Resultater for MIKROPOLIX - Uinnit
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Jakso 1
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Mikropolix - Uinnit 11.10.2014 | Tulostuspäivämäärä | 11 lokakuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Riihimäki | Tulostusaika | 13:34 | |||
Järjestäjä | Riihimäen Uimaseura | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 11 lokakuu 2014 |
Laji 6, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
Sponsori: www.mikropolix.fi |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Kastehelmi Sinisalo | 2001 | Uinti Tampere | 36.33 | 1:20.18 | |||||
2 | Hilla Nieminen | 2001 | Uinti Tampere | 36.94 | 1:20.37 | |||||
3 | Emma von Dickoff | 2002 | Uinti Tampere | 37.78 | 1:20.46 | |||||
4 | Mikaela Kulmala | 2001 | Riihimäen Uimaseura | 35.89 | 1:20.52 | |||||
5 | Olga Koskinen | 2002 | Uimaseura Kangasalan Kuohu | 38.24 | 1:20.83 | |||||
6 | Säde Lahtinen | 2001 | Keravan Uimarit | 37.73 | 1:23.09 | |||||
7 | Tinja Turunen | 2002 | Simmis Wanda | 39.40 | 1:24.81 | |||||
8 | Petra Uusikumpu | 2001 | Simmis Wanda | 38.62 | 1:26.19 | |||||
9 | Viivi Ruhala | 2001 | Riihimäen Uimaseura | 39.95 | 1:27.36 | |||||
10 | Jenny Kareinen | 2002 | Keravan Uimarit | 41.21 | 1:31.24 | |||||
- | Annika Särkänmäki | 2001 | Riihimäen Uimaseura | DSQ | ||||||
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella | ||||||||||
Laji 6, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat |
Sponsori: www.mikropolix.fi |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Inka Aaltonen | 1999 | Uinti Tampere | 31.20 | 1:06.14 | |||||
2 | Hanna Rautiainen | 1999 | Uinti Tampere | 31.70 | 1:07.34 | |||||
3 | Salla Puhtimäki | 1998 | Vesihelmen Uimaseura | 33.09 | 1:08.21 | |||||
4 | Noora Poutanen | 1999 | Tampereen Työväen Uimarit | 32.64 | 1:08.61 | |||||
5 | Aino Puomila | 1992 | Tampereen Työväen Uimarit | 31.65 | 1:09.35 | |||||
6 | Katarina Korpinen | 1993 | Simmis Hyvinge-Hyvinkää | 33.28 | 1:10.22 | |||||
7 | Amanda Saari | 2000 | Tampereen Työväen Uimarit | 32.75 | 1:11.04 | |||||
8 | Roosa Mäkinen | 1999 | Uinti Tampere | 32.75 | 1:11.33 | |||||
9 | Jenni Kukkonen | 1999 | Keravan Uimarit | 33.47 | 1:12.95 | |||||
10 | Katja Malmi | 1998 | Uinti Vantaa | 33.82 | 1:14.45 | |||||
11 | Fanni Pirhonen | 2000 | Uinti Tampere | 34.06 | 1:14.56 | |||||
12 | Emmi Masti | 1999 | Uinti Tampere | 34.45 | 1:15.32 | |||||
13 | Taru Rilla | 2000 | Hämeenlinnan Uimaseura | 33.14 | 1:15.85 | |||||
14 | Tiina Soukka | 1996 | Tampereen Työväen Uimarit | 34.56 | 1:17.20 | |||||
15 | Enni Määttä | 1999 | Uinti Tampere | 35.49 | 1:19.27 | |||||
16 | Sofia Hermans | 2000 | Uinti Tampere | 38.35 | 1:25.76 | |||||
17 | Iina Siren | 1997 | Keravan Uimarit | 38.77 | 1:26.07 | |||||
- | Roosa Penttinen | 2000 | Lahden Kaleva | DNF | ||||||
- | Riina Karola | 2000 | Keravan Uimarit | DSQ | ||||||
SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 11 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura | Tulostusaika | 13:34 |