2019-12-16   15:32:15
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Ikäkausimestaruusuinnit (25 m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

13.12. Pe ilta

Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LRIKM loppukilpailut 2013    Tulostuspäivämäärä  19 joulukuu 2013   
  Kilpailun paikkakunta  Hämeenlinna    Tulostusaika  13:44   
  Järjestäjä  HäUS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  13 joulukuu 2013         
 
 
Laji 2, 800m Vapaauinti T13, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura        500m  600m  700m       











 
Ella Aalto  2000  599  1:06.14  2:17.56  3:30.07  4:42.89  9:30.44   
  Cetus Espoo        5:54.76  7:07.06  8:19.86       
                     
Essi-Maria Lillman  2000  579  1:06.11  2:18.16  3:31.57  4:45.18  9:37.17   
  Lahden Uimaseura        5:58.21  7:11.43  8:25.03       
                     
Vilma Roman  2000  567  1:07.85  2:20.42  3:34.33  4:48.46  9:41.18   
  Aurajoen Uinti        6:02.59  7:16.61  8:30.10       
                     
Nea-Amanda Heinola  2000  566  1:07.01  2:20.40  3:34.00  4:48.01  9:41.34   
  Nummelan Kisaajat        6:02.58  7:16.57  8:30.33       
                     
Sophia Lindeberg  2000  550  1:08.35  2:22.84  3:37.15  4:51.65  9:46.90   
  Helsingfors Simsällskap        6:06.95  7:21.25  8:35.15       
                     
Kristiina Merenluoto  2000  537  1:07.93  2:21.51  3:36.72  4:51.77  9:51.62   
  Aurajoen Uinti        6:07.23  7:22.68  8:38.19       
                     
Juuli Miettinen  2000  536  1:09.07  2:22.56  3:36.50  4:51.15  9:52.04   
  Vantaan Vesikot        6:06.42  7:22.11  8:37.76       
                     
Millie Kuusniemi Fishwick  2000  502  1:12.21  2:28.83  3:45.39  5:02.26  10:05.25   
  Helsingfors Simsällskap        6:18.51  7:35.25  8:51.84       
                     
Saara Lehtonen  2000    491  1:11.48  2:28.38  3:46.29  5:03.64  10:09.42   
  Helsingfors Simsällskap        6:21.42  7:38.25  8:54.49       
                     
10  Henna Blomroos  2000    491  1:10.94  2:27.22  3:43.80  5:01.34  10:09.56   
  Rauman Uimaseura        6:18.65  7:37.00  8:54.63       
                     
11  Gemma James  2000    491  1:11.53  2:28.04  3:45.20  5:02.79  10:09.59   
  Helsingfors Simsällskap        6:19.02  7:36.54  8:53.82       
                     
12  Marilla Parhiala  2000    450  1:11.38  2:29.49  3:48.43  5:09.20  10:27.67   
  Gladius Kirkkonummi        6:28.65  7:50.04  9:11.70       
                     
13  Fanny Grönvall  2000    449  1:10.42  2:27.82  3:47.49  5:06.48  10:28.18   
  Uinti Tampere        6:26.49  7:48.19  9:09.67       
                     
14  Roosa Paukku  2000    447  1:09.63  2:27.01  3:46.78  5:06.90  10:29.16   
  Swimming Club Nurmijärvi        6:26.93  7:48.29  9:09.24       
                     
15  Nea Tiesmäki  2000    446  1:11.38  2:30.87  3:50.45  5:12.18  10:29.43   
  Cetus Espoo        6:32.08  7:52.46  9:12.33       
                     
16  Ella Rautio  2000    404  1:11.69  2:31.54  3:54.13  5:18.28  10:50.68   
  Mikkelin Uimaseura        6:42.18  8:05.95  9:29.70       
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.09  Tulostuspäivämäärä  19 joulukuu 2013 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  13:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner