2019-12-08   15:38:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix Challenge

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantaiaamu

Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grad Prix Challenge    Tulostuspäivämäärä  04 heinäkuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  18:58   
  Järjestäjä  Cetus Espoo         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  03 heinäkuu 2014         
 
 
Laji 14, 4X100m Sekauinti P-18, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m      Aika  Tila 
  Seura                   











 
Rius Miehet [1997]  1997    667          3:57.15   
  Riihimäen Uimaseura                   
  Mikael Laakso  1997      29.48  1:01.90      1:01.90   
  Tuomas Tiainen  1996      30.22  1:05.95      2:07.85   
  Niko Mäkelä  1998      26.32  57.14      3:04.99   
  Hannes Väre  1997      24.71  52.16      3:57.15   
                     
Scr Miehet  1996    648          3:59.42   
  Swimming Club Rovaniemi                   
  Aleksanteri Järvinen  1996      29.02  1:00.60      1:00.60   
  Antti Kiviaho  1996      30.53  1:06.04      2:06.64   
  Kasperi Kuulasmaa  1996      27.36  59.12      3:05.76   
  Jesse Laukkanen  1996      25.51  53.66      3:59.42   
                     
Cetus 1  1996    639          4:00.58   
  Cetus Espoo                   
  Christoffer Fredrikson  1997      28.59  58.66      58.66   
  Jaro Salo  1997      32.01  1:09.57      2:08.23   
  Sergey Kuznetsov  2000      26.99  58.35      3:06.58   
  Pontus Kaisti  1997      26.06  54.00      4:00.58   
                     
Raisu Pojat [1996] 1  1996    630          4:01.70   
  Raision Urheilijat                   
  Henri Hellström  1997      30.09  1:02.28      1:02.28   
  Roope Lehtonen  1996      31.64  1:09.39      2:11.67   
  Juho Grönblom  1998      26.51  57.10      3:08.77   
  Eetu Soini  1996      25.26  52.93      4:01.70   
                     
Numkis Miehet [1996]  1996    625          4:02.41   
  Nummelan Kisaajat                   
  Santeri Rantanen  1996      31.40  1:04.60      1:04.60   
  Miika Nuorinko  1996      29.88  1:04.88      2:09.48   
  Henri Heinonen  1996      27.11  59.48      3:08.96   
  Elias Lampinen  1997      24.97  53.45      4:02.41   
                     
Raisu Pojat [1996] 2  1996    599          4:05.86   
  Raision Urheilijat                   
  Joel Rantala  1999      32.28  1:05.94      1:05.94   
  Eeli Aavasalo  1996      31.52  1:08.73      2:14.67   
  Janne Rissanen  1997      26.67  57.72      3:12.39   
  Johannes Lindroos  1996      25.48  53.47      4:05.86   
                     
Swim Pojat [1996]  1996    597          4:06.04   
  Swimming Jyväskylä                   
  Danila Dobrzhanskiy  1998      31.61  1:05.65      1:05.65   
  Miika Pentti  1997      30.60  1:07.70      2:13.35   
  Miika Tolvanen  1996      26.65  58.48      3:11.83   
  Tapio Roiko-Jokela  1996      25.72  54.21      4:06.04   
                     
Cetus 2  1996    596          4:06.17   
  Cetus Espoo                   
  Topias Vainio  1997      30.34  1:02.83      1:02.83   
  Eetu Alitalo  1999      31.52  1:09.61      2:12.44   
  Samuli Jeskanen  1996      26.53  59.38      3:11.82   
  Vladislav Vorobiev  1996      25.73  54.35      4:06.17   
                     
Uita 1  1996    585          4:07.70   
  Uinti Tampere                   
  Juuso Seppä  1997      31.17  1:05.83      1:05.83   
  Kalle Pyykkönen  1996      29.27  1:04.04      2:09.87   
  Werneri Koskinen  1998      27.57  1:00.33      3:10.20   
  Arto Auri  1997      26.61  57.50      4:07.70   
                     
10  Hss  1998    583          4:08.11   
  Helsingfors Simsällskap                   
  Niki Karlsson  2000      31.13  1:04.33      1:04.33   
  Bruce Clayhills  1997      31.10  1:07.39      2:11.72   
  Santeri Hölttä  2000      27.24  59.70      3:11.42   
  Alari Pakarinen  1998      26.39  56.69      4:08.11   
                     
11  Laus 1 Miehet  1997    570          4:09.96   
  Lahden Uimaseura                   
  Kasper Jämsä  1997      30.07  1:01.81      1:01.81   
  Andreas Niemi  1996      31.19  1:06.63      2:08.44   
  Riku Soini  1997      29.91  1:04.73      3:13.17   
  Remi Tolppala  1997      26.75  56.79      4:09.96   
                     
12  Cetus 3  1996    546          4:13.58   
  Cetus Espoo                   
  Santeri Pigg  1996      30.29  1:04.86      1:04.86   
  Konsta Nenonen  1998      32.34  1:10.19      2:15.05   
  Jasper Järvelä  1996      28.30  1:02.87      3:17.92   
  Thomas Böckerman  1997      26.69  55.66      4:13.58   
                     
13  Keui Miehet [1996]  1996    530          4:16.05   
  Keravan Uimarit                   
  Henri Kämäräinen  1997      31.91  1:06.78      1:06.78   
  Joni Kitinoja  1996      33.62  1:12.41      2:19.19   
  Oiva Lahtinen  1997      29.00  1:01.27      3:20.46   
  Elmo Kiuru  1997      26.41  55.59      4:16.05   
                     
14  Vus-Vss  1996    508          4:19.76   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
  Alex Nygård  1996      32.67  1:07.60      1:07.60   
  Samuli Korpi  1997      33.08  1:13.30      2:20.90   
  Lauri Hatunen  1998      26.98  59.44      3:20.34   
  Riku Raikio  1997      27.85  59.42      4:19.76   
                     
15  Sihy Miehet [1996]  1996    471          4:26.28   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
  Matias Yritys  1997      32.70  1:07.49      1:07.49   
  Arni Siline  1997      35.91  1:17.57      2:25.06   
  Arttu Vänttinen  1996      27.47  1:00.33      3:25.39   
  Mitja Hyytiäinen  1996      28.48  1:00.89      4:26.28   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.16  Tulostuspäivämäärä  04 heinäkuu 2014 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  18:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner