Resultater for Concordia Forsikring Cup 2016
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Resultat Løb 28 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 28 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
|
|
Stævne navn |
Concordia Forsikring Cup 2016 |
|
Udskriftsdato |
02 oktober 2016 |
|
|
Stævne by |
Thisted |
|
Udskriftstidspunkt |
11:05 |
|
|
Arrangør |
Thisted Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
30 september 2016 |
|
|
|
|
|
|
Løb 28, 200m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2017 |
Mie Ø. Nielsen 1.57.02, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: Concordia Forsikring |
|
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ellen Jensen |
2005 |
|
421 |
35.24 |
1:13.28 |
1:50.03 |
|
2:27.75 |
|
|
Svømmeklubben Sønderborg |
2:39.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Fenja Romanski |
2005 |
|
389 |
34.88 |
1:14.79 |
1:55.33 |
|
2:31.64 |
|
|
Svømmeklubben SMUT Terndrup |
2:37.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Camilla Nørgaard Frost |
2005 |
|
316 |
36.55 |
1:18.82 |
2:01.64 |
|
2:42.64 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:56.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Jazmin Jensen |
2005 |
|
315 |
36.43 |
1:18.48 |
2:01.66 |
|
2:42.77 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:53.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Louise Lie Thisted |
2005 |
|
302 |
38.07 |
1:20.78 |
2:04.31 |
|
2:45.09 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:47.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Emilie Alexandra Hagen |
2005 |
|
276 |
39.52 |
1:23.03 |
2:07.39 |
|
2:50.00 |
|
|
Elverum Svømming |
2:54.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Tilde Søe Bach |
2005 |
|
274 |
38.96 |
1:23.63 |
2:08.52 |
|
2:50.36 |
|
|
Thisted Svømmeklub |
3:16.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Anna Munk Fuglsang |
2005 |
|
257 |
37.19 |
1:19.60 |
1:59.81 |
|
2:54.19 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
2:48.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Ida Hovmark |
2005 |
|
256 |
37.55 |
1:23.36 |
2:09.48 |
|
2:54.46 |
|
|
Thisted Svømmeklub |
3:09.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Josefine Høgh |
2005 |
|
170 |
46.92 |
1:41.66 |
2:33.70 |
|
3:19.70 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
3:15.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Alma van der Hagen |
2005 |
|
114 |
48.65 |
1:49.92 |
2:51.87 |
|
3:47.99 |
|
|
Farsund Svømmeklubb |
3:42.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Jessy Ann Nilsen |
2006 |
|
112 |
50.19 |
1:50.19 |
2:51.99 |
|
3:49.42 |
|
|
Farsund Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 28, 200m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2004-2004 |
Mie Ø. Nielsen 1.57.02, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: Concordia Forsikring |
|
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Emma Kutsko Jensen |
2004 |
|
474 |
33.08 |
1:09.06 |
1:46.35 |
|
2:22.01 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:23.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Anna Toft Petersen |
2004 |
|
434 |
34.74 |
1:12.16 |
1:49.89 |
|
2:26.27 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:29.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sina Ingedotter Øyen |
2004 |
|
398 |
33.88 |
1:12.43 |
1:51.78 |
|
2:30.52 |
|
|
Elverum Svømming |
2:30.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Mathilda Hyldal Jung |
2004 |
|
379 |
33.74 |
1:12.74 |
1:53.40 |
|
2:33.01 |
|
|
A6 |
2:32.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Clara Sass Husum |
2004 |
|
376 |
35.15 |
1:13.87 |
1:54.05 |
|
2:33.48 |
|
|
A6 |
2:38.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Isabel Lillebæk |
2004 |
|
352 |
35.68 |
1:16.12 |
1:57.07 |
|
2:36.77 |
|
|
A6 |
2:41.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Freja Møller |
2004 |
|
347 |
35.56 |
1:15.65 |
1:57.23 |
|
2:37.51 |
|
|
A6 |
2:40.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Kathrine Bech Nielsen |
2004 |
|
345 |
35.13 |
1:15.83 |
1:57.90 |
|
2:37.80 |
|
|
Odder Svømmeklub |
2:46.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Eva Hjort |
2004 |
|
342 |
36.31 |
1:16.33 |
1:58.22 |
|
2:38.38 |
|
|
Aarhus Swim |
2:56.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Elise Sveen-Bratvold |
2004 |
|
340 |
36.62 |
1:17.52 |
1:58.94 |
|
2:38.61 |
|
|
Elverum Svømming |
2:46.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Eline Søfting Svarstad |
2004 |
|
337 |
36.89 |
1:18.75 |
2:01.26 |
|
2:39.11 |
|
|
Elverum Svømming |
2:43.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Anne Terp |
2004 |
|
332 |
35.60 |
1:16.80 |
2:00.40 |
|
2:39.97 |
|
|
Struer Svømmeklub |
2:58.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Clara Skrydstrup |
2004 |
|
314 |
37.86 |
1:19.51 |
2:02.37 |
|
2:42.91 |
|
|
Aarhus Swim |
3:10.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Agnes Bojsen Jensen |
2004 |
|
287 |
39.13 |
1:21.43 |
2:05.16 |
|
2:47.84 |
|
|
Aarhus Swim |
2:48.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Sarah Larsen |
2004 |
|
286 |
38.73 |
1:22.22 |
2:06.88 |
|
2:47.95 |
|
|
Aarhus Swim |
2:46.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Maria Dyrhauge Winther |
2004 |
|
259 |
38.57 |
1:22.49 |
2:04.82 |
|
2:53.62 |
|
|
Odder Svømmeklub |
2:56.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Marie Martens Christensen |
2004 |
|
243 |
40.38 |
1:25.92 |
2:11.99 |
|
2:57.33 |
|
|
Svømmeklubben Nord |
3:00.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Ida Jul Christensen |
2004 |
|
240 |
40.19 |
1:26.14 |
2:13.09 |
|
2:58.22 |
|
|
Thisted Svømmeklub |
3:43.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Julianne Sandal Søbakk |
2004 |
|
225 |
42.66 |
1:31.18 |
2:19.71 |
|
3:02.08 |
|
|
Ullensakersvømmerne |
3:22.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Ida Kristensen |
2004 |
|
220 |
39.91 |
1:25.38 |
2:13.92 |
|
3:03.47 |
|
|
Thisted Svømmeklub |
4:00.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Mathilde Thomsen |
2004 |
|
168 |
41.97 |
1:32.55 |
2:27.13 |
|
3:20.67 |
|
|
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Lærke Kjærsgaard |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
Tyvstart |
|
Svømmeklubben S 68 |
2:41.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Martha Bjerg |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
Tyvstart |
|
Aarhus Swim |
2:29.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 28, 200m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2003 |
Mie Ø. Nielsen 1.57.02, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: Concordia Forsikring |
|
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lærke Schelde-Mollerup |
2003 |
|
546 |
30.72 |
1:05.00 |
1:40.36 |
|
2:15.47 |
|
|
A6 |
2:10.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ida S Olesen |
2003 |
|
501 |
32.59 |
1:07.73 |
1:44.03 |
|
2:19.42 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:19.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Selma Pruzljanin |
2003 |
|
489 |
32.26 |
1:08.28 |
1:44.88 |
|
2:20.59 |
|
|
Thisted Svømmeklub |
2:27.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Michelle Kramer Andersen |
2003 |
|
474 |
33.02 |
1:09.58 |
1:46.04 |
|
2:22.02 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:21.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Louise Dahl |
2003 |
|
474 |
32.91 |
1:09.00 |
1:45.70 |
|
2:22.06 |
|
|
A6 |
2:22.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Laura Fogh |
2003 |
|
470 |
32.92 |
1:09.18 |
1:46.42 |
|
2:22.40 |
|
|
Aarhus Swim |
2:26.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Pernille Elm Jensen |
2003 |
|
467 |
33.07 |
1:09.93 |
1:47.14 |
|
2:22.71 |
|
|
A6 |
2:22.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Tirill Hammerstrøm |
2003 |
|
458 |
32.44 |
1:09.36 |
1:47.10 |
|
2:23.66 |
|
|
Vågsbygd SLK |
2:26.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Luna Emilie Olsen |
2003 |
|
451 |
32.65 |
1:09.18 |
1:46.49 |
|
2:24.37 |
|
|
A6 |
2:19.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Karoline L. Kristensen |
2003 |
|
448 |
34.03 |
1:11.50 |
1:48.53 |
|
2:24.77 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:26.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Emilie Wolf Sørensen |
2003 |
|
440 |
33.71 |
1:10.97 |
1:49.07 |
|
2:25.62 |
|
|
Aarhus Swim |
2:27.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Signe Thomsen |
2003 |
|
425 |
34.07 |
1:12.01 |
1:50.14 |
|
2:27.23 |
|
|
Svømmeklubben SMUT Terndrup |
2:30.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Christine Henriksen |
2003 |
|
408 |
34.26 |
1:12.80 |
1:51.88 |
|
2:29.25 |
|
|
A6 |
2:35.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Cecilie Lauridsen |
2003 |
|
403 |
34.59 |
1:12.05 |
1:50.38 |
|
2:29.86 |
|
|
Odder Svømmeklub |
2:36.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Ingrid Vie |
2003 |
|
402 |
33.41 |
1:11.24 |
1:50.88 |
|
2:29.98 |
|
|
Elverum Svømming |
2:48.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Nikoline V Gallop |
2003 |
|
397 |
35.33 |
1:14.37 |
1:53.54 |
|
2:30.66 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:29.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Thea Holm Thomsen |
2003 |
|
393 |
35.16 |
1:14.29 |
1:53.62 |
|
2:31.22 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:28.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Alberte Skov Forsberg |
2003 |
|
372 |
36.23 |
1:15.78 |
1:55.57 |
|
2:33.96 |
|
|
Skive Svømmeklub Poseidon |
2:35.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Camilla Angaard Nielsen |
2003 |
|
370 |
36.72 |
1:16.70 |
1:56.19 |
|
2:34.23 |
|
|
Odder Svømmeklub |
2:36.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Stine Rejkjær Gadgaard |
2003 |
|
359 |
35.91 |
1:17.21 |
1:58.21 |
|
2:35.87 |
|
|
Struer Svømmeklub |
2:47.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Catherina Juul Jensen |
2003 |
|
353 |
35.87 |
1:16.54 |
1:57.56 |
|
2:36.66 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
2:46.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Freja Romanski |
2003 |
|
352 |
34.33 |
1:13.90 |
1:55.56 |
|
2:36.79 |
|
|
Svømmeklubben SMUT Terndrup |
2:35.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Kristine Refstie |
2003 |
|
347 |
37.14 |
1:17.32 |
1:58.86 |
|
2:37.61 |
|
|
Vågsbygd SLK |
2:47.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Michelle Philipsen |
2003 |
|
347 |
36.64 |
1:18.26 |
1:58.98 |
|
2:37.64 |
|
|
Svømmeklubben SMUT Terndrup |
2:47.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Margrethe Hammerseth |
2003 |
|
343 |
38.19 |
1:20.02 |
2:01.87 |
|
2:38.19 |
|
|
Ullensakersvømmerne |
2:42.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Matilda Colley |
2003 |
|
331 |
36.82 |
1:17.92 |
2:00.03 |
|
2:40.08 |
|
|
A6 |
2:46.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Sara Farag |
2003 |
|
310 |
36.88 |
1:18.00 |
2:02.11 |
|
2:43.51 |
|
|
Svømmeklubben Sønderborg |
2:51.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Sara Bundgaard |
2003 |
|
303 |
37.69 |
1:20.75 |
2:04.21 |
|
2:44.88 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
2:53.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Maya Madsen |
2003 |
|
303 |
37.13 |
1:19.06 |
2:02.30 |
|
2:44.91 |
|
|
Kristiansand Svømmeallianse |
2:44.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Matilde Dalgaard Lauridse |
2003 |
|
298 |
38.82 |
1:22.13 |
2:04.27 |
|
2:45.81 |
|
|
Odder Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Pernille Christensen |
2003 |
|
297 |
37.53 |
1:21.59 |
2:05.53 |
|
2:45.89 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
2:51.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Victoria Bjerre |
2003 |
|
292 |
37.11 |
1:19.28 |
2:04.07 |
|
2:46.87 |
|
|
Aabybro Idrætsforening |
2:58.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Katrine Mols |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
Tyvstart |
|
Aarhus Swim |
2:30.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Zenia Christensen |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
Tyvstart |
|
Svømmeklubben S 68 |
3:16.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 28, 200m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2002-2002 |
Mie Ø. Nielsen 1.57.02, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: Concordia Forsikring |
|
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Camilla Brøgger-Andersen |
2002 |
|
598 |
30.35 |
1:03.70 |
1:37.91 |
|
2:11.42 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:09.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Karoline Sørensen |
2002 |
|
566 |
31.71 |
1:06.22 |
1:40.64 |
|
2:13.90 |
|
|
Thisted Svømmeklub |
2:13.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Thea Søe Bach |
2002 |
|
536 |
31.71 |
1:06.20 |
1:41.58 |
|
2:16.31 |
|
|
Thisted Svømmeklub |
2:16.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Emma Ildal Djørup |
2002 |
|
527 |
33.21 |
1:08.39 |
1:43.54 |
|
2:17.11 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:21.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Alberte Sommerlund Peders |
2002 |
|
521 |
31.58 |
1:05.80 |
1:41.88 |
|
2:17.59 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:15.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Charlotte S. Jensen |
2002 |
|
512 |
32.08 |
1:07.49 |
1:43.43 |
|
2:18.40 |
|
|
Svømmeklubben Nord |
2:19.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Sara Dahl Østrøm |
2002 |
|
511 |
33.30 |
1:09.03 |
1:44.82 |
|
2:18.56 |
|
|
Ullensakersvømmerne |
2:22.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Lea Serup Schøn |
2002 |
|
500 |
32.22 |
1:07.68 |
1:44.68 |
|
2:19.56 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:14.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Isabella Bach |
2002 |
|
486 |
33.53 |
1:09.62 |
1:45.58 |
|
2:20.85 |
|
|
Holstebro Svømme Club |
2:18.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Astrid Nielsen |
2002 |
|
474 |
33.05 |
1:08.64 |
1:45.95 |
|
2:22.08 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:16.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Johanne S. Christiansen |
2002 |
|
473 |
33.72 |
1:09.27 |
1:46.29 |
|
2:22.13 |
|
|
Svømmeklubben Sønderborg |
2:22.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Emma Rasmussen |
2002 |
|
466 |
33.48 |
1:09.52 |
1:46.26 |
|
2:22.79 |
|
|
Odder Svømmeklub |
2:27.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Oda Erikka Holberg |
2002 |
|
463 |
31.88 |
1:07.61 |
1:44.47 |
|
2:23.15 |
|
|
Elverum Svømming |
2:15.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Lærke Als |
2002 |
|
461 |
33.31 |
1:09.73 |
1:46.98 |
|
2:23.33 |
|
|
Svømmeklubben Nord |
2:26.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Frederikke Møller Pederse |
2002 |
|
458 |
32.22 |
1:08.60 |
1:46.37 |
|
2:23.65 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:33.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Julie Kappel Petersen |
2002 |
|
451 |
33.34 |
1:10.62 |
1:48.28 |
|
2:24.40 |
|
|
Thisted Svømmeklub |
2:24.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Cecilie Christensen |
2002 |
|
450 |
32.39 |
1:08.55 |
1:45.97 |
|
2:24.53 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:27.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Maja Fridberg Madsen |
2002 |
|
446 |
31.73 |
1:07.90 |
1:46.41 |
|
2:24.94 |
|
|
Odder Svømmeklub |
2:20.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Thilde Timmermand |
2002 |
|
436 |
33.14 |
1:10.55 |
1:48.70 |
|
2:26.03 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:23.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Rikke Vagtborg Jensen |
2002 |
|
435 |
32.32 |
1:09.37 |
1:48.27 |
|
2:26.14 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:32.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Maja Stie Svensgaard |
2002 |
|
434 |
32.15 |
1:08.96 |
1:47.53 |
|
2:26.21 |
|
|
Struer Svømmeklub |
2:32.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Therese Mardal |
2002 |
|
412 |
33.72 |
1:12.00 |
1:51.39 |
|
2:28.78 |
|
|
Thisted Svømmeklub |
2:31.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Kristine la Cour Hjelholt |
2002 |
|
412 |
34.97 |
1:13.60 |
1:52.15 |
|
2:28.79 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:28.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Elisabeth Sølvkjær |
2002 |
|
409 |
35.47 |
1:13.96 |
1:52.02 |
|
2:29.19 |
|
|
Thisted Svømmeklub |
2:26.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Emma Rose Treney |
2002 |
|
332 |
35.44 |
1:15.39 |
1:57.72 |
|
2:39.92 |
|
|
Aabybro Idrætsforening |
2:38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Sofia Ingeberg |
2002 |
|
332 |
37.37 |
1:17.80 |
1:59.12 |
|
2:39.94 |
|
|
Odder Svømmeklub |
2:44.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Lise Lindemann-Larsen |
2002 |
|
316 |
36.63 |
1:18.30 |
2:00.26 |
|
2:42.54 |
|
|
Thisted Svømmeklub |
2:34.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Lea Adalia Strømman |
2002 |
|
303 |
35.18 |
1:17.31 |
2:01.87 |
|
2:44.78 |
|
|
Lillesand IL |
2:27.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Emma Oline Gadegaard |
2002 |
|
278 |
38.87 |
1:22.19 |
2:06.70 |
|
2:49.55 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
2:52.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Julie Heby Kanstrup |
2002 |
|
277 |
38.40 |
1:21.60 |
2:06.77 |
|
2:49.85 |
|
|
Aabybro Idrætsforening |
2:46.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Martine Hagen |
2002 |
|
271 |
39.20 |
1:23.48 |
2:08.54 |
|
2:50.98 |
|
|
Ullensakersvømmerne |
2:53.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Gro Sørensen |
2002 |
|
264 |
39.57 |
1:23.21 |
2:07.65 |
|
2:52.63 |
|
|
Aarhus Swim |
2:48.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 28, 200m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2000-2001 |
Mie Ø. Nielsen 1.57.02, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: Concordia Forsikring |
|
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Amalie Søby Mortensen |
2001 |
|
739 |
29.56 |
1:00.40 |
1:31.62 |
|
2:02.50 |
|
|
Holstebro Svømme Club |
1:59.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Louise Bach Andersen |
2001 |
|
682 |
30.65 |
1:02.90 |
1:35.05 |
|
2:05.85 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:05.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Amalie Bærentsen |
2000 |
|
666 |
30.39 |
1:03.09 |
1:35.51 |
|
2:06.80 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:04.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Emma Bugge Fynbo |
2001 |
|
632 |
30.75 |
1:03.64 |
1:36.32 |
|
2:09.06 |
|
|
Holstebro Svømme Club |
2:06.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Lisa Rijkhoff |
2001 |
|
622 |
30.04 |
1:02.96 |
1:36.79 |
|
2:09.71 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:09.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Johanne Marie Poulsen |
2001 |
|
613 |
30.47 |
1:03.49 |
1:37.42 |
|
2:10.34 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:06.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Katja Korbo Petersson |
2001 |
|
590 |
30.64 |
1:04.32 |
1:37.77 |
|
2:12.05 |
|
|
A6 |
2:09.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Nicoline Bredahl |
2000 |
|
580 |
30.49 |
1:03.74 |
1:38.19 |
|
2:12.77 |
|
|
Silkeborg Svømmeklub |
2:12.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Camilla Ottesen |
2000 |
|
575 |
31.62 |
1:05.86 |
1:40.08 |
|
2:13.20 |
|
|
Svømmeklubben Nord |
2:14.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Dina Svege |
2000 |
|
570 |
31.12 |
1:05.22 |
1:39.82 |
|
2:13.54 |
|
|
SK Team Sør / Ksa |
2:14.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Line Johannsen |
2001 |
|
568 |
31.33 |
1:05.50 |
1:40.07 |
|
2:13.76 |
|
|
Aarhus Swim |
2:11.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Ine Marie Andersen |
2000 |
|
563 |
31.26 |
1:05.36 |
1:40.38 |
|
2:14.15 |
|
|
SK Poseidon Porsgrunn |
2:13.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Kristine Johnsson |
2001 |
|
530 |
31.77 |
1:06.56 |
1:42.19 |
|
2:16.85 |
|
|
SK Poseidon Porsgrunn |
2:17.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Nikoline Østerberg |
2000 |
|
527 |
32.02 |
1:06.87 |
1:42.31 |
|
2:17.07 |
|
|
Aarhus Swim |
2:13.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Mia Seehausen |
2001 |
|
506 |
31.91 |
1:06.90 |
1:43.01 |
|
2:19.01 |
|
|
Aarhus Swim |
2:13.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Edle Irene Vidnes |
2001 |
|
494 |
32.26 |
1:08.18 |
1:45.06 |
|
2:20.08 |
|
|
SK Poseidon Porsgrunn |
2:22.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Signe Villumsen |
2001 |
|
490 |
32.85 |
1:08.57 |
1:45.04 |
|
2:20.47 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:18.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Emma Jørgensen |
2001 |
|
486 |
30.97 |
1:06.85 |
1:45.58 |
|
2:20.82 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:11.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Anna Mathiasen |
2000 |
|
482 |
32.92 |
1:08.44 |
1:44.92 |
|
2:21.25 |
|
|
Thisted Svømmeklub |
2:20.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Mathilde Hvass Olesen |
2001 |
|
466 |
32.68 |
1:08.62 |
1:46.00 |
|
2:22.80 |
|
|
Aarhus Swim |
2:16.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Othine Ruenes |
2001 |
|
464 |
32.89 |
1:09.90 |
1:46.98 |
|
2:23.02 |
|
|
SK Team Sør / Ksa |
2:18.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Kathrine Kristiansen |
2001 |
|
456 |
33.03 |
1:09.61 |
1:47.09 |
|
2:23.86 |
|
|
Lillesand IL |
2:21.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Kasandra Isager |
2000 |
|
445 |
33.29 |
1:10.10 |
1:48.57 |
|
2:25.03 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:24.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Thea Bjørnestad |
2000 |
|
445 |
32.34 |
1:08.65 |
1:46.98 |
|
2:25.09 |
|
|
Farsund Svømmeklubb |
2:26.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Katharina Schmidt Madsen |
2001 |
|
441 |
33.51 |
1:10.10 |
1:48.31 |
|
2:25.52 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:23.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Emma Viborg Larsen |
2001 |
|
427 |
32.57 |
1:09.51 |
1:48.60 |
|
2:27.01 |
|
|
Aabybro Idrætsforening |
2:31.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Lærke Cassøe Alexandersen |
2001 |
|
423 |
34.96 |
1:12.45 |
1:51.29 |
|
2:27.46 |
|
|
Skive Svømmeklub Poseidon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Maria Kornum |
2001 |
|
421 |
33.92 |
1:11.48 |
1:50.26 |
|
2:27.76 |
|
|
Svømmeklubben Nord |
2:26.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Andrea Sørensen |
2000 |
|
399 |
35.62 |
1:14.45 |
1:53.16 |
|
2:30.42 |
|
|
SK Poseidon Porsgrunn |
2:36.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Natascha Holm Byskov |
2000 |
|
385 |
36.10 |
1:14.87 |
1:53.81 |
|
2:32.21 |
|
|
Holstebro Svømme Club |
2:31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Cathrine Boe Andersen |
2001 |
|
372 |
34.31 |
1:13.40 |
1:54.18 |
|
2:33.98 |
|
|
Aabybro Idrætsforening |
2:35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Sofie Astrup |
2001 |
|
370 |
35.81 |
1:15.51 |
1:55.93 |
|
2:34.30 |
|
|
Struer Svømmeklub |
2:42.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
Camilla Aagaard |
2000 |
|
357 |
34.31 |
1:14.34 |
1:55.89 |
|
2:36.05 |
Dansk rekord S13 |
|
Svømmeklubben Nord |
2:36.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
Elin L. Pavljuk |
2001 |
|
354 |
35.23 |
1:14.97 |
1:56.23 |
|
2:36.46 |
|
|
Vågsbygd SLK |
2:36.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
Katrine L. Pavljuk |
2001 |
|
337 |
35.58 |
1:16.34 |
1:57.99 |
|
2:39.05 |
|
|
Vågsbygd SLK |
2:34.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
Christina Berggren Munch |
2001 |
|
316 |
35.51 |
1:15.14 |
1:56.90 |
|
2:42.62 |
|
|
Struer Svømmeklub |
2:41.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
Freja Winkler |
2001 |
|
314 |
34.97 |
1:15.76 |
1:59.00 |
|
2:42.92 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
Anne Kopp Drewsen |
2001 |
|
262 |
38.66 |
1:22.97 |
2:08.51 |
|
2:53.00 |
|
|
Svømmeklubben S 68 |
2:57.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
Hedvig Opheim |
2000 |
|
260 |
39.26 |
1:23.25 |
2:08.67 |
|
2:53.46 |
|
|
Lillesand IL |
2:46.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
Anna Pedersen |
2001 |
|
193 |
40.89 |
1:29.87 |
2:21.84 |
|
3:11.46 |
|
|
Struer Svømmeklub |
3:27.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Marit Aakre |
2000 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
Tyvstart |
|
Bergkameratene-Svømming |
2:24.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 28, 200m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 0-1999 |
Mie Ø. Nielsen 1.57.02, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: Concordia Forsikring |
|
|
Plac. |
Navn |
Født |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnået |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Jackie Gade |
1998 |
|
656 |
30.49 |
1:02.90 |
1:35.69 |
|
2:07.48 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:05.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Merete Toft Jensen |
1999 |
|
630 |
30.23 |
1:03.43 |
1:36.95 |
|
2:09.16 |
|
|
Holstebro Svømme Club |
2:09.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Lisa Schøn |
1999 |
|
630 |
30.07 |
1:03.09 |
1:36.30 |
|
2:09.18 |
|
|
Aalborg Svømmeklub |
2:07.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Tuva Tronstad |
1998 |
|
603 |
30.01 |
1:03.27 |
1:37.50 |
|
2:11.12 |
|
|
Vågsbygd SLK |
2:22.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Simone H. Lauridsen |
1999 |
|
582 |
30.75 |
1:04.39 |
1:39.00 |
|
2:12.65 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:11.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Malene Tørnkvist |
1998 |
|
578 |
31.38 |
1:05.33 |
1:39.66 |
|
2:12.96 |
|
|
SK Team Sør / Ksa |
2:10.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Stine Karlberg |
1999 |
|
577 |
30.85 |
1:04.98 |
1:39.37 |
|
2:13.01 |
|
|
SK Poseidon Porsgrunn |
2:12.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Nora Næssen |
1999 |
|
566 |
30.91 |
1:05.00 |
1:39.68 |
|
2:13.86 |
|
|
SK Team Sør / Ksa |
2:10.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Oda Sodefjed Tørnkvist |
1998 |
|
550 |
30.52 |
1:04.17 |
1:39.49 |
|
2:15.17 |
|
|
SK Team Sør / Ksa |
2:17.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Nanna Bjørk Barkardottir |
1998 |
|
493 |
33.15 |
1:08.93 |
1:44.89 |
|
2:20.17 |
|
|
Esbjerg Svømmeklub |
2:16.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Rannei Nordbø |
1999 |
|
484 |
32.39 |
1:07.06 |
1:43.57 |
|
2:21.09 |
|
|
SK Poseidon Porsgrunn |
2:16.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Maja Sandholm Pedersen |
1998 |
|
480 |
32.83 |
1:08.22 |
1:44.17 |
|
2:21.47 |
|
|
Holstebro Svømme Club |
2:17.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Anette Poulsen |
1999 |
|
453 |
32.80 |
1:09.46 |
1:47.21 |
|
2:24.24 |
|
|
Thisted Svømmeklub |
2:22.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Karoline Nielsen |
1997 |
|
400 |
34.72 |
1:12.49 |
1:51.51 |
|
2:30.24 |
|
|
Svømmeklubben Nord |
2:28.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Alma Moen |
1997 |
|
399 |
34.52 |
1:13.13 |
1:51.99 |
|
2:30.38 |
|
|
Kristiansand Svømmeallianse |
2:31.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Emma F. Sørensen |
1998 |
|
379 |
34.40 |
1:13.25 |
1:53.35 |
|
2:33.03 |
|
|
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
2:30.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Emma Sofie Almås |
1999 |
|
373 |
34.32 |
1:13.20 |
1:53.72 |
|
2:33.77 |
|
|
Elverum Svømming |
2:30.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
02 oktober 2016 |
Licens til Thisted Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
11:05 |
|