2021-12-06   18:13:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Hessun Vinstat

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Hessun Vinstat    Tulostuspivmr  17 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  14:47   
  Jrjestj  Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  17 syyskuu 2016         
 
 
Laji 18, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Leo Laine  2007    92          58.48   
  Uimaseura Kaarina  1:01.09                 
 
Laji 18, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tuomas Toppinen  2005    296          39.63   
  Aurajoen Uinti  38.48                 
Ajjuub Ezzat  2005    237          42.64   
  Aurajoen Uinti  41.57                 
Konsta Vainio  2005    153          49.34   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  48.67                 
Patrik Reiman  2005    118          53.80   
  Uimaseura Kaarina  56.57                 
Veeti Valdolin  2005    118          53.81   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  52.80                 
Lauri-Pekka Pakomki  2006    117          53.95   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  49.99                 
Aarni Linderborg  2005    106          55.78   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  58.89                 
Samuli Pyklmaa  2005    106          55.79   
  Aurajoen Uinti  59.38                 
Eemeli Arnell  2005    105          55.89   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  56.06                 
10  Tomas Laine  2006    105          55.91   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  51.89                 
11  Eero Menp  2005    104          56.02   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  56.93                 
11  Frans Sandblom  2006    104          56.02   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:00.04                 
13  Marius Koivisto  2006    97          57.43   
  Uinti-Vakka  1:00.84                 
14  Matias Sepp  2006    76          1:02.26   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:08.99                 
15  Joonatan Davie  2006    61          1:06.84   
  Aurajoen Uinti  1:01.63                 
16  Leevi Saarinen  2006    59          1:07.68   
  Uinti-Vakka  1:06.42                 
Niko Merilinen  2006              DSQ   
  Uimaseura Kaarina                   
  SW 7.6 Yhden kden /kdet pllekkin / eriaikainen kosketus seinn knnksess / maaliin tullessa               
 
Laji 18, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Eemil Kankare  2003    358          37.19   
  Aurajoen Uinti  39.98                 
Santeri Herpola  2003    307          39.15   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  39.25                 
Juuso Leppnen  2004    235          42.80   
  Aurajoen Uinti  45.38                 
Niko Viitala  2003    212          44.26   
  Aurajoen Uinti  50.49                 
Rasmus Rekola  2004    208          44.56   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  52.40                 
Roni Koskinen  2003    198          45.30   
  Aurajoen Uinti  46.65                 
Jaakko Pihlava  2004    194          45.62   
  Aurajoen Uinti  49.68                 
Tatu Kunttila  2003    188          46.09   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  48.97                 
Daniel Pavlov  2003    182          46.57   
  Aurajoen Uinti  50.26                 
10  Mikael Hirsiniemi  2004    181          46.65   
  Aurajoen Uinti  47.14                 
11  Einari Palmu  2004    160          48.65   
  Aurajoen Uinti  53.17                 
12  Elias Laine  2003    130          52.08   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:00.17                 
13  Rasmus Rauhala  2004    128          52.32   
  Uimaseura Kaarina  53.78                 
14  Niklas Lundstrm  2004    123          53.05   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  55.82                 
15  Axel Lepphaara  2004    122          53.17   
  Aurajoen Uinti  55.33                 
16  Samuel Salminen  2003    121          53.37   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  52.94                 
17  Olli Erkkil  2003    97          57.48   
  Aurajoen Uinti  52.56                 
Akira Konttinen  2003              DSQ   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
Laji 18, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lauri Elomaa  2000    505          33.16   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  33.57                 
Jesper Lietzen  2002    470          33.98   
  Aurajoen Uinti  34.20                 
Oskari Arvo  2002    445          34.60   
  Aurajoen Uinti  35.29                 
Hugo Enroth  2001    441          34.70   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  34.27                 
Leevi Lehti  2000    423          35.19   
  Porin Uimaseura  36.05                 
Jere Oikarainen  2002    388          36.20   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  39.13                 
Oskari Ovaskainen  2000    387          36.24   
  Porin Uimaseura  36.53                 
Mika Arkkila  2000    370          36.80   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  36.30                 
Ibrahim Ezzat  2002    369          36.81   
  Aurajoen Uinti  36.73                 
10  Leevi Korpinen  2001    348          37.56   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  37.75                 
11  Janne Juven  2001    334          38.06   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  38.74                 
12  Leevi Luhtanen  2000    320          38.61   
  Porin Uimaseura  38.59                 
13  Samu Petteri Kallio  2002    291          39.83   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  39.38                 
14  Oskar Voiko  2002    270          40.84   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
15  Otto Lindroos  2001    218          43.89   
  Aurajoen Uinti  44.10                 
16  Sharo Mamandi  2002    197          45.38   
  Aurajoen Uinti                   
17  Niklas Konttinen  2001    182          46.60   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
Matias Pennanen  2001              DSQ   
  Porin Uimaseura  40.87                 
  SW 7.6 Yhden kden /kdet pllekkin / eriaikainen kosketus seinn knnksess / maaliin tullessa               
 
Laji 18, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ossi Oksa  1988    764          28.90   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  28.18                 
Wilhelm Suominen  1999    531          32.62   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  32.20                 
Ossi Airaksinen  1996    528          32.68   
  Aurajoen Uinti  32.26                 
Mika Sola  1991    517          32.90   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  32.61                 
Rami Rissanen  1999    505          33.17   
  Porin Uimaseura  33.15                 
Otto Rannikko  1999    484          33.63   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  30.80                 
Elias Kuusisto  1999    470          33.98   
  Aurajoen Uinti  33.68                 
Atte Sahla  1993    429          35.01   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
Henri Kyynrinen  1994    426          35.11   
  Aurajoen Uinti  33.72                 
10  Akseli Heino  1999    374          36.66   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  36.14                 
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.07  Tulostuspivmr  17 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  14:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner