Tulokset Viriilit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Pelkistetty |
Kilpailu | Viriilit | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 17:53 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 18 tammikuu 2014 |
Laji 15, 50m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Tuomas Lähdetluoma | 1985 | Speedo Masters Finland | 25.35 | ||||||
2 | Lauri Tolvanen | 1988 | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 25.71 | ||||||
3 | Ville Lindfors | 1976 | Vantaan Uimarit | 26.06 | ||||||
4 | Tero Pyrhönen | 1972 | Cetus Espoo | 27.01 | ||||||
5 | Teemu Hellas | 1982 | Cetus Espoo | 27.48 | ||||||
6 | Eerikki Rutanen | 1972 | Tuusulan Uimaseura | 27.49 | ||||||
7 | Kalle Lintula | 1986 | Uimaseura Kangasalan Kuohu | 27.54 | ||||||
8 | Jouni Leimukoski | 1979 | Octopus Lohja | 27.56 | ||||||
9 | Niko Kähkönen | 1976 | Hydra Platypus | 27.87 | ||||||
10 | Ville-Matti Erkintalo | 1982 | S.C.Pingviinit | 28.22 | ||||||
11 | Timo Narumo | 1969 | Cetus Espoo | 28.48 | ||||||
12 | Juha Iivonen | 1959 | Lappeenrannan Uimarit | 28.58 | ||||||
13 | Tommi Eränpalo | 1970 | Ekenäs Simsällskap | 28.68 | ||||||
14 | Mika Meller | 1967 | Tuusulan Uimaseura | 28.89 | ||||||
15 | Evgeny Egorov | 1966 | ORCA Helsinki | 29.26 | ||||||
16 | Aki Inkilä | 1977 | Hydra Platypus | 29.29 | ||||||
17 | Tapio Rinne | 1963 | Kouvolan Uimarit | 30.02 | ||||||
18 | Jussi Koivisto | 1979 | Swimming Jyväskylä | 30.11 | ||||||
19 | Jaakko Lyytinen | 1976 | Helsingin Uimarit | 30.32 | ||||||
20 | Marko Lysmä | 1965 | Cetus Espoo | 30.58 | ||||||
21 | Jussi Luokkakallio | 1971 | Octopus Lohja | 30.88 | ||||||
22 | Heikki Nurmi | 1968 | Uimaseura Kangasalan Kuohu | 30.89 | ||||||
23 | Petri Jokinen | 1969 | Vantaan Uimarit | 31.02 | ||||||
24 | Ismo Voutilainen | 1965 | Riihimäen Uimaseura | 31.03 | ||||||
25 | Ilari Valjus | 1984 | Helsingfors Simsällskap | 31.09 | ||||||
26 | Jarno Lehto | 1974 | Octopus Lohja | 31.16 | ||||||
27 | Panu Hagström | 1968 | Uimaseura Kangasalan Kuohu | 31.66 | ||||||
28 | Kai Piironen | 1969 | SUH | 31.68 | ||||||
29 | Vesa Kälviäinen | 1968 | SUH | 32.21 | ||||||
30 | Taito Nurmi | 1961 | Aurajoen Uinti | 32.53 | ||||||
31 | Timo Teponoja | 1955 | Cetus Espoo | 32.96 | ||||||
32 | Pentti Korhonen | 1966 | Uimaseura Kangasalan Kuohu | 33.87 | ||||||
33 | Timo Kaltio | 1965 | Aurajoen Uinti | 34.02 | ||||||
34 | Mikko Kangaspunta | 1980 | Helsingfors Simsällskap | 34.15 | ||||||
35 | Matti Voitto Saraneva | 1970 | Riihimäen Uimaseura | 35.06 | ||||||
36 | Vesa Laakso | 1968 | Aurajoen Uinti | 35.26 | ||||||
37 | Tapani Frantsi | 1954 | Heinolan Isku | 35.36 | ||||||
38 | Heikki Jünger | 1958 | Aurajoen Uinti | 35.53 | ||||||
39 | Ralf Sund | 1955 | Helsingfors Simsällskap | 35.62 | ||||||
40 | Juha Mannila | 1964 | S.C.Pingviinit | 36.44 | ||||||
41 | Tapio Saarelainen | 1953 | ORCA Helsinki | 36.45 | ||||||
42 | Teemu Pietiläinen | 1979 | Helsingin Uimarit | 37.18 | ||||||
43 | Juha Koski | 1942 | Cetus Espoo | 37.74 | ||||||
44 | Ari Outinen | 1964 | Helsingin Uimarit | 38.18 | ||||||
45 | Jari Mesimäki | 1967 | Hydra Platypus | 41.84 | ||||||
46 | Pentti Keränen | 1935 | Cetus Espoo | 42.92 | ||||||
47 | Martti Lahti | 1937 | Cetus Espoo | 43.64 | ||||||
- | Alex Pakaslahti | 1965 | Poseidon | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.22.06 | Tulostuspäivämäärä | 18 tammikuu 2014 |
Lisenssinhaltija: CETUS | Tulostusaika | 17:53 |