Results for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2016 alkukilpailut ES2 |
|
Tulostuspäivämäärä |
05 marraskuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Nurmijärvi |
|
Tulostusaika |
10:50 |
|
|
Järjestäjä |
NU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 marraskuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, P14,15,16 200m SU, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kalle Mäkinen |
2002 |
|
417 |
34.03 |
1:10.56 |
1:46.90 |
|
2:21.31 |
|
|
Vanders |
2:24.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ville-Veikko Katajisto |
2002 |
|
300 |
34.10 |
1:12.47 |
1:55.24 |
|
2:37.65 |
|
|
Nurmijärven Uinti |
2:44.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aapo Liljaniemi |
2002 |
|
298 |
35.53 |
1:14.72 |
1:58.05 |
|
2:37.97 |
|
|
Nurmijärven Uinti |
2:37.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aleksi Vuorio |
2002 |
|
296 |
36.82 |
1:16.58 |
1:57.53 |
|
2:38.38 |
|
|
Nurmijärven Uinti |
2:46.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Aarne Myllynen |
2002 |
|
284 |
36.69 |
1:17.06 |
1:59.40 |
|
2:40.58 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
2:43.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Martti Rautell |
2002 |
|
267 |
38.43 |
1:20.53 |
2:02.64 |
|
2:44.00 |
|
|
Octopus Lohja |
2:38.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, P14,15,16 200m SU, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Kasper Envalds |
2001 |
|
407 |
33.34 |
1:09.34 |
1:46.73 |
|
2:22.44 |
|
|
Vanders |
2:27.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Joona Mikkola |
2001 |
|
370 |
33.43 |
1:10.55 |
1:49.70 |
|
2:27.06 |
|
|
Simmis Wanda |
2:22.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Toni Kougappi |
2001 |
|
219 |
40.23 |
1:23.58 |
2:09.52 |
|
2:55.02 |
|
|
Haminan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, P14,15,16 200m SU, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ville Särkkä |
2000 |
|
330 |
33.90 |
1:12.57 |
1:53.02 |
|
2:32.75 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
2:30.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspäivämäärä |
05 marraskuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti |
Tulostusaika |
10:50 |
|