Tulokset XIII TUrku Junior Games
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | XIII Turku Junior Games | Tulostuspäivämäärä | 20 huhtikuu 2013 | |||
Kilpailun paikkakunta | Tulostusaika | 17:03 | ||||
Järjestäjä | Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 20 huhtikuu 2013 |
Laji 17, T-12 100 m rintauinti, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Emilia Flyckt | 2001 | 444 | 1:24.43 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
2 | Mirka Mettinen | 2002 | 330 | 1:33.20 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
3 | Emma Uusküla | 2002 | 324 | 1:33.79 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
4 | Amanda Rapinoja | 2001 | 285 | 1:37.87 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
5 | Sini Silvennoinen | 2002 | 262 | 1:40.71 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
6 | Janette Setälä | 2001 | 245 | 1:42.96 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
7 | Maari Sinivuori | 2001 | 244 | 1:43.13 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
8 | Jessica Kujanpää | 2002 | 242 | 1:43.29 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
9 | Mette Hyvärinen | 2002 | 242 | 1:43.41 | ||||||
Uimaseura Kaarina | ||||||||||
10 | Ellen Antikainen | 2003 | 220 | 1:46.67 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
11 | Elena Mantila | 2001 | 214 | 1:47.61 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
12 | Paula Peltola | 2001 | 204 | 1:49.45 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
13 | Minka Halava | 2001 | 202 | 1:49.70 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
14 | Ida Nordquist | 2001 | 195 | 1:51.07 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
15 | Oona Kuusivaara | 2002 | 193 | 1:51.38 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
16 | Liisa Räikkönen | 2002 | 189 | 1:52.23 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
17 | Ronja Vallenius | 2001 | 180 | 1:54.03 | ||||||
Uimaseura Kaarina | ||||||||||
18 | Ellen Koskinen | 2002 | 173 | 1:55.65 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
19 | Jonna Tiesmäki | 2001 | 172 | 1:55.76 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
20 | Katariina Niemi | 2002 | 171 | 1:56.11 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
21 | Kaisla Kangas | 2002 | 164 | 1:57.70 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
22 | Cia Wacklin | 2001 | 162 | 1:58.14 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
23 | Reetta Kuusisto | 2002 | 160 | 1:58.58 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
24 | Kaarin Rapinoja | 2003 | 157 | 1:59.24 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
25 | Lumi Tervonen | 2001 | 157 | 1:59.29 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
26 | Sara Ravenna | 2001 | 155 | 1:59.83 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
27 | Linnea Leskinen | 2002 | 151 | 2:00.80 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
28 | Maja Meurman | 2001 | 148 | 2:01.63 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
29 | Saga Kovanen | 2004 | 115 | 2:12.27 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
30 | Nea Palanen | 2003 | 62 | 2:42.59 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
31 | Eerika Pennala | 2002 | 53 | 2:51.56 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
32 | Hilda Helo | 2003 | 51 | 2:53.31 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
33 | Iris Hartman | 2002 | 34 | 3:18.19 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
34 | Ella Nihtilä | 2004 | 29 | 3:28.17 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
- | Cecilia Nylund | 2002 | DSQ | käännös | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
SW 7.6 Eriaikainen / yhden käden kosketus seinään | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.21.01 | Tulostuspäivämäärä | 20 huhtikuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 17:03 |