2020-05-25   20:15:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Ruskauinnit 2014

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantaiaamu

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Ruskauinnit 2014    Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  12:26   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 lokakuu 2014         
 
 
Laji 11, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Silja Känsäkoski  1997    628  29.96  1:03.29  1:37.22    2:09.79   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Sanna-Riikka Räihä  1998    608  30.22  1:03.49  1:37.56    2:11.19   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Jenni Lampi  2000    580  30.58  1:03.96  1:38.50    2:13.30   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Jenni Louhimo  2001    579  29.94  1:04.03  1:39.29    2:13.33   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Emma Lehtola  1997    577  31.02  1:04.87  1:39.60    2:13.51   
  Swimming Club Vuokatti                   
                     
Reetta Pahkala  1997    552  31.21  1:05.40  1:41.47    2:15.50   
  Oulun Lohet                   
                     
Sini Niemi  1993    544  31.49  1:05.93  1:41.25    2:16.17   
  Tornion Uimaseura                   
                     
Sofia Risteelä  1993    523  30.66  1:05.99  1:42.75    2:17.97   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Sanni Lampi  2001    513  31.98  1:07.87  1:44.50    2:18.83   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
10  Miili Känsäkoski  1999    509  31.83  1:07.61  1:43.83    2:19.20   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
11  Enni Hukka  1997    506  31.95  1:07.37  1:44.37    2:19.47   
  Swimming Club Rovaniemi                   
                     
12  Tytti Karjalainen  1998    503  31.90  1:07.29  1:44.26    2:19.71   
  Oulun Lohet                   
                     
13  Fanny Pesonen  2000    494  31.77  1:07.95  1:45.18    2:20.61   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
14  Aino Mononen  2001    491  33.29  1:09.12  1:45.32    2:20.83   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
15  Kaisa Pulkkinen  2000    488  31.91  1:07.76  1:44.52    2:21.15   
  Tornion Uimaseura                   
                     
16  Anni Willman  2001    473  33.43  1:10.05  1:46.84    2:22.63   
  Oulun Lohet                   
                     
17  Fanny Renvall  2000    460  32.82  1:10.04  1:47.60    2:23.91   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari                   
                     
18  Niina Roiko-Jokela  2001    441  33.30  1:10.17  1:47.98    2:26.01   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
19  Inna Pajuluoma  1999    427  33.30  1:11.67  1:50.25    2:27.52   
  Oulun Lohet                   
                     
19  Merja Miesmaa  1994    427  33.09  1:09.83  1:48.85    2:27.52   
  Oulun Lohet                   
                     
21  Nelle Ojakippola  2001    427  32.73  1:10.24  1:49.75    2:27.62   
  Vieskan Uimarit                   
                     
22  Noora Angelva  1999    424  32.69  1:11.94  1:51.71    2:27.91   
  Swimming Club Rovaniemi                   
                     
23  Pinja Remes  1999    418  32.82  1:11.62  1:51.73    2:28.68   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
24  Niina Pelkonen  1997    409  32.70  1:11.24  1:50.53    2:29.72   
  Oulun Lohet                   
                     
25  Aada Illikainen  1998    403  33.32  1:10.71  1:50.40    2:30.46   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
26  Valeriia Savckuk  2001    402  33.78  1:11.95  1:51.78    2:30.55   
  Kostamus                   
                     
27  Niina Piipponen  2000    402  33.90  1:12.41  1:52.01    2:30.63   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
28  Jenni Ålander  1999    397  34.44  1:12.60  1:52.52    2:31.23   
  Iisalmen Uimarit                   
                     
29  Henna Hökkä  2003    395  35.45  1:14.25  1:53.87    2:31.46   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
30  Roosa Kärkkäinen  2003    369  36.49  1:16.53  1:56.79    2:34.95   
  Oulun Lohet                   
                     
31  Mari Hekkala  2000    367  35.38  1:16.35  1:57.20    2:35.17   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
32  Peppi Palokangas  2002    357  36.80  1:16.95  1:57.65    2:36.61   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
33  Iida Ahonen  1999    355  36.23  1:15.88  1:56.77    2:36.86   
  Oulun Lohet                   
                     
34  Sara Virtanen  2002    353  35.69  1:16.13  1:57.49    2:37.18   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
35  Martta Ruuska  2003    338  37.13  1:17.62  1:58.82    2:39.44   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
36  Pauliina Lohilahti  2002    338  37.03  1:18.38  1:59.86    2:39.50   
  Oulun Lohet                   
                     
37  Martta Rautiainen  1998    335  35.92  1:15.96  1:58.21    2:39.91   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
38  Melissa Talvio  2001    321  34.43  1:16.15  1:59.51    2:42.29   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
39  Silja Kanto  2000    318  36.11  1:17.93  2:01.40    2:42.79   
  Kemin Uimaseura                   
                     
40  Ella Hakala  2000    307  36.59  1:18.02  2:01.20    2:44.69   
  Vaajakosken Uimaseura                   
                     
41  Riina Huotari  1998    289  37.32  1:19.31  2:03.85    2:48.08   
  Swimming Club Vuokatti                   
                     
42  Enni-Sofia Perätalo  2002    289  37.85  1:20.77  2:05.39    2:48.14   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
43  Julia Kinnunen  2000    285  38.01  1:21.39  2:05.86    2:48.79   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
44  Nadja Hahto  1999    283  38.58  1:21.69  2:06.20    2:49.13   
  Oulun Lohet                   
                     
45  Emma Hämäläinen  2003    278  38.88  1:23.57  2:07.66    2:50.28   
  Vieskan Uimarit                   
                     
46  Jessi Nurmela  2002    276  37.53  1:21.53  2:06.89    2:50.62   
  Haukiputaan Heitto                   
                     
47  Ada Holm  2002    256  37.91  1:22.03  2:09.69    2:54.88   
  Muhoksen Voitto                   
                     
48  Emma Koivusilta  2001    228  40.73  1:27.20  2:15.00    3:01.73   
  Kempeleen Pyrintö                   
                     
49  Pipsa Remes  2001    195  40.55  1:29.20  2:21.01    3:11.61   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
50  Aada Tourunen  2004    122  50.57  1:49.67  2:48.57    3:43.63   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Anna-Krista Neuvonen  2000              DNS   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Kaisa Koskela  2001              DNF   
  Kempeleen Pyrintö                   
                     
Maisa Kankkunen  2000              DNF   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Sara-Sofia Tapio  2000              DSQ   
  Kemin Työväen Uimarit                   
  SW 5.2 Ei kosketusta seinään käännöksessä               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  12:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner