2019-11-20   14:03:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Vantaan Syysuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

LA AAMU

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (ei väliaikoja) 
 
  Kilpailu  VANTAAN SYYSUINNIT    Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  HAKUNILA    Tulostusaika  10:17   
  Järjestäjä  UI-VA         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  20 syyskuu 2014         
 
 
Laji 1, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Ada Rissanen  2004  Uinti Vantaa            37.52   
Aada Taiponen  2004  Swimming Team Riksu            38.05   
Nicole Yisrael  2004  Simmis Wanda            38.47   
Laura Nissi  2004  Uinti Vantaa            38.62   
Milla Strandberg  2005  Uinti Vantaa            38.83   
Elina Ryynänen  2005  Simmis Wanda            41.13   
Iida Herrala  2004  Simmis Wanda            41.19   
Karla Tiainen  2005  Uinti Vantaa            43.11   
Siiri Pekkala  2005  Simmis Wanda            43.99   
10  Anna Lehmusvaara  2005  Simmis Wanda            44.50   
11  Sanni Valtanen  2004  Uinti Vantaa            44.52   
12  Ella Vilenius  2004  Uinti Vantaa            44.77   
13  Melissa Miettinen  2005  Uinti Vantaa            45.50   
14  Jannalina Porkka  2005  Uinti Vantaa            46.87   
15  Peppi Siurola  2004  Uinti Vantaa            47.94   
16  Vilma Vannas  2006  Uinti Vantaa            49.61   
17  Jenni Kurki  2005  Simmis Wanda            51.21   
18  Henni Havén  2004  Simmis Wanda            51.57   
19  Clara Korkeamäki  2006  Uinti Vantaa            54.26   
20  Iina Rissanen  2005  Uinti Vantaa            54.55   
21  Ella Trebs  2005  Simmis Wanda            56.73   
22  Gabriella Linna  2004  Uinti Vantaa            1:01.52   
23  Emma Sjölund  2005  Uinti Vantaa            1:03.42   
                     
 
Laji 1, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Lilli Louhikoski  2002  Uinti Vantaa            30.65   
Vilma Adela Hottinen  2002  Simmis Wanda            31.85   
Tinja Turunen  2002  Simmis Wanda            33.35   
Emilia Lyyra  2003  Uinti Vantaa            33.85   
Juulia Käräjämies  2003  Nummelan Kisaajat            34.24   
Cecilia Johansson  2002  Nummelan Kisaajat            34.59   
Julie Nikkilä  2003  Uinti Vantaa            34.79   
Taru Vannas  2003  Uinti Vantaa            34.83   
Ellen Strandberg  2002  Uinti Vantaa            35.54   
10  Tiia Strandberg  2002  Swimming Club Nurmijärvi            35.69   
11  Ella Pitkäkangas  2003  Uinti Vantaa            36.64   
12  Sylvia Siltainsuu  2003  Uinti Vantaa            37.29   
13  Tiia Kilpeläinen  2003  Uinti Vantaa            40.98   
14  Julia Ingberg  2002  Simmis Wanda            40.99   
15  Anastasia Kotova  2003  Uinti Vantaa            42.69   
16  Essi Kortelainen  2003  Uinti Vantaa            45.94   
17  Miia Niinimäki  2003  Uinti Vantaa            46.96   
18  Sara Pantsu  2003  Uinti Vantaa            51.07   
19  Laura Hautamäki  2002  Uinti Vantaa            59.04   
20  Aava Mattila  2003  Uinti Vantaa            1:09.65   
Agneta Kallas  2002  Simmis Wanda            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Erin Ekroos  2002  Swimming Team Riksu            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 1, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Nea-Amanda Heinola  2000  Nummelan Kisaajat            27.37   
Juuli Miettinen  2000  Uinti Vantaa            29.81   
Jessika Rissanen  2001  Järvenpään Uintiklubi            30.52   
Marie Tuominen  2000  Uinti Vantaa            31.99   
Tara Hintsanen  2000  Simmis Wanda            33.46   
Fanny Talonpoika  2001  Simmis Wanda            35.16   
Venla Kukkonen  2000  Uinti Vantaa            36.23   
Jenna Saarinen  2001  Simmis Wanda            40.05   
                     
 
Laji 1, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Nina Haltia  1999  Uinti Vantaa            27.12   
Maria Ripatti  1987  Järvenpään Uintiklubi            28.56   
Milla Koskela  1999  Uinti Vantaa            28.68   
Vilma Venäläinen  1996  Uinti Vantaa            28.87   
Kia Purhonen  1998  Uinti Vantaa            29.31   
Alisa Huhtanen  1987  Uinti Vantaa            29.33   
Alina Katajisto  1998  Uinti Vantaa            29.47   
Sanna Saarinen  1998  Simmis Wanda            30.22   
Reetta Schroderus  1997  Järvenpään Uintiklubi            30.47   
10  Emilia Kokko  1999  Uinti Vantaa            30.64   
11  Pinja Kaisla  1998  ORCA Helsinki            33.65   
Veera Venäläinen  1995  Uinti Vantaa            DNS   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.16  Tulostuspäivämäärä  20 syyskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  10:17 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner