2021-04-10   14:32:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Jätkänkynttiläuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Jätkänkynttiläuinnit    Tulostuspäivämäärä  19 marraskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Rovaniemi    Tulostusaika  11:17   
  Järjestäjä  Swimming Club Rovaniemi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  19 marraskuu 2016         
 
 
Laji 5, 200 SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Karina Sverchkova  2004  APATITY    35.59  1:20.52  2:12.22    2:49.96   
Noora Aikio  2004  Kemin Uimaseura    38.88  1:25.19  2:22.53    3:03.41   
Julia Minttu-maria Tiensuu  2005  Kemin Uimaseura    45.01  1:33.66  2:28.10    3:08.71   
Maiju Huttunen  2005  Swimming Club Rovaniemi    39.89  1:28.65  2:28.98    3:09.18   
Lidia Evans  2005  Swimming Club Vuokatti    47.36  1:36.74  2:33.02    3:17.11   
Sani Nätynki  2005  Swimming Club Rovaniemi    49.72  1:45.45  2:43.60    3:30.11   
Saana Lauhava  2005  Swimming Club Rovaniemi    47.54  1:43.00  2:47.11    3:36.32   
                     
 
Laji 5, 200 SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Maria Chernyatina  2002  KARELIA    33.11  1:13.77  2:00.09    2:37.26   
Kseniia Kazachkova  2002  Kovdor    34.28  1:15.65  2:03.29    2:39.88   
Ronja Nätynki  2002  Swimming Club Rovaniemi    35.36  1:19.72  2:07.37    2:45.59   
Sini Lassila  2003  Swimming Club Rovaniemi    38.81  1:28.98  2:20.76    2:59.25   
Anna Aleksanova  2003  APATITY    40.22  1:29.73  2:24.00    3:06.29   
Katariina Kuulasmaa  2003  Swimming Club Rovaniemi    40.83  1:29.24  2:25.79    3:06.52   
Ida Karjalainen  2002  Swimming Club Rovaniemi    43.84  1:32.46  2:33.42    3:16.09   
                     
 
Laji 5, 200 SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Kaisa Pulkkinen  2000  Oulun Lohet    32.69  1:14.10  2:01.46    2:37.71   
Sofia Saukko  2001  Swimming Club Rovaniemi    36.65  1:18.26  2:11.11    2:48.97   
Emma Pajuluoma  2001  Oulun Lohet    38.86  1:25.34  2:18.29    2:56.44   
                     
 
Laji 5, 200 SKU T-12,14,16,N, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Riikka Korpi  1998  Oulun Lohet    35.92  1:18.60  2:04.15    2:40.21   
Inna Pajuluoma  1999  Oulun Lohet    33.71  1:16.24  2:04.17    2:42.45   
Milla Henriksson  1999  Oulun Lohet    37.86  1:20.77  2:14.82    2:56.84   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  19 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi  Tulostusaika  11:17 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner