Resultater for FynRundt 2
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
Resultat Løb 11 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | FynRundt 2 | Udskriftsdato | 06 november 2016 | |||
Stævne by | Ringe | Udskriftstidspunkt | 15:52 | |||
Arrangør | Ringe Svømme-Klub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 06 november 2016 |
Løb 11, 4X50m Frisvømning Damer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Frem Årgangs Piger 1 | 0 | Frem Odense | 2:24.88 | ||||||
Nikoline Kaae | 2005 | 35.35 | 35.35 | |||||||
Mathilde Stilund | 2005 | 37.18 | 1:12.53 | |||||||
Sandy Ngoc Hoang Tran | 2005 | 36.51 | 1:49.04 | |||||||
Alyssa Cao | 2005 | 35.84 | 2:24.88 | |||||||
2 | Nyborg Piger 1 | 0 | Nyborg Svømmeklub | 2:27.81 | ||||||
Maja Johanne Pedersen | 2005 | 35.10 | 35.10 | |||||||
Kamille M. Hauber Ørsted | 2003 | 37.73 | 1:12.83 | |||||||
Sarah Fagerlund Lunheim | 2002 | 37.25 | 1:50.08 | |||||||
Nina Seirup | 2005 | 37.73 | 2:27.81 | |||||||
3 | K2 Piger 2 | 0 | Ringe Svømme Klub | 2:28.93 | ||||||
Caroline Raarup Rasmussen | 2004 | 33.79 | 33.79 | |||||||
Anna Rønn | 2005 | 38.21 | 1:12.00 | |||||||
Thilde Rosen Lundsfryd | 2004 | 36.06 | 1:48.06 | |||||||
Freja Johansen | 2006 | 40.87 | 2:28.93 | |||||||
4 | Frem Årgangs Piger 2 | 0 | Frem Odense | 2:34.89 | ||||||
Josephine Larsen | 2004 | 36.83 | 36.83 | |||||||
Melek Canpolat | 2005 | 40.30 | 1:17.13 | |||||||
Frida Karoline Dall | 2004 | 39.14 | 1:56.27 | |||||||
Veronika Krogh | 2004 | 38.62 | 2:34.89 | |||||||
5 | Søløven Svømmeklub | 0 | Svømmeklubben Søløven | 2:37.70 | ||||||
Andrea Knudsen | 1999 | 38.73 | 38.73 | |||||||
Bianca Skjerning | 2001 | 43.07 | 1:21.80 | |||||||
Nikoline Kukulakis | 2004 | 38.79 | 2:00.59 | |||||||
Inge Madsen | 2002 | 37.11 | 2:37.70 | |||||||
6 | Nyborg Piger 2 | 0 | Nyborg Svømmeklub | 2:51.59 | ||||||
Tenna Marie Nielsen | 2004 | 37.87 | 37.87 | |||||||
Nicole Christiansen | 2005 | 41.51 | 1:19.38 | |||||||
Frederikke M. Christensen | 2006 | 43.14 | 2:02.52 | |||||||
Katrine Elholm Juliussen | 2006 | 49.07 | 2:51.59 | |||||||
7 | Rsk Piger | 0 | Ringe Svømme Klub | 3:00.30 | ||||||
Louise Horne Levin | 2006 | 43.18 | 43.18 | |||||||
Christine Mols | 2006 | 43.50 | 1:26.68 | |||||||
Lærke Rosen Lundsfryd | 2006 | 47.64 | 2:14.32 | |||||||
Maja Løve Nielsen | 2006 | 45.98 | 3:00.30 | |||||||
8 | Rsk Piger B | 0 | Ringe Svømme Klub | 3:27.19 | ||||||
Liv Rose Skaastrup | 2007 | 46.85 | 46.85 | |||||||
Sofie Dyrelund Rasmussen | 2007 | 48.95 | 1:35.80 | |||||||
Mathilde Hvidberg | 2007 | 53.39 | 2:29.19 | |||||||
Sara Lund Larsen | 2008 | 58.00 | 3:27.19 | |||||||
9 | Nyborg Piger 3 | 0 | Nyborg Svømmeklub | 3:34.71 | ||||||
Anna Eilby Heldt | 2006 | 55.23 | 55.23 | |||||||
Klara Amalie Nielsen | 2006 | 52.69 | 1:47.92 | |||||||
Freja Trasbo Vestergaard | 2006 | 48.62 | 2:36.54 | |||||||
Dicte S. Falkenstrøm | 2008 | 58.17 | 3:34.71 | |||||||
10 | Rsk Piger A | 0 | Ringe Svømme Klub | 3:40.18 | ||||||
Lærke Friis Waltersdorff | 2007 | 1:09.38 | 1:09.38 | |||||||
Olivia Hemmeløff | 2006 | 50.36 | 1:59.74 | |||||||
Kathrine Hvidberg | 2004 | 1:40.44 | 3:40.18 | |||||||
Emilie Hemmeløff | 2008 | 3:40.18 | ||||||||
- | Frem Talent Piger 1 | 0 | Frem Odense | DSQ | Tyvstart | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 06 november 2016 |
Licens til Ringe Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 15:52 |