Results for KVARKEN GAMES 2014
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
KVARKEN GAMES |
|
Tulostuspäivämäärä |
05 huhtikuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vaasa |
|
Tulostusaika |
13:58 |
|
|
Järjestäjä |
Vaasan Uimaseura- Vasa Simsällskap |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
05 huhtikuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 200m SU T13, N, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Oona Toivola |
2001 |
Swimming Club Vuokatti |
|
39.76 |
1:22.40 |
2:05.28 |
|
2:47.09 |
|
2 |
Iida-Maria Laine |
2001 |
Oulun Lohet |
|
38.87 |
1:22.21 |
2:05.90 |
|
2:47.52 |
|
3 |
Jenni Louhimo |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
38.99 |
1:21.71 |
2:05.81 |
|
2:47.94 |
|
4 |
Seela Peuralahti |
2001 |
Oulun Uinti 1906 |
|
38.81 |
1:22.35 |
2:06.03 |
|
2:48.02 |
|
5 |
Inkeri Pöllänen |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
37.47 |
1:20.98 |
2:06.42 |
|
2:49.16 |
|
6 |
Netta Nyberg |
2001 |
Uinti Tampere |
|
39.61 |
1:23.71 |
2:07.62 |
|
2:50.96 |
|
7 |
Camilla Tyven |
2001 |
Nokian Pyry |
|
40.58 |
1:24.20 |
2:09.10 |
|
2:51.55 |
|
8 |
Madeleine Hiltunen |
2003 |
Oulun Lohet |
|
41.54 |
1:28.08 |
2:12.41 |
|
2:56.09 |
|
9 |
Petra Heikkinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
40.96 |
1:26.23 |
2:12.53 |
|
2:56.96 |
|
10 |
Heta Järvenpää |
2001 |
Haapajärven Kiilat |
|
41.23 |
1:26.77 |
2:14.01 |
|
2:58.69 |
|
11 |
Anni Aro |
2001 |
Nokian Pyry |
|
41.32 |
1:26.10 |
2:13.16 |
|
2:59.01 |
|
12 |
Riika Huttula |
2001 |
Oulun Lohet |
|
42.26 |
1:29.76 |
2:15.72 |
|
3:00.00 |
|
13 |
Laura Laitila |
2001 |
Nokian Pyry |
|
38.62 |
1:24.36 |
2:12.55 |
|
3:00.57 |
|
14 |
Heidi Blankenstein |
2001 |
Oulun Lohet |
|
42.57 |
|
2:18.25 |
|
3:03.35 |
|
15 |
Isa Vehkaoja |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
45.62 |
|
2:20.80 |
|
3:04.55 |
|
16 |
Anni Willman |
2001 |
Oulun Lohet |
|
44.36 |
1:31.33 |
2:18.26 |
|
3:05.03 |
|
17 |
Emma Pajuluoma |
2001 |
Oulun Lohet |
|
45.13 |
1:34.01 |
2:22.17 |
|
3:09.24 |
|
18 |
Senni Keisu |
2001 |
Oulun Lohet |
|
43.61 |
1:31.81 |
2:21.04 |
|
3:09.81 |
|
19 |
Anni Matikainen |
2001 |
Nokian Pyry |
|
44.25 |
1:33.76 |
2:24.39 |
|
3:11.66 |
|
20 |
Wilma Elenius |
2002 |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
46.45 |
1:37.06 |
2:29.45 |
|
3:20.41 |
|
21 |
Emilia Härkönen |
2001 |
Kokkolan Uimaseura |
|
48.84 |
1:40.35 |
2:32.18 |
|
3:20.94 |
|
22 |
Emilia Söderlund |
2001 |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
48.11 |
1:40.04 |
2:33.41 |
|
3:21.21 |
|
23 |
Ellen Vuollet |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
53.41 |
1:49.83 |
2:46.56 |
|
3:43.81 |
|
24 |
Joanna Lehto |
2002 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:00.83 |
2:05.07 |
3:12.23 |
|
4:11.17 |
|
- |
Hilla Nieminen |
2001 |
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Stina Roth |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 200m SU T13, N, Loppukilpailut 14 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Petra Äkkinen |
2000 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
36.52 |
1:16.22 |
1:57.40 |
|
2:37.15 |
|
2 |
Hanna Rautiainen |
1999 |
Uinti Tampere |
|
37.01 |
1:16.79 |
1:58.29 |
|
2:38.33 |
|
3 |
Reetta-Maija Perätalo |
2000 |
Oulun Lohet |
|
37.17 |
1:17.44 |
1:59.40 |
|
2:39.24 |
|
4 |
Henna Syrjälä |
1999 |
Porin Uimaseura |
|
36.10 |
1:16.59 |
1:58.47 |
|
2:40.09 |
|
5 |
Jonna Laukkanen |
1998 |
Swimming Club Vuokatti |
|
37.70 |
1:18.69 |
2:00.59 |
|
2:40.31 |
|
6 |
Miili Känsäkoski |
1999 |
Oulun Uinti 1906 |
|
37.08 |
1:17.99 |
2:00.34 |
|
2:40.60 |
|
7 |
Milla Koivuluoma |
1999 |
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
37.27 |
1:18.60 |
2:01.53 |
|
2:42.86 |
|
8 |
Kaisa Kariniemi |
1999 |
Oulun Uinti 1906 |
|
39.53 |
1:21.45 |
2:03.69 |
|
2:43.26 |
|
9 |
Johanna Suova |
1999 |
Uinti Tampere |
|
38.00 |
1:19.55 |
2:02.12 |
|
2:44.35 |
|
10 |
Janina Ollikainen |
2000 |
Porin Uimaseura |
|
36.79 |
1:18.95 |
2:01.74 |
|
2:44.44 |
|
11 |
Heta Koivuluoma |
1999 |
Pihlava Työväen Urheilijat |
|
38.93 |
1:20.78 |
2:03.91 |
|
2:45.06 |
|
12 |
Laura Känsäkangas |
1999 |
Kokkolan Uimaseura |
|
39.80 |
1:23.01 |
2:06.14 |
|
2:48.47 |
|
13 |
Kristiina Haapala |
2000 |
Nokian Pyry |
|
39.37 |
1:22.14 |
2:06.17 |
|
2:49.48 |
|
14 |
Fanny Vuollet |
1999 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
40.14 |
1:23.77 |
2:07.79 |
|
2:50.60 |
|
15 |
Ella Nieminen |
1998 |
Uinti Tampere |
|
39.51 |
1:23.34 |
2:07.86 |
|
2:50.67 |
|
16 |
Julia Latva-Pirilä |
2000 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
39.31 |
1:23.25 |
2:08.24 |
|
2:50.74 |
|
17 |
Pinja Aro |
1999 |
Uinti Tampere |
|
38.67 |
1:21.31 |
2:06.26 |
|
2:51.24 |
|
18 |
Roosa Oja |
2000 |
Uinti Tampere |
|
38.20 |
1:21.42 |
2:07.01 |
|
2:51.53 |
|
19 |
Malla Huusko |
1999 |
Oulun Uinti 1906 |
|
38.50 |
1:21.57 |
2:06.68 |
|
2:51.63 |
|
20 |
Vilhelmiina Stenfors |
1998 |
Porin Uimaseura |
|
38.64 |
1:22.00 |
2:09.00 |
|
2:51.77 |
|
21 |
Inna Pajuluoma |
1999 |
Oulun Lohet |
|
40.47 |
1:24.80 |
2:10.02 |
|
2:53.75 |
|
22 |
Mari Hekkala |
2000 |
Oulun Uinti 1906 |
|
39.48 |
1:24.20 |
2:09.23 |
|
2:54.03 |
|
23 |
Heidi Kivioja |
2000 |
Vieskan Uimarit |
|
41.06 |
1:25.44 |
2:10.83 |
|
2:55.21 |
|
24 |
Wendela Vuorinen |
2000 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
40.68 |
1:25.99 |
2:12.53 |
|
2:56.62 |
|
25 |
Sini Tuominen |
2000 |
Uinti Tampere |
|
40.58 |
1:25.33 |
2:11.79 |
|
2:56.98 |
|
26 |
Enni Määttä |
1999 |
Uinti Tampere |
|
41.43 |
1:28.50 |
2:13.86 |
|
2:57.25 |
|
27 |
Milja Lahtinen |
1999 |
Kokkolan Uimaseura |
|
40.74 |
1:25.62 |
2:12.03 |
|
2:58.47 |
|
28 |
Olivia Viitala |
2000 |
Kokkolan Uimaseura |
|
42.22 |
1:29.61 |
2:17.15 |
|
3:01.97 |
|
29 |
Iina Aro |
1998 |
Nokian Pyry |
|
41.57 |
1:27.64 |
2:16.46 |
|
3:03.26 |
|
30 |
Lotta Rosenlöf |
1999 |
Uinti Tampere |
|
42.80 |
1:29.90 |
2:18.52 |
|
3:05.01 |
|
31 |
Pinja Remes |
1999 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
44.69 |
1:32.72 |
2:21.34 |
|
3:07.39 |
|
32 |
Katariina Hautala |
1999 |
Ilmajoen Kisailijat |
|
43.50 |
1:32.18 |
2:24.01 |
|
3:10.03 |
|
33 |
Jenna Kaprali |
2000 |
Nokian Pyry |
|
43.13 |
1:31.93 |
2:22.47 |
|
3:11.23 |
|
34 |
Sylvi Björk |
1999 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
45.98 |
1:36.28 |
2:27.71 |
|
3:16.63 |
|
35 |
Enna Hanka |
2000 |
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
45.13 |
1:36.95 |
2:30.39 |
|
3:22.77 |
|
36 |
Ellinore Karp |
2000 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
44.68 |
1:36.23 |
2:30.45 |
|
3:23.29 |
|
37 |
Emilia Runnakko |
1999 |
Alavuden Urheilijat |
|
47.07 |
|
|
|
3:29.94 |
|
- |
Marissa Cavallotti |
2000 |
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Vilma Ryöti |
1999 |
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.22.06 |
Tulostuspäivämäärä |
05 huhtikuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
Tulostusaika |
13:58 |
|