Resultater for KVARKEN GAMES 2014
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
KVARKEN GAMES |
|
Tulostuspäivämäärä |
05 huhtikuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vaasa |
|
Tulostusaika |
15:41 |
|
|
Järjestäjä |
Vaasan Uimaseura- Vasa Simsällskap |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
05 huhtikuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 400m VU T12, 15, N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ina Pollari |
2002 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:13.94 |
2:36.82 |
4:00.68 |
|
5:20.97 |
|
2 |
Emmi Kaunisto |
2002 |
Porin Uimaseura |
|
1:14.04 |
2:36.51 |
4:00.17 |
|
5:22.06 |
|
3 |
Emma von Dickoff |
2002 |
Uinti Tampere |
|
1:16.89 |
2:40.89 |
4:04.87 |
|
5:23.53 |
|
4 |
Henna Hökkä |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:18.22 |
2:44.14 |
4:09.12 |
|
5:31.29 |
|
5 |
Laura Lahtinen |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:16.96 |
2:41.99 |
4:08.90 |
|
5:31.82 |
|
6 |
Isa Vehkaoja |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:21.87 |
2:49.59 |
4:16.25 |
|
5:36.84 |
|
7 |
Josefiina Kause |
2002 |
Pihlava Työväen Urheilijat |
|
1:20.01 |
2:46.86 |
4:15.03 |
|
5:39.04 |
|
8 |
Petra Heikkinen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:21.38 |
2:49.73 |
4:18.22 |
|
5:43.03 |
|
9 |
Tara Korkiakoski |
2003 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:16.97 |
2:46.87 |
4:18.26 |
|
5:44.96 |
|
10 |
Elisa Vakkuri |
2002 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
1:25.27 |
2:54.78 |
4:24.48 |
|
5:47.90 |
|
11 |
Sofia Kotkaniemi |
2002 |
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
1:22.72 |
2:55.72 |
4:28.70 |
|
5:53.53 |
|
12 |
Martta Nygård |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:23.38 |
2:55.49 |
4:27.72 |
|
5:54.57 |
|
13 |
Elina Palojärvi |
2002 |
Uinti Tampere |
|
1:26.46 |
3:03.81 |
4:38.05 |
|
6:02.15 |
|
14 |
Katariina Rautiainen |
2002 |
Uinti Tampere |
|
1:23.13 |
2:58.59 |
4:34.59 |
|
6:03.00 |
|
15 |
Wilma Elenius |
2002 |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
|
1:25.10 |
2:59.68 |
4:36.17 |
|
6:08.42 |
|
16 |
Emma Mustonen |
2002 |
Lapuan Virkiä |
|
1:26.68 |
3:02.45 |
4:38.37 |
|
6:10.65 |
|
17 |
Mathilda Puutio |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:28.15 |
3:03.33 |
4:40.19 |
|
6:11.52 |
|
18 |
Ronja Myllykallio |
2003 |
Nokian Pyry |
|
1:30.44 |
3:08.03 |
4:44.72 |
|
6:18.01 |
|
19 |
Emma Hämäläinen |
2003 |
Vieskan Uimarit |
|
1:30.73 |
3:09.60 |
4:50.80 |
|
6:27.70 |
|
20 |
Hilla Saastamoinen |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:30.73 |
3:12.84 |
4:55.24 |
|
6:30.58 |
|
21 |
Viivi Koivisto |
2002 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:28.43 |
3:11.36 |
4:55.98 |
|
6:31.02 |
|
22 |
Jessica Ingalsuo |
2002 |
Kokkolan Uimaseura |
|
1:31.50 |
3:16.30 |
4:59.82 |
|
6:35.33 |
|
23 |
Veera Lahtinen |
2002 |
Kokkolan Uimaseura |
|
1:32.47 |
3:15.12 |
5:00.21 |
|
6:35.45 |
|
24 |
Anniina Haarala |
2004 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:35.58 |
3:18.21 |
5:00.31 |
|
6:36.46 |
|
25 |
Venla Säntti |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:31.36 |
3:14.66 |
5:01.63 |
|
6:36.78 |
|
26 |
Iris Koskela |
2002 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:27.92 |
3:13.35 |
4:59.44 |
|
6:39.77 |
|
27 |
Paula Kivi |
2002 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:36.47 |
3:24.98 |
5:14.75 |
|
7:01.87 |
|
28 |
Clara-Sophie Scheib |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:41.72 |
3:36.94 |
5:30.69 |
|
7:21.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 400m VU T12, 15, N, Loppukilpailut 13 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
100m |
200m |
300m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kaisa Kariniemi |
1999 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:07.75 |
2:19.34 |
3:31.67 |
|
4:41.05 |
|
2 |
Nea Lähdesmäki |
1999 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:08.70 |
2:23.06 |
3:37.86 |
|
4:52.08 |
|
3 |
Camilla Tyven |
2001 |
Nokian Pyry |
|
1:10.37 |
2:28.65 |
3:48.03 |
|
5:03.79 |
|
4 |
Fanny Pesonen |
2000 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:10.93 |
2:29.14 |
3:48.38 |
|
5:04.86 |
|
5 |
Heidi Kivioja |
2000 |
Vieskan Uimarit |
|
1:12.14 |
2:32.09 |
3:51.66 |
|
5:07.95 |
|
6 |
Emmiina Rautiainen |
2000 |
Uinti Tampere |
|
1:13.20 |
2:36.10 |
3:58.00 |
|
5:17.49 |
|
7 |
Milja Lahtinen |
1999 |
Kokkolan Uimaseura |
|
1:14.59 |
2:36.36 |
4:00.02 |
|
5:19.61 |
|
8 |
Armi Auvinen |
2000 |
Uinti Tampere |
|
1:13.36 |
2:36.91 |
4:00.54 |
|
5:22.43 |
|
9 |
Emmi Kortteinen |
2000 |
Uinti Tampere |
|
1:19.55 |
2:47.11 |
4:11.18 |
|
5:34.52 |
|
10 |
Lotta Rosenlöf |
1999 |
Uinti Tampere |
|
1:17.50 |
2:45.28 |
4:11.71 |
|
5:34.84 |
|
11 |
Minttu-Marie Rasinpää |
2001 |
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
1:20.70 |
2:47.20 |
4:12.57 |
|
5:36.46 |
|
12 |
Nora Ijäs |
1999 |
Oulun Uinti 1906 |
|
1:20.29 |
2:47.47 |
4:15.27 |
|
5:38.84 |
|
13 |
Kastehelmi Sinisalo |
2001 |
Uinti Tampere |
|
1:21.68 |
2:50.74 |
4:18.84 |
|
5:40.99 |
|
14 |
Olivia Viitala |
2000 |
Kokkolan Uimaseura |
|
1:21.31 |
2:50.42 |
4:19.55 |
|
5:42.84 |
|
15 |
Emma Latva |
2001 |
Uinti Tampere |
|
1:23.02 |
2:58.37 |
4:33.27 |
|
6:02.56 |
|
16 |
Laura Jokiranta |
2000 |
Porin Pyrintö |
|
1:20.66 |
2:54.60 |
4:32.59 |
|
6:04.40 |
|
17 |
Sara Pasanen |
2001 |
Uinti Tampere |
|
1:22.12 |
2:56.24 |
4:31.89 |
|
6:05.02 |
|
18 |
Kamilla Karppinen |
2001 |
Uinti Tampere |
|
1:29.23 |
3:01.85 |
4:37.22 |
|
6:07.55 |
|
19 |
Julia Kinnunen |
2000 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
1:23.37 |
2:59.45 |
4:36.84 |
|
6:10.92 |
|
20 |
Stina Roth |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
1:29.28 |
3:06.78 |
4:44.98 |
|
6:18.24 |
|
21 |
Danyela Tanke |
2000 |
Porin Pyrintö |
|
1:26.34 |
3:05.29 |
4:45.88 |
|
6:22.14 |
|
22 |
Tiia Kivi |
2000 |
Kokkolan Uimaseura |
|
1:25.61 |
3:02.92 |
4:43.88 |
|
6:25.47 |
|
- |
Mea Siltanen |
2001 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 400m VU T12, 15, N, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.22.06 |
Tulostuspäivämäärä |
05 huhtikuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
Tulostusaika |
15:41 |
|