2021-12-07   06:20:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Nääsuinnit UiTa

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 23 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Ns-uinnit    Tulostuspivmr  22 lokakuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  18:15   
  Jrjestj  Uinti Tampere ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  22 lokakuu 2016         
 
 
Laji 23, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Mikael Karuveha  1999    594  30.16  1:05.93  1:43.63    2:23.49   
  TaTu Tampere  2:19.92                 
                     
Pietari Virta  1997    516  32.68  1:10.32  1:49.62    2:30.41   
  TaTu Tampere  2:29.88                 
                     
Elias Kouvo  1994    515  31.80  1:08.98  1:48.17    2:30.46   
  TaTu Tampere                   
                     
Aleksi Helminen  2001    474  34.51  1:13.38  1:53.86    2:34.71   
  Lahden Uimaseura  2:38.55                 
                     
Joonas Mustonen  2001    443  35.71  1:16.59  1:58.45    2:38.28   
  Lahden Uimaseura  2:44.51                 
                     
Rami Rissanen  1999    442  34.69  1:14.95  1:57.01    2:38.34   
  Porin Uimaseura  2:37.47                 
                     
Eetu Nyrhinen  2000    439  34.83  1:14.49  1:56.13    2:38.71   
  Uinti Tampere  2:40.44                 
                     
Timi Torkkel  2001    417  35.27  1:16.24  1:58.02    2:41.43   
  Hmeenlinnan Uimaseura  2:41.17                 
                     
Kasper Envalds  2001    414  36.17  1:17.48  2:00.13    2:41.87   
  Vanders  2:54.76                 
                     
Oskari Ovaskainen  2000    414  36.53  1:17.48  1:59.58    2:41.87   
  Porin Uimaseura  2:44.56                 
                     
11  Jami Ihalainen  2003    414  36.12  1:17.28  1:59.90    2:41.90   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  2:55.09                 
                     
12  Lassi Grnroos  2000    396  34.45  1:15.00  1:58.68    2:44.31   
  Salon Uimarit  2:42.53                 
                     
13  Onni Kuronen  2000    378  37.30  1:20.08  2:03.62    2:46.85   
  Nokian Pyry  2:36.14                 
                     
14  Teemu Viitanen  2000    374  36.60  1:19.26  2:02.54    2:47.45   
  TaTu Tampere  2:45.89                 
                     
15  Lauri Trm  2000    371  37.49  1:20.15  2:04.22    2:47.81   
  Porin Uimaseura                   
                     
16  Jere Broman  2002    369  37.57  1:21.03  2:05.43    2:48.15   
  Nokian Pyry  2:51.36                 
                     
17  Mikael Nurmela  2002    368  37.81  1:20.80  2:05.39    2:48.33   
  Seinjoen Uimarit-58  2:54.30                 
                     
18  Eetu Koskinen  2002    356  37.36  1:21.33  2:06.04    2:50.23   
  Lahden Uimaseura  2:45.98                 
                     
19  Valtteri Lnsipuro  2000    345  38.22  1:21.92  2:07.36    2:51.95   
  Uinti Tampere  2:52.14                 
                     
20  Nooa Lehtoniemi  2003    291  40.38  1:27.10  2:14.95    3:01.98   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
21  Jesse Hyppnen  2004    250  42.04  1:31.33  2:22.41    3:11.39   
  Lahden Uimaseura                   
                     
22  Manu Hnnikinen  2003    249  43.13  1:32.94  2:23.73    3:11.60   
  Lahden Uimaseura                   
                     
23  Eemil Sipola  2003    222  45.35  1:36.74  2:27.84    3:19.02   
  Uinti Tampere                   
                     
24  Valtteri Salmela  2003    176  46.98  1:41.36  2:38.80    3:34.92   
  Uinti Tampere  3:47.79                 
                     
Lenni Lehtonen  2004              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lhdn / knnksen jlkeen)               
                     
Nikas Daniel Krjukov  2002              DSQ   
  Lahden Uimaseura  3:30.17                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspivmr  22 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner