Results for Vantaan Pärskeet
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | Vantaan Prskeet | Tulostuspivmr | 08 marraskuu 2014 | |||
Kilpailun paikkakunta | Vantaa | Tulostusaika | 10:29 | |||
Jrjestj | Vanders | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 08 marraskuu 2014 |
Laji 1, 25m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Veera Smnen | 2004 | 15.03 | |||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
2 | Liinu Louhikoski | 2004 | 15.32 | |||||||
Vanders | ||||||||||
3 | Lotta Plsi | 2004 | 15.60 | |||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
4 | Dina Sadojevic Jelacik | 2004 | 15.87 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Vlada Guljajeva | 2004 | 16.82 | |||||||
Hyvinkn Uimaseura | ||||||||||
6 | Aada Rissanen | 2004 | 17.27 | |||||||
Vanders | ||||||||||
7 | Jutta Jauhiainen | 2004 | 17.64 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
8 | Pinja Nieminen | 2004 | 17.79 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Sonja Salmimies | 2004 | 17.89 | |||||||
Swimming Club Nurmijrvi | ||||||||||
10 | Helmi Haverinen | 2004 | 17.97 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Liina Virta | 2004 | 18.07 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Lumi Luoma | 2005 | 18.20 | |||||||
Hyvinkn Uimaseura | ||||||||||
13 | Jonna Marjatta Laitinen | 2005 | 19.16 | |||||||
Hyvinkn Uimaseura | ||||||||||
14 | Ella Vilenius | 2004 | 19.57 | |||||||
Vanders | ||||||||||
15 | Daniella Guth | 2005 | 19.63 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
16 | Susanna Ryynnen | 2006 | 19.73 | |||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
17 | Iisa Karpela | 2004 | 19.83 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
18 | Silja Lehtonen | 2004 | 19.95 | |||||||
Vanders | ||||||||||
19 | Milana Hiekkonen | 2004 | 20.32 | |||||||
Stadin Delfiinit | ||||||||||
20 | Vilma Vannas | 2006 | 20.44 | |||||||
Vanders | ||||||||||
21 | Milja Aarnivuo | 2005 | 20.48 | |||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
22 | Iina Rissanen | 2005 | 20.80 | |||||||
Vanders | ||||||||||
23 | Essi Ahvenainen | 2005 | 20.89 | |||||||
Vanders | ||||||||||
24 | Elina Ruha | 2005 | 21.43 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
25 | Lada Belozjorova | 2006 | 21.45 | |||||||
Stadin Delfiinit | ||||||||||
26 | Helmi Kkel | 2006 | 21.46 | |||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
27 | Veera Kopponen | 2005 | 21.70 | |||||||
HTU Stadi | ||||||||||
28 | Janica Nieminen | 2005 | 22.85 | |||||||
Hyvinkn Uimaseura | ||||||||||
29 | Ada Oila | 2005 | 22.90 | |||||||
Vanders | ||||||||||
30 | Siiri Vesanen | 2004 | 23.23 | |||||||
Vanders | ||||||||||
31 | Emmi Ervasti | 2004 | 23.81 | |||||||
Vanders | ||||||||||
32 | Nella Saarela | 2005 | 23.83 | |||||||
HTU Stadi | ||||||||||
33 | Ada Forsman | 2005 | 23.92 | |||||||
Vanders | ||||||||||
34 | Ella Trebs | 2005 | 24.27 | |||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
35 | Karoliina Peltonen | 2005 | 24.71 | |||||||
Vanders | ||||||||||
36 | Sandra Ehrenpreis | 2005 | 25.03 | |||||||
Vanders | ||||||||||
37 | Minja Peltonen | 2005 | 27.60 | |||||||
Vanders | ||||||||||
38 | Aino Soininen | 2005 | 27.62 | |||||||
HTU Stadi | ||||||||||
39 | Melek Tekbas | 2004 | 27.65 | |||||||
Vanders | ||||||||||
40 | Siiri Palonen | 2005 | 28.25 | |||||||
HTU Stadi | ||||||||||
41 | Anni Mkinen | 2007 | 38.69 | |||||||
Vanders | ||||||||||
Laji 1, 25m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Taru Jokipii | 2002 | 14.84 | |||||||
Vanders | ||||||||||
2 | Sara Virtanen | 2002 | 15.00 | |||||||
Swimming Jyvskyl | ||||||||||
3 | Emilia Lyyra | 2003 | 15.07 | |||||||
Vanders | ||||||||||
4 | Noona Rantanen | 2002 | 15.79 | |||||||
Vanders | ||||||||||
5 | Taru Vannas | 2003 | 15.84 | |||||||
Vanders | ||||||||||
6 | Edla Wuori | 2003 | 15.88 | |||||||
Swimming Club Nurmijrvi | ||||||||||
7 | Siiri Reiniluoto | 2003 | 15.95 | |||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
8 | Ella Pitkkangas | 2003 | 16.02 | |||||||
Vanders | ||||||||||
9 | Iina von Schrowe | 2003 | 16.12 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Saga Lindeberg | 2002 | 16.29 | |||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
11 | Ellen Strandberg | 2002 | 16.42 | |||||||
Vanders | ||||||||||
12 | Stefania Pavlidi | 2003 | 16.59 | |||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
13 | Lotta Heinimki | 2003 | 16.66 | |||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
14 | Stella Freysttter | 2003 | 16.79 | |||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
15 | Tiia Kuisma | 2003 | 17.33 | |||||||
Hyvinkn Uimaseura | ||||||||||
16 | Emmi Partanen | 2003 | 17.36 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
17 | Raita Sandberg | 2002 | 17.48 | |||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
18 | Sini Aarnivuo | 2003 | 18.11 | |||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
19 | Diana Seiger | 2003 | 18.18 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
20 | Susanna Kuisma | 2003 | 18.32 | |||||||
Hyvinkn Uimaseura | ||||||||||
21 | Henna Saarela | 2002 | 18.78 | |||||||
HTU Stadi | ||||||||||
22 | Jane Mnttri | 2003 | 19.06 | |||||||
Vanders | ||||||||||
23 | Annika Alanen | 2003 | 19.38 | |||||||
HTU Stadi | ||||||||||
24 | Lilly Fitzpatrick | 2003 | 20.38 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Julia Huovinen | 2002 | DSQ | |||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
Laji 1, 25m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Marlene Niemi | 1992 | 12.08 | |||||||
Swimming Jyvskyl | ||||||||||
2 | Kia Purhonen | 1998 | 13.71 | |||||||
Vanders | ||||||||||
3 | Iiris Himanto | 2001 | 14.09 | |||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
4 | Jenni Rantanen | 2001 | 14.20 | |||||||
HTU Stadi | ||||||||||
5 | Lotta Koskinen | 1974 | 14.27 | |||||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
6 | Katri Pyhlt | 2000 | 14.42 | |||||||
Swimming Club Nurmijrvi | ||||||||||
7 | Emma Koiranen | 2001 | 14.77 | |||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
8 | Wilma Engstrm | 2001 | 15.51 | |||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
9 | Hertta Pieniniemi | 1998 | 15.75 | |||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
10 | Roosa Rintala | 2001 | 15.77 | |||||||
Vanders | ||||||||||
11 | Mariam Bentlib | 2001 | 16.13 | |||||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
12 | Enni Kanerva | 2000 | 16.16 | |||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
13 | Yasmin Laouari | 2001 | 16.33 | |||||||
Vanders | ||||||||||
14 | Emmi Kapanen | 2001 | 16.55 | |||||||
Ekens Simsllskap | ||||||||||
15 | Isabella Forsskhl | 2001 | 16.87 | |||||||
Ekens Simsllskap | ||||||||||
16 | Theresa Forsskhl | 2001 | 17.18 | |||||||
Ekens Simsllskap | ||||||||||
17 | Iida Honkanen | 2001 | 17.47 | |||||||
HTU Stadi | ||||||||||
18 | Ella Hrkk | 2001 | 17.91 | |||||||
Vanders | ||||||||||
19 | Siiri Torniainen | 2001 | 17.96 | |||||||
HTU Stadi | ||||||||||
20 | Aino Vepslinen | 2001 | 19.79 | |||||||
HTU Stadi | ||||||||||
Tekij: WinGrodan 1.22.16 | Tulostuspivmr | 08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa | Tulostusaika | 10:29 |