Tulokset UGP 2 / Trandoppet Sprint
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Resultat Gren 1 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 1 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
10:12 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Frisim Herrar, Finaler 16 - 18 år |
|
Gren 1, 100m Frisim Herrar, Finaler 15 år |
|
Gren 1, 100m Frisim Herrar, Finaler 14 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
|
|
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Simon Svedberg |
2001 |
Falköpings Simsällskap |
|
29.55 |
|
|
|
1:01.67 |
|
2 |
Balint Kis |
2001 |
Trollhättans Simsällskap |
|
31.60 |
|
|
|
1:06.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Frisim Herrar, Finaler 13 år och yngre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
10:12 |
|
Resultat Gren 2 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 2 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
11:07 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 800m Frisim Damer, Finaler 16 - 18 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
100m |
200m |
300m |
400m |
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Matilda Larm |
1999 |
Simklubben Götene |
|
1:13.51 |
2:31.73 |
3:50.14 |
5:08.95 |
10:16.72 |
|
|
|
|
|
|
6:27.56 |
7:46.03 |
9:04.97 |
|
|
|
2 |
Elin Andersson |
1999 |
Simklubben Götene |
|
1:18.17 |
2:44.49 |
4:12.13 |
5:41.90 |
11:43.88 |
|
|
|
|
|
|
7:10.44 |
8:42.30 |
10:13.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 800m Frisim Damer, Finaler 15 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
100m |
200m |
300m |
400m |
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Elin Lokrantz |
2000 |
Trollhättans Simsällskap |
|
1:13.27 |
2:31.23 |
3:50.03 |
5:08.83 |
10:16.05 |
|
|
|
|
|
|
6:26.88 |
7:45.16 |
9:03.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 800m Frisim Damer, Finaler 14 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
100m |
200m |
300m |
400m |
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Vera Emanuelsson Fransson |
2001 |
Billingens Simklubb |
|
1:13.16 |
2:32.47 |
3:52.95 |
5:16.36 |
10:42.14 |
|
|
|
|
|
|
6:38.10 |
8:01.18 |
9:24.44 |
|
|
|
2 |
Matilda Torén |
2001 |
Lidköpings Gymnastik o SS |
|
1:17.24 |
2:44.58 |
4:12.36 |
5:40.08 |
11:26.05 |
|
|
|
|
|
|
7:08.04 |
8:36.74 |
10:03.04 |
|
|
|
3 |
Alma Winberg |
2001 |
Falköpings Simsällskap |
|
1:21.25 |
2:50.80 |
4:21.08 |
5:52.25 |
11:51.13 |
|
|
|
|
|
|
7:23.95 |
8:56.16 |
10:26.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 800m Frisim Damer, Finaler 13 år och yngre |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
100m |
200m |
300m |
400m |
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Trine Forss |
2003 |
Billingens Simklubb |
|
1:13.61 |
2:37.67 |
4:03.46 |
5:29.98 |
11:05.59 |
|
|
|
|
|
|
6:56.02 |
8:22.63 |
9:47.74 |
|
|
|
2 |
Hilja Schimmel |
2003 |
Billingens Simklubb |
|
1:17.32 |
2:41.13 |
4:07.77 |
5:34.94 |
11:09.01 |
|
|
|
|
|
|
6:58.73 |
8:24.89 |
9:50.59 |
|
|
|
3 |
Tilda Hellström |
2002 |
Trollhättans Simsällskap |
|
1:19.90 |
2:50.41 |
4:22.45 |
5:50.12 |
11:41.24 |
|
|
|
|
|
|
7:19.63 |
8:49.12 |
10:18.02 |
|
|
|
4 |
Sofia Henningsson |
2004 |
Karlsborgs Simklubb |
|
1:18.43 |
2:45.91 |
4:15.59 |
5:46.83 |
11:44.23 |
|
|
|
|
|
|
7:18.54 |
8:49.07 |
10:20.55 |
|
|
|
5 |
Izabella Thompson |
2003 |
Trollhättans Simsällskap |
|
1:26.95 |
3:09.31 |
4:52.87 |
6:36.71 |
13:28.14 |
|
|
|
|
|
|
8:21.86 |
10:06.67 |
11:48.96 |
|
|
|
6 |
Julia Eklund |
2002 |
Trollhättans Simsällskap |
|
1:33.44 |
3:17.09 |
5:03.91 |
8:35.16 |
13:49.36 |
Mellantidsproblem |
|
|
|
|
|
10:22.18 |
12:07.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
11:07 |
|
Resultat Gren 4 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 4 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
12:03 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 100m Fjärilsim Damer, Finaler 16 - 18 år |
|
Gren 4, 100m Fjärilsim Damer, Finaler 14 år |
|
Gren 4, 100m Fjärilsim Damer, Finaler 13 år och yngre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
12:03 |
|
Resultat Gren 5 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 5 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
13:47 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 200m Ryggsim Damer, Finaler 16 - 18 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
100m |
150m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Matilda Larm |
1999 |
Simklubben Götene |
|
37.59 |
1:19.36 |
2:03.43 |
|
2:44.49 |
|
2 |
Louise Hallkvist |
1999 |
Simklubben Alingsås |
|
39.09 |
1:21.38 |
2:04.29 |
|
2:45.82 |
|
3 |
Fanny Johansson |
1999 |
Falköpings Simsällskap |
|
37.61 |
1:21.29 |
2:05.46 |
|
2:48.73 |
|
4 |
Amanda Johansson |
1997 |
Trollhättans Simsällskap |
|
42.18 |
1:27.09 |
2:13.03 |
|
2:57.99 |
|
5 |
Hanna Gertsson |
1999 |
Skövde Simsällskap |
|
42.06 |
1:27.51 |
2:13.75 |
|
2:58.38 |
|
6 |
Julia Andersson Hult |
1998 |
Simklubben Götene |
|
42.24 |
1:28.79 |
2:16.90 |
|
3:02.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 200m Ryggsim Damer, Finaler 15 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
100m |
150m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nellie Andersson |
2000 |
Simklubben 1970 |
|
35.71 |
1:16.08 |
1:58.30 |
|
2:39.14 |
|
2 |
Kajsa Svensson |
2000 |
Trollhättans Simsällskap |
|
38.01 |
1:20.84 |
2:04.90 |
|
2:48.56 |
|
3 |
Alice Nordkvist |
2000 |
Mariestads Simsällskap |
|
41.69 |
1:26.66 |
2:12.69 |
|
2:57.73 |
|
4 |
Emilia Eliaesson |
2000 |
Varabygdens Simsällskap |
|
43.02 |
1:31.18 |
2:21.21 |
|
3:09.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 200m Ryggsim Damer, Finaler 14 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
100m |
150m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Vera Emanuelsson Fransson |
2001 |
Billingens Simklubb |
|
37.91 |
1:19.37 |
2:01.77 |
|
2:42.04 |
|
2 |
Ebba Olsson |
2001 |
Mariestads Simsällskap |
|
39.91 |
1:23.76 |
2:06.45 |
|
2:47.65 |
|
3 |
Klara Hasslin |
2001 |
Trollhättans Simsällskap |
|
42.35 |
1:27.87 |
2:13.36 |
|
2:58.28 |
|
4 |
Lotta Rubensson |
2001 |
Simklubben 1970 |
|
|
1:32.97 |
2:21.97 |
|
3:07.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 200m Ryggsim Damer, Finaler 13 år och yngre |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
100m |
150m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Trine Forss |
2003 |
Billingens Simklubb |
|
36.83 |
1:17.78 |
2:01.98 |
|
2:42.16 |
|
2 |
Tilda Hellström |
2002 |
Trollhättans Simsällskap |
|
41.66 |
1:26.78 |
2:13.62 |
|
2:56.10 |
|
3 |
Ellen Roslund |
2003 |
Karlsborgs Simklubb |
|
46.23 |
1:35.30 |
2:23.84 |
|
3:08.79 |
|
4 |
Linnea Andersson |
2003 |
Simklubben 1970 |
|
|
1:36.63 |
2:27.05 |
|
3:13.28 |
|
5 |
Julia Eklund |
2002 |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
1:44.59 |
2:41.54 |
|
3:34.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
13:47 |
|
Resultat Gren 6 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 6 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
14:02 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 16 - 18 år |
|
Gren 6, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 15 år |
|
Gren 6, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 14 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
|
|
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Simon Svedberg |
2001 |
Falköpings Simsällskap |
|
36.07 |
|
|
|
1:12.36 |
|
2 |
Balint Kis |
2001 |
Trollhättans Simsällskap |
|
36.10 |
|
|
|
1:13.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 13 år och yngre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
14:02 |
|
Resultat Gren 7 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 7 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
14:49 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 200m Frisim Damer, Finaler 16 - 18 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
100m |
150m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Louise Näslund |
1997 |
Lidköpings Gymnastik o SS |
|
30.71 |
1:03.31 |
1:37.11 |
|
2:10.23 |
|
2 |
Matilda Larm |
1999 |
Simklubben Götene |
|
33.36 |
1:09.99 |
1:47.70 |
|
2:23.42 |
|
3 |
Lovisa Faarinen |
1999 |
Trollhättans Simsällskap |
|
32.98 |
1:09.90 |
1:47.75 |
|
2:24.24 |
|
4 |
Louise Hallkvist |
1999 |
Simklubben Alingsås |
|
33.13 |
1:10.31 |
1:48.14 |
|
2:24.45 |
|
5 |
Julia Larsson |
1998 |
Åsundens Simsällskap |
|
33.96 |
1:13.21 |
1:53.76 |
|
2:29.81 |
|
6 |
Elin Andersson |
1999 |
Simklubben Götene |
|
35.67 |
1:15.95 |
1:58.03 |
|
2:39.00 |
|
7 |
Julia Andersson Hult |
1998 |
Simklubben Götene |
|
37.98 |
1:20.80 |
2:05.26 |
|
2:48.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 200m Frisim Damer, Finaler 15 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
100m |
150m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Elin Lokrantz |
2000 |
Trollhättans Simsällskap |
|
31.97 |
1:07.26 |
1:43.72 |
|
2:19.42 |
|
2 |
Kajsa Svensson |
2000 |
Trollhättans Simsällskap |
|
34.01 |
1:11.24 |
1:49.72 |
|
2:28.65 |
|
3 |
Nellie Andersson |
2000 |
Simklubben 1970 |
|
34.47 |
1:13.32 |
1:54.82 |
|
2:35.83 |
|
4 |
Alice Nordkvist |
2000 |
Mariestads Simsällskap |
|
35.48 |
1:15.91 |
1:57.70 |
|
2:39.15 |
|
5 |
Emilia Eliaesson |
2000 |
Varabygdens Simsällskap |
|
37.01 |
1:19.87 |
2:04.54 |
|
2:46.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 200m Frisim Damer, Finaler 14 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
100m |
150m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Vera Emanuelsson Fransson |
2001 |
Billingens Simklubb |
|
33.23 |
1:10.74 |
1:49.12 |
|
2:23.54 |
|
2 |
Ebba Olsson |
2001 |
Mariestads Simsällskap |
|
33.79 |
1:11.00 |
1:48.86 |
|
2:23.95 |
|
3 |
Francesca Clark |
2001 |
Åsundens Simsällskap |
|
34.99 |
1:13.73 |
1:53.29 |
|
2:31.20 |
|
4 |
Klara Hasslin |
2001 |
Trollhättans Simsällskap |
|
33.27 |
1:11.33 |
1:51.34 |
|
2:31.76 |
|
5 |
Matilda Torén |
2001 |
Lidköpings Gymnastik o SS |
|
35.01 |
1:14.40 |
1:54.68 |
|
2:33.07 |
|
6 |
Matilda Stenberg |
2001 |
Simklubben 1970 |
|
34.47 |
1:13.12 |
1:54.22 |
|
2:33.65 |
|
7 |
Alma Winberg |
2001 |
Falköpings Simsällskap |
|
36.46 |
1:17.85 |
2:00.18 |
|
2:40.02 |
|
8 |
Lotta Rubensson |
2001 |
Simklubben 1970 |
|
38.47 |
1:20.68 |
2:02.94 |
|
2:43.33 |
|
9 |
Annie Jansson |
2001 |
Varabygdens Simsällskap |
|
39.15 |
1:22.36 |
2:07.05 |
|
2:50.23 |
|
10 |
Emelie Gunnarsson |
2001 |
Falköpings Simsällskap |
|
37.53 |
1:19.93 |
2:06.09 |
|
2:51.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 200m Frisim Damer, Finaler 13 år och yngre |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
100m |
150m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Hilja Schimmel |
2003 |
Billingens Simklubb |
|
33.27 |
1:10.24 |
1:48.84 |
|
2:25.69 |
|
2 |
Trine Forss |
2003 |
Billingens Simklubb |
|
33.69 |
1:11.82 |
1:51.12 |
|
2:30.52 |
|
3 |
Sofia Henningsson |
2004 |
Karlsborgs Simklubb |
|
36.57 |
1:16.97 |
1:59.45 |
|
2:39.43 |
|
4 |
Tilda Hellström |
2002 |
Trollhättans Simsällskap |
|
36.87 |
1:19.52 |
2:02.89 |
|
2:43.67 |
|
5 |
Chloé Laatikainen-Potts |
2002 |
Trollhättans Simsällskap |
|
41.08 |
1:24.87 |
2:10.31 |
|
2:52.53 |
|
6 |
Ellen Roslund |
2003 |
Karlsborgs Simklubb |
|
39.39 |
1:25.45 |
2:10.87 |
|
2:53.16 |
|
7 |
Hanna Karlsson |
2003 |
Billingens Simklubb |
|
42.23 |
1:33.87 |
2:27.28 |
|
3:18.22 |
|
8 |
Lithea Kottusch |
2003 |
Trollhättans Simsällskap |
|
45.74 |
1:40.49 |
2:33.21 |
|
3:24.25 |
|
9 |
Maja Fredriksson |
2004 |
Karlsborgs Simklubb |
|
46.81 |
1:40.88 |
2:35.83 |
|
3:24.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
14:49 |
|
Resultat Gren 8 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 8 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
15:15 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Medley Herrar, Finaler 16 - 18 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
100m |
150m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jesper Eriksson |
1999 |
Trollhättans Simsällskap |
|
33.72 |
1:17.59 |
2:02.96 |
|
2:38.71 |
|
2 |
Ludvig Sohlberg |
1999 |
Simklubben Götene |
|
35.27 |
1:18.11 |
2:04.79 |
|
2:39.86 |
|
3 |
Jesper Lövgren |
1999 |
Simklubben Götene |
|
37.52 |
1:18.30 |
2:06.63 |
|
2:42.32 |
|
4 |
Carl Schiller |
1997 |
Billingens Simklubb |
|
35.29 |
1:17.35 |
2:06.21 |
|
2:42.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Medley Herrar, Finaler 15 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
100m |
150m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Axel Gustavsson |
2000 |
Simklubben Götene |
|
34.85 |
1:21.01 |
2:08.61 |
|
2:44.87 |
|
2 |
Hampus Johannesson |
2000 |
Trollhättans Simsällskap |
|
36.04 |
1:22.88 |
2:10.26 |
|
2:47.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Medley Herrar, Finaler 14 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
100m |
150m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Balint Kis |
2001 |
Trollhättans Simsällskap |
|
36.24 |
1:18.65 |
2:10.56 |
|
2:47.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Medley Herrar, Finaler 13 år och yngre |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
100m |
150m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Charlie Tranberg |
2002 |
Trollhättans Simsällskap |
|
35.91 |
1:20.29 |
2:12.28 |
|
2:47.07 |
|
- |
Jacob Helm |
2002 |
Skara Simsällskap |
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
15:15 |
|
Resultat Gren 9 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 9 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
15:45 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 400m Medley Damer, Finaler 14 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
100m |
200m |
300m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Matilda Torén |
2001 |
Lidköpings Gymnastik o SS |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 400m Medley Damer, Finaler 13 år och yngre |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
100m |
200m |
300m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Hilja Schimmel |
2003 |
Billingens Simklubb |
|
1:24.54 |
2:59.09 |
4:35.73 |
|
5:53.49 |
|
2 |
Sofia Henningsson |
2004 |
Karlsborgs Simklubb |
|
2:32.89 |
4:18.40 |
5:55.14 |
|
6:35.52 |
|
3 |
Ellen Roslund |
2003 |
Karlsborgs Simklubb |
|
1:47.09 |
3:26.74 |
5:17.76 |
|
6:40.63 |
|
4 |
Izabella Thompson |
2003 |
Trollhättans Simsällskap |
|
1:50.96 |
3:39.00 |
5:45.87 |
|
7:26.03 |
|
5 |
Julia Eklund |
2002 |
Trollhättans Simsällskap |
|
1:54.02 |
4:49.57 |
6:44.12 |
|
7:31.07 |
|
- |
Chloé Laatikainen-Potts |
2002 |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
15:45 |
|
Resultat Gren 10 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 10 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
09:18 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m Bröstsim Damer, Finaler 16 - 18 år |
|
Gren 10, 100m Bröstsim Damer, Finaler 15 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
|
|
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Alice Nordkvist |
2000 |
Mariestads Simsällskap |
|
44.10 |
|
|
|
1:35.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m Bröstsim Damer, Finaler 14 år |
|
Gren 10, 100m Bröstsim Damer, Finaler 13 år och yngre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
09:18 |
|
Resultat Gren 11 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 11 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
09:35 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 200m Bröstsim Herrar, Finaler 16 - 18 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
100m |
150m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ludvig Sohlberg |
1999 |
Simklubben Götene |
|
39.92 |
1:28.36 |
2:17.88 |
|
3:06.35 |
|
2 |
Carl Lund |
1999 |
Varabygdens Simsällskap |
|
44.16 |
1:35.30 |
2:29.65 |
|
3:23.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 200m Bröstsim Herrar, Finaler 15 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
100m |
150m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Axel Gustavsson |
2000 |
Simklubben Götene |
|
38.97 |
1:24.02 |
2:10.94 |
|
2:58.48 |
|
2 |
Hampus Johannesson |
2000 |
Trollhättans Simsällskap |
|
40.02 |
1:25.31 |
2:13.70 |
|
3:00.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 200m Bröstsim Herrar, Finaler 14 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
100m |
150m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Balint Kis |
2001 |
Trollhättans Simsällskap |
|
42.33 |
1:32.22 |
2:25.05 |
|
3:17.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
09:35 |
|
Resultat Gren 12 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 12 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
11:10 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 400m Frisim Damer, Finaler 16 - 18 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
100m |
200m |
300m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Matilda Larm |
1999 |
Simklubben Götene |
|
1:12.15 |
2:29.21 |
3:45.82 |
|
4:57.26 |
|
2 |
Julia Larsson |
1998 |
Åsundens Simsällskap |
|
1:54.28 |
3:15.06 |
4:37.08 |
|
5:15.29 |
|
3 |
Elin Andersson |
1999 |
Simklubben Götene |
|
1:18.79 |
2:45.89 |
4:13.68 |
|
5:40.87 |
|
4 |
Julia Andersson Hult |
1998 |
Simklubben Götene |
|
1:24.19 |
2:56.30 |
4:29.28 |
|
5:59.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 400m Frisim Damer, Finaler 15 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
100m |
200m |
300m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Elin Lokrantz |
2000 |
Trollhättans Simsällskap |
|
1:12.41 |
2:29.94 |
3:46.74 |
|
5:00.46 |
|
2 |
Alice Nordkvist |
2000 |
Mariestads Simsällskap |
|
1:17.49 |
2:43.35 |
4:10.74 |
|
5:36.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 400m Frisim Damer, Finaler 14 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
100m |
200m |
300m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ebba Olsson |
2001 |
Mariestads Simsällskap |
|
1:11.74 |
2:28.67 |
3:45.84 |
|
5:01.37 |
|
2 |
Annie Lätt |
2001 |
Trollhättans Simsällskap |
|
1:12.37 |
2:30.23 |
3:47.61 |
|
5:04.06 |
|
3 |
Vera Emanuelsson Fransson |
2001 |
Billingens Simklubb |
|
1:09.99 |
2:28.19 |
3:45.81 |
|
5:05.74 |
|
4 |
Francesca Clark |
2001 |
Åsundens Simsällskap |
|
1:12.86 |
2:32.50 |
3:52.38 |
|
5:10.65 |
|
5 |
Klara Hasslin |
2001 |
Trollhättans Simsällskap |
|
1:16.04 |
2:40.92 |
4:06.37 |
|
5:29.47 |
|
6 |
Alma Winberg |
2001 |
Falköpings Simsällskap |
|
1:22.26 |
2:51.23 |
4:20.27 |
|
5:43.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 400m Frisim Damer, Finaler 13 år och yngre |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
100m |
200m |
300m |
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Hilja Schimmel |
2003 |
Billingens Simklubb |
|
1:13.71 |
2:33.91 |
3:55.79 |
|
5:14.53 |
|
2 |
Trine Forss |
2003 |
Billingens Simklubb |
|
1:13.96 |
2:37.01 |
3:59.85 |
|
5:20.32 |
|
3 |
Sofia Henningsson |
2004 |
Karlsborgs Simklubb |
|
1:18.18 |
2:46.56 |
4:15.35 |
|
5:40.33 |
|
4 |
Tilda Hellström |
2002 |
Trollhättans Simsällskap |
|
1:19.95 |
2:47.88 |
4:18.17 |
|
5:44.74 |
|
5 |
Chloé Laatikainen-Potts |
2002 |
Trollhättans Simsällskap |
|
1:23.03 |
2:56.19 |
4:30.27 |
|
6:00.16 |
|
6 |
Izabella Thompson |
2003 |
Trollhättans Simsällskap |
|
2:22.67 |
4:04.94 |
5:46.42 |
|
6:33.05 |
|
7 |
Hanna Karlsson |
2003 |
Billingens Simklubb |
|
1:34.47 |
3:16.49 |
5:00.30 |
|
6:39.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
11:10 |
|
Resultat Gren 13 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 13 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
11:11 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 1500m Frisim Herrar, Finaler 16 - 18 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
100m |
200m |
300m |
400m |
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
500m |
600m |
700m |
800m |
|
|
|
|
|
|
|
900m |
1000m |
1100m |
1200m |
|
|
|
|
|
|
|
1300m |
1400m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jesper Lövgren |
1999 |
Simklubben Götene |
|
1:10.65 |
2:30.18 |
3:50.25 |
5:10.26 |
19:55.45 |
|
|
|
|
|
|
6:30.39 |
7:49.95 |
9:10.93 |
10:31.55 |
|
|
|
|
|
|
|
11:52.60 |
13:14.06 |
14:35.36 |
15:56.16 |
|
|
|
|
|
|
|
17:17.57 |
18:38.44 |
|
|
|
|
2 |
Viktor Johansson |
1998 |
Falköpings Simsällskap |
|
1:14.40 |
2:36.06 |
4:01.29 |
5:27.96 |
21:15.16 |
|
|
|
|
|
|
6:55.50 |
8:22.91 |
9:50.88 |
11:17.62 |
|
|
|
|
|
|
|
12:45.09 |
14:12.80 |
15:38.00 |
17:02.90 |
|
|
|
|
|
|
|
18:27.52 |
19:53.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 1500m Frisim Herrar, Finaler 15 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
100m |
200m |
300m |
400m |
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
500m |
600m |
700m |
800m |
|
|
|
|
|
|
|
900m |
1000m |
1100m |
1200m |
|
|
|
|
|
|
|
1300m |
1400m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Hampus Johannesson |
2000 |
Trollhättans Simsällskap |
|
1:10.86 |
2:27.02 |
3:42.34 |
4:59.59 |
19:04.95 |
|
|
|
|
|
|
6:17.61 |
7:35.15 |
8:51.82 |
10:09.03 |
|
|
|
|
|
|
|
11:26.21 |
12:44.15 |
14:00.22 |
15:16.80 |
|
|
|
|
|
|
|
16:34.39 |
17:51.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 1500m Frisim Herrar, Finaler 14 år |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
100m |
200m |
300m |
400m |
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
500m |
600m |
700m |
800m |
|
|
|
|
|
|
|
900m |
1000m |
1100m |
1200m |
|
|
|
|
|
|
|
1300m |
1400m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ted Niklasson |
2001 |
Karlsborgs Simklubb |
|
1:07.73 |
2:24.70 |
3:45.03 |
5:06.74 |
20:24.29 |
|
|
|
|
|
|
6:28.95 |
7:50.43 |
9:12.58 |
10:35.60 |
|
|
|
|
|
|
|
11:58.31 |
13:22.39 |
14:46.94 |
16:11.88 |
|
|
|
|
|
|
|
17:36.62 |
19:01.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
11:11 |
|
Resultat Gren 14 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 14 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
10:32 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 25m Bröstsim Damer yngre, Finaler 0 år och äldre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
10:32 |
|
Resultat Gren 15 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 15 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
10:34 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 50m Bröstsim Herrar äldre, Finaler 0 år och äldre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
10:34 |
|
Resultat Gren 16 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 16 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
11:09 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 25m Bröstsim Herrar yngre, Finaler 0 år och äldre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
11:09 |
|
Resultat Gren 17 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 17 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
11:19 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Bröstsim Damer äldre, Finaler 0 år och äldre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
11:19 |
|
Resultat Gren 18 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 18 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
11:51 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 25m Ryggsim Damer yngre, Finaler 0 år och äldre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
11:51 |
|
Resultat Gren 19 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 19 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
11:54 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 50m Ryggsim Herrar äldre, Finaler 0 år och äldre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
11:54 |
|
Resultat Gren 20 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 20 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
12:13 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 25m Ryggsim Herrar yngre, Finaler 0 år och äldre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
12:13 |
|
Resultat Gren 21 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 21 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
12:14 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 50m Ryggsim Damer äldre, Finaler 0 år och äldre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
12:14 |
|
Resultat Gren 22 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 22 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
13:52 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 50m Fjärilsim Herrar äldr, Finaler 0 år och äldre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
13:52 |
|
Resultat Gren 23 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 23 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
13:56 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 25m Fjärilsim Damer yngre, Finaler 0 år och äldre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
13:56 |
|
Resultat Gren 24 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 24 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
14:08 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 50m Fjärilsim Damer äldre, Finaler 0 år och äldre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
14:08 |
|
Resultat Gren 25 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 25 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
14:10 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 25m Fjärilsim Herrar yngr, Finaler 0 år och äldre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
14:10 |
|
Resultat Gren 26 (Försök) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 26 (Försök) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
14:58 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 25m Frisim Damer yngre, Försök 0 år och äldre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
14:58 |
|
Resultat Gren 26 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 26 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
09:58 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 25m Frisim Damer yngre, Finaler 0 år och äldre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
09:58 |
|
Resultat Gren 27 (Försök) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 27 (Försök) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
15:04 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 50m Frisim Herrar äldre, Försök 0 år och äldre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
15:04 |
|
Resultat Gren 27 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 27 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
10:01 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 50m Frisim Herrar äldre, Finaler 0 år och äldre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
10:01 |
|
Resultat Gren 28 (Försök) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 28 (Försök) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
15:22 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 28, 50m Frisim Damer äldre, Försök 0 år och äldre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
15:22 |
|
Resultat Gren 28 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 28 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
10:04 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 28, 50m Frisim Damer äldre, Finaler 0 år och äldre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
10:04 |
|
Resultat Gren 29 (Försök) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 29 (Försök) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
15:45 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 29, 25m Frisim Herrar yngre, Försök 0 år och äldre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
15:45 |
|
Resultat Gren 29 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 29 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
10:08 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 29, 25m Frisim Herrar yngre, Finaler 0 år och äldre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
10:08 |
|
Resultat Gren 30 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 30 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
09:18 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 30, 100m Medley Herrar äldre, Finaler 0 år och äldre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
09:18 |
|
Resultat Gren 31 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 31 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
09:34 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 31, 100m Medley Damer äldre, Finaler 0 år och äldre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
09:34 |
|
Resultat Gren 32 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 32 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
09:36 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 32, 100m Medley Damer yngre, Finaler 0 år och äldre |
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
09:36 |
|
Resultat Gren 33 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 33 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider |
|
|
Tävling |
UGP 2 / Trandoppet sprint |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Falköping |
|
Utskriftstid |
09:19 |
|
|
Arrangör |
Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
|
|
Gren 33, 100m Medley Herrar yngre, Finaler 0 år och äldre |
|
Plac. |
Namn |
Född |
Förening |
|
50m |
|
|
|
Tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Henrik Kraemer |
2005 |
Lidköpings Gymnastik o SS |
|
|
|
|
|
1:40.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
09:19 |
|