2020-05-25   17:23:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Ruskauinnit 2014

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Ruskauinnit 2014    Tulostuspäivämäärä  05 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  11:11   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 lokakuu 2014         
 
 
Laji 30, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Maksim Moiseev  2004    172          45.34   
  Kostamus                   
Vili Rantasuo  2004    111          52.43   
  Oulun Lohet                   
Cedu Decena  2004    91          56.10   
  Oulun Lohet                   
Aleksanteri Nissinen  2005    88          56.66   
  Swimming Jyväskylä                   
Yufei Meng  2004    85          57.28   
  Oulun Lohet                   
Noa Korhonen  2005              DNS   
  Oulun Lohet                   
Gordei Gnezdilov  2004              DSQ   
  Kostamus                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Veikka Ijäs  2004              DSQ   
  Oulun Lohet                   
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
 
Laji 30, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Lauri Saarela  2003    176          45.01   
  Oulun Lohet                   
Olli-Pekka Pietarila  2003    154          47.01   
  Oulun Uinti 1906                   
Matias Mikkonen  2003    115          51.83   
  Oulun Lohet                   
Kasper Kankkunen  2003    86          57.00   
  Swimming Jyväskylä                   
Joona Suorsa  2003    69          1:01.56   
  Oulun Uinti 1906                   
Roope Hyvärinen  2003    36          1:16.39   
  Kemin Työväen Uimarit                   
Paavo Erkinaro  2003              DSQ  SW 7.1 
  Oulun Uinti 1906                   
 
Laji 30, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Valtteri Taskinen  2002    240          40.62   
  Oulun Uinti 1906                   
Aapo Pyyhtinen  2002    204          42.88   
  Swimming Jyväskylä                   
Juho Keränen  2002    162          46.31   
  Oulun Lohet                   
Jasu Pulliainen  2002    104          53.59   
  Haukiputaan Heitto                   
Kalle Huttunen  2002    83          57.76   
  Oulun Lohet                   
Esa Hyrynkangas  2002              DSQ   
  Oulun Lohet                   
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
 
Laji 30, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sami Aaltomaa  1992    716          28.22   
  Oulun Uinti 1906                   
Konsta Naumanen  1996    558          30.67   
  Joensuun Uimaseura                   
Adam Vik  1996    510          31.59   
  Oulun Uinti 1906                   
Arttu Erkinaro  1992    496          31.89   
  Oulun Uinti 1906                   
Kaius Kejonen  1998    466          32.55   
  Oulun Uinti 1906                   
Anton Ukkola  2000    465          32.58   
  Oulun Uinti 1906                   
Pyry Kurkinen  1998    439          33.22   
  Swimming Jyväskylä                   
Jaakko Liedevaara  1999    388          34.61   
  Swimming Jyväskylä                   
Niko Blankenstein  1996    379          34.88   
  Oulun Lohet                   
10  Janne Kainulainen  1995    370          35.16   
  Joensuun Uimaseura                   
11  Kosti Kaaresvirta  1999    364          35.35   
  Swimming Club Vuokatti                   
12  Vova Belousov  2000    361          35.43   
  Kostamus                   
13  Joonas Kuitunen  2000    343          36.06   
  Oulun Uinti 1906                   
14  Miikka Huotari  2000    330          36.52   
  Swimming Club Vuokatti                   
15  Jere Kerttula  1999    291          38.09   
  Oulun Uinti 1906                   
16  Nikita Solodatov  1999    274          38.83   
  Kostamus                   
17  Nikita Konvoev  1998    272          38.94   
  Kostamus                   
18  Eetu Malvela  2000    255          39.78   
  Swimming Jyväskylä                   
19  Janne Tyni  2000    216          42.02   
  Oulun Lohet                   
20  Aleksei Polkovoi  2000    216          42.03   
  Kostamus                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  05 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  11:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner