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
368 |
33.02 |
+4.51 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Eva Šušteršič |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
367 |
33.04 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
366 |
33.08 |
+4.57 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Lija Helbl |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
357 |
33.36 |
+4.85 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
352 |
33.52 |
+5.01 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
351 |
33.54 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Julija Puškarić |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
346 |
33.71 |
+5.20 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
342 |
33.83 |
+5.32 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Ana Sušec Jambrović |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
340 |
33.90 |
+5.39 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
340 |
33.91 |
+5.40 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
337 |
33.99 |
+5.48 |
|
|
|
|
|
|
|
=35 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
331 |
34.21 |
+5.70 |
|
|
|
|
|
|
|
=35 |
|
Pika Planko |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
331 |
34.21 |
+5.70 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Sofija Peteršič |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
328 |
34.29 |
+5.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 10:25:55 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 10:26:00 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Disciplina, 50m Prosto Ženske – A Final |
|
|
Deklice |
26.87 |
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
597 |
28.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
587 |
28.26 |
+0.15 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
569 |
28.55 |
+0.44 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
527 |
29.29 |
+1.18 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
494 |
29.93 |
+1.82 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
491 |
30.00 |
+1.89 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
454 |
30.78 |
+2.67 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
442 |
31.06 |
+2.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 6:01:18 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Disciplina, 50m Prosto Ženske – B Final |
|
|
Deklice |
26.87 |
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
444 |
31.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Pika Babič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
428 |
31.39 |
+0.37 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
419 |
31.61 |
+0.59 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
414 |
31.75 |
+0.73 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ajda Škaper |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
407 |
31.93 |
+0.91 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
399 |
32.15 |
+1.13 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
390 |
32.37 |
+1.35 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
381 |
32.64 |
+1.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 6:01:18 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 18:55:47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24. Disciplina, 400m Mešano Moški – Final |
|
|
Dečki |
4:45.34 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
7/31/2021 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
566 |
4:54.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
541 |
4:59.08 |
+4.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
504 |
5:06.23 |
+11.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
442 |
5:19.91 |
+25.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
428 |
5:23.49 |
+28.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
415 |
5:26.74 |
+32.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
376 |
5:37.58 |
+42.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
375 |
5:37.84 |
+43.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
366 |
5:40.83 |
+46.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
361 |
5:42.39 |
+47.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
358 |
5:43.36 |
+48.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
353 |
5:44.80 |
+50.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
348 |
5:46.56 |
+51.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
346 |
5:47.19 |
+52.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
320 |
5:56.14 |
+1:01.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 10.2 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 6:12:41 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 18:55:50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24. Disciplina, 400m Mešano Moški – Final |
|
|
Dečki |
4:45.34 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
7/31/2021 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
566 |
4:54.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
541 |
4:59.08 |
+4.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
504 |
5:06.23 |
+11.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
442 |
5:19.91 |
+25.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
428 |
5:23.49 |
+28.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
415 |
5:26.74 |
+32.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
376 |
5:37.58 |
+42.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
375 |
5:37.84 |
+43.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
366 |
5:40.83 |
+46.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
361 |
5:42.39 |
+47.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
358 |
5:43.36 |
+48.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
353 |
5:44.80 |
+50.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
348 |
5:46.56 |
+51.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
346 |
5:47.19 |
+52.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
320 |
5:56.14 |
+1:01.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 10.2 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 6:12:41 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 18:55:50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25. Disciplina, 400m Mešano Ženske – Final |
|
|
Deklice |
4:54.96 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/9/2001 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
510 |
5:33.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
456 |
5:46.03 |
+12.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
442 |
5:49.49 |
+16.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
433 |
5:51.89 |
+18.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tara Ðorđević |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
418 |
5:56.18 |
+22.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
406 |
5:59.46 |
+26.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
392 |
6:03.86 |
+30.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
384 |
6:06.44 |
+33.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
376 |
6:09.00 |
+35.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
349 |
6:18.06 |
+44.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
348 |
6:18.41 |
+45.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
348 |
6:18.58 |
+45.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 6:19:18 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 18:55:53 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25. Disciplina, 400m Mešano Ženske – Final |
|
|
Deklice |
4:54.96 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/9/2001 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
510 |
5:33.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
456 |
5:46.03 |
+12.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
442 |
5:49.49 |
+16.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
433 |
5:51.89 |
+18.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tara Ðorđević |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
418 |
5:56.18 |
+22.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
406 |
5:59.46 |
+26.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
392 |
6:03.86 |
+30.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
384 |
6:06.44 |
+33.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
376 |
6:09.00 |
+35.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
349 |
6:18.06 |
+44.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
348 |
6:18.41 |
+45.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
348 |
6:18.58 |
+45.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 6:19:18 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 18:55:53 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26. Disciplina, 4x100m Mešano Mešano – Final |
|
Sponzor: |
MIX |
|
|
|
|
|
|
|
MIX de. |
4:26.88 |
|
|
PK Ljubljana |
|
PK Ljubljana (SLO) |
Koper (SLO) |
10/10/2020 |
|
|
|
|
MIX |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
KA I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
460 |
|
|
4:41.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rok Vejnovič |
2008 |
SLO.11306 |
|
33.06 |
1:07.64 |
|
|
|
1:07.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liam Negodič |
2008 |
SLO.12528 |
-.-- |
37.15 |
1:20.09 |
|
|
|
2:27.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laura Podgoršek |
2009 |
SLO.12512 |
-.-- |
32.29 |
1:11.18 |
|
|
|
3:38.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
SLO.13000 |
-.-- |
30.01 |
1:02.82 |
|
|
|
4:41.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
OL I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
445 |
|
|
4:44.81 |
+3.08 |
|
|
|
|
Filip Podobnik |
2008 |
SLO.10514 |
|
30.28 |
1:01.46 |
|
|
|
1:01.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lara Pavlič |
2009 |
SLO.13150 |
-.-- |
40.82 |
1:27.63 |
|
|
|
2:29.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Enej Mešić |
2009 |
SLO.12345 |
-.-- |
30.71 |
1:06.42 |
|
|
|
3:35.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tia Sedej |
2009 |
SLO.12363 |
-.-- |
31.57 |
1:09.30 |
|
|
|
4:44.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
RL I. (MIX DEČKI) |
14 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
444 |
|
|
4:45.13 |
+3.40 |
|
|
|
|
Tara Gončin |
2009 |
SLO.13985 |
|
36.36 |
1:15.49 |
|
|
|
1:15.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Siena Lehmann |
2009 |
SLO.12390 |
-.-- |
40.57 |
1:28.51 |
|
|
|
2:44.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mark Frolov |
2008 |
SLO.13764 |
-.-- |
29.51 |
1:04.07 |
|
|
|
3:48.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maj Krdžalić |
2009 |
SLO.13283 |
-.-- |
27.18 |
57.06 |
|
|
|
4:45.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
IL I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
442 |
|
|
4:45.58 |
+3.85 |
|
|
|
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
SLO.12240 |
|
35.17 |
1:13.12 |
|
|
|
1:13.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Minea Ðešević |
2010 |
SLO.12118 |
-.-- |
36.86 |
1:21.41 |
|
|
|
2:34.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tim Kolenko |
2008 |
SLO.11302 |
-.-- |
31.16 |
1:08.32 |
|
|
|
3:42.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
SLO.11982 |
-.-- |
29.53 |
1:02.73 |
|
|
|
4:45.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
RR I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
429 |
|
|
4:48.32 |
+6.59 |
|
|
|
|
Polona Tanko |
2010 |
SLO.13045 |
|
37.26 |
1:17.29 |
|
|
|
1:17.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teo Starc |
2008 |
SLO.11530 |
-.-- |
37.16 |
1:18.58 |
|
|
|
2:35.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovro Ćirović |
2008 |
SLO.11532 |
-.-- |
28.92 |
1:03.85 |
|
|
|
3:39.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iza Erjavec |
2009 |
SLO.13495 |
-.-- |
32.26 |
1:08.60 |
|
|
|
4:48.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
NC I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
418 |
|
|
4:50.94 |
+9.21 |
|
|
|
|
Julijan Pevec |
2008 |
SLO.11616 |
|
33.89 |
1:09.55 |
|
|
|
1:09.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Taya Čanžek |
2009 |
SLO.12516 |
-.-- |
39.23 |
1:23.36 |
|
|
|
2:32.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
SLO.11157 |
-.-- |
31.24 |
1:07.43 |
|
|
|
3:40.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zala Valek |
2009 |
SLO.11173 |
-.-- |
32.53 |
1:10.60 |
|
|
|
4:50.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
LL I. (MIX DEČKI) |
13 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
396 |
|
|
4:56.18 |
+14.45 |
|
|
|
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
SLO.13200 |
|
35.11 |
1:12.19 |
|
|
|
1:12.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tanej Čadež |
2009 |
SLO.13082 |
-.-- |
38.08 |
1:22.43 |
|
|
|
2:34.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mia Abutović |
2009 |
SLO.10728 |
-.-- |
32.19 |
1:13.18 |
|
|
|
3:47.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zoja Mele |
2009 |
SLO.10734 |
-.-- |
32.90 |
1:08.38 |
|
|
|
4:56.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
IL II. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
381 |
|
|
5:00.07 |
+18.34 |
|
|
|
|
Anastasia Girina |
2010 |
SLO.13491 |
|
39.43 |
1:20.14 |
|
|
|
1:20.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lan Koritnik |
2009 |
SLO.12490 |
-.-- |
35.70 |
1:15.75 |
|
|
|
2:35.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nik Vučko |
2008 |
SLO.11701 |
-.-- |
31.95 |
1:13.19 |
|
|
|
3:49.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tanja Čusak |
2009 |
SLO.12403 |
-.-- |
33.08 |
1:10.99 |
|
|
|
5:00.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
FR I. (MIX DEČKI) |
13 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
|
369 |
|
|
5:03.09 |
+21.36 |
|
|
|
|
Nik Markač |
2009 |
SLO.11081 |
|
|
1:09.94 |
|
|
|
1:09.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zara Knez |
2010 |
SLO.13471 |
-.-- |
41.21 |
1:29.06 |
|
|
|
2:39.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eliana Hlastan |
2009 |
SLO.11892 |
-.-- |
34.48 |
1:19.31 |
|
|
|
3:58.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
SLO.11901 |
-.-- |
30.52 |
1:04.78 |
|
|
|
5:03.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
TK I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
363 |
|
|
5:04.83 |
+23.10 |
|
|
|
|
Lara Naglič |
2009 |
SLO.10998 |
|
39.49 |
1:20.78 |
|
|
|
1:20.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
SLO.13675 |
-.-- |
40.63 |
1:24.96 |
|
|
|
2:45.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
SLO.12868 |
-.-- |
34.25 |
1:13.48 |
|
|
|
3:59.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maša Camlek |
2009 |
SLO.11711 |
-.-- |
31.51 |
1:05.61 |
|
|
|
5:04.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
RL II. (MIX DEČKI) |
14 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
338 |
|
|
5:12.12 |
+30.39 |
|
|
|
|
Katja Marolt |
2009 |
SLO.12386 |
|
41.29 |
1:24.46 |
|
|
|
1:24.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Črt Grohar |
2008 |
SLO.12409 |
-.-- |
38.16 |
1:22.27 |
|
|
|
2:46.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matic Potnik |
2008 |
SLO.11657 |
-.-- |
33.74 |
1:15.53 |
|
|
|
4:02.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Sever |
2009 |
SLO.12382 |
-.-- |
32.72 |
1:09.86 |
|
|
|
5:12.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
RR II. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
325 |
|
|
5:16.42 |
+34.69 |
|
|
|
|
Tobija Čampa |
2008 |
SLO.11876 |
|
35.03 |
1:12.79 |
|
|
|
1:12.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Manja Ilc |
2009 |
SLO.11882 |
-.-- |
43.17 |
1:33.95 |
|
|
|
2:46.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaka Petek |
2008 |
SLO.11873 |
-.-- |
34.69 |
1:16.34 |
|
|
|
4:03.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ajda Škaper |
2010 |
SLO.13044 |
-.-- |
33.39 |
1:13.34 |
|
|
|
5:16.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
RAD I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
|
323 |
|
|
5:17.07 |
+35.34 |
|
|
|
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
SLO.12037 |
|
39.46 |
1:21.76 |
|
|
|
1:21.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ina Sekne |
2009 |
SLO.11179 |
-.-- |
38.61 |
1:24.61 |
|
|
|
2:46.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janez Kunčič |
2008 |
SLO.12478 |
-.-- |
33.18 |
1:11.51 |
|
|
|
3:57.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mia Kocijančič |
2010 |
SLO.12927 |
-.-- |
37.15 |
1:19.19 |
|
|
|
5:17.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
TOR I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
|
313 |
|
|
5:20.18 |
+38.45 |
|
|
|
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
SLO.13289 |
|
38.63 |
1:20.09 |
|
|
|
1:20.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matija Krašan |
2009 |
SLO.13932 |
-.-- |
38.57 |
1:24.56 |
|
|
|
2:44.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tara Ðorđević |
2009 |
SLO.11213 |
-.-- |
33.80 |
1:17.97 |
|
|
|
4:02.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maša Vocovnik |
2010 |
SLO.14303 |
-.-- |
36.48 |
1:17.56 |
|
|
|
5:20.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
IL III. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
300 |
|
|
5:24.80 |
+43.07 |
|
|
|
|
Alisa Potemina |
2010 |
SLO.13344 |
|
42.48 |
1:25.54 |
|
|
|
1:25.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ivo Rupnik |
2008 |
SLO.11858 |
-.-- |
42.98 |
1:30.92 |
|
|
|
2:56.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lan Govše |
2009 |
SLO.12343 |
-.-- |
33.93 |
1:13.56 |
|
|
|
4:10.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Špela Juvančič |
2010 |
SLO.12961 |
-.-- |
34.54 |
1:14.78 |
|
|
|
5:24.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
OL II. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
298 |
|
|
5:25.51 |
+43.78 |
|
|
|
|
Pika Babič |
2009 |
SLO.11704 |
|
39.83 |
1:23.40 |
|
|
|
1:23.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Lun Brajnik |
2008 |
SLO.13920 |
-.-- |
39.90 |
1:26.61 |
|
|
|
2:50.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
David Peček Danieli |
2008 |
SLO.12552 |
-.-- |
35.36 |
1:17.67 |
|
|
|
4:07.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Varvara Kets |
2010 |
SLO.14527 |
-.-- |
37.25 |
1:17.83 |
|
|
|
5:25.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
FR II. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
|
292 |
|
|
5:27.68 |
+45.95 |
|
|
|
|
Pia Božič |
2010 |
SLO.12705 |
|
40.20 |
1:22.73 |
|
|
|
1:22.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
SLO.11281 |
-.-- |
38.62 |
1:22.55 |
|
|
|
2:45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Petrič |
2009 |
SLO.11178 |
-.-- |
42.60 |
1:33.70 |
|
|
|
4:18.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
SLO.13190 |
-.-- |
32.56 |
1:08.70 |
|
|
|
5:27.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
FR III. (MIX DEČKI) |
13 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
|
283 |
|
|
5:31.02 |
+49.29 |
|
|
|
|
Aleksandra Gnamuš Šlebnik |
2010 |
SLO.13472 |
|
40.77 |
1:24.61 |
|
|
|
1:24.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexander Paternoster |
2009 |
SLO.11899 |
-.-- |
41.73 |
1:26.22 |
|
|
|
2:50.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bor Rotovnik |
2009 |
SLO.11898 |
-.-- |
38.82 |
1:22.45 |
|
|
|
4:13.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lija Helbl |
2010 |
SLO.13478 |
-.-- |
36.18 |
1:17.74 |
|
|
|
5:31.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
RL III. (MIX DEČKI) |
13 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
270 |
|
|
5:36.29 |
+54.56 |
|
|
|
|
Oskar Šmid |
2009 |
SLO.12384 |
|
40.98 |
1:25.08 |
|
|
|
1:25.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
SLO.13061 |
-.-- |
44.23 |
1:33.17 |
|
|
|
2:58.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
SLO.12408 |
-.-- |
37.00 |
1:19.19 |
|
|
|
4:17.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ema Žerjal |
2010 |
SLO.13052 |
-.-- |
36.90 |
1:18.85 |
|
|
|
5:36.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
LL II. (MIX DEČKI) |
13 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
Neja Breznik |
2009 |
SLO.11938 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urban Aleš |
2009 |
SLO.11932 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ian Pezerovič |
2009 |
SLO.11934 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marija Grm |
2009 |
SLO.12508 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
TK III. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.3 |
|
|
|
Elijas Šukunda Hadaš |
2009 |
SLO.12867 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žan Gradišek |
2008 |
SLO.13225 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eva Šušteršič |
2010 |
SLO.13438 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ana Margeta |
2010 |
SLO.11683 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
TK II. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Veronika Savernik |
2009 |
SLO.12877 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilen Kosmač |
2008 |
SLO.11721 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
SLO.12320 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
SLO.11952 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 11:04:53 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 11:04:55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27. Disciplina, 4x100m Prosto Moški – Final |
|
Sponzor: |
Dečki |
|
|
|
|
|
|
|
Dečki |
3:51.83 |
|
|
PK Ljubljana |
|
PK Ljubljana (SLO) |
Maribor (SLO) |
12/12/2015 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
NC I. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
468 |
|
|
4:02.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Julijan Pevec |
2008 |
SLO.11616 |
|
29.21 |
59.15 |
|
|
|
59.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vid Čujež |
2008 |
SLO.11162 |
-.-- |
28.71 |
1:00.24 |
|
|
|
1:59.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Danilo Obačkić |
2009 |
SLO.11164 |
-.-- |
28.55 |
1:01.45 |
|
|
|
3:00.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
SLO.11157 |
-.-- |
28.90 |
1:01.48 |
|
|
|
4:02.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
RL I. (DEČKI) |
14 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
465 |
|
|
4:02.87 |
+0.55 |
|
|
|
|
Mark Frolov |
2008 |
SLO.13764 |
|
28.49 |
59.98 |
|
|
|
59.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matic Potnik |
2008 |
SLO.11657 |
-.-- |
29.92 |
1:03.29 |
|
|
|
2:03.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Črt Grohar |
2008 |
SLO.12409 |
-.-- |
28.88 |
1:02.68 |
|
|
|
3:05.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maj Krdžalić |
2009 |
SLO.13283 |
-.-- |
27.57 |
56.92 |
|
|
|
4:02.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
OL I. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
437 |
|
|
4:07.87 |
+5.55 |
|
|
|
|
Filip Podobnik |
2008 |
SLO.10514 |
|
28.28 |
58.22 |
|
|
|
58.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Enej Mešić |
2009 |
SLO.12345 |
-.-- |
28.40 |
1:00.27 |
|
|
|
1:58.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Peček Danieli |
2008 |
SLO.12552 |
-.-- |
29.58 |
1:01.92 |
|
|
|
3:00.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Artem Batyrshin |
2009 |
SLO.13266 |
-.-- |
31.54 |
1:07.46 |
|
|
|
4:07.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
IL I. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
414 |
|
|
4:12.54 |
+10.22 |
|
|
|
|
Nik Vučko |
2008 |
SLO.11701 |
|
29.50 |
1:02.09 |
|
|
|
1:02.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Blaž Peršin |
2008 |
SLO.12647 |
-.-- |
30.94 |
1:04.81 |
|
|
|
2:06.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tim Kolenko |
2008 |
SLO.11302 |
-.-- |
30.90 |
1:04.19 |
|
|
|
3:11.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nik Kocjan |
2008 |
SLO.12539 |
-.-- |
28.74 |
1:01.45 |
|
|
|
4:12.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
RR I. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
410 |
|
|
4:13.24 |
+10.92 |
|
|
|
|
Lovro Ćirović |
2008 |
SLO.11532 |
|
27.31 |
57.39 |
|
|
|
57.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
SLO.12149 |
-.-- |
30.36 |
1:04.19 |
|
|
|
2:01.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tobija Čampa |
2008 |
SLO.11876 |
-.-- |
30.84 |
1:04.73 |
|
|
|
3:06.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaka Petek |
2008 |
SLO.11873 |
-.-- |
31.65 |
1:06.93 |
|
|
|
4:13.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
FR I. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
|
393 |
|
|
4:16.97 |
+14.65 |
|
|
|
|
Nik Markač |
2009 |
SLO.11081 |
|
29.65 |
1:00.94 |
|
|
|
1:00.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
SLO.11281 |
-.-- |
30.30 |
1:02.93 |
|
|
|
2:03.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
SLO.11901 |
-.-- |
30.47 |
1:05.17 |
|
|
|
3:09.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bor Rotovnik |
2009 |
SLO.11898 |
-.-- |
31.89 |
1:07.93 |
|
|
|
4:16.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
VV I. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
387 |
|
|
4:18.21 |
+15.89 |
|
|
|
|
Miha Princl |
2008 |
SLO.11521 |
|
28.42 |
57.70 |
|
|
|
57.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grega Navodnik |
2009 |
SLO.12600 |
-.-- |
30.76 |
1:05.23 |
|
|
|
2:02.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Domen Lamot |
2008 |
SLO.12731 |
-.-- |
30.77 |
1:06.28 |
|
|
|
3:09.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brin Lorger |
2008 |
SLO.11984 |
-.-- |
32.32 |
1:09.00 |
|
|
|
4:18.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
IL II. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
385 |
|
|
4:18.60 |
+16.28 |
|
|
|
|
Lan Govše |
2009 |
SLO.12343 |
|
31.68 |
1:05.21 |
|
|
|
1:05.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ivo Rupnik |
2008 |
SLO.11858 |
-.-- |
30.55 |
1:06.52 |
|
|
|
2:11.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lan Koritnik |
2009 |
SLO.12490 |
-.-- |
30.68 |
1:03.17 |
|
|
|
3:14.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
SLO.12240 |
-.-- |
29.96 |
1:03.70 |
|
|
|
4:18.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
LL I. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
383 |
|
|
4:19.02 |
+16.70 |
|
|
|
|
Tanej Čadež |
2009 |
SLO.13082 |
|
30.83 |
1:03.81 |
|
|
|
1:03.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luka Zogovič |
2008 |
SLO.10727 |
-.-- |
31.20 |
1:06.83 |
|
|
|
2:10.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urban Aleš |
2009 |
SLO.11932 |
-.-- |
30.68 |
1:04.12 |
|
|
|
3:14.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ian Pezerovič |
2009 |
SLO.11934 |
-.-- |
30.32 |
1:04.26 |
|
|
|
4:19.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
RAD I. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
|
368 |
|
|
4:22.52 |
+20.20 |
|
|
|
|
Janez Kunčič |
2008 |
SLO.12478 |
|
30.87 |
1:04.21 |
|
|
|
1:04.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andraž Terseglav |
2008 |
SLO.11843 |
-.-- |
31.53 |
1:05.65 |
|
|
|
2:09.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nejc Maher |
2009 |
SLO.12926 |
-.-- |
31.18 |
1:05.34 |
|
|
|
3:15.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
SLO.12037 |
-.-- |
31.95 |
1:07.32 |
|
|
|
4:22.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
TK I. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
348 |
|
|
4:27.43 |
+25.11 |
|
|
|
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
SLO.12868 |
|
30.81 |
1:03.86 |
|
|
|
1:03.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
SLO.13675 |
-.-- |
31.58 |
1:06.91 |
|
|
|
2:10.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žan Gradišek |
2008 |
SLO.13225 |
-.-- |
32.55 |
1:09.78 |
|
|
|
3:20.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilen Kosmač |
2008 |
SLO.11721 |
-.-- |
32.29 |
1:06.88 |
|
|
|
4:27.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
PC I. (DEČKI) |
14 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
|
330 |
|
|
4:32.34 |
+30.02 |
|
|
|
|
Jurij Pelengić |
2008 |
SLO.14380 |
|
34.24 |
1:14.56 |
|
|
|
1:14.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maksim Luskar |
2008 |
SLO.11138 |
-.-- |
31.67 |
1:05.57 |
|
|
|
2:20.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Miha Polutnik |
2008 |
SLO.13848 |
-.-- |
31.92 |
1:06.40 |
|
|
|
3:26.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aidan Ermenc |
2008 |
SLO.11251 |
-.-- |
32.43 |
1:05.81 |
|
|
|
4:32.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
RL II. (DEČKI) |
14 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
315 |
|
|
4:36.59 |
+34.27 |
|
|
|
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
SLO.12408 |
|
31.22 |
1:05.48 |
|
|
|
1:05.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gašper Pregl |
2008 |
SLO.13875 |
-.-- |
32.96 |
1:09.92 |
|
|
|
2:15.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oskar Šmid |
2009 |
SLO.12384 |
-.-- |
34.42 |
1:14.56 |
|
|
|
3:29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
SLO.13191 |
-.-- |
31.36 |
1:06.63 |
|
|
|
4:36.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
IL III. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Miklič |
2009 |
SLO.12514 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jure Dovžan |
2009 |
SLO.12950 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
SLO.12536 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ivo Rupnik |
2008 |
SLO.11858 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
SDD I. (DEČKI) |
13 |
Športno društvo Delfin |
|
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pal Černe Penzeš |
2009 |
SLO.14202 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tim Oblak |
2009 |
SLO.13358 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Staš Polič |
2009 |
SLO.13852 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Martin Vimos Kocbek |
2009 |
SLO.14880 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 6:35:02 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 18:55:57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28. Disciplina, 4x100m Prosto Ženske – Final |
|
Sponzor: |
Deklice |
|
|
|
|
|
|
|
Deklice |
4:12.51 |
|
|
PK Ljubljana |
|
PK Ljubljana (SLO) |
Koper (SLO) |
10/10/2020 |
|
|
|
|
Deklice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
LL I. (DEKLICE) |
13 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
501 |
|
|
4:23.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mia Abutović |
2009 |
SLO.10728 |
|
29.83 |
1:01.72 |
|
|
|
1:01.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
SLO.12644 |
-.-- |
32.41 |
1:06.50 |
|
|
|
2:08.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neja Breznik |
2009 |
SLO.11938 |
-.-- |
32.74 |
1:08.50 |
|
|
|
3:16.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zoja Mele |
2009 |
SLO.10734 |
-.-- |
32.93 |
1:07.13 |
|
|
|
4:23.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
RL I. (DEKLICE) |
13 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
487 |
|
|
4:26.36 |
+2.51 |
|
|
|
|
Tara Gončin |
2009 |
SLO.13985 |
|
32.57 |
1:08.15 |
|
|
|
1:08.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Metka Seifert |
2009 |
SLO.13058 |
-.-- |
32.79 |
1:08.73 |
|
|
|
2:16.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Sever |
2009 |
SLO.12382 |
-.-- |
31.72 |
1:07.39 |
|
|
|
3:24.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Siena Lehmann |
2009 |
SLO.12390 |
-.-- |
29.73 |
1:02.09 |
|
|
|
4:26.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
TK I. (DEKLICE) |
13 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
473 |
|
|
4:29.09 |
+5.24 |
|
|
|
|
Lara Naglič |
2009 |
SLO.10998 |
|
31.92 |
1:05.93 |
|
|
|
1:05.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maša Camlek |
2009 |
SLO.11711 |
-.-- |
32.25 |
1:06.51 |
|
|
|
2:12.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Veronika Savernik |
2009 |
SLO.12877 |
-.-- |
33.26 |
1:09.85 |
|
|
|
3:22.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
SLO.11952 |
-.-- |
31.89 |
1:06.80 |
|
|
|
4:29.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
IL I. (DEKLICE) |
13 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
439 |
|
|
4:35.70 |
+11.85 |
|
|
|
|
Minea Ðešević |
2010 |
SLO.12118 |
|
32.68 |
1:09.80 |
|
|
|
1:09.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tanja Čusak |
2009 |
SLO.12403 |
-.-- |
33.42 |
1:11.21 |
|
|
|
2:21.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
SLO.11982 |
-.-- |
29.81 |
1:03.77 |
|
|
|
3:24.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Anastasia Girina |
2010 |
SLO.13491 |
-.-- |
33.79 |
1:10.92 |
|
|
|
4:35.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
BM I. (DEKLICE) |
13 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
399 |
|
|
4:44.78 |
+20.93 |
|
|
|
|
Tjaša Horvat |
2010 |
SLO.13419 |
|
35.64 |
1:13.35 |
|
|
|
1:13.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Naja Zorec |
2009 |
SLO.12654 |
-.-- |
32.86 |
1:10.85 |
|
|
|
2:24.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lina Vidovič |
2010 |
SLO.12838 |
-.-- |
36.20 |
1:15.31 |
|
|
|
3:39.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anina Kirbiš |
2009 |
SLO.12354 |
-.-- |
30.87 |
1:05.27 |
|
|
|
4:44.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
FR I. (DEKLICE) |
13 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
|
390 |
|
|
4:46.87 |
+23.02 |
|
|
|
|
Eliana Hlastan |
2009 |
SLO.11892 |
|
33.15 |
1:09.60 |
|
|
|
1:09.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pia Božič |
2010 |
SLO.12705 |
-.-- |
35.06 |
1:11.37 |
|
|
|
2:20.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Petrič |
2009 |
SLO.11178 |
-.-- |
34.44 |
1:12.48 |
|
|
|
3:33.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksandra Gnamuš Šlebnik |
2010 |
SLO.13472 |
-.-- |
35.77 |
1:13.42 |
|
|
|
4:46.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
RR I. (DEKLICE) |
13 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
390 |
|
|
4:46.94 |
+23.09 |
|
|
|
|
Iza Erjavec |
2009 |
SLO.13495 |
|
33.60 |
1:10.20 |
|
|
|
1:10.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ajda Škaper |
2010 |
SLO.13044 |
-.-- |
34.62 |
1:12.40 |
|
|
|
2:22.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Manja Ilc |
2009 |
SLO.11882 |
-.-- |
34.71 |
1:13.61 |
|
|
|
3:36.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Polona Tanko |
2010 |
SLO.13045 |
-.-- |
33.82 |
1:10.73 |
|
|
|
4:46.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
OL I. (DEKLICE) |
13 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
370 |
|
|
4:51.94 |
+28.09 |
|
|
|
|
Tia Sedej |
2009 |
SLO.12363 |
|
32.52 |
1:11.18 |
|
|
|
1:11.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pika Babič |
2009 |
SLO.11704 |
-.-- |
33.99 |
1:12.55 |
|
|
|
2:23.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Varvara Kets |
2010 |
SLO.14527 |
-.-- |
2:23.73 |
1:17.36 |
|
|
|
3:41.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lara Pavlič |
2009 |
SLO.13150 |
-.-- |
34.91 |
1:10.85 |
|
|
|
4:51.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
LL II. (DEKLICE) |
13 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
369 |
|
|
4:52.19 |
+28.34 |
|
|
|
|
Marija Grm |
2009 |
SLO.12508 |
|
34.33 |
1:09.91 |
|
|
|
1:09.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julija Puškarić |
2009 |
SLO.11322 |
-.-- |
33.62 |
1:12.50 |
|
|
|
2:22.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
SLO.11942 |
-.-- |
34.81 |
1:12.69 |
|
|
|
3:35.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Augustina Selan |
2010 |
SLO.13540 |
-.-- |
36.92 |
1:17.09 |
|
|
|
4:52.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
PAK I. (DEKLICE) |
13 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
369 |
|
|
4:52.30 |
+28.45 |
|
|
|
|
Mia Jovanović |
2009 |
12577 |
|
36.00 |
1:15.16 |
|
|
|
1:15.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eva Hvalec |
2009 |
SLO.13104 |
-.-- |
34.07 |
1:09.12 |
|
|
|
2:24.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nuša Planinšec |
2010 |
SLO.13655 |
-.-- |
34.66 |
1:15.13 |
|
|
|
3:39.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofija Peteršič |
2009 |
SLO.12576 |
-.-- |
34.59 |
1:12.89 |
|
|
|
4:52.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
TK II. (DEKLICE) |
13 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
353 |
|
|
4:56.57 |
+32.72 |
|
|
|
|
Ana Margeta |
2010 |
SLO.11683 |
|
34.71 |
1:11.69 |
|
|
|
1:11.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tijana Šutić |
2009 |
SLO.12315 |
-.-- |
34.63 |
1:13.84 |
|
|
|
2:25.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meta Komelj |
2010 |
SLO.13226 |
-.-- |
36.17 |
1:16.60 |
|
|
|
3:42.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eva Šušteršič |
2010 |
SLO.13438 |
-.-- |
35.44 |
1:14.44 |
|
|
|
4:56.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
RL II. (DEKLICE) |
13 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Alina Polona Hernandez |
2010 |
SLO.14306 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Katja Marolt |
2009 |
SLO.12386 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
SLO.13061 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ema Žerjal |
2010 |
SLO.13052 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 6:47:34 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 18:56:00 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29. Disciplina, 100m Prsno Moški – Heat |
|
|
Dečki |
1:06.36 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2016 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
466 |
1:13.34 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Daniel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
428 |
1:15.44 |
+2.10 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
405 |
1:16.83 |
+3.49 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
392 |
1:17.68 |
+4.34 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
388 |
1:17.93 |
+4.59 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
364 |
1:19.63 |
+6.29 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
339 |
1:21.52 |
+8.18 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
330 |
1:22.26 |
+8.92 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
326 |
1:22.63 |
+9.29 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
324 |
1:22.78 |
+9.44 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
310 |
1:23.98 |
+10.64 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
305 |
1:24.43 |
+11.09 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
290 |
1:25.87 |
+12.53 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
286 |
1:26.31 |
+12.97 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
282 |
1:26.70 |
+13.36 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Rok Dolar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
277 |
1:27.21 |
+13.87 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
275 |
1:27.41 |
+14.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
275 |
1:27.46 |
+14.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Jakob Lun Brajnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
269 |
1:28.04 |
+14.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
263 |
1:28.70 |
+15.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
262 |
1:28.79 |
+15.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
252 |
1:29.95 |
+16.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
245 |
1:30.89 |
+17.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Tim Markič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
237 |
1:31.80 |
+18.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Luka Zogovič |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 |
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 9:09:31 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-24 09:09:58 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29. Disciplina, 100m Prsno Moški – A Final |
|
|
Dečki |
1:06.36 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2016 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
503 |
1:11.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Daniel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
473 |
1:12.98 |
+1.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
429 |
1:15.39 |
+3.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
426 |
1:15.57 |
+4.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
413 |
1:16.36 |
+4.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
392 |
1:17.68 |
+6.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
375 |
1:18.87 |
+7.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
351 |
1:20.60 |
+9.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 5:36:13 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29. Disciplina, 100m Prsno Moški – B Final |
|
|
Dečki |
1:06.36 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2016 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
381 |
1:18.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
364 |
1:19.60 |
+1.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
340 |
1:21.45 |
+3.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
317 |
1:23.34 |
+4.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
316 |
1:23.50 |
+5.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
311 |
1:23.95 |
+5.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
291 |
1:25.74 |
+7.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Rok Dolar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
263 |
1:28.77 |
+10.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 5:36:13 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-24 17:46:50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30. Disciplina, 100m Prsno Ženske – Heat |
|
|
Deklice |
1:13.15 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Luksemburg/Luxembour (L |
4/21/2001 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
497 |
1:20.94 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
442 |
1:24.15 |
+3.21 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
439 |
1:24.36 |
+3.42 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
438 |
1:24.44 |
+3.50 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
394 |
1:27.47 |
+6.53 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
393 |
1:27.50 |
+6.56 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
386 |
1:28.02 |
+7.08 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
383 |
1:28.24 |
+7.30 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
364 |
1:29.76 |
+8.82 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
361 |
1:30.03 |
+9.09 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aleksandra Gnamuš Šlebnik |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
352 |
1:30.77 |
+9.83 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
348 |
1:31.15 |
+10.21 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
331 |
1:32.70 |
+11.76 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
328 |
1:32.96 |
+12.02 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
324 |
1:33.29 |
+12.35 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
321 |
1:33.64 |
+12.70 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Meta Komelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
315 |
1:34.18 |
+13.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
314 |
1:34.32 |
+13.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
311 |
1:34.59 |
+13.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
309 |
1:34.78 |
+13.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
307 |
1:34.97 |
+14.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
306 |
1:35.10 |
+14.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
302 |
1:35.49 |
+14.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Ella Gajić |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
291 |
1:36.72 |
+15.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
288 |
1:37.00 |
+16.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 9:17:34 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-24 09:20:26 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30. Disciplina, 100m Prsno Ženske – A Final |
|
|
Deklice |
1:13.15 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Luksemburg/Luxembour (L |
4/21/2001 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
532 |
1:19.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
529 |
1:19.25 |
+0.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
482 |
1:21.78 |
+2.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
452 |
1:23.54 |
+4.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
421 |
1:25.56 |
+6.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
407 |
1:26.51 |
+7.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
391 |
1:27.68 |
+8.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
384 |
1:28.16 |
+9.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 5:41:28 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30. Disciplina, 100m Prsno Ženske – B Final |
|
|
Deklice |
1:13.15 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Luksemburg/Luxembour (L |
4/21/2001 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
412 |
1:26.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aleksandra Gnamuš Šlebnik |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
387 |
1:27.93 |
+1.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
377 |
1:28.74 |
+2.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
355 |
1:30.54 |
+4.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
351 |
1:30.87 |
+4.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
349 |
1:31.04 |
+4.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
345 |
1:31.43 |
+5.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
339 |
1:31.92 |
+5.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 5:41:28 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-24 17:46:47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31. Disciplina, 100m Prosto Moški – Heat |
|
|
Dečki |
53.96 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
6/20/2021 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
530 |
57.95 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
522 |
58.25 |
+0.30 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
508 |
58.79 |
+0.84 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Daniel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
493 |
59.38 |
+1.43 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
484 |
59.74 |
+1.79 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
481 |
59.84 |
+1.89 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
463 |
1:00.60 |
+2.65 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
440 |
1:01.63 |
+3.68 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
439 |
1:01.72 |
+3.77 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
425 |
1:02.38 |
+4.43 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
412 |
1:03.00 |
+5.05 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
409 |
1:03.16 |
+5.21 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Danilo Obačkić |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
403 |
1:03.47 |
+5.52 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
402 |
1:03.56 |
+5.61 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
396 |
1:03.87 |
+5.92 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Nik Kocjan |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
393 |
1:04.02 |
+6.07 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
390 |
1:04.16 |
+6.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
388 |
1:04.30 |
+6.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
376 |
1:04.98 |
+7.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Urban Aleš |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
370 |
1:05.34 |
+7.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
367 |
1:05.49 |
+7.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Lan Govše |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
367 |
1:05.51 |
+7.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
365 |
1:05.63 |
+7.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
364 |
1:05.64 |
+7.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
364 |
1:05.65 |
+7.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
362 |
1:05.77 |
+7.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
362 |
1:05.81 |
+7.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
360 |
1:05.92 |
+7.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
358 |
1:06.01 |
+8.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Jan Miklič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
356 |
1:06.16 |
+8.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Jon Kočevar |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
354 |
1:06.30 |
+8.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
351 |
1:06.46 |
+8.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
351 |
1:06.47 |
+8.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
349 |
1:06.57 |
+8.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Jaka Petek |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
342 |
1:07.04 |
+9.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Aleksej Fink |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
342 |
1:07.05 |
+9.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
339 |
1:07.25 |
+9.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
335 |
1:07.53 |
+9.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
332 |
1:07.69 |
+9.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
332 |
1:07.70 |
+9.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
328 |
1:07.96 |
+10.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Luka Zogovič |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
327 |
1:08.06 |
+10.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
327 |
1:08.08 |
+10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
322 |
1:08.43 |
+10.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Artem Batyrshin |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
316 |
1:08.82 |
+10.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Gašper Pregl |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
291 |
1:10.73 |
+12.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
275 |
1:12.09 |
+14.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nejc Gregorčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Omar Mustafić |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kristjan Smrkolj |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 9:29:01 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-24 09:29:05 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31. Disciplina, 100m Prosto Moški – A Final |
|
|
Dečki |
53.96 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
6/20/2021 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
548 |
57.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
541 |
57.55 |
+0.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
522 |
58.25 |
+0.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
512 |
58.62 |
+1.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
498 |
59.18 |
+1.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Daniel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
475 |
1:00.08 |
+2.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
463 |
1:00.63 |
+3.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
415 |
1:02.85 |
+5.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 5:49:30 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31. Disciplina, 100m Prosto Moški – B Final |
|
|
Dečki |
53.96 |
|
|
|
Bor Vran Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ravne na Koroškem (SLO) |
6/20/2021 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
457 |
1:00.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
434 |
1:01.94 |
+1.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nik Kocjan |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
420 |
1:02.63 |
+1.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
405 |
1:03.36 |
+2.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
402 |
1:03.52 |
+2.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
399 |
1:03.68 |
+2.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
388 |
1:04.29 |
+3.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Danilo Obačkić |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
377 |
1:04.88 |
+3.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 5:49:30 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-24 17:49:32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32. Disciplina, 100m Prosto Ženske – Heat |
|
|
Deklice |
57.55 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/5/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
545 |
1:03.28 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
528 |
1:03.96 |
+0.68 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
521 |
1:04.26 |
+0.98 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
500 |
1:05.13 |
+1.85 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
471 |
1:06.43 |
+3.15 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
458 |
1:07.06 |
+3.78 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
457 |
1:07.09 |
+3.81 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
449 |
1:07.51 |
+4.23 |
|
QA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
436 |
1:08.15 |
+4.87 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
435 |
1:08.21 |
+4.93 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
434 |
1:08.26 |
+4.98 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
425 |
1:08.73 |
+5.45 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tara Gončin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
422 |
1:08.91 |
+5.63 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
421 |
1:08.96 |
+5.68 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tara Ðorđević |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
417 |
1:09.20 |
+5.92 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
411 |
1:09.50 |
+6.22 |
|
QB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Metka Seifert |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
406 |
1:09.79 |
+6.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
397 |
1:10.30 |
+7.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
397 |
1:10.32 |
+7.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
396 |
1:10.38 |
+7.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Tia Sedej |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
396 |
1:10.40 |
+7.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Pika Babič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
395 |
1:10.45 |
+7.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Polona Tanko |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
392 |
1:10.65 |
+7.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
390 |
1:10.73 |
+7.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Pia Božič |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
388 |
1:10.87 |
+7.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
383 |
1:11.19 |
+7.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
381 |
1:11.28 |
+8.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
377 |
1:11.53 |
+8.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
377 |
1:11.58 |
+8.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Ajda Škaper |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
363 |
1:12.46 |
+9.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Anna Baranova |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
357 |
1:12.84 |
+9.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Manja Ilc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
353 |
1:13.15 |
+9.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
351 |
1:13.27 |
+9.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
344 |
1:13.75 |
+10.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Luna Bobič |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
341 |
1:13.97 |
+10.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
340 |
1:14.03 |
+10.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
339 |
1:14.11 |
+10.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
337 |
1:14.28 |
+11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Ula Konec |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
337 |
1:14.29 |
+11.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
334 |
1:14.50 |
+11.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
333 |
1:14.53 |
+11.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
332 |
1:14.67 |
+11.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Julija Puškarić |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
330 |
1:14.78 |
+11.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
330 |
1:14.79 |
+11.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
328 |
1:14.96 |
+11.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Hana Muršak |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
309 |
1:16.42 |
+13.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 9:39:20 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-24 09:39:24 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32. Disciplina, 100m Prosto Ženske – A Final |
|
|
Deklice |
57.55 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/5/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
588 |
1:01.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
585 |
1:01.81 |
+0.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
549 |
1:03.12 |
+1.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
542 |
1:03.41 |
+1.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
511 |
1:04.65 |
+2.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
463 |
1:06.80 |
+5.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
461 |
1:06.90 |
+5.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
388 |
1:10.86 |
+9.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 5:53:52 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32. Disciplina, 100m Prosto Ženske – B Final |
|
|
Deklice |
57.55 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/5/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
444 |
1:07.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
437 |
1:08.10 |
+0.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
433 |
1:08.34 |
+0.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tara Ðorđević |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
429 |
1:08.55 |
+0.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
424 |
1:08.80 |
+1.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
420 |
1:09.02 |
+1.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
347 |
1:13.54 |
+5.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tara Gončin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
347 |
1:13.55 |
+5.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 5:53:52 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-24 17:54:08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33. Disciplina, 200m Delfin Moški – Final |
|
|
Dečki |
2:12.13 |
|
|
|
Jaš Berložnik |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2016 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
517 |
2:17.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
412 |
2:28.76 |
+10.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
391 |
2:31.42 |
+13.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
373 |
2:33.69 |
+15.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
349 |
2:37.22 |
+19.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
348 |
2:37.31 |
+19.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
343 |
2:38.05 |
+20.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
342 |
2:38.32 |
+20.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
324 |
2:41.09 |
+23.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
321 |
2:41.65 |
+23.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
315 |
2:42.57 |
+24.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 6:01:54 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-24 18:04:41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33. Disciplina, 200m Delfin Moški – Final |
|
|
Dečki |
2:12.13 |
|
|
|
Jaš Berložnik |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2016 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
517 |
2:17.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
412 |
2:28.76 |
+10.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
391 |
2:31.42 |
+13.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
373 |
2:33.69 |
+15.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
349 |
2:37.22 |
+19.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
348 |
2:37.31 |
+19.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
343 |
2:38.05 |
+20.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
342 |
2:38.32 |
+20.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
324 |
2:41.09 |
+23.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
321 |
2:41.65 |
+23.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
315 |
2:42.57 |
+24.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 6:01:54 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-24 18:04:41 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34. Disciplina, 200m Delfin Ženske – Final |
|
|
Deklice |
2:22.87 |
|
|
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Košice (SVK) |
12/11/2016 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
434 |
2:40.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
372 |
2:49.36 |
+8.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
350 |
2:52.79 |
+11.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
250 |
3:13.34 |
+32.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 6:05:59 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-24 18:06:01 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34. Disciplina, 200m Delfin Ženske – Final |
|
|
Deklice |
2:22.87 |
|
|
|
Maja Lotrič |
2003 |
(SLO) |
Košice (SVK) |
12/11/2016 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
434 |
2:40.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
372 |
2:49.36 |
+8.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
350 |
2:52.79 |
+11.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
250 |
3:13.34 |
+32.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 6:05:59 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-24 18:06:01 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35. Disciplina, 50m Hrbtno Moški – Heat |
|
|
Dečki |
28.51 |
|
|
Svit Popović |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/5/2021 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
490 |
30.17 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
2 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
413 |
31.95 |
+1.78 |
|
QA |
|
|
|
|
|
3 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
405 |
32.15 |
+1.98 |
|
QA |
|
|
|
|
|
4 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
382 |
32.79 |
+2.62 |
|
QA |
|
|
|
|
|
5 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
376 |
32.95 |
+2.78 |
|
QA |
|
|
|
|
|
6 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
373 |
33.06 |
+2.89 |
|
QA |
|
|
|
|
|
7 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
370 |
33.14 |
+2.97 |
|
QA |
|
|
|
|
|
8 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
368 |
33.20 |
+3.03 |
|
QA |
|
|
|
|
|
9 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
354 |
33.62 |
+3.45 |
|
QB |
|
|
|
|
|
10 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
345 |
33.91 |
+3.74 |
|
QB |
|
|
|
|
|
11 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
343 |
33.99 |
+3.82 |
|
QB |
|
|
|
|
|
12 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
338 |
34.14 |
+3.97 |
|
QB |
|
|
|
|
|
13 |
|
Aleksej Fink |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
337 |
34.18 |
+4.01 |
|
QB |
|
|
|
|
|
14 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
333 |
34.32 |
+4.15 |
|
QB |
|
|
|
|
|
15 |
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
323 |
34.66 |
+4.49 |
|
QB |
|
|
|
|
|
16 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
309 |
35.19 |
+5.02 |
|
QB |
|
|
|
|
|
17 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
308 |
35.22 |
+5.05 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
305 |
35.32 |
+5.15 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
293 |
35.82 |
+5.65 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Omar Mustafić |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 9:50:26 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-24 09:50:31 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35. Disciplina, 50m Hrbtno Moški – A Final |
|
|
Dečki |
28.51 |
|
|
Svit Popović |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/5/2021 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
522 |
29.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Enej Mešić |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
423 |
31.70 |
+2.16 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
406 |
32.13 |
+2.59 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
397 |
32.38 |
+2.84 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
383 |
32.75 |
+3.21 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
376 |
32.95 |
+3.41 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
371 |
33.11 |
+3.57 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
368 |
33.20 |
+3.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 6:13:16 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35. Disciplina, 50m Hrbtno Moški – B Final |
|
|
Dečki |
28.51 |
|
|
Svit Popović |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/5/2021 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
355 |
33.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
348 |
33.83 |
+0.24 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
347 |
33.85 |
+0.26 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
346 |
33.89 |
+0.30 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
342 |
34.00 |
+0.41 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aleksej Fink |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
332 |
34.36 |
+0.77 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
308 |
35.21 |
+1.62 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
303 |
35.41 |
+1.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 6:13:16 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-24 18:14:17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36. Disciplina, 50m Hrbtno Ženske – Heat |
|
|
Deklice |
30.87 |
|
|
Iza Senčar |
1998 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/2/2011 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
568 |
32.57 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
|
2 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
508 |
33.80 |
+1.23 |
|
QA |
|
|
|
|
|
3 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
484 |
34.35 |
+1.78 |
|
QA |
|
|
|
|
|
4 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
473 |
34.62 |
+2.05 |
|
QA |
|
|
|
|
|
5 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
449 |
35.22 |
+2.65 |
|
QA |
|
|
|
|
|
6 |
|
Tara Gončin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
445 |
35.32 |
+2.75 |
|
QA |
|
|
|
|
|
7 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
424 |
35.91 |
+3.34 |
|
QA |
|
|
|
|
|
8 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
416 |
36.14 |
+3.57 |
|
QA |
|
|
|
|
|
9 |
|
Polona Tanko |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
405 |
36.45 |
+3.88 |
|
QB |
|
|
|
|
|
10 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
404 |
36.48 |
+3.91 |
|
QB |
|
|
|
|
|
11 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
399 |
36.63 |
+4.06 |
|
QB |
|
|
|
|
|
12 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
397 |
36.68 |
+4.11 |
|
QB |
|
|
|
|
|
13 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
392 |
36.85 |
+4.28 |
|
QB |
|
|
|
|
|
14 |
|
Pika Babič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
387 |
37.01 |
+4.44 |
|
QB |
|
|
|
|
|
15 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
377 |
37.34 |
+4.77 |
|
QB |
|
|
|
|
|
16 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
368 |
37.64 |
+5.07 |
|
QB |
|
|
|
|
|
17 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
367 |
37.67 |
+5.10 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ajda Škaper |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
366 |
37.70 |
+5.13 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
358 |
37.97 |
+5.40 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Pia Božič |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
357 |
38.02 |
+5.45 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
356 |
38.04 |
+5.47 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Tia Sedej |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
353 |
38.14 |
+5.57 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
345 |
38.46 |
+5.89 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Julija Puškarić |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
335 |
38.82 |
+6.25 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Ula Konec |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
320 |
39.41 |
+6.84 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Aleksandra Gnamuš Šlebnik |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
319 |
39.45 |
+6.88 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
317 |
39.53 |
+6.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 9:56:02 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-24 10:02:13 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36. Disciplina, 50m Hrbtno Ženske – A Final |
|
|
Deklice |
30.87 |
|
|
Iza Senčar |
1998 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/2/2011 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
577 |
32.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
523 |
33.47 |
+1.07 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
516 |
33.63 |
+1.23 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
500 |
33.99 |
+1.59 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
479 |
34.48 |
+2.08 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
444 |
35.35 |
+2.95 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tara Gončin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
439 |
35.49 |
+3.09 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
385 |
37.06 |
+4.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 6:17:13 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36. Disciplina, 50m Hrbtno Ženske – B Final |
|
|
Deklice |
30.87 |
|
|
Iza Senčar |
1998 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/2/2011 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Polona Tanko |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
436 |
35.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
427 |
35.81 |
+0.23 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
423 |
35.94 |
+0.36 |
|
|
|
|
|
|
=4 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
420 |
36.02 |
+0.44 |
|
|
|
|
|
|
=4 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
420 |
36.02 |
+0.44 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Pika Babič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
396 |
36.73 |
+1.15 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
375 |
37.41 |
+1.83 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
367 |
37.65 |
+2.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 6:17:13 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-24 18:17:38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37. Disciplina, 4x50m Prosto Mešano – Final |
|
Sponzor: |
MIX |
|
|
|
|
|
|
|
MIX de. |
1:48.52 |
|
|
PK Ljubljana |
|
PK Ljubljana (SLO) |
Koper (SLO) |
10/11/2020 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
RL I. (MIX DEČKI) |
14 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
515 |
|
|
1:49.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maj Krdžalić |
2009 |
SLO.13283 |
|
25.71 |
|
|
|
|
25.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Sever |
2009 |
SLO.12382 |
-.-- |
29.47 |
|
|
|
|
55.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Siena Lehmann |
2009 |
SLO.12390 |
-.-- |
28.30 |
|
|
|
|
1:23.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mark Frolov |
2008 |
SLO.13764 |
-.-- |
26.13 |
|
|
|
|
1:49.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
IL I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
466 |
|
|
1:53.35 |
+3.74 |
|
|
|
|
Nik Vučko |
2008 |
SLO.11701 |
|
27.42 |
|
|
|
|
27.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
SLO.11982 |
-.-- |
28.93 |
|
|
|
|
56.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Minea Ðešević |
2010 |
SLO.12118 |
-.-- |
29.29 |
|
|
|
|
1:25.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nik Kocjan |
2008 |
SLO.12539 |
-.-- |
27.71 |
|
|
|
|
1:53.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
OL I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
447 |
|
|
1:54.94 |
+5.33 |
|
|
|
|
Filip Podobnik |
2008 |
SLO.10514 |
|
26.02 |
|
|
|
|
26.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Enej Mešić |
2009 |
SLO.12345 |
-.-- |
27.20 |
|
|
|
|
53.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tia Sedej |
2009 |
SLO.12363 |
-.-- |
30.95 |
|
|
|
|
1:24.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lara Pavlič |
2009 |
SLO.13150 |
-.-- |
30.77 |
|
|
|
|
1:54.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
LL I. (MIX DEČKI) |
13 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
436 |
|
|
1:55.86 |
+6.25 |
|
|
|
|
Mia Abutović |
2009 |
SLO.10728 |
|
28.07 |
|
|
|
|
28.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tanej Čadež |
2009 |
SLO.13082 |
-.-- |
28.31 |
|
|
|
|
56.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
SLO.13200 |
-.-- |
29.03 |
|
|
|
|
1:25.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
SLO.12644 |
-.-- |
30.45 |
|
|
|
|
1:55.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
KA I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
417 |
|
|
1:57.56 |
+7.95 |
|
|
|
|
Rok Vejnovič |
2008 |
SLO.11306 |
|
28.36 |
|
|
|
|
28.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laura Podgoršek |
2009 |
SLO.12512 |
-.-- |
29.04 |
|
|
|
|
57.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
SLO.13000 |
-.-- |
29.12 |
|
|
|
|
1:26.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liam Negodič |
2008 |
SLO.12528 |
-.-- |
31.04 |
|
|
|
|
1:57.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
NC I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
411 |
|
|
1:58.16 |
+8.55 |
|
|
|
|
Vid Čujež |
2008 |
SLO.11162 |
|
28.00 |
|
|
|
|
28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julijan Pevec |
2008 |
SLO.11616 |
-.-- |
26.82 |
|
|
|
|
54.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Taya Čanžek |
2009 |
SLO.12516 |
-.-- |
31.70 |
|
|
|
|
1:26.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zala Valek |
2009 |
SLO.11173 |
-.-- |
31.64 |
|
|
|
|
1:58.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
TK I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
396 |
|
|
1:59.65 |
+10.04 |
|
|
|
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
SLO.12320 |
|
29.78 |
|
|
|
|
29.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
SLO.12868 |
|
29.20 |
|
|
|
|
58.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lara Naglič |
2009 |
SLO.10998 |
-.-- |
30.05 |
|
|
|
|
1:29.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maša Camlek |
2009 |
SLO.11711 |
|
30.62 |
|
|
|
|
1:59.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
RL II. (MIX DEČKI) |
14 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
392 |
|
|
2:00.04 |
+10.43 |
|
|
|
|
Tara Gončin |
2009 |
SLO.13985 |
|
31.24 |
|
|
|
|
31.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
SLO.13061 |
-.-- |
32.53 |
|
|
|
|
1:03.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Črt Grohar |
2008 |
SLO.12409 |
-.-- |
28.33 |
|
|
|
|
1:32.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matic Potnik |
2008 |
SLO.11657 |
-.-- |
27.94 |
|
|
|
|
2:00.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
FR I. (MIX DEČKI) |
13 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
|
391 |
|
|
2:00.17 |
+10.56 |
|
|
|
|
Nik Markač |
2009 |
SLO.11081 |
|
27.93 |
|
|
|
|
27.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
SLO.11901 |
-.-- |
28.52 |
|
|
|
|
56.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eliana Hlastan |
2009 |
SLO.11892 |
-.-- |
30.30 |
|
|
|
|
1:26.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pia Božič |
2010 |
SLO.12705 |
-.-- |
33.42 |
|
|
|
|
2:00.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
BM I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
382 |
|
|
2:01.06 |
+11.45 |
|
|
|
|
Jani Regvat |
2008 |
SLO.12275 |
|
29.32 |
|
|
|
|
29.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Naja Zorec |
2009 |
SLO.12654 |
-.-- |
31.78 |
|
|
|
|
1:01.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nik Vrabl |
2008 |
SLO.12653 |
-.-- |
29.61 |
|
|
|
|
1:30.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anina Kirbiš |
2009 |
SLO.12354 |
-.-- |
30.35 |
|
|
|
|
2:01.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
LL II. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
372 |
|
|
2:02.14 |
+12.53 |
|
|
|
|
Luka Zogovič |
2008 |
SLO.10727 |
|
29.27 |
|
|
|
|
29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urban Aleš |
2009 |
SLO.11932 |
-.-- |
29.30 |
|
|
|
|
58.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neja Breznik |
2009 |
SLO.11938 |
-.-- |
31.72 |
|
|
|
|
1:30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zoja Mele |
2009 |
SLO.10734 |
-.-- |
31.85 |
|
|
|
|
2:02.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
KK I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Koper |
|
|
|
369 |
|
|
2:02.50 |
+12.89 |
|
|
|
|
Daniel Gor |
2008 |
SLO.11541 |
|
26.89 |
|
|
|
|
26.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ula Konec |
2009 |
SLO.12726 |
-.-- |
33.45 |
|
|
|
|
1:00.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Perič |
2009 |
SLO.12721 |
-.-- |
31.92 |
|
|
|
|
1:32.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksej Fink |
2009 |
SLO.12718 |
-.-- |
30.24 |
|
|
|
|
2:02.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
IL II. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
364 |
|
|
2:03.07 |
+13.46 |
|
|
|
|
Lan Koritnik |
2009 |
SLO.12490 |
|
29.21 |
|
|
|
|
29.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Blaž Peršin |
2008 |
SLO.12647 |
-.-- |
28.85 |
|
|
|
|
58.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tanja Čusak |
2009 |
SLO.12403 |
-.-- |
32.34 |
|
|
|
|
1:30.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Špela Juvančič |
2010 |
SLO.12961 |
-.-- |
32.67 |
|
|
|
|
2:03.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
VV I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
357 |
|
|
2:03.81 |
+14.20 |
|
|
|
|
Miha Princl |
2008 |
SLO.11521 |
|
27.03 |
|
|
|
|
27.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grega Navodnik |
2009 |
SLO.12600 |
-.-- |
29.53 |
|
|
|
|
56.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pika Planko |
2010 |
SLO.13976 |
-.-- |
33.90 |
|
|
|
|
1:30.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ana Sušec Jambrović |
2010 |
SLO.12729 |
-.-- |
33.35 |
|
|
|
|
2:03.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
RR II. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
356 |
|
|
2:03.98 |
+14.37 |
|
|
|
|
Jaka Petek |
2008 |
SLO.11873 |
|
29.80 |
|
|
|
|
29.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tobija Čampa |
2008 |
SLO.11876 |
-.-- |
29.36 |
|
|
|
|
59.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Polona Tanko |
2010 |
SLO.13045 |
-.-- |
32.08 |
|
|
|
|
1:31.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Manja Ilc |
2009 |
SLO.11882 |
-.-- |
32.74 |
|
|
|
|
2:03.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
IL III. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
354 |
|
|
2:04.16 |
+14.55 |
|
|
|
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
SLO.12240 |
|
29.67 |
|
|
|
|
29.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tim Kolenko |
2008 |
SLO.11302 |
-.-- |
29.55 |
|
|
|
|
59.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Baranova |
2010 |
SLO.14972 |
-.-- |
32.38 |
|
|
|
|
1:31.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anastasia Girina |
2010 |
SLO.13491 |
-.-- |
32.56 |
|
|
|
|
2:04.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
TK II. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
352 |
|
|
2:04.42 |
+14.81 |
|
|
|
|
Tilen Kosmač |
2008 |
SLO.11721 |
|
30.29 |
|
|
|
|
30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
SLO.13675 |
-.-- |
29.93 |
|
|
|
|
1:00.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Veronika Savernik |
2009 |
SLO.12877 |
-.-- |
32.16 |
|
|
|
|
1:32.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
SLO.11952 |
|
32.04 |
|
|
|
|
2:04.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
RAD I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
|
337 |
|
|
2:06.22 |
+16.61 |
|
|
|
|
Janez Kunčič |
2008 |
SLO.12478 |
|
29.61 |
|
|
|
|
29.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovro Terseglav |
2008 |
SLO.11191 |
-.-- |
29.55 |
|
|
|
|
59.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ina Sekne |
2009 |
SLO.11179 |
-.-- |
31.15 |
|
|
|
|
1:30.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mia Kocijančič |
2010 |
SLO.12927 |
-.-- |
35.91 |
|
|
|
|
2:06.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
FR II. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
|
337 |
|
|
2:06.28 |
+16.67 |
|
|
|
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
SLO.11281 |
|
28.95 |
|
|
|
|
28.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bor Rotovnik |
2009 |
SLO.11898 |
-.-- |
30.69 |
|
|
|
|
59.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Petrič |
2009 |
SLO.11178 |
-.-- |
33.39 |
|
|
|
|
1:33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lija Helbl |
2010 |
SLO.13478 |
-.-- |
33.25 |
|
|
|
|
2:06.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
OL II. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
324 |
|
|
2:07.93 |
+18.32 |
|
|
|
|
David Peček Danieli |
2008 |
SLO.12552 |
|
28.53 |
|
|
|
|
28.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Artem Batyrshin |
2009 |
SLO.13266 |
-.-- |
31.45 |
|
|
|
|
59.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pika Babič |
2009 |
SLO.11704 |
|
32.46 |
|
|
|
|
1:32.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Varvara Kets |
2010 |
SLO.14527 |
-.-- |
35.49 |
|
|
|
|
2:07.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
TOR I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
|
319 |
|
|
2:08.59 |
+18.98 |
|
|
|
|
Matija Krašan |
2009 |
SLO.13932 |
|
30.02 |
|
|
|
|
30.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
SLO.13289 |
-.-- |
31.15 |
|
|
|
|
1:01.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tara Ðorđević |
2009 |
SLO.11213 |
-.-- |
32.05 |
|
|
|
|
1:33.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maša Vocovnik |
2010 |
SLO.14303 |
-.-- |
35.37 |
|
|
|
|
2:08.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
TK III. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
313 |
|
|
2:09.37 |
+19.76 |
|
|
|
|
Žan Gradišek |
2008 |
SLO.13225 |
|
31.14 |
|
|
|
|
31.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elijas Šukunda Hadaš |
2009 |
SLO.12867 |
-.-- |
31.71 |
|
|
|
|
1:02.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ana Margeta |
2010 |
SLO.11683 |
-.-- |
33.61 |
|
|
|
|
1:36.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eva Šušteršič |
2010 |
SLO.13438 |
-.-- |
32.91 |
|
|
|
|
2:09.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
VV II. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
301 |
|
|
2:11.00 |
+21.39 |
|
|
|
|
Domen Lamot |
2008 |
SLO.12731 |
|
29.87 |
|
|
|
|
29.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Brin Lorger |
2008 |
SLO.11984 |
-.-- |
30.60 |
|
|
|
|
1:00.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
SLO.12596 |
-.-- |
33.39 |
|
|
|
|
1:33.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nikolina Milijaš |
2010 |
12890 |
-.-- |
37.14 |
|
|
|
|
2:11.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
RL III. (MIX DEČKI) |
14 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
298 |
|
|
2:11.54 |
+21.93 |
|
|
|
|
Gašper Pregl |
2008 |
SLO.13875 |
|
30.33 |
|
|
|
|
30.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ema Žerjal |
2010 |
SLO.13052 |
-.-- |
35.17 |
|
|
|
|
1:05.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oskar Šmid |
2009 |
SLO.12384 |
-.-- |
32.96 |
|
|
|
|
1:38.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Katja Marolt |
2009 |
SLO.12386 |
-.-- |
33.08 |
|
|
|
|
2:11.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
FR III. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
|
285 |
|
|
2:13.50 |
+23.89 |
|
|
|
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
SLO.13190 |
|
31.01 |
|
|
|
|
31.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexander Paternoster |
2009 |
SLO.11899 |
-.-- |
33.30 |
|
|
|
|
1:04.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zara Knez |
2010 |
SLO.13471 |
-.-- |
35.00 |
|
|
|
|
1:39.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksandra Gnamuš Šlebnik |
2010 |
SLO.13472 |
-.-- |
34.19 |
|
|
|
|
2:13.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
RR I. (MIX DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
Lovro Ćirović |
2008 |
SLO.11532 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
SLO.12149 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iza Erjavec |
2009 |
SLO.13495 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ajda Škaper |
2010 |
SLO.13044 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
PC I. (MIX DEČKI) |
14 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ylljeta Hasani |
2010 |
SLO.14379 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ela Žagar |
2009 |
SLO.11169 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Miha Polutnik |
2008 |
SLO.13848 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aidan Ermenc |
2008 |
SLO.11251 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 10:14:14 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-24 10:14:17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38. Disciplina, 800m Prosto Ženske – Final |
|
|
Deklice |
9:00.72 |
|
|
|
Tjaša Oder |
1994 |
(SLO) |
Pitesti (ROU) |
11/25/2007 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
509 |
10:07.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
494 |
10:12.94 |
+5.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
483 |
10:17.64 |
+10.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tara Ðorđević |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
458 |
10:28.57 |
+21.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
431 |
10:41.68 |
+34.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
429 |
10:42.64 |
+35.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
428 |
10:43.03 |
+35.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
428 |
10:43.04 |
+35.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Metka Seifert |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
413 |
10:50.54 |
+43.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
413 |
10:50.73 |
+43.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
392 |
11:02.39 |
+55.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
385 |
11:05.88 |
+58.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
344 |
11:31.52 |
+1:24.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
332 |
11:39.53 |
+1:32.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Hana Muršak |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
329 |
11:41.66 |
+1:34.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Meta Komelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
326 |
11:43.83 |
+1:36.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
315 |
11:51.76 |
+1:44.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Justina Pika Lapuh |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
309 |
11:57.02 |
+1:49.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 5:31:53 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-24 17:46:53 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38. Disciplina, 800m Prosto Ženske – Final |
|
|
Deklice |
9:00.72 |
|
|
|
Tjaša Oder |
1994 |
(SLO) |
Pitesti (ROU) |
11/25/2007 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
509 |
10:07.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
494 |
10:12.94 |
+5.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
483 |
10:17.64 |
+10.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tara Ðorđević |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
458 |
10:28.57 |
+21.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
431 |
10:41.68 |
+34.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
429 |
10:42.64 |
+35.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
428 |
10:43.03 |
+35.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
428 |
10:43.04 |
+35.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Metka Seifert |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
413 |
10:50.54 |
+43.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
413 |
10:50.73 |
+43.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
392 |
11:02.39 |
+55.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
385 |
11:05.88 |
+58.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
344 |
11:31.52 |
+1:24.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
332 |
11:39.53 |
+1:32.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Hana Muršak |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
329 |
11:41.66 |
+1:34.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Meta Komelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
326 |
11:43.83 |
+1:36.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Klara Petrič |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
315 |
11:51.76 |
+1:44.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Justina Pika Lapuh |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
309 |
11:57.02 |
+1:49.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 5:31:53 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-24 17:46:53 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39. Disciplina, 1500m Prosto Moški – Final |
|
|
Dečki |
16:30.30 |
|
|
|
Dejan Tešovič |
1971 |
(SLO) |
Reka/Rijeka (CRO) |
5/4/1985 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
543 |
17:47.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
517 |
18:05.21 |
+18.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
505 |
18:13.24 |
+26.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
505 |
18:13.35 |
+26.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
463 |
18:45.77 |
+58.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
445 |
19:00.80 |
+1:13.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
445 |
19:00.86 |
+1:13.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
432 |
19:11.57 |
+1:24.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
415 |
19:26.90 |
+1:39.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
403 |
19:39.01 |
+1:51.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
398 |
19:43.81 |
+1:56.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
394 |
19:47.74 |
+2:00.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
386 |
19:55.98 |
+2:08.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
372 |
20:10.86 |
+2:23.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
369 |
20:14.17 |
+2:27.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Urban Aleš |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
366 |
20:17.06 |
+2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
363 |
20:20.34 |
+2:33.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 5:20:23 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-24 17:46:56 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39. Disciplina, 1500m Prosto Moški – Final |
|
|
Dečki |
16:30.30 |
|
|
|
Dejan Tešovič |
1971 |
(SLO) |
Reka/Rijeka (CRO) |
5/4/1985 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
543 |
17:47.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
517 |
18:05.21 |
+18.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
505 |
18:13.24 |
+26.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
505 |
18:13.35 |
+26.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
463 |
18:45.77 |
+58.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
445 |
19:00.80 |
+1:13.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
445 |
19:00.86 |
+1:13.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
432 |
19:11.57 |
+1:24.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
415 |
19:26.90 |
+1:39.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
403 |
19:39.01 |
+1:51.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
398 |
19:43.81 |
+1:56.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
394 |
19:47.74 |
+2:00.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
386 |
19:55.98 |
+2:08.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
372 |
20:10.86 |
+2:23.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
369 |
20:14.17 |
+2:27.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Urban Aleš |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
366 |
20:17.06 |
+2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
363 |
20:20.34 |
+2:33.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 5:20:23 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-24 17:46:56 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40. Disciplina, 4x100m Mešano Moški – Final |
|
Sponzor: |
Dečki |
|
|
|
|
|
|
|
Dečki |
4:14.45 |
|
|
PK Fužinar Ravne |
|
PK Fužinar Ravne (SLO) |
Kranj (SLO) |
7/24/2016 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
RL I. (DEČKI) |
14 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
439 |
|
|
4:31.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
SLO.13191 |
|
34.49 |
1:11.50 |
|
|
|
1:11.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Črt Grohar |
2008 |
SLO.12409 |
-.-- |
35.69 |
1:18.73 |
|
|
|
2:30.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mark Frolov |
2008 |
SLO.13764 |
-.-- |
29.88 |
1:04.98 |
|
|
|
3:35.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maj Krdžalić |
2009 |
SLO.13283 |
-.-- |
26.95 |
56.70 |
|
|
|
4:31.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
OL I. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
431 |
|
|
4:33.67 |
+1.76 |
|
|
|
|
Enej Mešić |
2009 |
SLO.12345 |
|
33.72 |
1:09.16 |
|
|
|
1:09.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Peček Danieli |
2008 |
SLO.12552 |
-.-- |
36.35 |
1:18.06 |
|
|
|
2:27.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Filip Podobnik |
2008 |
SLO.10514 |
-.-- |
27.84 |
59.90 |
|
|
|
3:27.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Artem Batyrshin |
2009 |
SLO.13266 |
-.-- |
31.56 |
1:06.55 |
|
|
|
4:33.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
RR I. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
428 |
|
|
4:34.18 |
+2.27 |
|
|
|
|
Tobija Čampa |
2008 |
SLO.11876 |
|
34.69 |
1:12.22 |
|
|
|
1:12.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teo Starc |
2008 |
SLO.11530 |
-.-- |
35.88 |
1:15.74 |
|
|
|
2:27.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovro Ćirović |
2008 |
SLO.11532 |
-.-- |
29.36 |
1:04.14 |
|
|
|
3:32.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aljaž Vavtar |
2008 |
SLO.12149 |
-.-- |
29.23 |
1:02.08 |
|
|
|
4:34.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
NC I. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
418 |
|
|
4:36.52 |
+4.61 |
|
|
|
|
Julijan Pevec |
2008 |
SLO.11616 |
|
33.99 |
1:08.71 |
|
|
|
1:08.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vid Čujež |
2008 |
SLO.11162 |
-.-- |
34.68 |
1:16.47 |
|
|
|
2:25.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
SLO.11157 |
-.-- |
32.30 |
1:09.28 |
|
|
|
3:34.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Danilo Obačkić |
2009 |
SLO.11164 |
-.-- |
28.52 |
1:02.06 |
|
|
|
4:36.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
IL I. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
412 |
|
|
4:37.69 |
+5.78 |
|
|
|
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
SLO.12240 |
|
34.81 |
1:11.89 |
|
|
|
1:11.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lan Koritnik |
2009 |
SLO.12490 |
-.-- |
35.91 |
1:15.93 |
|
|
|
2:27.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tim Kolenko |
2008 |
SLO.11302 |
-.-- |
31.85 |
1:09.19 |
|
|
|
3:37.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nik Vučko |
2008 |
SLO.11701 |
-.-- |
28.24 |
1:00.68 |
|
|
|
4:37.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
FR I. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
|
365 |
|
|
4:49.12 |
+17.21 |
|
|
|
|
Nik Markač |
2009 |
SLO.11081 |
|
35.21 |
1:12.86 |
|
|
|
1:12.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexander Paternoster |
2009 |
SLO.11899 |
-.-- |
39.16 |
1:23.07 |
|
|
|
2:35.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
SLO.11901 |
-.-- |
32.80 |
1:11.02 |
|
|
|
3:46.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
SLO.11281 |
-.-- |
29.34 |
1:02.17 |
|
|
|
4:49.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
TK I. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
354 |
|
|
4:52.20 |
+20.29 |
|
|
|
|
Tilen Kosmač |
2008 |
SLO.11721 |
|
37.01 |
1:15.04 |
|
|
|
1:15.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
SLO.13675 |
-.-- |
37.45 |
1:21.10 |
|
|
|
2:36.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
SLO.12320 |
-.-- |
32.14 |
1:11.82 |
|
|
|
3:47.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
SLO.12868 |
-.-- |
30.33 |
1:04.24 |
|
|
|
4:52.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
LL I. (DEČKI) |
13 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
348 |
|
|
4:53.73 |
+21.82 |
|
|
|
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
SLO.13200 |
|
34.67 |
1:11.79 |
|
|
|
1:11.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urban Aleš |
2009 |
SLO.11932 |
-.-- |
39.10 |
1:25.67 |
|
|
|
2:37.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tanej Čadež |
2009 |
SLO.13082 |
-.-- |
33.36 |
1:11.74 |
|
|
|
3:49.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ian Pezerovič |
2009 |
SLO.11934 |
-.-- |
30.32 |
1:04.53 |
|
|
|
4:53.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
VV I. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
346 |
|
|
4:54.30 |
+22.39 |
|
|
|
|
Domen Lamot |
2008 |
SLO.12731 |
|
35.26 |
1:12.54 |
|
|
|
1:12.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brin Lorger |
2008 |
SLO.11984 |
-.-- |
40.68 |
1:28.25 |
|
|
|
2:40.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Miha Princl |
2008 |
SLO.11521 |
-.-- |
32.02 |
1:09.00 |
|
|
|
3:49.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grega Navodnik |
2009 |
SLO.12600 |
-.-- |
29.88 |
1:04.51 |
|
|
|
4:54.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
IL II. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
329 |
|
|
4:59.37 |
+27.46 |
|
|
|
|
Jan Miklič |
2009 |
SLO.12514 |
|
36.37 |
1:16.15 |
|
|
|
1:16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ivo Rupnik |
2008 |
SLO.11858 |
-.-- |
38.90 |
1:24.76 |
|
|
|
2:40.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lan Govše |
2009 |
SLO.12343 |
-.-- |
33.79 |
1:15.40 |
|
|
|
3:56.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nik Kocjan |
2008 |
SLO.12539 |
-.-- |
29.30 |
1:03.06 |
|
|
|
4:59.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
PC I. (DEČKI) |
14 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
|
325 |
|
|
5:00.51 |
+28.60 |
|
|
|
|
Maksim Luskar |
2008 |
SLO.11138 |
|
36.41 |
1:15.61 |
|
|
|
1:15.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aidan Ermenc |
2008 |
SLO.11251 |
-.-- |
38.66 |
1:21.47 |
|
|
|
2:37.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Miha Polutnik |
2008 |
SLO.13848 |
-.-- |
33.27 |
1:12.42 |
|
|
|
3:49.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maj Ramšak |
2009 |
SLO.13841 |
-.-- |
33.97 |
1:11.01 |
|
|
|
5:00.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
RAD I. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
|
318 |
|
|
5:02.87 |
+30.96 |
|
|
|
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
SLO.12037 |
|
39.07 |
1:20.00 |
|
|
|
1:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rok Dolar |
2009 |
SLO.13547 |
-.-- |
39.21 |
1:26.71 |
|
|
|
2:46.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Janez Kunčič |
2008 |
SLO.12478 |
-.-- |
32.92 |
1:10.71 |
|
|
|
3:57.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andraž Terseglav |
2008 |
SLO.11843 |
-.-- |
31.17 |
1:05.45 |
|
|
|
5:02.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
RL II. (DEČKI) |
14 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
277 |
|
|
5:17.06 |
+45.15 |
|
|
|
|
Oskar Šmid |
2009 |
SLO.12384 |
|
40.30 |
1:25.54 |
|
|
|
1:25.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matic Potnik |
2008 |
SLO.11657 |
-.-- |
42.32 |
1:30.40 |
|
|
|
2:55.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
SLO.12408 |
-.-- |
31.94 |
1:10.89 |
|
|
|
4:06.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gašper Pregl |
2008 |
SLO.13875 |
-.-- |
32.66 |
1:10.23 |
|
|
|
5:17.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
IL III. (DEČKI) |
14 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Miklič |
2009 |
SLO.12514 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
SLO.12536 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nejc Gregorčič |
2008 |
SLO.11707 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jure Dovžan |
2009 |
SLO.12950 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 6:36:42 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-24 18:36:44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41. Disciplina, 4x100m Mešano Ženske – Final |
|
Sponzor: |
Deklice |
|
|
|
|
|
|
|
Deklice |
4:44.61 |
|
|
PK Olimpija Ljubljana |
|
PK Olimpija Ljubljana (SL |
Maribor (SLO) |
12/15/2019 |
|
|
|
|
Deklice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
IL I. (DEKLICE) |
13 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
457 |
|
|
4:59.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Anastasia Girina |
2010 |
SLO.13491 |
|
37.75 |
1:17.61 |
|
|
|
1:17.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Minea Ðešević |
2010 |
SLO.12118 |
-.-- |
37.39 |
1:19.87 |
|
|
|
2:37.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
SLO.11982 |
-.-- |
32.17 |
1:11.90 |
|
|
|
3:49.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tanja Čusak |
2009 |
SLO.12403 |
-.-- |
32.78 |
1:09.70 |
|
|
|
4:59.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
LL I. (DEKLICE) |
13 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
443 |
|
|
5:02.13 |
+3.05 |
|
|
|
|
Neja Breznik |
2009 |
SLO.11938 |
|
36.70 |
1:16.70 |
|
|
|
1:16.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
SLO.12644 |
-.-- |
40.17 |
1:24.90 |
|
|
|
2:41.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mia Abutović |
2009 |
SLO.10728 |
-.-- |
32.87 |
1:11.62 |
|
|
|
3:53.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zoja Mele |
2009 |
SLO.10734 |
-.-- |
33.05 |
1:08.91 |
|
|
|
5:02.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
TK I. (DEKLICE) |
13 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
397 |
|
|
5:13.41 |
+14.33 |
|
|
|
|
Veronika Savernik |
2009 |
SLO.12877 |
|
38.03 |
1:19.28 |
|
|
|
1:19.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ana Margeta |
2010 |
SLO.11683 |
-.-- |
41.24 |
1:27.26 |
|
|
|
2:46.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lara Naglič |
2009 |
SLO.10998 |
-.-- |
36.33 |
1:21.36 |
|
|
|
4:07.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maša Camlek |
2009 |
SLO.11711 |
-.-- |
31.86 |
1:05.51 |
|
|
|
5:13.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
FR I. (DEKLICE) |
13 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
|
387 |
|
|
5:16.15 |
+17.07 |
|
|
|
|
Pia Božič |
2010 |
SLO.12705 |
|
38.23 |
1:18.92 |
|
|
|
1:18.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zara Knez |
2010 |
SLO.13471 |
-.-- |
41.35 |
1:29.44 |
|
|
|
2:48.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eliana Hlastan |
2009 |
SLO.11892 |
-.-- |
34.55 |
1:17.00 |
|
|
|
4:05.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Petrič |
2009 |
SLO.11178 |
-.-- |
33.16 |
1:10.79 |
|
|
|
5:16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
RL I. (DEKLICE) |
13 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
371 |
|
|
5:20.60 |
+21.52 |
|
|
|
|
Tara Gončin |
2009 |
SLO.13985 |
|
37.21 |
1:17.50 |
|
|
|
1:17.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Sever |
2009 |
SLO.12382 |
-.-- |
43.65 |
1:35.46 |
|
|
|
2:52.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Siena Lehmann |
2009 |
SLO.12390 |
-.-- |
34.14 |
1:17.23 |
|
|
|
4:10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Metka Seifert |
2009 |
SLO.13058 |
-.-- |
33.12 |
1:10.41 |
|
|
|
5:20.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
BM I. (DEKLICE) |
13 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
356 |
|
|
5:24.85 |
+25.77 |
|
|
|
|
Naja Zorec |
2009 |
SLO.12654 |
|
37.77 |
1:19.03 |
|
|
|
1:19.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tjaša Horvat |
2010 |
SLO.13419 |
-.-- |
43.80 |
1:33.98 |
|
|
|
2:53.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anina Kirbiš |
2009 |
SLO.12354 |
-.-- |
34.98 |
1:18.86 |
|
|
|
4:11.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lina Vidovič |
2010 |
SLO.12838 |
-.-- |
35.03 |
1:12.98 |
|
|
|
5:24.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
RR I. (DEKLICE) |
13 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
341 |
|
|
5:29.61 |
+30.53 |
|
|
|
|
Polona Tanko |
2010 |
SLO.13045 |
|
38.11 |
1:19.20 |
|
|
|
1:19.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Taja Starc |
2009 |
SLO.12148 |
-.-- |
43.44 |
1:33.63 |
|
|
|
2:52.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ajda Škaper |
2010 |
SLO.13044 |
-.-- |
36.72 |
1:27.58 |
|
|
|
4:20.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iza Erjavec |
2009 |
SLO.13495 |
-.-- |
32.37 |
1:09.20 |
|
|
|
5:29.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
OL I. (DEKLICE) |
13 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
311 |
|
|
5:39.96 |
+40.88 |
|
|
|
|
Varvara Kets |
2010 |
SLO.14527 |
|
43.62 |
1:33.55 |
|
|
|
1:33.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lara Pavlič |
2009 |
SLO.13150 |
-.-- |
41.53 |
1:29.96 |
|
|
|
3:03.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tia Sedej |
2009 |
SLO.12363 |
-.-- |
35.80 |
1:24.85 |
|
|
|
4:28.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pika Babič |
2009 |
SLO.11704 |
-.-- |
33.64 |
1:11.60 |
|
|
|
5:39.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
TK II. (DEKLICE) |
13 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
311 |
|
|
5:40.06 |
+40.98 |
|
|
|
|
Eva Šušteršič |
2010 |
SLO.13438 |
|
41.48 |
1:26.97 |
|
|
|
1:26.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tijana Šutić |
2009 |
SLO.12315 |
-.-- |
41.88 |
1:32.43 |
|
|
|
2:59.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Justina Pika Lapuh |
2010 |
SLO.13006 |
-.-- |
42.37 |
1:33.22 |
|
|
|
4:32.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
SLO.11952 |
-.-- |
32.21 |
1:07.44 |
|
|
|
5:40.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
VV I. (DEKLICE) |
12 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
281 |
|
|
5:51.61 |
+52.53 |
|
|
|
|
Nikolina Milijaš |
2010 |
12890 |
|
44.35 |
1:33.17 |
|
|
|
1:33.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pika Planko |
2010 |
SLO.13976 |
-.-- |
45.54 |
1:39.29 |
|
|
|
3:12.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
SLO.12596 |
-.-- |
37.91 |
1:24.67 |
|
|
|
4:37.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ana Sušec Jambrović |
2010 |
SLO.12729 |
-.-- |
34.47 |
1:14.48 |
|
|
|
5:51.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
PAK I. (DEKLICE) |
0 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
RL II. (DEKLICE) |
13 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ema Žerjal |
2010 |
SLO.13052 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
SLO.13061 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Katja Marolt |
2009 |
SLO.12386 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alina Polona Hernandez |
2010 |
SLO.14306 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/24/2022 6:51:51 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-24 18:53:37 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|