Tulokset Forever Games
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
AAMU
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | FOREVER GAMES | Tulostuspäivämäärä | 09 huhtikuu 2016 | |||
Kilpailun paikkakunta | VANTAA TIKKURILA | Tulostusaika | 15:40 | |||
Järjestäjä | Vanders | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 09 huhtikuu 2016 |
Laji 11, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Liinu Louhikoski | 2004 | 407 | 38.20 | 1:18.38 | |||||
Vanders | 1:20.43 | |||||||||
2 | Alina Antila | 2004 | 358 | 39.42 | 1:21.85 | |||||
Tuusulan Uimaseura | 1:26.94 | |||||||||
3 | Helmi Haverinen | 2004 | 356 | 39.05 | 1:21.94 | |||||
Cetus Espoo | 1:23.53 | |||||||||
4 | Aada Rissanen | 2004 | 341 | 39.85 | 1:23.12 | |||||
Vanders | 1:21.17 | |||||||||
5 | Nicole Yisrael | 2004 | 328 | 40.04 | 1:24.26 | |||||
Vanders | 1:21.86 | |||||||||
6 | Helmiina Toivonen | 2004 | 319 | 41.47 | 1:25.04 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:26.21 | |||||||||
7 | Auri Keurulainen | 2004 | 311 | 41.82 | 1:25.76 | |||||
Cetus Espoo | 1:26.58 | |||||||||
8 | Aamu Änkilä | 2004 | 308 | 42.73 | 1:26.05 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:25.20 | |||||||||
9 | Aino Koskelo | 2005 | 301 | 42.98 | 1:26.69 | |||||
Nurmijärven Uinti | 1:33.07 | |||||||||
10 | Sonja Salmimies | 2004 | 298 | 43.14 | 1:26.95 | |||||
Nurmijärven Uinti | 1:28.32 | |||||||||
11 | Emilia Niemi | 2005 | 298 | 41.42 | 1:26.99 | |||||
Octopus Lohja | 1:27.10 | |||||||||
12 | Nessa Järvinen | 2004 | 289 | 42.48 | 1:27.82 | |||||
Uimaseura Aquila | 1:25.53 | |||||||||
13 | Vlada Guljajeva | 2004 | 288 | 42.17 | 1:27.95 | |||||
Hyvinkään Uimaseura | 1:26.06 | |||||||||
14 | Iida Heikkinen | 2004 | 285 | 43.20 | 1:28.23 | |||||
Uinti Imatra | 1:23.89 | |||||||||
15 | Henni Havén | 2004 | 285 | 41.81 | 1:28.25 | |||||
Vanders | 1:27.28 | |||||||||
16 | Heta Hakkarainen | 2005 | 280 | 43.64 | 1:28.75 | |||||
Keravan Uimarit | 1:31.08 | |||||||||
17 | Salma Mäntynen | 2005 | 272 | 43.69 | 1:29.64 | |||||
Uimaseura Aquila | 1:33.77 | |||||||||
18 | Helmi Lehtonen | 2004 | 268 | 43.80 | 1:30.09 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | 1:31.03 | |||||||||
19 | Nanna Sinerkari | 2004 | 266 | 43.19 | 1:30.28 | |||||
Keravan Uimarit | 1:32.86 | |||||||||
20 | Siiri Reinonen | 2004 | 260 | 44.51 | 1:30.95 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | 1:31.56 | |||||||||
21 | Elina Ruha | 2005 | 255 | 45.60 | 1:31.56 | |||||
Cetus Espoo | 1:33.91 | |||||||||
22 | Lumi Luoma | 2005 | 254 | 44.60 | 1:31.71 | |||||
Hyvinkään Uimaseura | 1:31.49 | |||||||||
23 | Nelli Vihola | 2005 | 247 | 46.27 | 1:32.53 | |||||
Helsingin Uimarit | 1:37.52 | |||||||||
24 | Anna Mattila | 2004 | 243 | 45.33 | 1:33.13 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:34.10 | |||||||||
25 | Tilla Saarentaus | 2005 | 242 | 47.94 | 1:33.25 | |||||
Helsingin Uimarit | 1:33.85 | |||||||||
26 | Anniina Ahonen | 2005 | 233 | 46.88 | 1:34.44 | |||||
Hyvinkään Uimaseura | 1:37.15 | |||||||||
27 | Roona Karola | 2004 | 231 | 45.05 | 1:34.60 | |||||
Tuusulan Uimaseura | 1:32.59 | |||||||||
28 | Verna Haravuori | 2004 | 229 | 46.36 | 1:34.92 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | 1:41.01 | |||||||||
29 | Anna Lehmusvaara | 2005 | 227 | 46.90 | 1:35.25 | |||||
Vanders | 1:36.00 | |||||||||
30 | Oona Kupari | 2004 | 225 | 47.28 | 1:35.50 | |||||
Octopus Lohja | 1:34.83 | |||||||||
31 | Nicole Haakana | 2005 | 219 | 47.45 | 1:36.30 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:36.28 | |||||||||
32 | Ada Hakkarainen | 2005 | 218 | 46.25 | 1:36.52 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:35.03 | |||||||||
33 | Kreetta Somero | 2004 | 217 | 46.46 | 1:36.57 | |||||
Lahden Kaleva | 1:31.47 | |||||||||
34 | Alma Hörkkö | 2005 | 211 | 47.55 | 1:37.51 | |||||
Vanders | 1:33.45 | |||||||||
35 | Iina Rissanen | 2005 | 210 | 48.57 | 1:37.75 | |||||
Vanders | 1:39.93 | |||||||||
36 | Elina Ryynänen | 2005 | 204 | 47.01 | 1:38.66 | |||||
Vanders | 1:32.17 | |||||||||
37 | Aava Aula | 2004 | 196 | 47.55 | 1:39.90 | |||||
Helsingin Uimarit | 1:37.21 | |||||||||
38 | Gabriella Linna | 2004 | 195 | 47.70 | 1:40.17 | |||||
Vanders | 1:42.55 | |||||||||
39 | Elina Syvänne | 2004 | 193 | 48.26 | 1:40.42 | |||||
Tuusulan Uimaseura | 1:42.92 | |||||||||
40 | Tatiana Sukhareva | 2005 | 189 | 50.17 | 1:41.17 | |||||
Vanders | 1:44.49 | |||||||||
41 | Jannalina Porkka | 2005 | 186 | 48.65 | 1:41.69 | |||||
Vanders | 1:45.78 | |||||||||
42 | Siiri Pekkala | 2005 | 185 | 49.03 | 1:41.91 | |||||
Vanders | 1:35.96 | |||||||||
43 | Ella Vilenius | 2004 | 184 | 48.36 | 1:42.04 | |||||
Vanders | 1:38.98 | |||||||||
44 | Peppi Siurola | 2004 | 182 | 51.17 | 1:42.38 | |||||
Vanders | 1:44.60 | |||||||||
45 | Milla Strandberg | 2005 | 182 | 50.35 | 1:42.46 | |||||
Vanders | 1:42.33 | |||||||||
46 | Reetta Haara | 2004 | 181 | 50.59 | 1:42.64 | |||||
Keravan Uimarit | 1:54.35 | |||||||||
47 | Ellen Kettunen | 2005 | 173 | 51.62 | 1:44.12 | |||||
Cetus Espoo | 1:44.06 | |||||||||
48 | Sini Kaivola | 2005 | 173 | 49.98 | 1:44.25 | |||||
Nurmijärven Uinti | 1:59.24 | |||||||||
49 | Veera Kopponen | 2005 | 168 | 50.84 | 1:45.18 | |||||
HTU Stadi | 1:47.30 | |||||||||
50 | Essi Loponen | 2004 | 164 | 52.05 | 1:46.02 | |||||
Vanders | ||||||||||
51 | Jonna Marjatta Laitinen | 2005 | 156 | 52.66 | 1:47.89 | |||||
Hyvinkään Uimaseura | 1:43.44 | |||||||||
52 | Oona Eriksson | 2004 | 152 | 54.22 | 1:48.86 | |||||
Vanders | 1:43.15 | |||||||||
53 | Vilja Rautell | 2004 | 150 | 54.16 | 1:49.18 | |||||
Octopus Lohja | 1:53.51 | |||||||||
54 | Ada Oila | 2005 | 145 | 54.37 | 1:50.60 | |||||
Vanders | 1:49.03 | |||||||||
55 | Jasmine Errehani | 2004 | 142 | 54.08 | 1:51.31 | |||||
Vanders | ||||||||||
56 | Eevi Hirsi | 2007 | 128 | 57.90 | 1:55.13 | |||||
HTU Stadi | 2:01.60 | |||||||||
57 | Roosa Tuomola | 2005 | 116 | 57.45 | 1:59.15 | |||||
Tuusulan Uimaseura | 1:58.66 | |||||||||
- | Elina Laaksonen | 2004 | DNS | |||||||
Keravan Uimarit | 1:44.14 | |||||||||
- | Kaisa Mäkinen | 2005 | DNS | |||||||
Helsingin Uimarit | 1:47.44 | |||||||||
- | Lilja Lehto | 2004 | DNS | |||||||
Helsingin Uimarit | ||||||||||
- | Lotta Pälsi | 2004 | DNS | |||||||
Helsingfors Simsällskap | 1:14.48 | |||||||||
- | Viljaana Myllärinen | 2004 | DSQ | |||||||
Uinti Imatra | 1:33.66 | |||||||||
SW 6.6 Maaliintulo vatsallaan | ||||||||||
Laji 11, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Charlotte Ingberg | 2002 | 455 | 36.82 | 1:15.51 | |||||
Octopus Lohja | 1:15.72 | |||||||||
2 | Siiri Välimaa | 2002 | 432 | 37.81 | 1:16.83 | |||||
Tuusulan Uimaseura | 1:15.72 | |||||||||
3 | Juulia Käräjämies | 2003 | 393 | 38.61 | 1:19.33 | |||||
Nummelan Kisaajat | 1:16.78 | |||||||||
4 | Saana Karell | 2002 | 393 | 40.09 | 1:19.34 | |||||
Tuusulan Uimaseura | 1:18.88 | |||||||||
5 | Ethel Piksilä | 2003 | 390 | 38.20 | 1:19.52 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:19.30 | |||||||||
6 | Siiri Einiö | 2003 | 389 | 39.54 | 1:19.57 | |||||
Gladius Kirkkonummi | 1:23.46 | |||||||||
7 | Meri Lauronen | 2002 | 371 | 38.68 | 1:20.87 | |||||
Uimaseura Aquila | 1:18.17 | |||||||||
8 | Henrietta Löfgren | 2003 | 358 | 38.72 | 1:21.85 | |||||
Keravan Uimarit | 1:22.91 | |||||||||
9 | Noona Rantanen | 2002 | 355 | 40.42 | 1:22.07 | |||||
Vanders | 1:20.26 | |||||||||
10 | Viivi Sorri | 2003 | 350 | 40.21 | 1:22.40 | |||||
Gladius Kirkkonummi | 1:21.21 | |||||||||
11 | Venla Pesu | 2002 | 337 | 39.62 | 1:23.47 | |||||
TaTu Tampere | 1:21.59 | |||||||||
12 | Vilja Laaksonen | 2002 | 317 | 41.12 | 1:25.23 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | 1:24.18 | |||||||||
13 | Iida Koskiluoto | 2002 | 288 | 42.06 | 1:27.91 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | 1:25.48 | |||||||||
14 | Oona Lehtola | 2003 | 287 | 42.92 | 1:28.05 | |||||
Tuusulan Uimaseura | 1:29.05 | |||||||||
15 | Aada Viitamäki | 2003 | 282 | 43.90 | 1:28.60 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | 1:28.29 | |||||||||
16 | Edla Wuori | 2003 | 277 | 41.16 | 1:29.10 | |||||
Nurmijärven Uinti | 1:26.85 | |||||||||
17 | Olivia Sorvari | 2003 | 266 | 43.82 | 1:30.31 | |||||
HTU Stadi | 1:38.44 | |||||||||
18 | Lotta Heinimäki | 2003 | 260 | 44.62 | 1:31.02 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:32.73 | |||||||||
19 | Laura Pitkänen | 2002 | 256 | 43.36 | 1:31.51 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | 1:35.78 | |||||||||
20 | Emma Aarnikoivu | 2002 | 250 | 45.24 | 1:32.16 | |||||
Simmis Wanda | 1:37.08 | |||||||||
21 | Tiiu Korhonen | 2003 | 250 | 44.60 | 1:32.18 | |||||
Uimaseura Aquila | 1:34.90 | |||||||||
22 | Cinja Åvist | 2003 | 247 | 44.53 | 1:32.62 | |||||
Hyvinkään Uimaseura | 1:29.40 | |||||||||
23 | Vilma Puisto | 2003 | 233 | 46.59 | 1:34.42 | |||||
Uinti Imatra | 1:32.91 | |||||||||
24 | Tiia Kuisma | 2003 | 223 | 45.54 | 1:35.77 | |||||
Hyvinkään Uimaseura | 1:38.41 | |||||||||
25 | Siiri Kokko | 2003 | 219 | 46.83 | 1:36.30 | |||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
26 | Kreetta Uusitalo | 2003 | 218 | 46.09 | 1:36.44 | |||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 1:30.29 | |||||||||
27 | Aava Mattila | 2003 | 212 | 48.64 | 1:37.34 | |||||
Vanders | 1:41.40 | |||||||||
28 | Laura Hautamäki | 2002 | 196 | 49.06 | 1:39.95 | |||||
Vanders | 1:42.13 | |||||||||
29 | Alexandra Nikkinen | 2003 | 187 | 48.95 | 1:41.54 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:40.17 | |||||||||
30 | Sanni Luostarinen | 2002 | 180 | 49.97 | 1:42.90 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | 1:43.52 | |||||||||
- | Helmiina Toivo | 2003 | DSQ | |||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
SW 6.3 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Silja Hieto | 2003 | DSQ | |||||||
Swimming Team Riksu | 1:38.71 | |||||||||
SW 6.3 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 11, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Roosa Lehtola | 2001 | 496 | 36.17 | 1:13.39 | |||||
Tuusulan Uimaseura | 1:13.81 | |||||||||
2 | Sofia Hinkka | 2001 | 460 | 36.40 | 1:15.25 | |||||
Tuusulan Uimaseura | 1:15.28 | |||||||||
3 | Millariina Bruce | 2001 | 443 | 36.36 | 1:16.20 | |||||
Uimaseura Aquila | 1:13.69 | |||||||||
4 | Aino Pajari | 2001 | 438 | 37.79 | 1:16.49 | |||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 1:17.19 | |||||||||
5 | Sanni Kilponen | 2001 | 435 | 36.84 | 1:16.69 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | 1:17.58 | |||||||||
6 | Nadine Medarhri | 2000 | 423 | 37.02 | 1:17.38 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:16.32 | |||||||||
7 | Anni Hirvo | 2001 | 417 | 38.17 | 1:17.79 | |||||
Tuusulan Uimaseura | 1:18.96 | |||||||||
8 | Hanna Kareinen | 2000 | 396 | 38.40 | 1:19.12 | |||||
Keravan Uimarit | 1:15.27 | |||||||||
9 | Wilma Walther | 2001 | 381 | 38.92 | 1:20.13 | |||||
HTU Stadi | 1:18.98 | |||||||||
10 | Aada Pohjala | 2001 | 377 | 39.45 | 1:20.43 | |||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 1:20.46 | |||||||||
11 | Eevi Kotiranta | 2001 | 337 | 40.20 | 1:23.48 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
12 | Ella Hörkkö | 2001 | 310 | 42.08 | 1:25.83 | |||||
Vanders | 1:25.80 | |||||||||
13 | Maria Suihko | 2001 | 308 | 41.56 | 1:25.97 | |||||
Tuusulan Uimaseura | 1:26.06 | |||||||||
14 | Ronja Ryyti | 2000 | 304 | 42.63 | 1:26.40 | |||||
HTU Stadi | 1:26.65 | |||||||||
15 | Laura Väisänen | 2001 | 296 | 43.53 | 1:27.16 | |||||
Uimaseura Aquila | 1:24.64 | |||||||||
16 | Oona Malinen | 2001 | 266 | 44.81 | 1:30.36 | |||||
Octopus Lohja | 1:28.96 | |||||||||
17 | Enni Kanerva | 2000 | 263 | 44.80 | 1:30.70 | |||||
Gladius Kirkkonummi | 1:27.52 | |||||||||
18 | Venla Hämäläinen | 2001 | 259 | 43.76 | 1:31.09 | |||||
Octopus Lohja | 1:28.28 | |||||||||
19 | Siiri Torniainen | 2001 | 229 | 46.78 | 1:34.95 | |||||
HTU Stadi | 1:38.09 | |||||||||
20 | Iida Honkanen | 2001 | 216 | 46.28 | 1:36.81 | |||||
HTU Stadi | 1:34.34 | |||||||||
21 | Fanny Talonpoika | 2001 | 202 | 47.83 | 1:38.97 | |||||
Simmis Wanda | 1:35.05 | |||||||||
22 | Marianne Uusitalo | 2001 | 200 | 49.63 | 1:39.37 | |||||
Octopus Lohja | 1:35.01 | |||||||||
23 | Aino Vepsäläinen | 2001 | 157 | 53.10 | 1:47.66 | |||||
HTU Stadi | 1:47.27 | |||||||||
- | Joanna Kekkonen | 2000 | DNS | |||||||
Lahden Kaleva | ||||||||||
Laji 11, 100m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | |||||||||
1 | Sara Lehtolainen | 1996 | 484 | 35.41 | 1:13.98 | |||||
Gladius Kirkkonummi | 1:12.92 | |||||||||
2 | Lotta Aho | 1999 | 419 | 36.90 | 1:17.66 | |||||
Hämeenlinnan Uimaseura | 1:18.60 | |||||||||
3 | Jasmin Kumpulainen | 1998 | 345 | 40.17 | 1:22.84 | |||||
Octopus Lohja | 1:22.64 | |||||||||
4 | Johanna Hyvönen | 1999 | 297 | 42.70 | 1:27.04 | |||||
Hyvinkään Uimaseura | 1:20.86 | |||||||||
5 | Inka-Riina Tamski | 1999 | 276 | 42.20 | 1:29.18 | |||||
Hyvinkään Uimaseura | ||||||||||
6 | Anni Raussi | 1998 | 265 | 42.11 | 1:30.40 | |||||
Uimaseura Aquila | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 | Tulostuspäivämäärä | 09 huhtikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa | Tulostusaika | 15:40 |