Resultater for Høststævne VI39
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Resultat Løb 17 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Høststævne | Udskriftsdato | 03 oktober 2015 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 16:37 | |||
Arrangør | VI39 Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 03 oktober 2015 |
Løb 17, 4X50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2002-2016 |
Sponsor: Østergaard VVS |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | ||||||||||
1 | Helsingør K3 Piger 1 | 2002 | 2:08.90 | |||||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
Mathilde Schrøder | 2002 | 33.40 | 33.40 | |||||||
Cornelia Vâmosi | 2004 | 32.99 | 1:06.39 | |||||||
Mathilde Maria Thorsen | 2004 | 31.66 | 1:38.05 | |||||||
Linnea Hietala | 2004 | 30.85 | 2:08.90 | |||||||
2 | Gsc Piger | 2004 | 2:14.16 | |||||||
Gladsaxe Idræts Forening | ||||||||||
Roseline Løkkegaard | 2004 | 32.66 | 32.66 | |||||||
Emma Hansen | 2004 | 32.02 | 1:04.68 | |||||||
Sophia Bøttger | 2004 | 33.25 | 1:37.93 | |||||||
Amalie Brammer Kærgaard | 2004 | 36.23 | 2:14.16 | |||||||
3 | Helsingør K3 Piger 2 | 2002 | 2:16.71 | |||||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
Pil Sylvander | 2003 | 36.35 | 36.35 | |||||||
Mia Mørk Kuramoto | 2003 | 34.11 | 1:10.46 | |||||||
Fiona Burmester | 2003 | 33.23 | 1:43.69 | |||||||
Olivia Ida Madsen | 2003 | 33.02 | 2:16.71 | |||||||
4 | Vi39 Turbo Tøser | 2004 | 2:19.46 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
Clara Hartvig-Olsen | 2004 | 36.11 | 36.11 | |||||||
Liva Lund Hansen | 2005 | 35.65 | 1:11.76 | |||||||
Caroline Veggerby | 2003 | 31.30 | 1:43.06 | |||||||
Lærke Blond | 2003 | 36.40 | 2:19.46 | |||||||
5 | Helsingør K3 Piger 3 | 2002 | 2:24.55 | |||||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
Ellen A. Skov | 2003 | 36.29 | 36.29 | |||||||
Freja Stenbækgård | 2003 | 34.96 | 1:11.25 | |||||||
Amalie Kolstrup-Timm | 2003 | 36.92 | 1:48.17 | |||||||
Ulrikke Juul Søeborg | 2003 | 36.38 | 2:24.55 | |||||||
6 | Helsingør Barbies 1 | 2002 | 2:35.63 | |||||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
Johanne Weber | 2005 | 39.50 | 39.50 | |||||||
Caroline Villum Færch | 2005 | 37.24 | 1:16.74 | |||||||
Caroline Trøjgaard | 2005 | 38.95 | 1:55.69 | |||||||
Emmely Östman Pedersen | 2005 | 39.94 | 2:35.63 | |||||||
7 | Glostrup Piger 1 | 2004 | 2:47.95 | |||||||
Glostrup Svømme Klub | ||||||||||
Malene Langvad | 2004 | 42.94 | 42.94 | |||||||
Freya Ry Nielsen | 2005 | 43.73 | 1:26.67 | |||||||
Thea Mikkelsen | 2005 | 42.49 | 2:09.16 | |||||||
Antoinette Zafra | 2005 | 38.79 | 2:47.95 | |||||||
8 | Helsingør Barbies 2 | 2002 | 2:52.80 | |||||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
Kristine G. Skjærbæk | 2004 | 42.75 | 42.75 | |||||||
Ida Sophie Hinsch Olsen | 2004 | 45.13 | 1:27.88 | |||||||
Josefine Westergaard | 2004 | 40.05 | 2:07.93 | |||||||
Rebecca Maria Bagger | 2005 | 44.87 | 2:52.80 | |||||||
9 | Vi39 Youngstars | 2006 | 3:05.36 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | ||||||||||
Alma Møller-Ern | 2006 | 44.36 | 44.36 | |||||||
Laura Kall | 2005 | 51.50 | 1:35.86 | |||||||
Lykke Jørgensen | 2006 | 51.10 | 2:26.96 | |||||||
Annika Køhn | 2005 | 38.40 | 3:05.36 | |||||||
10 | Helsingør Barbies 3 | 2002 | 3:06.06 | |||||||
Helsingør Svømmeklub | ||||||||||
Mathilde Ramsgaard | 2005 | 43.09 | 43.09 | |||||||
Lucca Kanstrup-Clausen | 2006 | 46.60 | 1:29.69 | |||||||
Silvia Martinsen | 2007 | 52.42 | 2:22.11 | |||||||
Frida Mille Nielsen | 2005 | 43.95 | 3:06.06 | |||||||
11 | T1 Piger | 2004 | 3:06.22 | |||||||
Swim Team Tåstrup | ||||||||||
Camille Cueto Rasmussen | 2006 | 48.47 | 48.47 | |||||||
Sofie Korczak | 2004 | 48.34 | 1:36.81 | |||||||
Helena Fogh Kronborg | 2005 | 47.48 | 2:24.29 | |||||||
Dicte Laurberg Vedel | 2006 | 41.93 | 3:06.22 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 03 oktober 2015 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 16:37 |