2019-12-09   10:11:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix 1

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Tulokset Laji 8 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 8 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grand Prix 1    Tulostuspäivämäärä  18 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  10:20   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 lokakuu 2014         
 
 
Laji 8, 100m Perhosuinti Naiset, Alkuerät 
ME: Diane BUI-DUYET (1979) 55.05 2009-12-12 
EE: Diane BUI DUYET (1979) 55.05 2009-12-12 
PE: Therese ALSHAMMAR (1977) 55.53 2010-11-06 
SE: Emilia Pikkarainen (1992) 57.64 2013-02-03 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Emilia Pikkarainen  1992    789  28.13        59.56   
  Vanders                   
                     
Nea Norismaa  1995    749  29.06        1:00.61   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
Sini Kuutamo  1995    702  28.40        1:01.93   
  Cetus Espoo                   
                     
Noora Sartela  1991    683  29.65        1:02.48   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Nea Rinne  1995    683  30.18        1:02.50   
  Cetus Espoo                   
                     
Laura Kurki  1994    667  29.17        1:02.98   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Amanda Suihkonen  1995    644  29.85        1:03.74   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
                     
Reetta Kanervo  1999    621  29.28        1:04.50   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Tanja Ruohoniemi  1995    619  30.28        1:04.57   
  Uinti Imatra                   
                     
10  Yvonne Tollander  1997    618  30.96        1:04.61   
  Cetus Espoo                   
                     
11  Viola Kilpeläinen  1998    595  30.19        1:05.42   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
12  Anna Röytiö  1998    589  30.95        1:05.67   
  Swimming Club Rovaniemi                   
                     
13  Sanna-Riikka Räihä  1998    588  31.60        1:05.68   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
14  Ella-Noora Haanpää  1998    580  30.59        1:05.98   
  Rauman Uimaseura                   
                     
15  Jenni Lampi  2000    571  30.48        1:06.32   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
16  Linda-Marie Slotte  1994    561  31.36        1:06.72   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
17  Saara Ruti  1997    554  31.90        1:06.99   
  Swimming Club Vuokatti                   
                     
18  Moona Mankinen  1996    549  31.17        1:07.20   
  Swimming Club Vuokatti                   
                     
19  Niina Pelkonen  1997    513  32.24        1:08.73   
  Oulun Lohet                   
                     
20  Ida Tahvanainen  1997    507  31.21        1:09.01   
  Uinti Tampere                   
                     
20  Katarina Korpinen  1993    507  33.47        1:09.01   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
                     
22  Emma Männikkö  1998    493  32.54        1:09.66   
  Uinti Tampere                   
                     
23  Heini Tähkä  1998    491  32.90        1:09.75   
  Helsingin Uimarit                   
                     
Moona Koski  1999              DNF   
  Uinti Imatra                   
                     
Siiri Karvosenoja  1997              DNF   
  Oulun Lohet                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  18 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  10:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner