2020-06-02   14:46:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix 25 m

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 6 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 6 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grand Prix 25 m    Tulostuspäivämäärä  15 lokakuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  10:54   
  Järjestäjä  Cetus Espoo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  15 lokakuu 2016         
 
 
Laji 6, 100m Rintauinti Naiset, Alkuerät 
ME: Ruta MEILUTYTE (1997) 1:02.36 2013-10-12 
SE: Jenna Laukkanen (1995) 1:05.02 2015-10-17 
Nuorten SE: Silja Känsäkoski (1997) 1:06.04 2014-12-12 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Silja Känsäkoski  1997    838  31.16        1:06.14   
  Oulun Uinti 1906  1:05.85                 
                     
Veera Kivirinta  1995    749  31.87        1:08.64   
  Oulun Uinti 1906  1:07.97                 
                     
Sini Koivu  1999    715  32.85        1:09.73   
  Cetus Espoo  1:08.72                 
                     
Ida Hulkko  1998    706  32.29        1:10.01   
  Mikkelin Uimaseura  1:10.74                 
                     
Veronica Wahlstedt  2000    665  33.62        1:11.44   
  Cetus Espoo  1:11.04                 
                     
Emilia Flyckt  2001    663  34.22        1:11.50   
  Cetus Espoo  1:10.01                 
                     
Roosa Mäkinen  1999    663  33.96        1:11.50   
  Uinti Tampere  1:10.63                 
                     
Sanni Ikonen  1998    639  34.35        1:12.40   
  Lahden Uimaseura  1:11.49                 
                     
Hanna Hammar  1998    627  34.03        1:12.85   
  Uinti Tampere  1:10.93                 
                     
10  Hanna Kareinen  2000    621  34.62        1:13.08   
  Helsingfors Simsällskap  1:13.36                 
                     
11  Milja Mielty  2000    618  33.79        1:13.19   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:14.87                 
                     
12  Lotta Hämäläinen  1998    602  34.50        1:13.85   
  Helsingfors Simsällskap  1:11.31                 
                     
13  Sofia Lehtinen  2000    592  35.29        1:14.23   
  Cetus Espoo  1:14.03                 
                     
14  Jenna Miettinen  1999    585  34.17        1:14.54   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:13.69                 
                     
15  Emma Haglund  2003    565  35.74        1:15.43   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:12.90                 
                     
16  Emma Ingberg  1999    562  35.02        1:15.55   
  Simmis Wanda  1:18.31                 
                     
17  Julia Korva  1999    560  35.36        1:15.62   
  Octopus Lohja  1:13.90                 
                     
18  Eerica Kuusjärvi  1999    556  36.22        1:15.83   
  Raision Urheilijat  1:15.53                 
                     
19  Amanda Saari  2000    555  35.80        1:15.87   
  Uinti Tampere  1:12.24                 
                     
20  Aino Hämäläinen  2000    545  35.96        1:16.33   
  Lahden Uimaseura  1:17.26                 
                     
21  Pinja Paulomo  2002    543  36.01        1:16.42   
  Cetus Espoo  1:16.77                 
                     
22  Saija Mikkonen  2001    540  36.47        1:16.57   
  Helsingfors Simsällskap  1:16.68                 
                     
23  Sofia Risteelä  1993    533  35.67        1:16.90   
  Oulun Uinti 1906  1:13.00                 
                     
24  Sara Mustonen  2002    530  36.08        1:17.03   
  Cetus Espoo  1:15.28                 
                     
25  Heini Tähkä  1998    522  37.34        1:17.40   
  Helsingfors Simsällskap  1:12.97                 
                     
26  Heidi Kivioja  2000    518  35.94        1:17.63   
  Swimming Club Vuokatti  1:16.35                 
                     
27  Aura Lehtonen  1998    517  35.95        1:17.67   
  Helsingfors Simsällskap  1:12.27                 
                     
28  Vilhelmiina Leppänen  2003    516  36.97        1:17.74   
  Cetus Espoo  1:16.30                 
                     
29  Ida Tahvanainen  1997    506  36.53        1:18.25   
  Uinti Tampere  1:16.22                 
                     
30  Johanna Suova  1999    500  37.37        1:18.55   
  Uinti Tampere  1:16.08                 
                     
31  Fanny Vuollet  1999    492  36.72        1:18.95   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:16.14                 
                     
32  Iiris Himanto  2001    488  36.59        1:19.18   
  Gladius Kirkkonummi  1:18.56                 
                     
33  Anni Rajaniemi  2000    484  36.50        1:19.39   
  Oulun Uinti 1906  1:18.82                 
                     
34  Myra Bengts  2000    474  37.79        1:19.97   
  Cetus Espoo  1:18.15                 
                     
35  Amanda Rapinoja  2001    467  38.38        1:20.37   
  Cetus Espoo  1:18.10                 
                     
36  Pinja Partinen  1999    464  37.72        1:20.51   
  Joensuun Uimaseura  1:17.08                 
                     
37  Katarina Korpinen  1993    461  37.90        1:20.69   
  Kampuksen Plaani  1:20.10                 
                     
38  Jenna Rita  2000    445  38.21        1:21.62   
  Lappeenrannan Uimarit  1:19.14                 
                     
39  Helena Knaapi  1999    427  39.26        1:22.77   
  Cetus Espoo  1:16.83                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  15 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner