2021-01-20   05:14:50
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Resultat för UGP 2 / Trandoppet Sprint

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Resultat Gren 17 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 17 (Finaler) - Per åldersgrupp med mellantider 
 
  Tävling  UGP 2 / Trandoppet sprint    Utskriftsdatum  07 mars 2015   
  Tävlingsort  Falköping    Utskriftstid  11:19   
  Arrangör  Falköpings Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  07 mars 2015         
 
 
Gren 17, 50m Bröstsim Damer äldre, Finaler 0 år och äldre 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Matilda Stenberg  2001  Simklubben 1970            39.42   
Amanda Johansson  1997  Trollhättans Simsällskap            39.62   
Fanny Johansson  1999  Falköpings Simsällskap            39.64   
Lovisa Faarinen  1999  Trollhättans Simsällskap            39.91   
Elinor Pettersson  1991  Varabygdens Simsällskap            40.08   
Matilda Torén  2001  Lidköpings Gymnastik o SS            41.23   
Louise Hallkvist  1999  Simklubben Alingsås            41.82   
Hanna Gertsson  1999  Skövde Simsällskap            42.83   
Emilia Eliaesson  2000  Varabygdens Simsällskap            43.35   
10  Lithea Kottusch  2003  Trollhättans Simsällskap            43.77   
11  Annie Jansson  2001  Varabygdens Simsällskap            43.84   
12  Ida Johansson  2002  Falköpings Simsällskap            45.28   
13  Hanna Björkman  2001  Falköpings Simsällskap            45.79   
14  Hanna Karlsson  2003  Billingens Simklubb            46.09   
15  Amanda Torén  2003  Lidköpings Gymnastik o SS            46.18   
16  Moa Alsiö  2001  Falköpings Simsällskap            46.71   
17  Emelie Gunnarsson  2001  Falköpings Simsällskap            46.99   
18  Alva Eriksson  2002  Falköpings Simsällskap            49.61   
19  Frida Wernmyr  2002  Falköpings Simsällskap            50.23   
20  Disa Sixtensson  2003  Lidköpings Gymnastik o SS            50.34   
21  Saga Svantesson  2002  Varabygdens Simsällskap            50.70   
22  Linnea Andersson  2003  Simklubben 1970            53.66   
23  Josefine Stensson  2003  Falköpings Simsällskap            54.67   
24  Madeleine Lindahl  2001  Skara Simsällskap            55.78   
25  Emily Jansson  2003  Falköpings Simsällskap            56.11   
26  Julia Wernmyr  2003  Falköpings Simsällskap            1:01.67   
Alice Johansson  2002  Varabygdens Simsällskap            DSQ   
Ellen Roslund  2003  Karlsborgs Simklubb            DSQ   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  07 mars 2015 
Licensierad till: Simklubben Götene  Utskriftstid  11:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner