2019-12-14   10:26:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Ruskauinnit 2014

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantaiaamu

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Ruskauinnit 2014    Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  11:58   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 lokakuu 2014         
 
 
Laji 9, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Essi Vilhelmiina Virta  2005    160          47.32   
  Oulun Uinti 1906                   
Santra Peuralahti  2005    126          51.25   
  Oulun Uinti 1906                   
Viivi Säntti  2005              DSQ   
  Oulun Uinti 1906                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
 
Laji 9, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Petra Ansaranta  2004    288          38.90   
  Oulun Uinti 1906                   
Pinja Taskila  2004    254          40.54   
  Oulun Uinti 1906                   
Helmi Jouhten  2004    245          41.05   
  Kempeleen Pyrintö                   
Saara Leinonen  2004    174          46.01   
  Tornion Uimaseura                   
Kiia Junttari  2004    162          47.06   
  Tornion Uimaseura                   
Viivi Tonteri  2004    157          47.63   
  Oulun Uinti 1906                   
Eevi Peltonen  2004    128          50.92   
  Oulun Lohet                   
Riina Leinonen  2004    84          58.64   
  Kempeleen Pyrintö                   
 
Laji 9, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Nita Poutiainen  2003    258          40.32   
  Oulun Lohet                   
Venla Säntti  2003    245          41.06   
  Oulun Uinti 1906                   
Viivi Kallunki  2003    210          43.18   
  Haukiputaan Heitto                   
Malla Juutinen  2003    209          43.25   
  Oulun Lohet                   
Filippa Rieppo  2003    148          48.49   
  Oulun Uinti 1906                   
Clara-Sophie Scheib  2003    145          48.91   
  Oulun Uinti 1906                   
Tanja Uusitalo  2003    143          49.13   
  Oulun Uinti 1906                   
Pirita Liikavainio  2003              DNS   
  Oulun Uinti 1906                   
Cara Hintsala  2003              DSQ   
  Oulun Lohet                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
 
Laji 9, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Marlene Niemi  1992    604          30.40   
  Swimming Jyväskylä                   
Nea Norismaa  1995    594          30.56   
  Joensuun Uimaseura                   
Selma Soininen  1999    563          31.12   
  Swimming Jyväskylä                   
Rosa Sahlström  1997    513          32.09   
  Swimming Club Vuokatti                   
Carita Heikkala  1998    509          32.17   
  Oulun Lohet                   
Jonna Laukkanen  1998    483          32.74   
  Swimming Club Vuokatti                   
Kaisa Kariniemi  1999    469          33.06   
  Oulun Uinti 1906                   
Emmi Tikkanen  2000    468          33.08   
  Iisalmen Uimarit                   
Veera Kivirinta  1995    455          33.40   
  Oulun Uinti 1906                   
10  Heidi Kivioja  2000    395          35.00   
  Vieskan Uimarit                   
11  Laura Fält  1998    382          35.40   
  Oulun Lohet                   
12  Iida-Maria Laine  2001    381          35.42   
  Oulun Lohet                   
13  Henna Haipus  2001    376          35.58   
  Kempeleen Pyrintö                   
14  Malla Huusko  1999    371          35.76   
  Oulun Uinti 1906                   
15  Emma-Rita Neuvonen  1997    360          36.10   
  Oulun Uinti 1906                   
16  Riikka Lahtinen  2000    360          36.12   
  Oulun Uinti 1906                   
17  Milla Henriksson  1999    331          37.12   
  Oulun Lohet                   
18  Ida-Maria Juntunen  1999    331          37.14   
  Kempeleen Pyrintö                   
19  Katariina Jyrälä  2000    313          37.83   
  Oulun Uinti 1906                   
20  Moonica Pirhonen  2001    312          37.87   
  Oulun Uinti 1906                   
21  Hilla Hirvikoski  2002    309          37.98   
  Haukiputaan Heitto                   
22  Laura Härkönen  2001    309          37.99   
  Oulun Lohet                   
23  Jemina Pesonen  1998    299          38.42   
  Oulun Uinti 1906                   
24  Ruusa Eiserbeck  2001    293          38.67   
  Joensuun Uimaseura                   
25  Tiia Pudas  1999    284          39.06   
  Vieskan Uimarit                   
26  Sanni Suomalainen  1999    283          39.13   
  Iisalmen Uimarit                   
27  Iisa Kivioja  2000    282          39.19   
  Oulun Lohet                   
28  Iida Laukka  1998    280          39.24   
  Kempeleen Pyrintö                   
29  Katariina Räsänen  1999    276          39.46   
  Oulun Uinti 1906                   
30  Jutta Nikupeteri  2001    275          39.48   
  Oulun Uinti 1906                   
31  Matilda Lindberg  2000    261          40.17   
  Oulun Lohet                   
32  Aino Rämäkkö  2001    240          41.30   
  Oulun Uinti 1906                   
33  Jenni Karvonen  2001    237          41.48   
  Oulun Lohet                   
34  Mia-Emilia Leinonen  1998    233          41.73   
  Oulun Uinti 1906                   
35  Sofia Ervasti  2001    225          42.23   
  Oulun Lohet                   
36  Katariina Niemelä  2001    191          44.57   
  Kempeleen Pyrintö                   
37  Kia Lindholm  2002    125          51.38   
  Swimming Jyväskylä                   
38  Anette Kinnunen  2002    101          55.01   
  Oulun Lohet                   
Ella Meriläinen  2000              DSQ   
  Oulun Lohet                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Iina Elorinne  2002              DSQ   
  Kempeleen Pyrintö                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Laura Saloranta  1997              DSQ   
  Haukiputaan Heitto                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Mette Palonen  2002              DSQ   
  Swimming Jyväskylä                   
  SW 6.4 Ei kosketusta seinään käännöksessä               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  11:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner