2021-02-28   23:51:38
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for FynRundt 2

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

Resultat Løb 11 (Finaler) - Officiel
Resultat Løb 11 (Finaler) - Officiel 
 
  Stævne navn  FynRundt 2    Udskriftsdato  06 november 2016   
  Stævne by  Ringe    Udskriftstidspunkt  15:52   
  Arrangør  Ringe Svømme-Klub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  06 november 2016         
 
 
Løb 11, 4X50m Frisvømning Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Frem Årgangs Piger 1  Frem Odense            2:24.88   
  Nikoline Kaae  2005      35.35        35.35   
  Mathilde Stilund  2005      37.18        1:12.53   
  Sandy Ngoc Hoang Tran  2005      36.51        1:49.04   
  Alyssa Cao  2005      35.84        2:24.88   
                     
Nyborg Piger 1  Nyborg Svømmeklub            2:27.81   
  Maja Johanne Pedersen  2005      35.10        35.10   
  Kamille M. Hauber Ørsted  2003      37.73        1:12.83   
  Sarah Fagerlund Lunheim  2002      37.25        1:50.08   
  Nina Seirup  2005      37.73        2:27.81   
                     
K2 Piger 2  Ringe Svømme Klub            2:28.93   
  Caroline Raarup Rasmussen  2004      33.79        33.79   
  Anna Rønn  2005      38.21        1:12.00   
  Thilde Rosen Lundsfryd  2004      36.06        1:48.06   
  Freja Johansen  2006      40.87        2:28.93   
                     
Frem Årgangs Piger 2  Frem Odense            2:34.89   
  Josephine Larsen  2004      36.83        36.83   
  Melek Canpolat  2005      40.30        1:17.13   
  Frida Karoline Dall  2004      39.14        1:56.27   
  Veronika Krogh  2004      38.62        2:34.89   
                     
Søløven Svømmeklub  Svømmeklubben Søløven            2:37.70   
  Andrea Knudsen  1999      38.73        38.73   
  Bianca Skjerning  2001      43.07        1:21.80   
  Nikoline Kukulakis  2004      38.79        2:00.59   
  Inge Madsen  2002      37.11        2:37.70   
                     
Nyborg Piger 2  Nyborg Svømmeklub            2:51.59   
  Tenna Marie Nielsen  2004      37.87        37.87   
  Nicole Christiansen  2005      41.51        1:19.38   
  Frederikke M. Christensen  2006      43.14        2:02.52   
  Katrine Elholm Juliussen  2006      49.07        2:51.59   
                     
Rsk Piger  Ringe Svømme Klub            3:00.30   
  Louise Horne Levin  2006      43.18        43.18   
  Christine Mols  2006      43.50        1:26.68   
  Lærke Rosen Lundsfryd  2006      47.64        2:14.32   
  Maja Løve Nielsen  2006      45.98        3:00.30   
                     
Rsk Piger B  Ringe Svømme Klub            3:27.19   
  Liv Rose Skaastrup  2007      46.85        46.85   
  Sofie Dyrelund Rasmussen  2007      48.95        1:35.80   
  Mathilde Hvidberg  2007      53.39        2:29.19   
  Sara Lund Larsen  2008      58.00        3:27.19   
                     
Nyborg Piger 3  Nyborg Svømmeklub            3:34.71   
  Anna Eilby Heldt  2006      55.23        55.23   
  Klara Amalie Nielsen  2006      52.69        1:47.92   
  Freja Trasbo Vestergaard  2006      48.62        2:36.54   
  Dicte S. Falkenstrøm  2008      58.17        3:34.71   
                     
10  Rsk Piger A  Ringe Svømme Klub            3:40.18   
  Lærke Friis Waltersdorff  2007      1:09.38        1:09.38   
  Olivia Hemmeløff  2006      50.36        1:59.74   
  Kathrine Hvidberg  2004      1:40.44        3:40.18   
  Emilie Hemmeløff  2008              3:40.18   
                     
Frem Talent Piger 1  Frem Odense            DSQ  Tyvstart 
                     
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  06 november 2016 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  15:52 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner