2019-12-11   10:55:25
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Resultat för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Söndag Pass1

Resultat Gren 18 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 18 (Finaler) - Officiell 
 
  Tävling  Arne Borgs minne TYR sprint    Utskriftsdatum  25 september 2016   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  13:05   
  Arrangör  SKK         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  25 september 2016         
 
 
Gren 18, 50m Ryggsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Walter Sundling  2004  Stockholms Kappsimningsklubb            34.36   
Gustav Niring  2004  Stockholmspolisens IF SF            35.04   
Hugo Westholm  2004  Täby Sim            35.97   
Oliver Albinzon  2005  Simklubben Neptun            37.36   
Axel Lewander  2004  Stockholmspolisens IF SF            37.81   
Jan Salentin  2004  Simklubben Neptun            39.02   
Gustav Fahlström  2005  Motala Simsällskap            39.09   
Theo Djuphammar  2005  Simklubben Neptun            39.22   
Lukas Lundberg  2004  Motala Simsällskap            39.28   
10  Carl Mattsson  2005  Stockholms Kappsimningsklubb            39.53   
11  Morris Martin  2004  Simklubben Neptun            40.44   
12  Simon Brunn  2004  Tyresö Simsällskap            40.66   
13  Hjalmar Mueller  2004  Simklubben Neptun            40.78   
14  Johannes Barkarö  2004  Åkersberga Simsällskap            41.01   
15  Måns Gunnarson  2006  Simklubben Neptun            41.32   
16  Oscar Engström  2004  Simklubben Neptun            41.37   
17  Ted Wiker  2004  Gustavsbergs Simsällskap            41.93   
18  Aksel Hillerström Vagli  2006  Simklubben Neptun            42.04   
19  Hampus Bengtsson  2005  Simklubben Neptun            42.71   
20  Gustav Åsbrink  2005  Stockholms Kappsimningsklubb            43.03   
21  Morten Brattgård  2004  Gustavsbergs Simsällskap            43.40   
22  Uno Härmark  2005  Simklubben Neptun            44.02   
23  Gustav Edman  2005  Simklubben Neptun            44.04   
24  Alexander Youssef  2004  Solna Sundbyberg SS 04            44.61   
25  Isak Widstrand  2004  Åkersberga Simsällskap            45.14   
26  Jonatan Eriksson  2006  Simklubben Neptun            45.48   
27  David Berggren  2005  Stockholms Kappsimningsklubb            45.77   
28  Love Lundvall  2004  Tyresö Simsällskap            45.81   
29  Anton Graner  2005  Stockholms Kappsimningsklubb            45.87   
30  Vincent Flores  2005  Stockholms Kappsimningsklubb            45.89   
31  Jimmy Helmersson  2005  Stockholms Kappsimningsklubb            45.96   
32  Tee Thern  2006  Simklubben Neptun            46.10   
33  Ludvig Löfström  2006  Simklubben Neptun            46.33   
34  Johannes Jansson  2004  Åkersberga Simsällskap            46.87   
35  Neo Carlberg  2005  Solna Sundbyberg SS 04            48.17   
36  Melvin Bosson  2006  Åkersberga Simsällskap            49.11   
37  Max Ringbom  2005  Tyresö Simsällskap            49.84   
38  Oscar Flores  2005  Stockholms Kappsimningsklubb            53.59   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  25 september 2016 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  13:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner