2019-12-12   16:03:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo Cup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo Cup    Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:41   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 lokakuu 2014         
 
 
Laji 1, 200m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Sergey Kuznetsov  2000    619  26.47  56.48  1:26.96    1:56.56   
  Cetus Espoo                   
                     
Kirill Egorov  2000    461  28.00  59.78  1:34.08    2:08.56   
  ORCA Helsinki                   
                     
Martti Tervanen  2000    450  30.35  1:03.17  1:36.64    2:09.63   
  Järvenpään Uintiklubi                   
                     
Alex Lassila  2000    413  29.65  1:03.14  1:38.15    2:13.34   
  Cetus Espoo                   
                     
Pessi Länsirinne  2000    409  29.90  1:03.42  1:38.50    2:13.85   
  Uimaseura Aquila                   
                     
Onni Punkka  2000    402  30.54  1:04.81  1:40.06    2:14.56   
  Cetus Espoo                   
                     
Eetu Isosuo  2000    373  30.35  1:04.87  1:41.98    2:18.01   
  Cetus Espoo                   
                     
Juha Jernvall  2000    368  30.49  1:05.05  1:41.58    2:18.65   
  Uimaseura Aquila                   
                     
Veeti Laine  2000    355  31.44  1:07.61  1:44.41    2:20.29   
  Cetus Espoo                   
                     
10  Otso Helstelä  2000    352  31.48  1:07.15  1:44.32    2:20.69   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
11  Joona Ruuskanen  2000    331  30.71  1:06.59  1:45.29    2:23.59   
  Cetus Espoo                   
                     
12  Henrik Martola  2000    290  33.17  1:11.39  1:51.13    2:30.00   
  Cetus Espoo                   
                     
13  Oliver Keho  2000    281  32.54  1:09.94      2:31.71   
  Cetus Espoo                   
                     
14  Ville Särkkä  2000    277  32.72  1:11.41  1:51.91    2:32.26   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
15  Kasper Uusitalo  2000    273  35.56  1:14.72  1:54.86    2:33.00   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
16  Sami Seppälä  2000    273  34.09  1:13.57  1:54.37    2:33.16   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
17  Roni Törnqvist  2000    270  34.97  1:14.08  1:54.86    2:33.60   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
18  Rikard Lindberg  2000    265  34.27  1:13.61  1:55.72    2:34.56   
  Simmis Grani                   
                     
19  Jaroslav Vanbergen  2000    248  34.66  1:15.45  1:56.54    2:37.96   
  Uinti Vantaa                   
                     
20  Valtteri Salmela  2000    230  34.39  1:16.58  2:00.91    2:42.09   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.16  Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner