2020-02-19   09:59:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Nordic Open Masters Championships

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 2

Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Nordic Open Masters Championsh    Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Pori    Tulostusaika  09:43   
  Järjestäjä  Nereus, PUS, FrY, KU, PTU, Raus,Popy         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  03 lokakuu 2014         
 
 
Laji 15, 100m Butterfly Men, Loppukilpailut 75 - 79 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Lauri Malk  1937      43.67        1:35.60   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 15, 100m Butterfly Men, Loppukilpailut 70 - 74 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Oleg Tkachenko  1941      44.75        1:30.57   
  Neva Stars                   
                     
Jan Johansen  1940      44.94        1:36.07   
  Haderslev Svømme Klub                   
                     
Olav Lukin  1944      45.50        1:36.15   
  U-Club Tallin                   
                     
Tellef Halvorsen  1940      1:01.21        2:13.10   
  Hamar IL                   
                     
Pekka Hernberg  1944      1:10.23        2:29.63   
  Porin Pyrintö                   
                     
 
Laji 15, 100m Butterfly Men, Loppukilpailut 65 - 69 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Rolf Tageback  1948      34.13        1:22.58   
  Sundsvalls Simsällskap                   
                     
Lembit Laht  1949      43.60        1:37.35   
  U-Club Tallin                   
                     
 
Laji 15, 100m Butterfly Men, Loppukilpailut 60 - 64 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Toivo Honkonen  1950      41.56        1:28.75   
  S.C.Pingviinit                   
                     
 
Laji 15, 100m Butterfly Men, Loppukilpailut 55 - 59 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Svein Erik Nymo  1959      32.53        1:13.59   
  Oslo Idrettslag                   
                     
Rolf Skeide  1957      34.80        1:16.59   
  Kristiansund SLK                   
                     
Anders Engstrand  1958      36.48        1:21.18   
  Danderyds Sim                   
                     
 
Laji 15, 100m Butterfly Men, Loppukilpailut 50 - 54 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Petri Heikkilä  1960      33.82        1:12.67   
  Speedo Masters Finland C                   
                     
Maksim Lokhonia  1961      35.80        1:16.50   
  Neva Stars                   
                     
Simo-Pekka Torsti  1960      40.67        1:22.54   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 15, 100m Butterfly Men, Loppukilpailut 45 - 49 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Veijo Tolonen  1967      33.99        1:12.18   
  Tuusulan Uimaseura                   
                     
 
Laji 15, 100m Butterfly Men, Loppukilpailut 40 - 44 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Daniel Lönnberg  1972      27.75        1:01.31   
  Simklubben Neptun                   
                     
Håkan Agnell  1970      30.46        1:04.51   
  Simklubben Neptun                   
                     
Mikko Soini  1972      32.04        1:08.42   
  Speedo Masters Finland C                   
                     
Pasi Rönkkö  1970      32.66        1:13.35   
  S.C.Pingviinit                   
                     
Raine Koivumäki  1970      40.37        1:24.72   
  S.C.Pingviinit                   
                     
 
Laji 15, 100m Butterfly Men, Loppukilpailut 35 - 39 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ville Lindfors  1976      29.10        1:02.70   
  Uinti Vantaa                   
                     
Anton Afonin  1978      30.98        1:05.48   
  Neva Stars                   
                     
Jani Myllymäki  1976      33.39        1:12.85   
  Cetus Espoo                   
                     
Dan Pedersen  1978      35.39        1:18.44   
  Nord-Als Svømmeklub                   
                     
Jaakko Lyytinen  1976      36.59        1:21.94   
  Helsingin Uimarit                   
                     
 
Laji 15, 100m Butterfly Men, Loppukilpailut 30 - 34 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ville Korpi  1983      26.61        57.61   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Tero Koistinen  1983      28.66        1:02.39   
  Kuhmon Kiva Uintiseura                   
                     
Mikko Arponen  1980      29.98        1:05.76   
  Uintiklubi Nereus                   
                     
 
Laji 15, 100m Butterfly Men, Loppukilpailut 25 - 29 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Juho Allonen  1989      26.85        57.43   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Andreas Edlund  1989      27.35        57.81   
  Örnsköldsviks Allmänna SS                   
                     
Oleg Panchenko  1985      33.00        1:13.79   
  Neva Stars                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.16  Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Porin Uimaseura  Tulostusaika  09:43 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner