2020-05-31   15:33:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset XXXIV Paisuntakrooloot

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  XXXIV Paisuntakrooloot    Tulostuspäivämäärä  29 maaliskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Seinäjoki    Tulostusaika  18:23   
  Järjestäjä  SeUi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  29 maaliskuu 2014         
 
 
Laji 21, 200m Sku T-13, -15, N, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ina Pollari  2002    392  34.85  1:20.97  2:10.93    2:50.24   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
Inkeri Pöllänen  2001    376  37.97  1:22.29  2:13.43    2:52.59   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
Tara Korkiakoski  2003    280  41.64  1:30.26  2:26.75    3:10.38   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
Heta Veikkola  2003    277  43.60  1:31.68  2:28.78    3:11.11   
  Lapuan Virkiä                   
                     
Mirja Alanko  2002    274  45.35  1:35.64  2:30.24    3:11.82   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
Matilda Lindholm  2001    269  42.44  1:36.99  2:31.82    3:13.01   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Olivia Nurkkala  2002    265  48.80  1:38.31  2:30.02    3:13.84   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Emma Mustonen  2002    244  48.23  1:40.24  2:37.09    3:19.25   
  Lapuan Virkiä                   
                     
Liina Salin  2002    241  45.25  1:37.62  2:36.60    3:20.02   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
10  Netta Korhonen  2001    241  43.73  1:36.66  2:35.76    3:20.09   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
11  Kiira Kangasniemi  2003    236  43.38  1:34.20  2:34.65    3:21.47   
  Lapuan Virkiä                   
                     
12  Paula Kivi  2002    226  45.69  1:36.19  2:37.61    3:24.47   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
13  Elle Haapoja  2001    222  48.17  1:43.92  2:39.48    3:25.53   
  Lapuan Virkiä                   
                     
14  Viivi Koivisto  2002    219  48.43  1:42.20  2:41.17    3:26.47   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
15  Jenny Grangärd  2003    217  47.64  1:42.63  2:41.60    3:27.08   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
16  Wilma Elenius  2002    216  50.36  1:42.35  2:45.15    3:27.57   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
17  Minna Ingi  2002    206  49.31  1:43.02  2:42.18    3:30.93   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
18  Ilona Hjelt  2002    196  53.35  1:49.29  2:51.01    3:34.23   
  Jämsänkosken Ilves                   
                     
19  Fanni Kosunen  2001    184  50.98  1:47.86  2:51.98    3:38.92   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
20  Pinja Kallio  2004    150  54.35  1:57.51  3:02.19    3:54.42   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
Emilia Härkönen  2001              DSQ   
  Kokkolan Uimaseura                   
  SW 7.6 Eriaikainen / yhden käden kosketus seinään               
                     
Veera Lahtinen  2002              DSQ   
  Kokkolan Uimaseura                   
  SW 7.6 Eriaikainen / yhden käden kosketus seinään               
                     
 
Laji 21, 200m Sku T-13, -15, N, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Annika Falk  1999    431  35.75  1:19.36  2:11.50    2:44.89   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
Adolfina Lehtonen  1999    428  35.58  1:20.84  2:09.42    2:45.31   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Iiris Saranpää  1999    391  39.67  1:23.98  2:14.40    2:50.31   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
Laura Känsäkangas  1999    376  40.30  1:22.29  2:13.05    2:52.54   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Olivia Viitala  2000    343  37.04  1:24.36  2:16.80    2:57.84   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Laura Vierikko  2000    339  38.76  1:26.57  2:17.20    2:58.65   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
Roosa Mykkänen  2000    316  39.94  1:29.92  2:24.89    3:02.74   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
Emilia Kinnunen  2000    293  46.96  1:36.58  2:25.89    3:07.41   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
Enna Hanka  2000    282  43.81  1:33.99  2:28.36    3:09.96   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
10  Suvi Kannosto  1999    275  45.33  1:32.91  2:27.95    3:11.44   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
11  Noora Kuhna  2000    253  45.32  1:37.28  2:32.21    3:17.00   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
12  Ellinore Karp  2000    198  49.05  1:43.38  2:47.38    3:33.70   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
13  Tiia Kivi  2000    195  47.18  1:41.37  2:49.25    3:34.65   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Sofia Ranta  2000              DSQ  RU 
  Kauhajoen Karhu                   
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti PU / SU / RU / VU               
                     
 
Laji 21, 200m Sku T-13, -15, N, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jenna Hahtola  1997    437  37.92  1:20.64  2:08.64    2:44.12   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
Venla Polari  1998    310  41.73  1:29.60  2:24.83    3:04.04   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
Roosa Raiskila  1998    259  47.19  1:37.28  2:31.69    3:15.45   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.09  Tulostuspäivämäärä  29 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  18:23 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner