Resultat för Høststævne VI39
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Resultat Løb 15 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Høststævne | Udskriftsdato | 03 oktober 2015 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 16:13 | |||
Arrangør | VI39 Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 03 oktober 2015 |
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2002-2002 |
Sponsor: Spisestedet Mosen |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | ||||||||||
1 | Zara Wendel | 2002 | 37.92 | 1:24.35 | ||||||
Odsherred Svømmeklub | ||||||||||
2 | Mathilde Schrøder | 2002 | 39.77 | 1:26.73 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
3 | Sille Mundt | 2002 | 41.56 | 1:26.88 | ||||||
Værløse Svømmeklub | ||||||||||
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2003-2003 |
Sponsor: Spisestedet Mosen |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | ||||||||||
1 | Caroline Veggerby | 2003 | 36.11 | 1:18.82 | ||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
2 | Mia Mørk Kuramoto | 2003 | 40.29 | 1:24.58 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
3 | Lærke Blond | 2003 | 43.93 | 1:29.30 | ||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
4 | Ulrikke Juul Søeborg | 2003 | 42.21 | 1:33.76 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
5 | Silja Østerbye | 2003 | 44.11 | 1:36.87 | ||||||
Værløse Svømmeklub | ||||||||||
6 | Emma Clausen | 2003 | 48.26 | 1:37.50 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
7 | Amalie Lester | 2003 | 49.52 | 1:41.59 | ||||||
Værløse Svømmeklub | ||||||||||
8 | Lea Bach Nielsen | 2003 | 51.10 | 1:43.23 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
- | Amalie Kolstrup-Timm | 2003 | DSQ | Ej afsl. på ryg v50m | ||||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
- | Pil Sylvander | 2003 | DSQ | Ej afsl. på ryg | ||||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2004-2004 |
Sponsor: Spisestedet Mosen |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | ||||||||||
1 | Emma Hansen | 2004 | 36.89 | 1:19.66 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | ||||||||||
2 | Roseline Løkkegaard | 2004 | 37.61 | 1:23.12 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | ||||||||||
3 | Linnea Hietala | 2004 | 40.79 | 1:27.34 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
4 | Cornelia Vâmosi | 2004 | 39.70 | 1:28.01 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
5 | Clara Hartvig-Olsen | 2004 | 43.28 | 1:30.26 | ||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
6 | Amalie Brammer Kærgaard | 2004 | 44.22 | 1:33.61 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | ||||||||||
7 | Kristine G. Skjærbæk | 2004 | 49.19 | 1:43.88 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
8 | Ulrika Paaske | 2004 | 52.15 | 1:45.43 | ||||||
Roskilde Svømning | ||||||||||
9 | Juliane Camille Mathiasen | 2004 | 53.13 | 1:47.99 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
10 | Ida Sophie Hinsch Olsen | 2004 | 55.27 | 1:53.89 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
11 | Sofie Korczak | 2004 | 57.31 | 1:57.92 | ||||||
Swim Team Tåstrup | ||||||||||
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2005-2016 |
Sponsor: Spisestedet Mosen |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | ||||||||||
1 | Caroline Villum Færch | 2005 | 44.20 | 1:30.43 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
2 | Emmely Östman Pedersen | 2005 | 48.64 | 1:41.29 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
3 | Thea Mikkelsen | 2005 | 49.79 | 1:43.68 | ||||||
Glostrup Svømme Klub | ||||||||||
4 | Mathilde Ramsgaard | 2005 | 50.31 | 1:44.11 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
5 | Dicte Laurberg Vedel | 2006 | 46.38 | 1:44.30 | ||||||
Swim Team Tåstrup | ||||||||||
6 | Esther Haudrum Larsen | 2005 | 46.44 | 1:45.58 | ||||||
Værløse Svømmeklub | ||||||||||
7 | Alma Møller-Ern | 2006 | 48.42 | 1:46.17 | ||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
8 | Kamma Rasmussen | 2006 | 54.20 | 1:52.16 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | ||||||||||
9 | Safira Vestergaard | 2005 | 56.30 | 1:54.61 | ||||||
Glostrup Svømme Klub | ||||||||||
10 | Sara Elmsted | 2006 | 52.35 | 1:55.25 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | ||||||||||
11 | Rebecca Maria Bagger | 2005 | 58.10 | 1:55.67 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
12 | Lucca Kanstrup-Clausen | 2006 | 56.86 | 1:57.18 | ||||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
13 | Helena Fogh Kronborg | 2005 | 55.25 | 1:57.38 | ||||||
Swim Team Tåstrup | ||||||||||
14 | Maria Claudia S. Hansen | 2006 | 1:00.75 | 2:02.88 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | ||||||||||
15 | Jasmine Løkkegaard | 2006 | 57.47 | 2:02.93 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | ||||||||||
16 | Camille Cueto Rasmussen | 2006 | 1:03.03 | 2:06.16 | ||||||
Swim Team Tåstrup | ||||||||||
17 | Isabella M. Madsen | 2007 | 1:01.20 | 2:06.24 | ||||||
Swim Team Tåstrup | ||||||||||
18 | Maise Trærup Tychsen | 2006 | 58.71 | 2:06.86 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | ||||||||||
19 | Victoria Xin Ai Liu Carst | 2006 | 58.71 | 2:09.90 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | ||||||||||
20 | Bianca Roos | 2006 | 1:08.11 | 2:13.07 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | ||||||||||
21 | Rebecca Ella Madsen | 2006 | 1:02.28 | 2:15.75 | ||||||
Swim Team Tåstrup | ||||||||||
22 | Sofie Ewers Stokholm | 2006 | 1:06.65 | 2:18.95 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | ||||||||||
23 | Henriette Roos | 2006 | 1:10.43 | 2:19.00 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | ||||||||||
24 | Maja Damkjær Bartels | 2006 | 1:16.94 | 2:30.86 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | ||||||||||
25 | Milla Klausen | 2006 | 1:12.99 | 2:40.75 | ||||||
Gladsaxe Idræts Forening | ||||||||||
- | Melissa Sønderskov Turell | 2005 | DNS | |||||||
Gladsaxe Idræts Forening | ||||||||||
- | Filippa Martinsen | 2005 | DSQ | Ej afsl på ryg v50m | ||||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
- | Signe Holm Hansen | 2005 | DSQ | |||||||
Værløse Svømmeklub | ||||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 03 oktober 2015 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 16:13 |