Results for STT Efterårsstævne 2014
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stvne navn | STT Efterrsstvne 2014 | Udskriftsdato | 26 oktober 2014 | |||
Stvne by | Tstrup | Udskriftstidspunkt | 12:29 | |||
Arrangr | SwimTeamTaastrup | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stvne dato | 26 oktober 2014 |
Lb 3, 50m Rygsvmning Damer, Finaler rg. 2007-2015 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Isabella M. Madsen | 2007 | Swim Team Tstrup | 1:09.86 | ||||||
- | Marie Strandquist | 2007 | Albertslund IF | DSQ | Ej berring v. 25m | |||||
Lb 3, 50m Rygsvmning Damer, Finaler rg. 2005-2006 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Dicte Laurberg Vedel | 2006 | Swim Team Tstrup | 49.66 | ||||||
2 | Asta Hjberg | 2005 | Lyngby Svmmeklub | 50.53 | ||||||
3 | Alma Olivarius | 2005 | Lyngby Svmmeklub | 50.81 | ||||||
4 | Caroline Mathilde Bang | 2006 | Lyngby Svmmeklub | 52.85 | ||||||
5 | Rebecca Vorm | 2006 | Vallensbk IF Af 1939 | 53.06 | ||||||
6 | Sofia Yuwei Zhang | 2006 | Lyngby Svmmeklub | 53.47 | ||||||
7 | Bolette Nimskov | 2005 | Lyngby Svmmeklub | 54.38 | ||||||
7 | Elisabeth Englev | 2006 | Solrd Svmmeklub | 54.38 | ||||||
9 | Matha Bdker Thomsen | 2005 | Svmmeklubben Triton Ballerup | 55.20 | ||||||
10 | Kristine Nilsson Norby | 2005 | Gentofte Svmme Klub | 55.52 | ||||||
11 | Emilie Wilms Jensen | 2006 | Svmmeklubben Triton Ballerup | 55.59 | ||||||
12 | Anna Storkfelt | 2005 | Lyngby Svmmeklub | 55.63 | ||||||
13 | Andrea Sepstrup-Skjoldner | 2006 | Solrd Svmmeklub | 57.48 | ||||||
14 | Ella Bdker Thomsen | 2005 | Svmmeklubben Triton Ballerup | 58.79 | ||||||
15 | Freja Juul | 2005 | Nstved IF | 58.91 | ||||||
16 | Ingrid Thougaard | 2005 | Gentofte Svmme Klub | 59.52 | ||||||
17 | Lrke Rammer Nielsen | 2006 | Glostrup Svmme Klub | 59.69 | ||||||
18 | Annika Khn | 2005 | Vallensbk IF Af 1939 | 1:00.48 | ||||||
19 | Amalie-Victoria Kaae | 2005 | Lyngby Svmmeklub | 1:00.87 | ||||||
20 | My Lykke Nielsen | 2006 | Albertslund IF | 1:01.91 | ||||||
21 | Emilie H. Kristoffersen | 2006 | Swim Team Tstrup | 1:05.03 | ||||||
22 | Stella Demuth Andersen | 2006 | Gentofte Svmme Klub | 1:05.90 | ||||||
23 | Camille Cueto Rasmussen | 2006 | Swim Team Tstrup | 1:06.96 | ||||||
24 | Mathilde Madsen | 2005 | Swim Team Tstrup | 1:07.85 | ||||||
25 | Luna Ravn | 2006 | Albertslund IF | 1:08.17 | ||||||
26 | Helena Fogh Kronborg | 2005 | Swim Team Tstrup | 1:12.34 | ||||||
27 | Maja B. Hansen | 2006 | Swim Team Tstrup | 1:16.40 | ||||||
- | Aliyah Savannah Rasmussen | 2005 | Vordingborg Svmme Klub | DNS | ||||||
- | Agnes Barner Hansen | 2005 | Nstved IF | DSQ | EFB v. 25m | |||||
- | Anne Sepstrup-Skjoldner | 2005 | Solrd Svmmeklub | DSQ | ej berring v. 25m | |||||
- | Astrid Poulsen | 2005 | Glostrup Svmme Klub | DSQ | afslut p maven | |||||
- | Freya Ry Nielsen | 2005 | Glostrup Svmme Klub | DSQ | Ej berring v. 25m | |||||
- | Patricia Petersen | 2005 | Gentofte Svmme Klub | DSQ | Afslut p maven | |||||
- | Sofie D. Boesen | 2005 | Gentofte Svmme Klub | DSQ | EFB v 25m | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 26 oktober 2014 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 12:29 |