2020-04-02   09:25:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset XXXIV Paisuntakrooloot

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  XXXIV Paisuntakrooloot    Tulostuspäivämäärä  29 maaliskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Seinäjoki    Tulostusaika  16:00   
  Järjestäjä  SeUi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  29 maaliskuu 2014         
 
 
Laji 11, 50m Selkäuinti P-11, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Alex Lydman  2003    199          38.69   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
Marcus Forsel  2003    165          41.21   
  Kankaanpään Uimarit                   
Teemu Oksakari  2003    131          44.51   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
Ivar Nordman  2003    125          45.19   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
Teemu Pihlajamäki  2003    121          45.60   
  Lapuan Virkiä                   
Simon Ravals  2003    107          47.50   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
Onni Haikonen  2003    99          48.82   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
Elias Kalliokoski  2003    90          50.41   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
Teppo Jestoi  2003    90          50.42   
  Kokkolan Uimaseura                   
10  Tuukka Harju  2003    82          51.87   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
11  Roope Oijennus  2003    81          52.06   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
12  Eeli Hanka  2003    78          52.79   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
13  Jere Keski-Hannula  2004    77          53.05   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
14  Filip Jåfs  2004    67          55.52   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
15  Totti Laukkala  2004    65          56.23   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
16  Linus Vuollet  2004    56          58.92   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
17  Lucas Lydman  2005    51          1:00.74   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
18  Sverre Varttila  2004    49          1:01.38   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
19  Matias Ylipelkonen  2003    48          1:02.20   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
20  Akseli Klutas  2004    42          1:04.97   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
21  Nuutti Nissilä  2004    41          1:05.42   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
22  Lassi Lahtinen  2004    33          1:09.99   
  Kokkolan Uimaseura                   
23  Filip Osipov  2003    31          1:11.40   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
24  Rasmus Kekola  2006    18          1:25.20   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
25  Rasmus Oijennus  2006    15          1:30.05   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Arttu Syrjä  2005              DSQ  25 
  Seinäjoen Uimarit-58                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Cool Iivanainen  2004              DSQ   
  Swimming Jyväskylä                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Elmeri Aho  2004              DSQ  25 
  Seinäjoen Uimarit-58                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Juuso Asunmaa  2004              DSQ  25 
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  SW 6.4 Ylimääräisiä vetoja käännöksessä               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.09  Tulostuspäivämäärä  29 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  16:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner