Resultater for Lohi-uinnit
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Lohi-uinnit | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2013 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 17:39 | |||
Järjestäjä | Oulun Lohet | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 25 toukokuu 2013 |
Laji 7, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Paavo Erkinaro | 2003 | 233 | 33.94 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
2 | Magnus Kuitunen | 2004 | 164 | 38.15 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
3 | Toni Lipponen | 2003 | 148 | 39.48 | ||||||
Kemin Uimaseura | ||||||||||
4 | Olli-Pekka Pietarila | 2003 | 147 | 39.61 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
5 | Lauri Saarela | 2003 | 137 | 40.49 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
6 | Albin Eriksson | 2003 | 132 | 40.99 | ||||||
Luleå Simsällskap | ||||||||||
7 | Samu Moilanen | 2003 | 131 | 41.08 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
8 | Kasper Lytz | 2003 | 119 | 42.44 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
9 | Sihan Yu | 2003 | 73 | 49.85 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
10 | Eemeli Korhonen | 2003 | 43 | 59.66 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
11 | Tim Lundberg | 2005 | 27 | 1:09.50 | ||||||
Luleå Simsällskap | ||||||||||
Laji 7, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Noa Mäkelä | 2001 | 286 | 31.73 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
2 | Veeti Ruohtula | 2001 | 283 | 31.83 | ||||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
3 | Jesse Anttila | 2002 | 239 | 33.66 | ||||||
Kokkolan Uimaseura | ||||||||||
4 | Julius Kuitunen | 2002 | 236 | 33.80 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
5 | Miiro Vartiainen | 2001 | 233 | 33.95 | ||||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
6 | Ronny Brännkärr | 2002 | 231 | 34.05 | ||||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
7 | Tiitus Taskila | 2001 | 225 | 34.37 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
8 | Tomi Nikula | 2001 | 218 | 34.74 | ||||||
Haukiputaan Heitto | ||||||||||
9 | Ahti Saarela | 2002 | 202 | 35.61 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
10 | Niko Pelkonen | 2001 | 194 | 36.12 | ||||||
Oulun Lohet | ||||||||||
11 | Leevi Kärnä | 2001 | 181 | 36.94 | ||||||
Kajaanin Uimaseura | ||||||||||
12 | Aatu Pirneskoski | 2001 | 168 | 37.88 | ||||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
13 | Valtteri Laaninen | 2001 | 163 | 38.21 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
14 | Aleksi Rajaniemi | 2002 | 151 | 39.24 | ||||||
Oulun Uinti 1906 | ||||||||||
15 | Juhani Tapio | 2002 | 121 | 42.18 | ||||||
Kemin Työväen Uimarit | ||||||||||
16 | Aleksanteri Angelva | 2001 | 103 | 44.57 | ||||||
Swimming Club Rovaniemi | ||||||||||
17 | Atte Kärkkäinen | 2001 | 101 | 44.80 | ||||||
Kajaanin Uimaseura | ||||||||||
18 | Ville Välitalo | 2002 | 60 | 53.39 | ||||||
Kempeleen Pyrintö | ||||||||||
19 | Marcus Snåll | 2002 | 25 | 1:11.39 | ||||||
Haparanda Sportklubb Taktik | ||||||||||
- | Perttu Somero | 2001 | DSQ | |||||||
Lahden Kaleva | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.21.00 | Tulostuspäivämäärä | 25 toukokuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 17:39 |