2021-05-10   04:01:18
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Høststævne VI39

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Resultat Løb 8 (Finaler) - Officiel
Resultat Løb 8 (Finaler) - Officiel 
 
  Stævne navn  Høststævne    Udskriftsdato  03 oktober 2015   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  12:26   
  Arrangør  VI39 Vallensbæk Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  03 oktober 2015         
 
 
Løb 8, 4X50m Medley Herrer, Finaler 
Sponsor: Østergaard VVS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Vi39 Top Guns  2003  Vallensbæk IF Af 1939            2:17.70   
  Joakim Køhn  2003      35.36        35.36   
  Mohammed Ghizzaui  2003      38.32        1:13.68   
  Mikkel Jørgensen  2003      32.33        1:46.01   
  Casper Koch Henriksen  2002      31.69        2:17.70   
                     
Vi39 Gun Show  2004  Vallensbæk IF Af 1939            2:44.34   
  Sebastian Rasmussen  2003      42.02        42.02   
  Oscar Vinge-Maigaard  2007      50.75        1:32.77   
  Peter Vinge-Maigaard  2003      34.94        2:07.71   
  Sebastian Rendlev  2005      36.63        2:44.34   
                     
Helsingør K3 Drenge 1  2002  Helsingør Svømmeklub            2:45.24   
  Lucas Burmester  2002      38.63        38.63   
  Thorvald Bomholt Larsen  2003      49.30        1:27.93   
  Valdemar Menck Nielsen  2005      44.01        2:11.94   
  Alexander Stærkær  2002      33.30        2:45.24   
                     
Gsc Drenge  2003  Gladsaxe Idræts Forening            2:48.54   
  Marcus Hiort  2003      37.20        37.20   
  Zilas Aarestrup  2003      54.10        1:31.30   
  Noah Bred  2003      39.98        2:11.28   
  Emil Breinholt  2003      37.26        2:48.54   
                     
Stturbo  2003  Swim Team Tåstrup            2:48.77   
  Jakob Nadeem Alwan  2003      43.30        43.30   
  Alexander Cueto Rasmussen  2004      50.92        1:34.22   
  Andreas Stampe Dalgaard  2004      39.50        2:13.72   
  Jeppe Kjær  2004      35.05        2:48.77   
                     
Glostrup Drenge 1  2003  Glostrup Svømme Klub            2:52.10   
  Anton Skov Grell  2004      43.94        43.94   
  Emil Kruse Enemærke  2005      49.58        1:33.52   
  Marius Nielsen  2003      40.96        2:14.48   
  Lauritz Johansen  2004      37.62        2:52.10   
                     
Helsingør Kens 1  2002  Helsingør Svømmeklub            2:54.52   
  Bjørn Cramer Hansen  2004      43.41        43.41   
  Jakob Bjerg Snekkersten  2003      46.54        1:29.95   
  Julius Højgaard Allin  2003      45.73        2:15.68   
  Enzo Sorgini  2003      38.84        2:54.52   
                     
Værløse Drenge 1  2002  Værløse Svømmeklub            2:56.04   
  William Schützsack Duncan  2003      45.51        45.51   
  Niels Peter Lund  2002      48.53        1:34.04   
  Lucas Jøns  2002      40.63        2:14.67   
  Magnus Ravn Borch  2003      41.37        2:56.04   
                     
Vi39 Miniguns  2005  Vallensbæk IF Af 1939            2:57.29   
  Matias Janischefska  2004      48.26        48.26   
  Anders Gaard  2006      52.00        1:40.26   
  Sean Petersen  2006      39.64        2:19.90   
  Christopher Jørgensen  2005      37.39        2:57.29   
                     
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  03 oktober 2015 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  12:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner