Tulokset Speedo Carnival
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Speedo Carnival | Tulostuspäivämäärä | 30 tammikuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 09:49 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 30 tammikuu 2016 |
Laji 2, 50m Selkäuinti Pojat, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Mio Heinola | 2005 | 40.33 | |||||||
Nummelan Kisaajat | 44.04 | |||||||||
2 | Tomi Silander | 2006 | 43.74 | |||||||
Cetus Espoo | 45.46 | |||||||||
3 | Paavo Nenonen | 2005 | 43.80 | |||||||
Cetus Espoo | 44.38 | |||||||||
4 | Aron Forslund | 2005 | 44.40 | |||||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 51.14 | |||||||||
5 | Nico Peltonen | 2005 | 44.64 | |||||||
Hyvinkään Uimaseura | 44.79 | |||||||||
6 | Jimi Kojo | 2005 | 44.72 | |||||||
Uimaseura Aquila | 46.87 | |||||||||
7 | Aaron Pirinen | 2005 | 45.55 | |||||||
Järvenpään Uintiklubi | 51.30 | |||||||||
8 | Heikki Ianes | 2005 | 46.94 | |||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
9 | Leo Heinola | 2006 | 48.79 | |||||||
Cetus Espoo | 55.06 | |||||||||
10 | Veeti Salminen | 2006 | 49.28 | |||||||
Someron Esa | 49.34 | |||||||||
11 | Niko Nokikuru | 2005 | 49.95 | |||||||
Riihimäen Uimaseura | 51.63 | |||||||||
12 | Ilja Belov | 2007 | 50.22 | |||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
13 | Ivan Gavrilov | 2005 | 53.82 | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
14 | Joonatan Lipiäinen | 2005 | 55.81 | |||||||
Vanders | 54.93 | |||||||||
15 | Kaapo Tuomainen | 2008 | 1:07.62 | |||||||
Salon Uimarit | 1:03.78 | |||||||||
Laji 2, 50m Selkäuinti Pojat, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Onni Äijälä | 2004 | 34.84 | |||||||
Hyvinkään Uimaseura | 34.81 | |||||||||
2 | Joonas Maaranen | 2004 | 39.36 | |||||||
Hyvinkään Uimaseura | 41.84 | |||||||||
3 | Akseli Maaranen | 2004 | 41.80 | |||||||
Hyvinkään Uimaseura | 44.54 | |||||||||
4 | Yufei Meng | 2004 | 45.80 | |||||||
Cetus Espoo | 48.05 | |||||||||
5 | Daniel Bun | 2004 | 46.88 | |||||||
Riihimäen Uimaseura | 52.41 | |||||||||
6 | Nuutti Laitinen | 2004 | 47.39 | |||||||
Cetus Espoo | 48.58 | |||||||||
7 | Justus Holtari | 2004 | 48.58 | |||||||
Cetus Espoo | 50.41 | |||||||||
8 | Roope Tuomainen | 2004 | 53.22 | |||||||
Salon Uimarit | 53.59 | |||||||||
- | Henri Kyber | 2004 | DNS | |||||||
Vanders | 55.92 | |||||||||
Laji 2, 50m Selkäuinti Pojat, Loppukilpailut 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Leevi Ylikulppi | 2003 | 37.95 | |||||||
Cetus Espoo | 37.36 | |||||||||
2 | Niklas Rantapää | 2003 | 39.74 | |||||||
Cetus Espoo | 41.73 | |||||||||
3 | Tony Heinola | 2003 | 42.29 | |||||||
Cetus Espoo | 44.09 | |||||||||
4 | Alexander Huhtala | 2003 | 43.25 | |||||||
Cetus Espoo | 44.48 | |||||||||
5 | Niko Akkanen | 2003 | 46.13 | |||||||
Riihimäen Uimaseura | ||||||||||
6 | Oskari Suominen | 2003 | 53.97 | |||||||
Salon Uimarit | 1:01.60 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 | Tulostuspäivämäärä | 30 tammikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 09:49 |