2020-04-03   13:44:17
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Efterårsstævne

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Resultat Løb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider
Resultat Løb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider 
 
  Stævne navn  Efterårsstævne 2015    Udskriftsdato  24 oktober 2015   
  Stævne by  Taastrup    Udskriftstidspunkt  13:49   
  Arrangør  STT         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  24 oktober 2015         
 
 
Løb 11, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 1916-2002 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Alberte M Hansen  2000  VAT Copenhagen            2:32.49   
Victoria Vorm  2001  VAT Copenhagen            2:34.72   
Mathilde Laugesen  2001  VAT Copenhagen            2:34.73   
Sara Mortensen  2001  VAT Copenhagen            2:38.32   
Ida Jensdottir Fremming  2002  VAT Copenhagen            2:38.97   
Matilde Weibel  2002  Hillerød Svømmeklub            2:40.57   
Xandra Huryn  2001  VAT Copenhagen            2:41.74   
Sofia Qvade Rasmusen  2001  Hillerød Svømmeklub            2:43.58   
Carolina Sahl Rasmussen  2001  Farum Svømmeklub            2:50.74   
10  Frederikke Amund Nielsen  1999  Solrød Svømmeklub            2:58.11   
11  Emilie F. Christiansen  2002  Vordingborg Svømme Klub            3:13.70   
12  Emma Eistrup Crow  2002  Farum Svømmeklub            3:25.21   
13  Amanda Pandrup Elmstrøm  2002  Solrød Svømmeklub            3:25.96   
Sara Hassel Toubro  1999  Solrød Svømmeklub            DNS   
Ulrikke Veje  2002  Hillerød Svømmeklub            DNS   
Ida Bekker Poulsen  2002  Solrød Svømmeklub            DSQ  på mave v 75m 
                     
 
Løb 11, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Liva Buchholt Johansen  2003  A6            2:45.08   
Caroline Veggerby  2003  Vallensbæk IF Af 1939            2:54.21   
Viktoria Freja Sørensen  2004  VAT Copenhagen            2:54.35   
Rebecca Hoeck  2004  Hovedstadens Svømmeklub            2:55.72   
Jasmin Philip  2004  Hovedstadens Svømmeklub            2:58.41   
Malou Soelberg  2004  Hovedstadens Svømmeklub            2:59.86   
Laura L. Hørning  2004  VAT Copenhagen            3:06.62   
Lærke Blond  2003  Vallensbæk IF Af 1939            3:07.56   
Clara Hartvig-Olsen  2004  Vallensbæk IF Af 1939            3:08.12   
10  Mathilda Hyldal Jung  2004  A6            3:09.10   
11  Anna Maria Madsen  2004  VAT Copenhagen            3:11.66   
12  Maja Damsgaard  2003  Farum Svømmeklub            3:11.72   
13  Josefine Zebitz  2004  Hovedstadens Svømmeklub            3:12.47   
14  Julie Dahl  2004  VAT Copenhagen            3:15.31   
15  Freja Søndergaard  2004  Vordingborg Svømme Klub            3:27.56   
16  Laura Thomadsen  2004  Glostrup Svømme Klub            3:31.98   
17  Frida Vaabengaard Jensen  2004  Glostrup Svømme Klub            4:01.76   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  24 oktober 2015 
Licens til Swim Team Taastrup  Udskriftstidspunkt  13:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark