2021-12-04   14:00:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Resultat Gren 9 (Finaler) - Officiell
Resultat Gren 9 (Finaler) - Officiell 
 
  Tvling  Barracuda Race    Utskriftsdatum  03 december 2016   
  Tvlingsort  Gteborg    Utskriftstid  10:43   
  Arrangr  SK S02         
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  03 december 2016         
 
 
Gren 9, 200m Frisim Damer C, Finaler 
Sponsor: NYKAB i Stila NYKAB i 
 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Elise C. Romundset  2002  Lambertseter Svmmeklubb    31.02  1:05.51  1:40.59    2:14.13   
Alva Back  2002  S77 Stenungsund    30.81  1:05.97  1:41.79    2:14.97   
Nellie Myrlander  2003  Nssj SLS    32.29  1:07.60  1:43.68    2:18.24   
Hannah Hemberg  2002  Gteborg Sim    31.65  1:07.42  1:43.11    2:18.70   
Silje Jahr  2003  Lambertseter Svmmeklubb    32.11  1:08.09  1:44.69    2:19.38   
Lovisa Svensson  2002  Vrnamo Simsllskap    33.03  1:08.21  1:44.15    2:19.47   
Emma Abrahamsson  2003  Simklubben S 02    33.57  1:09.46  1:45.24    2:20.11   
Emilia Strm  2002  Uddevalla Sim    32.31  1:08.09  1:44.47    2:20.25   
Julia Sandberg  2003  Lambertseter Svmmeklubb    31.71  1:07.22  1:43.92    2:20.61   
10  Linn Koivuluoma  2003  Simklubben Elfsborg    32.00  1:08.21  1:45.09    2:21.39   
11  Malene Johanne Hgberg  2003  Lambertseter Svmmeklubb    33.20  1:08.92  1:46.04    2:21.58   
12  Wilma Johansson  2002  Gteborg Sim    33.20  1:09.35  1:46.56    2:22.84   
13  Sara Nyqvist  2003  Mlndals Allmnna Simsllskap    32.63  1:09.00  1:46.70    2:23.09   
14  Hanna Mirkhan  2003  Vrnamo Simsllskap    32.72  1:08.95  1:46.43    2:23.84   
15  Ebba Holmdahl  2003  Gteborg Sim    33.33  1:10.98  1:49.37    2:26.53   
16  Ella Simonsson  2002  Gteborg Sim    33.39  1:10.13  1:48.53    2:26.54   
17  Wilma Bergman  2002  S77 Stenungsund    32.82  1:10.37  1:49.05    2:27.33   
18  Leia Karlsson  2002  Kalmar Simsllskap    33.77  1:11.64  1:50.52    2:28.05   
19  Emma Lundmark  2003  Solna Sundbyberg SS 04    33.36  1:10.50  1:50.03    2:28.96   
20  Thea Jansson  2003  Nssj SLS    33.55  1:11.35  1:50.95    2:30.22   
21  Emma Norlin  2002  Sundsvalls Simsllskap    34.24  1:12.65  1:52.08    2:30.69   
22  Anna Graffner  2002  Kungsbacka Simsllskap    33.88  1:12.57  1:53.13    2:31.15   
23  Lisa Flaa  2002  Nssj SLS    34.73  1:13.55  1:54.04    2:31.89   
24  Annie Johansson  2002  Karlshamns Simklubb    35.37  1:14.27  1:55.00    2:36.25   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  03 december 2016 
Licensierad till: Simklubben S 02  Utskriftstid  10:43 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner