Resultater for Jätkänkynttiläuinnit
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Jätkämkynttiläuinnoit |
|
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
11:03 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m VU P-8,10,12,14,16,M, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Otso Jylkkä |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
46.61 |
|
2 |
Weeti Niemi |
2006 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
48.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m VU P-8,10,12,14,16,M, Loppukilpailut 9 - 10 v |
|
Laji 6, 50m VU P-8,10,12,14,16,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Renat Kuzmin |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
28.51 |
|
2 |
Kirill Polikanov |
2002 |
Poliarnye Zori |
|
|
|
|
|
32.22 |
|
3 |
Yaroslav Kotov |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
32.39 |
|
4 |
Julius Kuitunen |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
32.95 |
|
5 |
Jaakko Hietikko |
2002 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
34.21 |
|
6 |
Veeti Taimisto |
2002 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
34.22 |
|
7 |
Olli-pekka Pietarila |
2003 |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
35.12 |
|
8 |
Oliver Kela |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
35.74 |
|
9 |
Maxim Avramenko |
2002 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
35.92 |
|
10 |
Väinö-Pekka Niemelä |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
36.44 |
|
11 |
Kasper Lytz |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
36.68 |
|
12 |
Ville Korpilähde |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
36.81 |
|
13 |
Tudor Ratiu |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
37.00 |
|
14 |
Matvei Kovrizhnykh |
2003 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
37.06 |
|
15 |
Zahar Derugin |
2003 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
40.16 |
|
16 |
Juho Junttila |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
40.46 |
|
17 |
Roope Pesälä |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
41.44 |
|
18 |
Leevi Sipilä |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
41.77 |
|
19 |
Eemeli Korhonen |
2003 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
|
|
|
42.09 |
|
20 |
Olli Halvari |
2002 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
43.34 |
|
- |
Karlo Kilpinen |
2003 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m VU P-8,10,12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 6, 50m VU P-8,10,12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kosti Kaaresvirta |
1999 |
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
27.94 |
|
2 |
Aleksey Schipcov |
1999 |
Murmansk region, Apatity |
|
|
|
|
|
28.39 |
|
3 |
Joona Korhonen |
1999 |
Swimming Club Vuokatti |
|
|
|
|
|
29.96 |
|
4 |
Eemil Kaipainen |
1999 |
Kajaanin Uimaseura |
|
|
|
|
|
32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 50m VU P-8,10,12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 |
Tulostuspäivämäärä |
08 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
11:03 |
|