2020-02-22   15:18:42
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Nordic Open Masters Championships

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 2

Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Nordic Open Masters Championsh    Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Pori    Tulostusaika  09:36   
  Järjestäjä  Nereus, PUS, FrY, KU, PTU, Raus,Popy         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  03 lokakuu 2014         
 
 
Laji 14, 100m Freestyle Women, Loppukilpailut 75 - 79 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Heli Paalosalo  1938      46.16        1:35.11   
  Uintiklubi Nereus                   
                     
 
Laji 14, 100m Freestyle Women, Loppukilpailut 70 - 74 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Anna Pyrrö  1941      52.25        1:49.45   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
 
Laji 14, 100m Freestyle Women, Loppukilpailut 65 - 69 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Margareta Rainer  1949      36.32        1:16.08   
  Gävle Simsällskap                   
                     
Pirkko Siikarla  1946      48.35        1:39.66   
  Uintiklubi Nereus                   
                     
Raija Vainionpää  1948              DNS   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
 
Laji 14, 100m Freestyle Women, Loppukilpailut 60 - 64 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kaarina Markkula  1952      40.90        1:26.05   
  Cetus Espoo                   
                     
Kirsti Kanerva  1952      42.19        1:27.89   
  Uintiklubi Nereus                   
                     
Natalya Belinskaya  1954      42.11        1:29.06   
  Neva Stars                   
                     
Pirkko Kiiski  1954      47.14        1:37.20   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
 
Laji 14, 100m Freestyle Women, Loppukilpailut 55 - 59 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kerstin Rehnström  1957      40.80        1:26.50   
  Ekenäs Simsällskap                   
                     
 
Laji 14, 100m Freestyle Women, Loppukilpailut 50 - 54 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Tatyana Tihomirova  1964      33.76        1:09.31   
  Neva Stars                   
                     
Maikki Torsti  1963      37.76        1:19.53   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 14, 100m Freestyle Women, Loppukilpailut 45 - 49 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Anu Ilander  1968      31.60        1:06.90   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Ulla Hurula  1965      33.16        1:09.04   
  Kemin Työväen Uimarit                   
                     
Inger Krogh Hansen  1969      34.66        1:13.25   
  Asker Svømmeklubb                   
                     
Lena Mandahl  1965      36.02        1:14.58   
  Upsala Simsällskap                   
                     
Camilla Granbakken Borgersen  1968      37.64        1:17.37   
  Drammen Svømmeklubb                   
                     
Thorunn Kristin Gudmundsdottir  1969      37.70        1:19.66   
  Aegir Reukjavik                   
                     
Sari Luoto  1967      37.81        1:21.01   
  Uinti Vantaa                   
                     
Anu Lajunen  1966      43.82        1:29.08   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Helen Haas  1968      46.23        1:39.33   
  Agfs Svømmeafdeling                   
                     
 
Laji 14, 100m Freestyle Women, Loppukilpailut 40 - 44 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sanna Soininen  1973      32.81        1:09.07   
  Brahean Uimarit - Lieksa                   
                     
Charlotte Berner  1972      33.90        1:09.48   
  Aarhus Studenternes Svømmeafde                   
                     
 
Laji 14, 100m Freestyle Women, Loppukilpailut 35 - 39 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Raakel Luoto  1975      28.82        59.45   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Liisa Ailanen  1978      31.36        1:06.43   
  Rauman Uimaseura                   
                     
Johanna Salmela  1976      31.99        1:06.50   
  Tuusulan Uimaseura                   
                     
Marjaana Mäkinen  1975      31.84        1:08.33   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
Sanna Hokkanen  1977      33.58        1:09.30   
  Cetus Espoo                   
                     
Heta Tenno  1975      35.50        1:15.56   
  Uinti Vantaa                   
                     
Jenni Degerholm  1977      36.14        1:16.92   
  Aurajoen Uinti                   
                     
 
Laji 14, 100m Freestyle Women, Loppukilpailut 30 - 34 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Marjukka Lyytinen  1982      30.61        1:04.28   
  Kuhmon Kiva Uintiseura                   
                     
Elisa Suomi  1981      31.29        1:04.74   
  Uinti Vantaa                   
                     
Sini Toppala  1984      32.80        1:08.09   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
 
Laji 14, 100m Freestyle Women, Loppukilpailut 25 - 29 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Venla Stång  1985      31.81        1:06.73   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Karine Gagnon  1985      32.73        1:08.12   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Alisa Huhtanen  1987      30.87        1:08.63   
  Uinti Vantaa                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.16  Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Porin Uimaseura  Tulostusaika  09:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner