2019-12-10   10:19:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset KVARKEN GAMES 2014

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  KVARKEN GAMES    Tulostuspäivämäärä  05 huhtikuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  17:55   
  Järjestäjä  Vaasan Uimaseura- Vasa Simsällskap         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  05 huhtikuu 2014         
 
 
Laji 13, 50m SU Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Mira Palovuori  1997  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            31.90   
Helmi Lehti  1997  Porin Uimaseura            32.87   
Jonna Laukkanen  1998  Swimming Club Vuokatti            34.48   
Vilma Hämäläinen  1998  Seinäjoen Uimarit-58            34.64   
Ella Nieminen  1998  Uinti Tampere            34.94   
Inkeri Pöllänen  2001  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            35.35   
Kaisa Kariniemi  1999  Oulun Uinti 1906            35.40   
Kianella Vainio  1998  Porin Pyrintö            35.81   
Miili Känsäkoski  1999  Oulun Uinti 1906            36.14   
10  Vilma Ryöti  1999  Uinti Tampere            37.25   
11  Rosalinda Vainio  1997  Porin Pyrintö            37.52   
12  Aliisa Lönnrot  1999  Seinäjoen Uimarit-58            37.65   
13  Vilhelmiina Stenfors  1998  Porin Uimaseura            37.66   
14  Laura Känsäkangas  1999  Kokkolan Uimaseura            37.73   
15  Noora Kolu  2001  Uinti Tampere            37.75   
16  Roosa Hyypiä  1997  Uinti Tampere            37.78   
17  Katariina Hautala  1999  Ilmajoen Kisailijat            38.31   
18  Milja Lahtinen  1999  Kokkolan Uimaseura            38.42   
19  Riika Huttula  2001  Oulun Lohet            38.55   
20  Olivia Viitala  2000  Kokkolan Uimaseura            38.73   
21  Alexandra Pihlajamäki  1998  Kokkolan Uimaseura            38.90   
22  Anni Heininen  1998  Pihlava Työväen Urheilijat            38.94   
23  Roosa Mykkänen  2000  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            39.39   
24  Armi Auvinen  2000  Uinti Tampere            39.52   
25  Emmi Kortteinen  2000  Uinti Tampere            39.99   
26  Katariina Räsänen  1999  Oulun Uinti 1906            40.34   
27  Laura Vierikko  2000  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            40.64   
28  Kaisa Siukonen  2001  Uinti Tampere            41.66   
29  Emma Latva  2001  Uinti Tampere            41.79   
30  Noora Kuhna  2000  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            41.81   
31  Stina Roth  2001  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            41.84   
32  Annika Mäenpää  1999  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            42.10   
33  Pauliina Haarala  2000  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            42.14   
34  Anniina Kylkisalo  2001  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            42.67   
35  Marissa Cavallotti  2000  Uinti Tampere            42.68   
36  Julia Vaahtera  1996  Porin Pyrintö            42.81   
37  Nora Ijäs  1999  Oulun Uinti 1906            43.08   
38  Emilia Runnakko  1999  Alavuden Urheilijat            43.97   
39  Amalia Siekkinen  2002  Oulun Lohet            44.14   
40  Danyela Tanke  2000  Porin Pyrintö            44.30   
41  Julia Hietala  2001  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            44.83   
42  Karolina Arola  2001  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            44.96   
43  Emilia Härkönen  2001  Kokkolan Uimaseura            45.30   
44  Lumi Storm  2001  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            45.38   
45  Paula Kivi  2002  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            45.45   
46  Kiia Karhu  2002  Vieskan Uimarit            45.68   
47  Riina Huotari  1998  Swimming Club Vuokatti            45.74   
48  Veera Lahtinen  2002  Kokkolan Uimaseura            46.20   
49  Viivi Koivisto  2002  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            46.48   
50  Mikaela Mäki  2001  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            46.78   
51  Enna Tenkilä  1999  Nokian Pyry            47.16   
52  Nea Palomäki  2002  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            47.53   
52  Tiia Kivi  2000  Kokkolan Uimaseura            47.53   
54  Ellen Vuollet  2001  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            47.83   
55  Fanni Kosunen  2001  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            47.99   
56  Siiri Keisu  2003  Oulun Lohet            48.06   
57  Lotta Rinne  2001  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            49.08   
58  Jessica Korpela  1996  Kauhajoen Karhu            50.57   
59  Fanny Koivisto  2001  Kokkolan Uimaseura            50.61   
60  Salla-Maaria Kauppinen  2002  Kokkolan Uimaseura            51.20   
61  Tinja Harju  2002  Kokkolan Uimaseura            51.56   
62  Joanna Lehto  2002  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            51.67   
63  Noora Vainio  2001  Kokkolan Uimaseura            52.06   
64  Janina Valkola  2003  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            52.12   
65  Iris Halmelinna  2000  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            52.17   
66  Milka-Maria Rasinpää  2003  Seinäjoen Uimarit-58            52.53   
67  Linnéa Nygård  2002  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            53.08   
68  Sofia Eriksberg  2002  Kauhajoen Karhu            53.90   
69  Emmi Tervaselkä  2002  Porin Pyrintö            54.41   
70  Lotta Kurunsaari  2000  Lapuan Virkiä            55.40   
71  Mea Siltanen  2001  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            55.87   
72  Emma Jormanainen  2003  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            1:02.32   
Iris Koskela  2002  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Mari Hekkala  2000  Oulun Uinti 1906            DSQ   
  SW 6.3 Sukellus uidessa               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.06  Tulostuspäivämäärä  05 huhtikuu 2014 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  17:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner