2021-12-04   04:39:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Lakeusuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 17 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Lakeusuinnit    Tulostuspivmr  01 lokakuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Seinjoki    Tulostusaika  16:13   
  Jrjestj  Seinjoen Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  01 lokakuu 2016         
 
 
Laji 17, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Minna Virtanen  2004    254  1:23.67  2:57.90  4:34.86  6:12.56  12:36.76   
  Seinjoen Uimarit-58        7:50.84  9:28.01  11:04.08       
                     
 
Laji 17, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Tara Korkiakoski  2003    463  1:14.42  2:32.80  3:50.57  5:09.45  10:19.40   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  10:13.15      6:27.83  7:46.59  9:05.49       
                     
Emma Haglund  2003    440  1:14.40  2:33.78  3:54.06  5:16.18  10:29.89   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  10:59.71      6:35.52  7:55.00  9:13.28       
                     
Milka-Maria Rasinp  2003    308  1:21.27  2:50.84  4:21.48  5:52.94  11:49.23   
  Seinjoen Uimarit-58        7:24.72  8:54.50  10:24.24       
                     
 
Laji 17, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Milja Mielty  2000    559  1:07.02  2:19.23  3:32.06  4:45.99  9:41.76   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  9:53.05      5:59.59  7:14.34  8:28.92       
                     
Sofia Pascutti  2000    523  1:07.58  2:21.62  3:35.14  4:50.72  9:54.69   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  9:26.17      6:06.47  7:23.44  8:40.57       
                     
Petra kkinen  2000    461  1:11.07  2:29.27  3:47.85  5:07.54  10:20.36   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  10:00.56      6:26.89  7:46.18  9:04.77       
                     
Emilia Kinnunen  2000    427  1:14.06  2:33.81  3:54.82  5:16.18  10:36.44   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  10:42.88      6:37.48  7:58.57  9:19.00       
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspivmr  01 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Seinjoen Uimarit-58  Tulostusaika  16:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner