2019-11-20   04:01:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Nääsuinnit UiTa

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Nääs-uinnit    Tulostuspäivämäärä  22 lokakuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  19:30   
  Järjestäjä  Uinti Tampere ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  22 lokakuu 2016         
 
 
Laji 29, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Oskari Hynynen  2001    472  31.15  1:05.99  1:42.06    2:16.22   
  Salon Uimarit  2:15.09                 
                     
Perttu Somero  2001    462  31.73  1:06.34  1:41.73    2:17.20   
  Lahden Kaleva  2:19.44                 
                     
Roope Aro  2000    460  31.49  1:06.05  1:41.95    2:17.36   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  2:23.47                 
                     
Teemu Lehtonen  2000    426  30.65  1:05.55  1:42.20    2:21.01   
  Uinti Tampere  2:16.37                 
                     
Kalle Mäkinen  2002    396  32.98  1:09.00  1:46.92    2:24.41   
  Vanders  2:24.14                 
                     
Saku Romo  2000    396  34.15  1:10.59  1:47.60    2:24.45   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Firas El-Idi  2001    386  32.59  1:08.86  1:46.92    2:25.63   
  Lahden Kaleva  2:24.98                 
                     
Teemu Viitanen  2000    363  33.99  1:11.81  1:50.01    2:28.65   
  TaTu Tampere  2:26.46                 
                     
Pirkka Perkola  2001    356  35.08  1:12.94  1:51.75    2:29.71   
  TaTu Tampere  2:30.88                 
                     
10  Eemeli Leinonen  2002    351  33.85  1:11.94  1:51.37    2:30.31   
  Uinti Tampere  2:32.92                 
                     
11  Nooa Lehtoniemi  2003    315  36.58  1:16.83  1:57.49    2:35.91   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  2:43.33                 
                     
12  Miska Birkstedt  2002    288  36.69  1:17.76  1:59.36    2:40.58   
  TaTu Tampere  2:38.73                 
                     
13  Lauri Uosukainen  2002    283  37.46  1:19.26  2:01.16    2:41.46   
  Lahden Uimaseura  2:43.20                 
                     
14  Eetu Koskinen  2002    276  37.48  1:19.23  2:01.97    2:42.94   
  Lahden Uimaseura  2:53.31                 
                     
15  Aapo Koskinen  2004    243  41.34  1:24.96  2:08.37    2:50.04   
  Lahden Uimaseura                   
                     
16  Nikas Daniel Krjukov  2002    235  40.26  1:24.43  2:09.13    2:51.87   
  Lahden Uimaseura                   
                     
17  Eetu Nyrhinen  2000    227  38.44  1:22.84  2:08.81    2:53.76   
  Uinti Tampere  2:56.23                 
                     
Joonas Nieminen  2003              DSQ   
  Hämeenlinnan Uimaseura  3:39.03                 
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  22 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  19:30 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner