2021-11-28   18:03:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Speedo - Cup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo Cup    Tulostuspivmr  10 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  11:58   
  Jrjestj  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  10 syyskuu 2016         
 
 
Laji 12, 100m Rintauinti Tytt, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Rina Rantanen  2005      44.23        1:31.40   
  Cetus Espoo  1:35.07                 
                     
Ellen Kettunen  2005      45.49        1:35.44   
  Cetus Espoo  1:34.24                 
                     
Sofia Rinne  2005      46.41        1:40.75   
  Cetus Espoo                   
                     
Anna Hakkarainen  2005      48.65        1:42.70   
  Cetus Espoo  1:42.66                 
                     
Hanna Martola  2005      48.92        1:42.98   
  Cetus Espoo  1:43.37                 
                     
Annaliina Mnttri  2006      50.24        1:46.12   
  Cetus Espoo                   
                     
Jasmin Savonen  2005      51.11        1:47.80   
  Cetus Espoo  1:46.86                 
                     
Siri Kaskeala  2005      53.40        1:51.40   
  Cetus Espoo  1:54.87                 
                     
Sde Ryynnen  2005      52.76        1:51.41   
  Cetus Espoo  1:51.45                 
                     
10  Laura Kousa  2005      52.68        1:51.45   
  Cetus Espoo  1:58.84                 
                     
11  Sofie Johansson  2005      52.65        1:53.07   
  Gladius Kirkkonummi  1:47.90                 
                     
12  Kia Mennen  2006      55.60        1:53.56   
  Cetus Espoo                   
                     
13  Enni Tammilehto  2006      53.37        1:54.28   
  Cetus Espoo                   
                     
14  Peppi Eskola  2005      55.79        1:54.93   
  Gladius Kirkkonummi  2:06.77                 
                     
15  Sofie Nauklr  2006      54.70        1:55.94   
  Simmis Grani                   
                     
16  Helmi Rsnen  2006      57.56        1:57.63   
  Simmis Grani  1:53.65                 
                     
17  Ninja Brelo  2006      58.88        1:59.63   
  Cetus Espoo                   
                     
Rebecca Risso Ricci  2006              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
Ruth Risso Ricci  2006              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 12, 100m Rintauinti Tytt, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Vilhelmiina Leppnen  2003      38.26        1:19.89   
  Cetus Espoo  1:16.30                 
                     
Cindy Palm  2003      38.58        1:21.58   
  Cetus Espoo  1:23.03                 
                     
Rza Nagy  2003      40.50        1:23.52   
  Cetus Espoo                   
                     
Sofia Lngstrm  2003      39.29        1:23.65   
  Cetus Espoo  1:23.55                 
                     
Julia Peltola  2003      40.29        1:25.35   
  Cetus Espoo  1:29.29                 
                     
Greta Beszteri  2004      40.42        1:25.62   
  Cetus Espoo  1:28.05                 
                     
Liinu Louhikoski  2004      40.88        1:26.78   
  Vanders  1:24.30                 
                     
Milla-lotta Tapanainen  2003      41.68        1:27.47   
  Cetus Espoo  1:25.36                 
                     
Veera Laakkonen  2003      41.54        1:28.36   
  Kampuksen Plaani  1:27.02                 
                     
10  Saana Jrvinen  2003      42.08        1:28.52   
  Swimming Jyvskyl  1:26.14                 
                     
11  Nicole Sundell  2003      42.21        1:29.89   
  ORCA Helsinki  1:34.98                 
                     
12  Vilja Grundstrm  2003      43.28        1:30.20   
  Vanders  1:37.55                 
                     
13  Auri Keurulainen  2004      42.43        1:30.23   
  Cetus Espoo  1:34.97                 
                     
14  Dina Sadojevic Jelacik  2004      42.31        1:30.77   
  Cetus Espoo  1:35.00                 
                     
15  Emmi Partanen  2003      42.84        1:30.79   
  Cetus Espoo  1:29.22                 
                     
16  Aino Paju  2003      43.04        1:31.31   
  Vanders  1:25.18                 
                     
17  Saga Kovanen  2004      44.08        1:31.90   
  Cetus Espoo  1:34.35                 
                     
18  Pinja Nieminen  2004      44.18        1:34.85   
  Cetus Espoo  1:29.38                 
                     
19  Wilma Savonen  2004      45.13        1:35.28   
  Cetus Espoo  1:36.60                 
                     
20  Ciara Wacklin  2004      46.48        1:35.73   
  Cetus Espoo  1:37.25                 
                     
21  Martina Uusitalo  2003      47.10        1:38.03   
  Cetus Espoo  1:35.91                 
                     
22  Iina Von Schrowe  2003      46.70        1:38.42   
  Cetus Espoo                   
                     
23  Essi Salokorpi  2003      47.47        1:39.15   
  Cetus Espoo  1:44.76                 
                     
24  Sanna Valkonen  2003      46.85        1:41.19   
  Cetus Espoo  1:41.56                 
                     
25  Janita Severinkangas  2004      48.43        1:41.83   
  Cetus Espoo  1:44.09                 
                     
26  Diana Seiger  2003      47.80        1:43.88   
  Cetus Espoo  1:41.31                 
                     
27  Edit Kull  2003      50.69        1:48.15   
  Cetus Espoo                   
                     
28  Diana Valero De La Iglesia  2004      50.65        1:49.82   
  Cetus Espoo  1:56.68                 
                     
29  Katarina Kobycheva  2004      51.34        1:50.76   
  Cetus Espoo  1:53.43                 
                     
30  Anni Jutila  2004      54.08        1:51.59   
  Simmis Grani  1:53.33                 
                     
Delia Helena Aho  2003              DSQ   
  Cetus Espoo  1:44.75                 
  SW 7.6 Yhden kden /kdet pllekkin / eriaikainen kosketus seinn knnksess / maaliin tullessa               
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.06  Tulostuspivmr  10 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  11:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner