2020-05-25   20:46:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Ruskauinnit 2014

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantaiaamu

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Ruskauinnit 2014    Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  09:52   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 lokakuu 2014         
 
 
Laji 1, 200m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Selma Soininen  1999    609  33.30  1:09.17  1:45.82    2:21.57   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Katri Hurskainen  2000    558  34.09  1:11.07  1:48.77    2:25.76   
  Oulun Lohet                   
                     
Saara Ruti  1997    521  33.78  1:10.93  1:49.98    2:29.15   
  Swimming Club Vuokatti                   
                     
Rosa Sahlström  1997    509  35.08  1:13.83  1:52.70    2:30.24   
  Swimming Club Vuokatti                   
                     
Katja Pyörälä  1994    495  34.18  1:10.96  1:49.80    2:31.71   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Jonna Laukkanen  1998    471  35.33  1:14.29  1:54.65    2:34.17   
  Swimming Club Vuokatti                   
                     
Sanni Lampi  2001    445  37.92  1:17.12  1:58.58    2:37.14   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Iida-Maria Laine  2001    440  36.57  1:16.89  1:59.08    2:37.72   
  Oulun Lohet                   
                     
Carita Heikkala  1998    436  35.84  1:15.62  1:56.71    2:38.21   
  Oulun Lohet                   
                     
10  Henna Haipus  2001    417  36.70  1:17.25  1:59.80    2:40.55   
  Kempeleen Pyrintö                   
                     
11  Laura Fält  1998    416  37.45  1:18.00  1:59.96    2:40.78   
  Oulun Lohet                   
                     
12  Katriina Korpi  2000    409  37.47  1:18.67  2:00.63    2:41.66   
  Oulun Lohet                   
                     
13  Mari Hekkala  2000    405  38.47  1:20.24  2:02.16    2:42.22   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
14  Aino Mononen  2001    397  37.01  1:18.21  2:00.48    2:43.26   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
15  Ida-Maria Juntunen  1999    392  38.15  1:19.60  2:02.95    2:43.96   
  Kempeleen Pyrintö                   
                     
16  Anni Willman  2001    372  39.87  1:22.07  2:04.46    2:46.87   
  Oulun Lohet                   
                     
17  Riika Huttula  2001    337  38.83  1:23.99  2:08.75    2:52.41   
  Oulun Lohet                   
                     
18  Iida Laukka  1998    332  42.18  1:26.03  2:10.09    2:53.34   
  Kempeleen Pyrintö                   
                     
19  Heta Järvenpää  2001    330  39.71  1:22.95  2:08.28    2:53.69   
  Haapajärven Kiilat                   
                     
20  Tiia Pudas  1999    323  40.34  1:24.16  2:10.18    2:54.83   
  Vieskan Uimarit                   
                     
21  Iida Ahonen  1999    317  40.37  1:24.26  2:09.76    2:55.88   
  Oulun Lohet                   
                     
22  Milla Kortetjärvi  2000    309  42.12  1:27.49  2:13.02    2:57.40   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
23  Jemina Pesonen  1998    289  41.57  1:26.27  2:14.44    3:01.41   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
24  Netta Vesanen  2000    275  43.71  1:31.23  2:18.56    3:04.44   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
25  Nadja Hahto  1999    259  42.84  1:31.52  2:21.26    3:08.10   
  Oulun Lohet                   
                     
26  Sofia Ervasti  2001    251  44.63  1:32.99  2:22.49    3:10.16   
  Oulun Lohet                   
                     
27  Enni-Sofia Perätalo  2002    248  44.01  1:32.29  2:22.06    3:11.00   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
28  Eeva Paapio  2001    244  42.63  1:32.04  2:21.60    3:11.97   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
29  Silja Kanto  2000    234  46.27  1:35.53  2:26.36    3:14.75   
  Kemin Uimaseura                   
                     
30  Sara-Sofia Tapio  2000    201  47.07  1:38.91  2:32.31    3:24.83   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
31  Emmi Hautakangas  2001    189  46.24  1:39.43  2:33.70    3:29.00   
  Haapajärven Kiilat                   
                     
32  Pipsa Remes  2001    176  50.11  1:44.78  2:40.65    3:33.91   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
Jenni Karvonen  2001              DSQ   
  Oulun Lohet                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Peppi Palokangas  2002              DSQ   
  Swimming Jyväskylä                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  09:52 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner