Results for Mikropolix-Uinnit 8.10.2016
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) |
|
|
Kilpailu |
Mikropolix-Uinnit 08102016 |
|
Tulostuspivmr |
08 lokakuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Riihimki |
|
Tulostusaika |
15:00 |
|
|
Jrjestj |
Riihimen Uimaseura |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
08 lokakuu 2016 |
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Annukka Pihkamki |
2004 |
Riihimen Uimaseura |
|
33.08 |
1:09.49 |
1:46.32 |
|
2:20.88 |
|
2 |
Liinu Louhikoski |
2004 |
Vanders |
|
32.62 |
1:10.89 |
1:50.09 |
|
2:28.34 |
|
- |
Siiri Reinonen |
2004 |
Hmeenlinnan Uimaseura |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Peppi Pivi |
1999 |
Cetus Espoo |
|
32.00 |
1:06.88 |
1:42.06 |
|
2:16.50 |
|
2 |
Olga Koskinen |
2002 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
32.88 |
1:09.10 |
1:44.83 |
|
2:19.20 |
|
3 |
Lotta Aho |
1999 |
Hmeenlinnan Uimaseura |
|
32.47 |
1:07.84 |
1:44.02 |
|
2:19.52 |
|
4 |
Joanna Kekkonen |
2000 |
Lahden Kaleva |
|
32.56 |
1:08.33 |
1:44.81 |
|
2:19.92 |
|
5 |
Millariina Bruce |
2001 |
Uimaseura Aquila |
|
32.10 |
1:09.23 |
1:47.38 |
|
2:23.59 |
|
6 |
Anni Manninen |
2001 |
Simmis Wanda |
|
33.48 |
1:09.93 |
1:47.30 |
|
2:24.71 |
|
7 |
Nea Reunanen |
2001 |
Hmeenlinnan Uimaseura |
|
33.09 |
1:09.48 |
1:47.08 |
|
2:25.16 |
|
8 |
Linda Mylly |
1999 |
Cetus Espoo |
|
33.46 |
1:10.71 |
1:49.10 |
|
2:25.56 |
|
9 |
Ida Lehtovaara |
2003 |
Uimaseura Aquila |
|
32.54 |
1:10.51 |
1:49.57 |
|
2:26.79 |
|
10 |
Iida Koskiluoto |
2002 |
Hmeenlinnan Uimaseura |
|
34.90 |
1:14.29 |
1:53.80 |
|
2:32.09 |
|
11 |
Henna Kuivaniemi |
2000 |
Riihimen Uimaseura |
|
36.27 |
1:16.19 |
1:57.24 |
|
2:37.32 |
|
12 |
Hanni Riikonen |
2002 |
Hmeenlinnan Uimaseura |
|
35.24 |
1:14.63 |
1:56.22 |
|
2:38.24 |
|
13 |
Aada Viitamki |
2003 |
Hmeenlinnan Uimaseura |
|
34.85 |
1:14.43 |
1:57.60 |
|
2:38.58 |
|
14 |
Emilia Sjlund |
2002 |
Simmis Wanda |
|
35.70 |
1:16.19 |
1:58.09 |
|
2:38.77 |
|
15 |
Laura Hautamki |
2002 |
Simmis Wanda |
|
38.00 |
1:20.04 |
2:00.61 |
|
2:40.34 |
|
16 |
Viivi Hakamki |
2002 |
Hmeenlinnan Uimaseura |
|
36.69 |
1:18.35 |
2:01.28 |
|
2:42.89 |
|
17 |
Nelli Vartiainen |
2002 |
Hmeenlinnan Uimaseura |
|
36.84 |
1:18.75 |
2:01.39 |
|
2:42.93 |
|
18 |
Silja Hieto |
2003 |
Hmeenlinnan Uimaseura |
|
38.04 |
1:20.80 |
2:03.40 |
|
2:45.87 |
|
19 |
Aava Mattila |
2003 |
Simmis Wanda |
|
37.31 |
1:20.52 |
2:05.20 |
|
2:47.72 |
|
20 |
Milla Salminen |
2003 |
Hmeenlinnan Uimaseura |
|
38.40 |
1:21.69 |
2:05.89 |
|
2:48.98 |
|
21 |
Aida Silvennoinen |
2003 |
Lahden Kaleva |
|
37.58 |
1:20.90 |
2:06.06 |
|
2:49.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekij: WinGrodan 1.25.10 |
Tulostuspivmr |
08 lokakuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura |
Tulostusaika |
15:00 |
|