Tulokset IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2014 alkukilpailut KIS | Tulostuspäivämäärä | 02 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Jyväskylä | Tulostusaika | 10:21 | |||
Järjestäjä | SWIM | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 01 marraskuu 2014 |
Laji 31, T13,14,15 100m Selkäuinti, Loppukilpailut 13 v |
T15 LRIKM-ennätys Carita Luukkanen, VuUS, 1:01,99 2011 |
T14 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi, 1:02,60 2013 |
T13 LRIKM-ennätys Marjo Hienonen, RaisU, 1:06,39 200 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Sanni Lampi | 2001 | 505 | 34.34 | 1:09.35 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
2 | Laura Lempinen | 2001 | 412 | 35.75 | 1:14.19 | |||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
3 | Tytti Härkönen | 2001 | 408 | 35.52 | 1:14.44 | |||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
4 | Aino Mononen | 2001 | 367 | 36.09 | 1:17.08 | |||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
5 | Saara Svahn | 2001 | 338 | 38.33 | 1:19.21 | |||||
Jämsänkosken Ilves | ||||||||||
6 | Pirita Arponen | 2001 | 324 | 39.17 | 1:20.37 | |||||
Uinti Imatra | ||||||||||
7 | Elina Jurvanen | 2001 | 287 | 41.07 | 1:23.70 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
8 | Wilma-Annika Puttonen | 2001 | 270 | 41.14 | 1:25.41 | |||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
9 | Lotta Tiittanen | 2001 | 266 | 42.96 | 1:25.86 | |||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
10 | Nea Salo | 2001 | 259 | 42.11 | 1:26.57 | |||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
11 | Anniina Kostamo | 2001 | 245 | 42.80 | 1:28.18 | |||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
12 | Netta Korhonen | 2001 | 224 | 43.92 | 1:30.94 | |||||
Vaajakosken Uimaseura | ||||||||||
13 | Hanna Mangeloja | 2001 | 195 | 45.84 | 1:35.12 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
14 | Melina Heimonen | 2001 | 194 | 44.24 | 1:35.38 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
15 | Mimosa Seijari | 2001 | 180 | 47.39 | 1:37.72 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
16 | Sara Iljina | 2001 | 158 | 50.37 | 1:41.95 | |||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
- | Eeva Paapio | 2001 | DSQ | |||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 31, T13,14,15 100m Selkäuinti, Loppukilpailut 14 v |
T15 LRIKM-ennätys Carita Luukkanen, VuUS, 1:01,99 2011 |
T14 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi, 1:02,60 2013 |
T13 LRIKM-ennätys Marjo Hienonen, RaisU, 1:06,39 200 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Jenni Lampi | 2000 | 468 | 34.54 | 1:11.12 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
2 | Amanda Kankkunen | 2000 | 377 | 36.32 | 1:16.43 | |||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
3 | Melinda Moilanen | 2000 | 310 | 39.19 | 1:21.58 | |||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
4 | Niina Piipponen | 2000 | 293 | 40.41 | 1:23.15 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
5 | Alisa Miettinen | 2000 | 281 | 40.61 | 1:24.29 | |||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
6 | Netta Vesanen | 2000 | 276 | 41.55 | 1:24.76 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
7 | Katri Pylvänäinen | 2000 | 264 | 41.40 | 1:26.05 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
8 | Iida Lasanen | 2000 | 257 | 41.33 | 1:26.82 | |||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
9 | Aino Eronen | 2000 | 175 | 47.77 | 1:38.61 | |||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
10 | Maisa Kankkunen | 2000 | 129 | 53.73 | 1:49.23 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
- | Jenna Rita | 2000 | DSQ | |||||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
SW 6.4 Ei kosketusta seinään käännöksessä | ||||||||||
- | Sonja Nousiainen | 2000 | DSQ | |||||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 31, T13,14,15 100m Selkäuinti, Loppukilpailut 15 v |
T15 LRIKM-ennätys Carita Luukkanen, VuUS, 1:01,99 2011 |
T14 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi, 1:02,60 2013 |
T13 LRIKM-ennätys Marjo Hienonen, RaisU, 1:06,39 200 |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Selma Soininen | 1999 | 576 | 32.16 | 1:06.36 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
2 | Laura Tukia | 1999 | 413 | 35.41 | 1:14.14 | |||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
3 | Erin Suni | 1999 | 410 | 35.78 | 1:14.31 | |||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
4 | Pauliina Siekkinen | 1999 | 407 | 36.02 | 1:14.51 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
5 | Rita Valkama | 1999 | 360 | 36.92 | 1:17.58 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
6 | Emma Pärnänen | 1999 | 354 | 37.76 | 1:18.06 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
7 | Pinja Partinen | 1999 | 279 | 41.14 | 1:24.49 | |||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
8 | Hanna Kinnunen | 1999 | 157 | 50.31 | 1:42.21 | |||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 02 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä | Tulostusaika | 10:21 |