2019-11-21   00:41:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Jyväskylän syysuinnit III

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Jyväskylän syysuinnit III    Tulostuspäivämäärä  13 syyskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  13:06   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  13 syyskuu 2014         
 
 
Laji 17, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Alexander Kislitsyn  2001    350  30.58        1:08.75   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Oskari Neuvonen  2000    298  33.39        1:12.54   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Roope Ruohtula  2000    224  36.33        1:19.77   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
Aaron Fernando de la Rosa  2001    161  40.23        1:29.04   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Maxim Kolomainen  2001    74  50.52        1:55.44   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
 
Laji 17, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Riku Pöytäkivi  1993    770  24.51        52.88   
  Cetus Espoo                   
                     
Teemu Vuorela  1994    659  26.01        55.69   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Janne Markkanen  1994    604  26.24        57.33   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Kalle Pyykkönen  1996    535  28.13        59.71   
  Uinti Tampere                   
                     
Miika Tolvanen  1996    531  27.82        59.86   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Jaakko Poutamo  1994    520  28.30        1:00.26   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Leevi Ruuttunen  1995    509  28.42        1:00.69   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Elias Päivinen  1997    467  29.06        1:02.48   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Saku Salo  1995    447  28.48        1:03.40   
  Uinti Tampere                   
                     
10  Leo Lähteenmäki  1991    402  30.36        1:05.68   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
11  Miika Pentti  1997    384  30.04        1:06.68   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
12  Kim Tiainen  1998    367  32.03        1:07.67   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
13  Tuomas Vainio  1998    366  31.11        1:07.72   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
14  Santeri Siurola  1999    331  32.43        1:10.05   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.16  Tulostuspäivämäärä  13 syyskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  13:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner