2021-12-06   18:25:48
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Hessun Vinstat

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Hessun Vinstat    Tulostuspivmr  17 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  11:29   
  Jrjestj  Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  17 syyskuu 2016         
 
 
Laji 3, 50m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jasmiina Laitinen  2008    132          53.09   
  Aurajoen Uinti                   
Lumia Ele  2008    93          59.63   
  Loimaan Uimaseura  1:00.96                 
Nea Nirhamo  2008    91          1:00.00   
  Loimaan Uimaseura                   
Emilia Inkeroinen  2009    59          1:09.15   
  Aurajoen Uinti                   
Emilie Sjsten  2008    59          1:09.19   
  Aurajoen Uinti  1:08.67                 
Sofia Danska  2009    52          1:12.13   
  Uimaseura Kaarina                   
 
Laji 3, 50m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 9 - 10 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Elsa Vira  2006    282          41.22   
  Aurajoen Uinti  41.43                 
Mirelle Hirsiniemi  2007    263          42.23   
  Aurajoen Uinti  41.60                 
Ellen Kaituri  2006    257          42.56   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  43.76                 
Daniela Lietzn  2006    228          44.23   
  Aurajoen Uinti  43.34                 
Aino Laine  2007    220          44.78   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  45.15                 
Fia Meltovaara  2006    196          46.55   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  47.04                 
Tilda Aaltonen  2006    186          47.40   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  48.41                 
Linnea Koski  2007    179          47.99   
  Aurajoen Uinti  48.77                 
Wilma Turpeinen  2006    172          48.64   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  51.29                 
10  Maikki Hmlinen  2006    166          49.19   
  Uimaseura Kaarina  51.90                 
11  Iida Vartiainen  2006    161          49.74   
  Aurajoen Uinti                   
12  Ronja Vilska  2006    152          50.60   
  Aurajoen Uinti  52.10                 
13  Mia Karolina Mrsepp  2006    151          50.80   
  Aurajoen Uinti  54.72                 
14  Petra Korkeakangas  2007    150          50.88   
  Loimaan Uimaseura  54.53                 
15  Kerttu Rantanen  2007    148          51.12   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  56.45                 
16  Mirella Sauhula  2006    144          51.58   
  Aurajoen Uinti                   
17  Emma Haapanen  2006    139          52.13   
  Aurajoen Uinti  50.53                 
18  Aino Suomalainen  2007    136          52.59   
  Aurajoen Uinti                   
19  Ella-Adele Nybom  2006    125          54.10   
  Aurajoen Uinti                   
20  Sanni Virtanen  2006    121          54.67   
  Uimaseura Kaarina  57.22                 
21  Rahma Ezzat  2007    118          55.05   
  Aurajoen Uinti                   
22  Nina Oikarinen  2006    109          56.48   
  Uimaseura Kaarina  1:03.19                 
23  Elina Toivonen  2006    88          1:00.66   
  Aurajoen Uinti                   
24  Sanni Hurme  2006    81          1:02.42   
  Uimaseura Kaarina                   
25  Aino Norrdal  2006    75          1:04.04   
  Uimaseura Kaarina  1:04.98                 
26  Aava Sulanter  2007    67          1:06.36   
  Uimaseura Kaarina  1:08.56                 
27  Aino Viitala  2006    67          1:06.47   
  Aurajoen Uinti                   
28  Alina Vanhatalo  2006    56          1:10.69   
  Uimaseura Kaarina                   
Kiia Koivisto  2007              DSQ   
  Loimaan Uimaseura                   
  SW 6.6 Maaliintulo vatsallaan               
 
Laji 3, 50m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aino Rantala  2004    404          36.59   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
Oona Sirki  2004    362          37.96   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  38.62                 
Kukka Kangas  2005    361          38.00   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  40.48                 
Milla Rintanen  2004    351          38.34   
  Aurajoen Uinti  38.71                 
Ella Nihtil  2004    342          38.68   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  42.60                 
Matilda Laitinen  2004    321          39.52   
  Aurajoen Uinti  40.83                 
Kerttu Taponen  2005    314          39.80   
  Aurajoen Uinti  42.95                 
Phan Vy Anh Tran  2005    294          40.65   
  Aurajoen Uinti  45.90                 
Ella Suominen  2005    286          41.07   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  42.76                 
10  Julianna Kurkela  2005    277          41.47   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  41.91                 
11  Fiona Laakso  2005    276          41.54   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  41.38                 
12  My Laverman  2004    273          41.68   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  43.89                 
13  Laura Helena Mrsepp  2004    262          42.26   
  Aurajoen Uinti                   
14  Minttu Kiili  2005    260          42.35   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  41.20                 
15  Amanda Koistinen  2005    249          42.98   
  Aurajoen Uinti  46.06                 
16  Tiitu Koskinen  2005    249          42.99   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  44.31                 
17  Maura Bergstrm  2005    241          43.45   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  46.12                 
18  Emma Nieminen  2005    219          44.89   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  47.84                 
19  Kristina Grimbaum  2005    180          47.91   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  49.95                 
20  Joanna Hauhia  2004    171          48.71   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
21  Kata Koskinen  2005    171          48.73   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  52.82                 
22  Aino Kurki  2005    157          50.16   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  53.88                 
22  Pilvi sterman  2005    157          50.16   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  50.15                 
24  Celina Sandell  2005    156          50.17   
  Uimaseura Kaarina  48.96                 
25  Rakel Ronimus  2004    156          50.18   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  53.28                 
26  Roosa Lahti  2004    134          52.79   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  56.65                 
27  Aino Kajonen  2005    127          53.70   
  Aurajoen Uinti                   
28  Charlotta Koivisto  2004    101          57.98   
  Uinti-Vakka  54.24                 
Erin Gonzalez Catn  2005              DSQ   
  Aurajoen Uinti  48.14                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
Laji 3, 50m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Paula Peltola  2001    718          30.21   
  Aurajoen Uinti  29.75                 
Anna Vira  2002    553          32.96   
  Aurajoen Uinti  34.45                 
Sylvia Kuusisto  2003    533          33.36   
  Aurajoen Uinti  33.48                 
Oona Laakso  2002    510          33.86   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  33.88                 
Emma Uuskla  2002    505          33.96   
  Aurajoen Uinti  35.74                 
Alida hberg  2002    505          33.97   
  Aurajoen Uinti  34.06                 
Julia Koivisto  2002    502          34.03   
  Aurajoen Uinti  34.75                 
Vuokko Suomki  2001    491          34.29   
  Aurajoen Uinti  34.33                 
Katariina Niemi  2002    486          34.40   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  34.38                 
10  Peppi Pinomki  2002    478          34.59   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
11  Kaisla Kangas  2002    428          35.90   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  35.11                 
12  Ida Nordquist  2001    424          36.00   
  Aurajoen Uinti  37.64                 
13  Minka Halava  2001    419          36.15   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
14  Kerttu Nurmi  2003    418          36.17   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  37.61                 
15  Reetta Rantakokko  2001    418          36.18   
  Aurajoen Uinti  35.49                 
16  Amanda Mankinen  2001    411          36.37   
  Aurajoen Uinti  37.73                 
17  Emilia Liven  2002    408          36.48   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
18  Iris Hanski  2003    398          36.77   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  39.18                 
19  Olivia Koski  2002    393          36.92   
  Aurajoen Uinti  38.26                 
20  Pinja sterman  2002    389          37.05   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
21  Daniela Degenhardt  2003    376          37.47   
  Aurajoen Uinti  39.83                 
22  Ella Alanko  2003    368          37.73   
  Aurajoen Uinti  41.26                 
23  Lydia Rintanen  2002    367          37.78   
  Aurajoen Uinti  36.50                 
24  Hein Tanskanen  2003    360          38.03   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  40.04                 
25  Helka Suomki  2003    316          39.71   
  Aurajoen Uinti  40.58                 
26  Greta Kandolin  2003    288          40.94   
  Aurajoen Uinti  46.80                 
27  Hilda Helo  2003    254          42.72   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
28  Peppi Kolari  2003    218          44.92   
  Aurajoen Uinti                   
29  Hilla Valtonen  2003    141          51.94   
  Uimaseura Kaarina  51.76                 
 
Laji 3, 50m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Roosa Mrt  1999    699          30.48   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  29.81                 
Roosa Rekola  2000    502          34.04   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  32.44                 
Ida Konkka  2000    498          34.12   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
Miia Hurskainen  1992    435          35.69   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
Karolina Voiko  2000    373          37.59   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  36.40                 
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.07  Tulostuspivmr  17 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  11:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner